Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English olol 22.10.2014 Dnesni BBV: "Svetak je drahej, 300-400 tisic". Moderator: "Euro?". "Ne, Kc". Fakt dobra reklama na lezeni jako sport :)
Mast 22.10.2014 čau, neporadíte někdo dobrou mast na rychlejší regeneraci namožnejech svalů?
nějakej zázrak přírody za pár peněz a nemyslím slivovici:D
  Re: Mast 22.10.2014 BCAA a regeneruj..masti jsou na týču...
většinu látek ti pohltí kůže a ty co se tam dostanou
  Re: Mast 22.10.2014 ahoj, skvělý je Traumaplant, hodně peněz za málo muziky, mě fakt pomohl..
  Re: Mast 22.10.2014 kostival -od Dr Popova.
tez tzv boxing neboli thajska mast, viz hayashi.cz.
    Re: Mast 23.10.2014 kup nějakou hřejivku, zeptej se nějakýho cyklisty, co je dobrý. jinak z bylin na svaly třeba je: kos
  Re: Mast 23.10.2014 Ale kostival (trumaplant) je spis na zanety. Ja na masaze po lezni, kole a behu pouzivam Bioment neb
    Re: Mast 23.10.2014 Je na zamyšlení,jestli pro regeneraci děláš už teď vše potřebné,protahování po tréninku,studená tepl
PP 22.10.2014 NevĂte jestli PP zdrhnul za hranice ? Nebude na nÄ›j štvanice ? Je mi jedno co si dÄ›lá PP, stejnÄ› je to .ĹŻ., ale mrzĂ mÄ› to kvuli AO, kdokoliv jinej uĹľ by o nÄ›m mÄ›l super film a nebylo by to 2,5 roku po pĹ™elezu...
  Re: PP 22.10.2014 Nevíte jestli PP zdrhnul za hranice ? Nebude na něj nějaká štvanice ? Je mi jedno co si dělá PP, ste
    Re: PP 22.10.2014 tak ten posledni veletoc v den kdy to melo jit ven je masterpeace :-) ja uz obcas rikam nekomu kdo s
      Re: PP 22.10.2014 Naprosto perfektní akce. Ve skrytu duše jsem doufal, že by to opět mohl nějak posrat a povedlo se.
        Re: PP 22.10.2014 co my co nevieme o co sa jedná? aj my chceme nejake info :)
          Re: PP 22.10.2014 V pondělí 13.10. bylo na stránkách change-movie.com uveřejněno info o tom, že film vyjde 19.10. Což
            Re: PP 23.10.2014 Ke stažení měl už být na jaře a původně možná ještě dřív. A co teď PP předvádí je fakt třešnička na
              Re: PP 23.10.2014 To je maisterštyk, pečený sněhulák hadra.
              Re: PP 24.10.2014 Ke stažení na ulozto.cz?
lana na svěťácích 22.10.2014 víte někdo jakej je oficiální průměr lan co se používaj na svěťácích a která firma popř typ je tam dodává?
Hohe wand lezení 21.10.2014 Nazdar, rádi by jsme na čtyři dni na Hohe wand. Nemohl by někdo doporučit cesty (okolo 7, dobře odjištěný, nelámavý), popřípadě jak je to s průvodcem?
Díky
Jarda Málik
  Re: Hohe wand lezení 22.10.2014 cau, na hohewandu jsem lezl max. sestky, ale seznam cest vcetne topa najdes tady. vybiral bych podle
  Re: Hohe wand lezení 22.10.2014 Čau.. můžu doporučit cestu Zukunftsweiser.. tady je to psaný za 7+, ale přišla mi to celkem vyrovnan
  Re: Hohe wand lezení 22.10.2014 bychom, do Prčic. Tady je to, jako kdyby nikdo ani neukončil základní vzdělání. Chcete klesnout na ú
    Re: Hohe wand lezení 22.10.2014 no... tak Jarda asi není moc kamarád s češtinou... ale že by se z toho dalo usuzovat, že je to tady
      Re: Hohe wand lezení 22.10.2014 Díky za rady a děkujy za krytiku určitě se tím budu řidit.
Jarda M.
        Re: Hohe wand lezení 23.10.2014 neciť se dotčený. Napsal jsi "by jsme" - to zavání pokusem o správný pravopis. Tak následo
spací pytle na míru 21.10.2014 Dobrý den, chtěla bych poradit... kde ve Východních Čechách nechat ušít spací pytel na míru. Máme doma hromady starých, ale kvalitních polštářů a peřin, navíc je muž vysazený na péřové spacáky a tak mě napadlo nechat mu ušít jeden z našeho peří. Děkuji za
      Re: spací pytle na míru 21.10.2014 A co takhle se zeptat v Penguinu, kterej je v Nachode
  Re: spací pytle na míru 22.10.2014 Není peří jako peří. Znáš původ toho peří?
Peří stárne a když tak jedině kvalitní husí.
Bára a Jáchym 21.10.2014 Přejícím lezcům posílám odkaz jak si vedou Barča s Jáchymem. Škoda, že to Petr vzdal a na tento LEZECKÝ server už nic nepíše.
http://www.zi
  Re: Bára a Jáchym 21.10.2014 Ahoj, já to nevzdal, jen nebylo o čem psát. Na skalách jsme byli naposledy na jaře, kdy Bára přelezl
    Re: Bára a Jáchym 22.10.2014 Škoda, dětem to jde. Tak ať se daří.
foto dne 21.10.2014 já bloud brousím sedmy v top modelech český produkce a ony stačej žabky za dvacku:DD
  Re: foto dne 21.10.2014 Klasa je relativní. Se podívej na ty díry. Težší než krasová šestka to nebude. To bys vylezl taky.
    Re: foto dne 21.10.2014 To si přehnal, v krase to bude tak 3+, maximálně 4- ale víc ani prd...no ty díry.....
      Re: foto dne 21.10.2014 Přehnaný je to jištění :-)
        Re: foto dne 21.10.2014 ještě má na zadku asi 25 expresek, já tam chci prodávat :)
          Re: foto dne 21.10.2014 teď jestli je to BD, nebo činské "BD". To by vysvětlovalo to množství
        Re: foto dne 21.10.2014 přehnaný jištění? lízt to v žabkách, tak bych za to byl rád :-)
      Re: foto dne 21.10.2014 Proto z krasu nikdy nebude světoznámá oblast. :-)
        Re: foto dne 21.10.2014 no někde (snad 8a.nu?) bylo psáno, že z obyčejné sportovní oblasti se světová stává tehdy když má ví
  Re: foto dne 21.10.2014 Přesně tak.. :D
Zajímalo by mě jak ta cesta vypadá pod tím spodním borhákem, ale to na čem s
  Re: foto dne 21.10.2014 Není to ten průvodce z Asia Outdoor v Halong Bay?
    Re: foto dne 21.10.2014 No úplně zadarmo 8- to není, stupy špatné. Je to ten z toho Asia outdoor shopu ;) kluci z Ameriky to
      Re: foto dne 21.10.2014 Ti kluci z Ameriky budou asi pěkní měkýši. Když tam má takový madla, tak nepotřebuje stupy, ne?
      Re: foto dne 21.10.2014 Udajne je to nejlepsi lezec ve Vietnamu. Kdyz jsme tam byli na DWS, tak nam ukazal jak se leze.
věž v sandstone 21.10.2014 Ahoj,
Neví někdo co to je za věž a cestu co lezou na začátku filmu sandstone? Strašně se mě líbí...Předpokládám, že to je nějaká klasika v Adršpachu, kterou bych měl znát nicméně tomu tak není, pač lezu jen na Křižáku. dík
  Re: věž v sandstone 21.10.2014 Král stará cesta V-VI
    Re: věž v sandstone 21.10.2014 díky
1
...
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
...
2263
olol Dnesni BBV: "Svetak je drahej, 300-400 tisic". Moderator: "Euro?". "Ne, Kc". Fakt dobra reklama na lezeni jako sport :) olol 14:24:05 22.10.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: