Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
32.Lachman 10260
33. 10255
34.Kubíček 10215
Bouldry:
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
34.Stribrny 9534
Hory:
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231389 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Fitpark - Uhříněves
TJ Jiskra - Nový Bor

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Flatanger05.07.2023
Místní vykuk chce za parkování za autobusovou zastávkou 5 EUR za den. Účtenku nedostanete.
 Re: Flatanger13.07.2023
Spát se tam dá?
  Re: Flatanger14.07.2023
P. Jako Pepa? Gratuluji k 9a
 Re: Flatanger14.07.2023
1. To je v Nórsku najnižšia cena aká existuje, a je to úplne bežné.
2. Je to pozemok "mí
  Re: Flatanger14.07.2023
Mel jsem pocit, ze v Norsku je povoleno prenocovani na jednu noc i na soukromem pozemku (za splneni
  Re: Flatanger21.07.2023
Dotaz Chlupe. Byl jsi tam někdy, nebo píšeš o něčem o čem nic nevíš?

Ceny v Norsku js
   Re: Flatanger22.07.2023
Procs mu ty zlataky dal? Abys pak moh vybrekavat na netu.
   Re: Flatanger06.08.2023
No zijem v Norsku 9 rokov, viem o ktorom mieste hovoris. Komu patri pozemok si mozes pozriet online
    Re: Flatanger06.08.2023
Což tady má kde kdo...
 Re: Flatanger14.07.2023
Mozna ten poplatek zavedl pote co mu tam jezdily zastupy vykuku ktery povazujou za sve nezadatelne p
  Re: Flatanger18.07.2023
pět euro je po přepočtu směnným kurzem a v cenové hladině norveje asi tak jedno mizerný kafe ve fást
   Re: Flatanger21.07.2023
1. Flatanger není Adršpach, aby tam bylo potřeba regulovat návštěvnost nebo parkování placením. Byl
    Re: Flatanger21.07.2023
no jestli poplatku 5 euro rikas odrbani.. tak jsi asi doposud zil ve velmi chranenem prostredi.
     Re: Flatanger22.07.2023
Hele, a proč by tu měli lidi univerzálně jásat z nejasný platby 5 éček? :D :D Tak mu to přišlo prost
      Re: Flatanger22.07.2023
cely to budi dojem ze borec dodatecne zjistil ze nekomu dal 5 euro a nemusel (jen proto ze si o ne t
    Re: Flatanger22.07.2023
Kecy kecy kecy, kvuli takovy kravine v cene 1 kafe tu rozvirujes nesmysly jakoby to byla systemova c
     Re: Flatanger23.07.2023
Náš profilovač se spíše kloní k tomu, že dotyčný chtěl všem sdělit, že byl ve Flatangeru, ale zvolil
    Re: Flatanger07.08.2023
U Dubrovniku jsou zraloci. Na severu ciha petieurova smrt, na jihu je to taky jisty. Kua zbejvaj dve
  Re: Flatanger21.07.2023
Komentář úplně mimo. Pokud by to bylo, jak říkáš, nebyla tam cedule parkoviště bez placení.

 Lezecký rébus.05.07.2023
Zaslechnutá lezecká debata...

Otázka: Hele co je lepší brát sebou na skály? Jednu šedesátku nebo dvě třicítky?
Odpověď: To já nevím, ale vím, že jedno velké pivo je méně než dvě malá!!!
 Re: Lezecký rébus.05.07.2023
Určitě dvě třicítky :o
  Re: Lezecký rébus.05.07.2023
jednu šedesátku a jednu osmnáctku
   Re: Lezecký rébus.06.07.2023
Jakože matku s dcerou?
    Re: Lezecký rébus.07.07.2023
lano a babu na jištění a na večer
 Re: Lezecký rébus.06.07.2023
Nebo tři dvacítky to je stejný.
  Re: Lezecký rébus.06.07.2023
Jednu třicítku, dvě těžko zvládneš a šedesátka by už nemusela ani mazat, a dobře zajetá třicítka je
   Re: Lezecký rébus.06.07.2023
Já radši 5 dvanáctek :)
  Re: Lezecký rébus.11.07.2023
V úvahu připadá i šest desítek... :-)
   Re: Lezecký rébus.11.07.2023
Nebo pět sedmiček.

 Oblast pro dítě, stan, psi04.07.2023
Ahoj, chtěl bych vyrazit během prázdnin na několik 2-3 denních výletů s 8 letým dítětem na lezení pod stan.
Máte tipy na nějaké oblasti, kde je velké množství 3,4, možná 5- hezkých cest, kde může lézt i prcek? A zároveň se dá někde poblíž přespat?<
 Re: Oblast pro dítě, stan, psi04.07.2023
vykašli se na stan, jeď někam na Kokořínsko do bivaku oblézat kvaky. Prcek ocení i pětimetrový vrcho
 Re: Oblast pro dítě, stan, psi04.07.2023
Kaitersberg
  Re: Oblast pro dítě, stan, psi04.07.2023
tam kempování bývalo zakázané, něco se změnilo?
 Re: Oblast pro dítě, stan, psi05.07.2023
Alkazar - tedy Srbsko. Povolené spaní přímo v lomu zadarmo nebo v kempu o kilometr dál.

  Re: Oblast pro dítě, stan, psi06.07.2023
Děkuji za tipy, určitě je využijeme.
 Re: Oblast pro dítě, stan, psi07.07.2023
Wilsonova, je kousíček od kempu
 Re: Oblast pro dítě, stan, psi07.07.2023
Wilsonova, je kousíček od kempu

 ZTRACEN JETBOIL U POPRADSKEHO PLESA03.07.2023
Ahoj, blizko Popradskeho plesa se mi dnes ztratil jetboil se dvema hrnky, sporky a lahvi na vodu. Mozna nekdo myslel, ze je to zapomenute... Budu rada za jakekoli info, pripadne za odkazy na slovenske ci polske lezecke/trekove skupiny se ztraty a nalezy.
 Re: ZTRACEN JETBOIL U POPRADSKEHO PLESA04.07.2023
hiking.sk

 Skalák nový průvodce 29.06.2023
Hoj,  nevíte někdo kdy bude v distribuci novy průvodce na Skalak? Sice jsem ho našel na eshopu muzea Turnov,  ale raději bych podpořil spíš jiný typ obchodu. Díky
 Re: Skalák nový průvodce 29.06.2023
Edit: tak se právě na minimálně jednom eshopu objevil &#128578;
  Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
kde jinde než v muzeu by měl být k dostání průvodce po skanzenu?
   Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
Do těch sraček ještě někdo jezdí lézt? Mělo by se to tam zakázat
    Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
Pokakala ses tam?
    Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
Borci lezou ve sračkách, sračky chodí dělat borce jinam
     Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
možná i Vy se dostanete do třetího stadia vývoje. tedy bude to stát nějaký čas, žánop.
      Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
řazení příspěvků je samozřejmě čistě náhodné. pro vysvětlení:
1. fáze vývoje: co leze
       Ještě další fáze01.07.2023
4. Na koho leze...
   Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
Ale ťuťu...
 Re: Skalák nový průvodce 30.06.2023
No hlavně ho tam ještě nemají...

 hodnota výstupu28.06.2023
Zdravím, prosím ostřílené lezce o radu - co má větší hodnotu výstupu (amatérská oddílová soutěž) 7b+ OS (oblast Omiš), nebo 8a+ pp (oblast Moravský kras- Staré Skály). Díky
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
Obecně vzato je hodnotnější 8a+, ale klasifikace je relativní... Např dát takové Klekání v Teplicích
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
písek sem netahat, jen skalkařina
   Re: hodnota výstupu28.06.2023
A písek je teda co ????
   Re: hodnota výstupu29.06.2023
Zajeď si na písek a pak mudruj. Skály jako skály, jen musíš umět šlapat kotě
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
Konkrétně se jedná o cestu Sex Je Precjenjen versus Ipolito
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
PP můžeš nacvičovat třeba stopadesátkrát a pak to přelézt, ale OS vždycky bylo, je a bude OS.
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
ja tu cestu v omisi taky lezl a prislo mi to teda lehke. tu v krasne ne, ale za me urcite 8a+ jednoz
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
Proč by hodnotu přelezu snižoval počet počet pokusů? Má vyšší hodnotu že napoprvé zaběhneš stovku za
   Re: hodnota výstupu28.06.2023
Bolt je devětCéčko, bavme se o těch časech za ním - a ty (2. - 10. nejlepší) byly všechny zaběhnuty
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
aspoň jedna rozumná odpověď, která je k věci...díky
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
"Nejvyšší hodnotou výstupu by měla být míra radosti, kterou nám přinese."
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
Radost z přelezu, ale v hodnocení výstupu v soutěži zrovna není to co řešíme.
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
VHS jsou běžkaři jak mají ty chalupy a dělají brigády ? Tak tam bych objektivní hodnocení nečekal.
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
Kámo, tvoje problémy na moji hlavu :-)
  Re: hodnota výstupu28.06.2023
večer něco napíše i Willhem, až se namrdá na bečce, psal že už se těší, jak bude psát v rozjezdu..
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
jednoznacne 8a+ je vic
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
7b+ a 8a+ už je velký rozdíl, takže 8a+ PP. Být to ale jen o číslo, tak pro sebe bych si víc cenil t
 Re: PP 8a+ nebo OS 9-? 8a+! ;-)28.06.2023
Podle bodového hodnocení na 8a.nu je PP 8a+ 1050 bodů, OS 9- 947 bodů.
Na lezci.cz je hodnoc
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
Slysel jsem pravidlo, ze kdyz lezes cesty urcite obtiznosti na O.S. tak mas na to vylezt na r.p. ces
 Re: hodnota výstupu28.06.2023
Zname pravidlo rika - cokoliv v Krasu je tezsi nez cokoliv nekde jinde :) :) :)
 Re: hodnota výstupu29.06.2023
Když jsem rozlezený, tak jsem schopný dávat na OS věci na svém limitu, ale stejně nemám sílu a pohyb
 Re: hodnota výstupu29.06.2023
50% prelezů OS plus nějaký Flash.

Tohle 7b+ asi nebude na OS zase takovej voříšek...
 Re: hodnota výstupu29.06.2023
Amaterska debata, neni cesta jako cesta. Obecne Onsajt vyzaduje vice skillu a onsajtovat svoji hranu
  Re: hodnota výstupu29.06.2023
To by byla jiná písnička...30xPP a první OS už by bylo k zamyšlení jestli to není hodnotnější než le
 Re: hodnota výstupu29.06.2023
Z mojí perspektivy: 1 7b+ na OS mám vylezený a dokážu si představit, že bych jich dal víc (byď teda

 PASÁK 24.06.2023
zdravim lezce,hlavne jesenicke.. leze se na pasaku a kde sehnat pruvodce?? diky
 Re: PASÁK 25.06.2023

 Boryš/Boriš?23.06.2023
Boryš umí po skalinách nebo Boriš umí po skalinách? Není tady nějaký znalec? Boryš nebo Boriš
 Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Ja som za Boryš, vychádzam z pôvodného Škroupovho textu :
  Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
vycházíš špatně - Škroup je autorem hudby, autorem textu je JK Tyl, ergo vycházíš z původního Tylova
   Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
:-)))
díky.
 Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Původ mluví pro Boryše. Neb bory šumí. Bor je hvozd stromů borovic. Hvozd je les. &#128578;
  Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
taky to může být v duchu některých navrhovaných reforem českého pravopisu, které se bohužel cči bohu
   Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Nedá se ani vyloučit, že to vzniklo, počeštěním z jazyka Teutonů. Be riss. Volal alpinista, hledě n
    Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Jednou se to zrušení dvojího IY možná prosadí, a pak už nebude co řešit.
    Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Ještě mě napadá, že mohly vypadnout háčky a čárky z původního "boříš", možá i spodoba z pů
     Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
ne ne, původní jméno znělo Boršč, ale dvohláska šč na konci se postupem doby zjedodušila na š a z mě
      Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
:))
To ty sám, nebo s nápovědou?
       Re: Boryš/Boriš? Boryšová!23.06.2023
no, napovědělo mi ještě nekolik pasáží ze Slova o pluku Igorově. a vůbec, ve skutečnosti ta pasáž zn
        Re: Boryš/Boriš? Boryšová!23.06.2023
Boryš čumí po malinách!
("malina" v slangu brdských hovnolezců a (pod)horských svůd
         Re: Boryš/Boriš? Boryšová!24.06.2023
přesně! tomu fakticky odpovídá i následujicí verš: v sadě stkví se jara květ (míněn kvě maliníku).
          Re: Boryš/Boriš? Boryšová!24.06.2023
A dalším verše to potvrzují!

Žensky ráj, to na pohled
A to je ta krása ze mě (
           Re: Boryš/Boriš? Boryšová!25.06.2023
Ale fůůj!
           Re: Boryš/Boriš? Boryšová!25.06.2023
Ale fůůj!
           Re: Boryš/Boriš? Boryšová!26.06.2023
Super, ďakujem.
Konečne som sa dozvedel, aká bude aktualizácia žalospevu skrachovaných obuv
    Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Že je to z německy mluvící oblasti, je celkem jasné. Celá tahle zpěvánka popisuje Jamrtál, kde žili
  Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Ale musí byť Boryš, alebo Boriš, ten Boris je dosť ruského pôvodu, asi teraz je v sankčnom zozname.
 Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
Boryš je název spolku přátel srazu na Holém vrchu (SPSNHV), který sdružuje ve svých řadách všechny l
  Re: Boryš/Boriš?23.06.2023
konecne smysluplna diskuse. Odchazim obohacen!

 rusacki lezci23.06.2023
nevite - lezu jeste? nebo jiz dolezli na ukrajine?
 Re: rusacki lezci23.06.2023
Jsi De Bill

 Vranovská skála - cvičení21.06.2023
Zdravím, na Vranovské skále(Vranov nad Dyjí) má naše vojsko jakési cvičení. Je jich tam jak malých myší a mají ho mít po celý týden(jestli se tím myslí až do neděle, to netuším). Nikterak nás nevyháněli, dokonce jsme od nich dostali i erární blembáky. To
 Re: Vranovská skála - cvičení23.06.2023
naúčtoval to těm žoldákům někdo?
 Re: Vranovská skála - cvičení23.06.2023
blembaky.. a zadarmo?
  Re: Vranovská skála - cvičení23.06.2023
no co, ty tady furt blembáš, tak neřikej, že nemáš pořádnej blembák!

1   ...   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Flatanger
Místní vykuk chce za parkování za autobusovou zastávkou 5 EUR za den. Účtenku nedostanete.
Nemo22:39:11 05.07.2023
odpovědět 
 Re: Flatanger
Spát se tam dá?
P.08:49:22 13.07.2023
odpovědět 
  Re: Flatanger
P. Jako Pepa? Gratuluji k 9a
13:43:39 14.07.2023
odpovědět 
 Re: Flatanger
1. To je v Nórsku najnižšia cena aká existuje, a je to úplne bežné.
2. Je to pozemok "místniho vykuka" a môže chcieť koľko uzná za vhodné
3. "Účtenky" za tieto služby byť nemusia
Chlup14:39:47 14.07.2023
odpovědět 
  Re: Flatanger
Mel jsem pocit, ze v Norsku je povoleno prenocovani na jednu noc i na soukromem pozemku (za splneni nekolika podminek: vzdalenost od domu, nejedna se treba o zahradu apod.). Mozna se pletu. Navic parkovani neni prenocovani ...
 caliman14:50:54 14.07.2023
odpovědět 
  Re: Flatanger
Dotaz Chlupe. Byl jsi tam někdy, nebo píšeš o něčem o čem nic nevíš?

Ceny v Norsku jsou vysoké, ale platí se vždy za něco, co je dopředu inzerované.

Mě by fakt zajímalo, jak víš že ten malej plácek za utobusovou zastávkou, kde je cedule parkoviště je jeho pozemek?

Strávil jsem v Norsku měsíc a za jakoukoliv platbu jsem účtenku dostal (pokud nebyl rozbitej automat), ale tady se vyloupnul divnej huhlající chlápek, kterýmu jakmile zmizely zlaťáky v kapse zmizel, jak se objevil. A příjemnej rozhodně nebyl.
Nemo08:30:53 21.07.2023
odpovědět 
   Re: Flatanger
Procs mu ty zlataky dal? Abys pak moh vybrekavat na netu.
19:41:08 22.07.2023
odpovědět 
   Re: Flatanger
No zijem v Norsku 9 rokov, viem o ktorom mieste hovoris. Komu patri pozemok si mozes pozriet online (musis mat norske id)
Chlup00:13:05 06.08.2023
odpovědět 
    Re: Flatanger
Což tady má kde kdo...
12:13:56 06.08.2023
odpovědět 
 Re: Flatanger
Mozna ten poplatek zavedl pote co mu tam jezdily zastupy vykuku ktery povazujou za sve nezadatelne pravo se zdarma nakvartyrovat komukoli na pozemek a pocinat si tam jako doma.
15:40:28 14.07.2023
odpovědět 
  Re: Flatanger
pět euro je po přepočtu směnným kurzem a v cenové hladině norveje asi tak jedno mizerný kafe ve fástfůdu. když to porovnám s parkováním v tisé, prachově nebo v ádru, tak to vůbec není špatné. a jestli vykuk nemá problém s přespáním v tom autě, tak je to docela win-win, né?
Lukas B.13:24:59 18.07.2023
odpovědět 
   Re: Flatanger
1. Flatanger není Adršpach, aby tam bylo potřeba regulovat návštěvnost nebo parkování placením. Byl jsem desáté(!) auto... Je to zádel světa. Kdyby tam nebyla cesta za 9c, tak by to byla silně podprůměrná oblast.
2. Nikde se tam nepíše že by šlo o soukromý pozemek nebo dokonce placené parkoviště, ale cedule parkoviště tam je. Kdyby to bylo soukr, tak by tam ta cedule určitě byla podle zkušenosti s Norama. Spolu s absencí účtenky to vypadá, že to prostě zkouší a okrádá lezce i stát na daních. Což by mi mohlo být fuk, ale viz další bod.
3. Že by bylo v ceně přespání silně pochybuju, když je vedle placený camp. Já jsem se mu snažil vysvětlit, že se chci jen podívat a nebudu tam rozhodně dýl něž dvě hodiny (kvůli neznačenému přístupu skrz bažiny a balvany jsem tam strávil nečekeně dlouho 1,5 hod). 5 EUR za úplné nic v tomhle světle už je trochu dost.
4. V Norsku se eurem neplatí. Podle zkušeností Norové zkouší na cizince přepočet 100 NOK = 5 EUR. Což je zhruba 20 % příplatek. Takže pokud někdo vyrukuje s tím, že chce eura, tak bych ho už poslal někam.
5. Obecně byl Flatanger zklamání, jak jsem psal půlhodinový téměř neznačený přístup do kopce, kde člověk bloudí i podle GPS. Nejlepší boty na nástup jsou holinky kvůli bažinám. Okolí ani lezení v porovnání s množstvím skal v Norsku nijak nevyniká ani krásou ani kvalitou. Přístup místních odrazující.

Resumé. Bylo to zklamání, nedoporučuji. Když už tam pojedete, nenechte se odrbat jako já :-)
Nemo08:22:59 21.07.2023
odpovědět 
    Re: Flatanger
no jestli poplatku 5 euro rikas odrbani.. tak jsi asi doposud zil ve velmi chranenem prostredi.
Mel bys zustavat na preklizce, podle tvyho popisu prekonanejch protivenstvi a utrpenejch prikori ti vyhovuje nejlip.
16:17:39 21.07.2023
odpovědět 
     Re: Flatanger
Hele, a proč by tu měli lidi univerzálně jásat z nejasný platby 5 éček? :D :D Tak mu to přišlo prostě na danym místě trochu mimo a tady to napsal. A že je Norsko drahý? Je no, ale nemá to souvislost s nejasnym placením nejasnýmu houmlesákovi.
17:57:20 22.07.2023
odpovědět 
      Re: Flatanger
cely to budi dojem ze borec dodatecne zjistil ze nekomu dal 5 euro a nemusel (jen proto ze si o ne ten dotycnej dostatecne drze rekl). Nacez to tady publikuje jako chybu oblasti a vubec celyho Norska misto aby rek ze nekomu naletel a stalo ho to jen 5 euro.
18:37:47 22.07.2023
odpovědět 
    Re: Flatanger
Kecy kecy kecy, kvuli takovy kravine v cene 1 kafe tu rozvirujes nesmysly jakoby to byla systemova chyba celyho Norge, vsech Nru na svete a celej norskej vesmir proti vsem. Boze muj, kam tadle zaprdenost jeste muze jit???
DX19:39:58 22.07.2023
odpovědět 
     Re: Flatanger
Náš profilovač se spíše kloní k tomu, že dotyčný chtěl všem sdělit, že byl ve Flatangeru, ale zvolil k tomu ne úplně tradiční přístup. Někdo třeba napíše článek.
Pávek08:03:22 23.07.2023
odpovědět 
    Re: Flatanger
U Dubrovniku jsou zraloci. Na severu ciha petieurova smrt, na jihu je to taky jisty. Kua zbejvaj dve volby jako vzdy...
19:34:36 07.08.2023
odpovědět 
  Re: Flatanger
Komentář úplně mimo. Pokud by to bylo, jak říkáš, nebyla tam cedule parkoviště bez placení.
Nemo08:31:48 21.07.2023
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1167 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi