Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English glockner sníh 21.10.2014 Ahojte, nebyli jste někdo na Glockneru, kolik je tam nového sněhu.
Dík
  Re: glockner sníh 21.10.2014 Ahoj, byli jsme tam 11.10. Ledovec ve spodní části dost tál, ale výše už byl pokrytý sněhem, takže t
  Re: UFO - video 21.10.2014 a?
    Re: UFO - video 21.10.2014 no, kup si set ci sety UFOnu,vyber si cool cestu,jakmile to bude zavanet adrenalinem,tak si dej UFOn
Bouldering okolo Hollentalu 20.10.2014 Ahoj, chystáme se příští týden do Raxu, na Hollental. Rád bych vzal i bouldermatku, nevíte někdo, zdali jsou v okolí (cca do 50km) nějáké šutry, co se lozí? Já nic nenašel :( Díky moc, Vojta.
  Re: Bouldering okolo Hollentalu 20.10.2014 nič čo by stálo za nosenie bouldermatky všetko take lokalne kvaky na nejake odvalene balvany...
    Re: Bouldering okolo Hollentalu 21.10.2014 perfektní, diky moc, myslel jsem si to :(
V.
Obtížnost cesty 20.10.2014 Ahoj, nevíte obtížnost té nové linie na Rorejsku? Napravo od Válečku, cca. 30 m dýlky, stříbrné borky po 1.5 - 2 m, krásná vyvážená linie, s krásnými kroky. Konečně podobné lezení jak na jih od našich hranic. Autorům díky za všechny cesty tam!
lidomorna podminky 19.10.2014 zdarec. nebyl nahodou nekdo o vikendu na lidomorne? jake jsou tam podminky? dik
  Re: lidomorna podminky 19.10.2014 byl jsem tam v sobotu, na krokování to šlo,ale místy to bylo mokré
    Re: lidomorna podminky 20.10.2014 Eržiku tys stihl ještě před sobotní hospodou lidomornu? Žes o tom v hospě nic neříkal...
      Re: lidomorna podminky 20.10.2014 to si mě pleteš s někým se stejnou přezdívkou
Předpověď počasí pro Nepál 18.10.2014 Ahoj,
kde byste hledali důvěryhodnou předpověď počasí pro Nepál? Příští týden vyrážíme na (vele)horský čundr do Upper Dolpo. Tentokrát žádné lezení, jen trek. Předpověď na meteoblue.com slibuje ke konci týdne další sněžení. Na mountain-forecast.com
mini frendy 17.10.2014 Ahojte!
Zajímalo by mně jak moc používáte malé frendy. Já osobně mám nejmenší frend Kouba Manta č.1 a pak používám už spíš vklíněnce...
Ale plánuji nakoupit nějaké menší frendy než je právě Kouba Manta č.1 a tak mě zajímají Vše zkuš
  Re: mini frendy 18.10.2014 Malý camaloty (stejně jako velký) jsou parádní, pokud do nich půjdeš, rozhodně nebudeš mít na krku k
  Re: mini frendy 18.10.2014 Ahoj, měl jsem v akci půjčený dragony a super. Já mám namíchanej českej set (RE a Kouba). 0,25 vůbec
  Re: mini frendy 20.10.2014 třeba v tatranských plotnách když něco založíš, tak vlastně jen malé. Mám koubova mikra a 0,25 je ta
  Re: mini frendy 20.10.2014 Mrkni taky na Alieny. Oproti jiným frendům jsou naskutečně ohební.
  Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 specialni pruvodce pro istrii je na ulozto
    Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 rád se podívám, ale Istria - Croatia climbing guidebook je chráněn heslem..
Ale tak kniha mn
      Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 Ahoj, mám starší verzi, na Istrii toho i v té starší verzi bylo celkem dost. Rozpracovaný není kdo v
      Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 muzu ti to poslat teda sam. Kam?
        Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 info@aktivnisport.cz díky :)
          Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 upozorní tě letecká posta
            Re: Průvodce Chorvatsko 17.10.2014 nechapu ze si nekdo neumi kliknout na email u podpisu pod prispevkem :)
Vytrvalost 16.10.2014 Ahoj, chci se zeptat, co za vytrvalost mi nejvic chybi. Lezu tak kolem 8 (+/-, podle aktualni rozlezenosti), mam samozrejme urcity problem s vytrvalosti, takze mi v cestach dochazi, ale co me zarazi, tak nedokazu poradne zregenerovat. Treba na bould
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 může ti chybět energie z nedostatku kvalitní stravy před tréninkem/ v průběhu dne, nebo ti chybí cel
    Re: Vytrvalost 16.10.2014 Jo, tak strava me nenapadla...je fakt, ze na boulder jdu treba v poledne a to jsem ten den jeste nej
      Re: Vytrvalost 16.10.2014 pravda bude aj tam aj tam, je treba to doladit z kazdej strany aj zo strany tréningu a aj stravu, pr
      Re: Vytrvalost 16.10.2014 Myslím, že sis teď odpověděl sám, tělo prostě nemá z čeho brát energii.
      Re: Vytrvalost 16.10.2014 jít na stěnu bez předchozího jídla, to je jasný že nemáš co pálit. pamatuj 2-3 hodiny před tréninkem
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 Asi spis nabidnu nazor z druhe strany. Z toho co pises, mam pocit, ze to spis bude nedostatek sily n
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 Ahoj. Tento problém znám. U mě na to zabírá toto:
při tréninku se nejprve soustředím na to ab
    Re: Vytrvalost 16.10.2014 Ahoj,
neuraž se, ale to jídlo je katastrofa. Jak s tímto chceš pokrýt víc než jen to že přeži
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 jo, to jidlo je traga....ale zas denne vypiju spousta sladke stavy (sirup s vodou), takze zatim prez
        Re: Vytrvalost 19.10.2014 Ty vole, sirup s vodou Tě fakt nezachrání. Maximálně si zkurvíš chrup :-).
    Re: Vytrvalost 17.10.2014 Tohle mě překvapuje, protože mám za to, že (po rozlezení a zahřátí) by se právě měla síla využít pro
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 Když se člověk cítí na stěně poprvé utahaný, že už nic neudrží, tak to stejně ještě hodinu nakonec j
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 a jak dlouho lezes? ja se nestravuju tak prasacky a mam to uplne stejne. za dva roky jsem si na prek
    Re: Vytrvalost 17.10.2014 lezu dlouho....ale mam to jako hobby, tak proste do toho slapu vic jen v urcitych castech roku podle
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 zkus opakované visy, zaměř se na AN, AE/AN vytrvalost a energii před lezením (nějaká sváča + pití s
    Re: Vytrvalost 17.10.2014 ty woe.. radit cukr a AN trénink někomu kdo komplet špatně žere a nemá pořádně nalezené metry to je
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 presne a celkem me prekvapuje ze pak leze 600m multipitche za 8+ jen tak mimochodem jako doplnkove h
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Nehledej v tom zadne spiknuti :) Namatkou minuly rok treba Brandler-Hasse v severce Cima Grande....t
          Re: Vytrvalost 17.10.2014 v pohode. nemyslel jsem to zle. na tu cestu ce podivam. kazdopadne vykonost mas urcite relativne dob
            Re: Vytrvalost 17.10.2014 To vis, ted zacinam mit zase obdobi, kdy se chci trochu zlepsit, tak me napadlo se zeptat, jestli se
              Re: Vytrvalost 20.10.2014 Ahoj,
jídlo je fakt základ. :-)
ještě je dobré rozvíjet CORE část.
To by tě ev
  Re: Vytrvalost 16.10.2014 pro regeneraci svalstva si já dávám noční protein, pomáhá to, ale bohužel se mi po něm dělaj beďary.
    Re: Vytrvalost 17.10.2014 Hej, diky za spoustu prinosnych odpovedi....je fakt, ze budu asi muset poresit to jidlo a pak proste
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 Ahoj,s vytrvalosti mam myslim sve zkusenosti:-)Jestli opravdu chces mit vetsi vytrvalost a nejsem si
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Z pohledu tvorby plánu efektivního tréninku může bejt opravdu hlavní hlava. Ale proces tělo-hlava je
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 co znamena fakt tezke cesty v horach? Vynytovane osmy, nebo osmy po svem? Osmy na prvnim, nebo na dr
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Fakt tezke bylo mysleno (a i zmineno, ale asi ne presne) relativne k me vykonosti....tzn nekde okolo
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Jeste doplneni k tvym otazkam....u multipitchek se stridame, takze na prvnim i na druhym (stridani j
  Re: Vytrvalost 17.10.2014 Možná by stálo za to, se nad tréninkem zamyslet malinko komplexně. To, že si chodím 2x a klidně i 4x
    Re: Vytrvalost 17.10.2014 počkej počkej, to že si jdeš 4x týdně zalézt neznamená že trénuješ? to už si myslím je solidní tréni
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 No tady to šlape :-) Když už jsem psal Honza Kareš, tak ohledně stravy doporučuji rozhovor s ním zde
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Konečně normální odpověď (hned po Karešákovy), na co se tazatel ptal...
      Re: Vytrvalost 17.10.2014 Když se pokaždé zničíš a ani nevíš proč a jak, tak sice možná něco natrénuješ, ale rozhodně se nebud
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 Já ještě zapomněl doplnit, že AN trénink taky může znamenat za 5 týdnů smrt :-D Asi by to bylo na de
        Re: Vytrvalost 17.10.2014 To že trénink "přirozeným lezením" je velmi efektivní je docela zjednodušující. Samozřejmě
  Re: Vytrvalost 17.10.2014 Předně si musíš ujasnit jestli chceš mít vytrvalost v cestách nebo bouldrech. A na základě toho přiz
  Re: Vytrvalost 17.10.2014 Opravdu si myslýte,že lezec z jeho maximem má řešit speciální tréninkové metody a počet kroků na tré
    Re: Vytrvalost 18.10.2014 Chapu to tak, ze tohle, jak sam pise, dela poslednich 15 let.. Tak asi potrebuje neco lepsiho nez je
    Re: Vytrvalost 18.10.2014 No to je právě ono, že každej to má jinak. Někomu stačí jen nějak lézt a dostane se na 9+, a někdo j
      Re: Vytrvalost 20.10.2014 Tos mu to ulehčil :-).
1
...
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
412
413
414
415
416
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: