LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231353 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Stěna u Salesiánů - Praha 8
Na Střelnici - Svitavy

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Umělka pro děcka09.10.2014
Ahoj vespolek.
Půjdu se svišti na umělku. Poradíte mi, kde je to pro "nejlepší". Prostě, kde nejlíp vyblbnou. V Praze.
Díky za doporučení. Karel
 Re: Umělka pro děcka09.10.2014
Vzal bych je na Smíchov. Přijde mi to tam pro děti nejlepší. Nahoře na balkoně v nové hale je spoust
 Re: Umělka pro děcka09.10.2014
Pokud myslis "lezecky vyblbnout", tak skoro kamkoliv. Je to fakt jedno. Vsude maji cesty p
  Re: Umělka pro děcka11.10.2014
A kdy kdes byl naposled, že máš tak kategorické hodnocení? Na Smíchově je dětský koutek, kde jsou pr
   Re: Umělka pro děcka11.10.2014
Nevim co ti na tom prijde kategoricky :). Predpokladam, ze jsem se te necim dotknul. Stridam vsechny
    Re: Umělka pro děcka11.10.2014
A ekl to někdo těm rodičům? Má zkušenost je, že když někoho upozorníš, tak se obvykle omluví a haran
 Re: Umělka pro děcka10.10.2014
Čau, párkrát jsem je vzal do Mamuta v neděli hned jak otvírali, ale bylo to spíš trápení, jak tam by
 Re: Umělka pro děcka11.10.2014
Já jezdím na Smíchov, hned po obědě je tam prázno, po třetí hodině se tam navalí kroužky.

 Sicílie - Trapani - plynové kartuše09.10.2014
Ahoj,
chtěl bych se zeptat na čistě praktickou radu. Příští týden letíme do Trapani na Sicílii a odtud směrem San Vito Lo Capo. Velmi bych ocenil informaci o tom, zda se dá někde v Trapani koupit plynová šroubovací kartuše. Pomůžou jakékoli informa
 Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše09.10.2014
cau,
byli jsme na sicilii. s sebou jsme meli benzinovy vyric, takze kartuse jsme neresili. kd
  Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše09.10.2014
Díky za info! Plánujeme to tak nějak na divoko mimo ten kemp, takže mimo kuchyňku. Nicméně, co se ke
   Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše09.10.2014
V Trapani jsem nebyl, ale v Lo Copo san Vito ano a prodej kartuší se bude hledat těžko. Krom to je m
    Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše09.10.2014
voda se da nabrat v kempu, projdes zadni brankou a je to. my byli taky mimo sezonu a ukecali jsme pa
 Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše10.10.2014
Celkem sme to dost resili s tema kartusema. Jedine co se da sehnat na vice mistech je narazeci campi
  Re: Sicílie - Trapani - plynové kartuše11.10.2014
Díky za tip a info! V tomto ohledu by mě zajímalo, za cca kolik se tam dá ten podivný vařič koupit?

 Drábské Světničky07.10.2014
Zdar.
Doporučte prosím nějaké vhodné cesty na seznámení se s oblastí Drábské Světničky. Představoval bych si cesty max do obtížnosti VI a aby tam nešlo o život.
dík.
 Re: Drábské Světničky07.10.2014
Na začátek normálkou IV na Partizána, z vrchu Partizána pokračují dvě příjemné V na Drábský masiv. P
  Re: Drábské Světničky08.10.2014
Dík moc
  Re: Drábské Světničky08.10.2014
Nevím jestli ty dvě pětky z Partizána jsou na seznámení úplně OK. Lezení je to pěkný a lehký, ale du
 Re: Drábské Světničky08.10.2014
Na seznámení bych asi doporučil následující:

cesty na Čínskou zeď (V-VI)
Nejed
 Re: Drábské Světničky08.10.2014
ještě bych doporučil:Žabí serenádu na Puklou,N.c na Čínskou věžičku,S.hranu na Věžičku u Rozcestí a

 The Change - film07.10.2014
kdy???
 Re: The Change - film09.10.2014
...na svateho Dindy :-D

 Wildspitze07.10.2014
Nelezl jste někdo v poslední době severní stěnu Wildspitze?
 Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
No a nemáte někdo informace, jak to vypadá na Glockneru? Přemýšlím o Mayerlrampe.
  Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
Stejná otázka. Zná někdo aktuální podmínky na severu Glockneru?
   Re: Wildspitze a Glockner07.10.2014
V Mayerlrampe je podle vůdců z Kalsu dobrá podmínka.
    Re: Wildspitze a Glockner08.10.2014
Díky za info. Kdy jste někdo jel můžeme poslat info? Dík. Vašek H.
     Re: Wildspitze a Glockner08.10.2014
No a kdyžtak přístup na Glckner bivak je špaténka, padají šutry a led (dnes odpoledne)

 Jak často měnit expresky06.10.2014
Ahoj. Rád bych se zeptal, jestli řešíte výměnu expresek za určté časobé období např. každý 3-5 nebo 10 let kompletní výměna. díky. Rybka
 Re: Jak často měnit expresky06.10.2014
karabiny když se nevrací zámek a nepomůže ani wédéčko tak končí dětem na houpačce, hadr když se zach
 Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
karabina, pokud funguje bezchybně zámek a není jiným způsobem poškozená může sloužit "navěky&qu
  Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Hlavně když expreska upadne lezci z výšky na zem, musí se po sebrání ze země ihned co nejrychleji za
  Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
safra po 10 letech na polovině pevnosti? to už mým tikají hodinky teda...
   Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Při ceně 20/ks žádná tragédie a bude zase na dlouhou dobu klid.
    Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
kde se dají koupit za takovou cenu?
     Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
Žeby v nějakém lezeckém obchodě?
     Re: Jak často měnit expresky08.10.2014
20 jen za smyčku samozřejmě. Vyměníš, jedeš dál.
 Re: Jak často měnit expresky07.10.2014
Díky za názory.

 Tkaničky06.10.2014
Ahoj. Nevíte, kde se dají koupit/objednat tkaničky do lezeček La Sportiva Mythos man? Díky za info. H
 Re: Tkaničky06.10.2014
Zkusil bych oddeleni obuvi v jakemkoliv obchodaku.
 Re: Tkaničky06.10.2014
oni vyzaduji nejaky specialni tkanicky? ja to onehda resil provazkem... esteticky nic moc, funkcne j
  Re: Tkaničky07.10.2014
Ahoj. Díky za rady. Např. v Teplicích nikde v obchoďáku v obuvi kaničky nemaj, nebo maj takový co do
   Re: Tkaničky07.10.2014
V celejch Teplicích nejdou sehnat tkaničky? No, to bych se radši přestěhoval.
   Re: Tkaničky08.10.2014
TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ :D ... bydlím v 5x menším městě a tkaničky seženu od galantérky po obuv asi na 8 m
 Re: Tkaničky07.10.2014
Cau,
v Hudaci je maj. Nicene bude to tvuj nejdrazi 3mm prusik, co si kdy koupis.
 Re: Tkaničky07.10.2014
koupit trojku repku a radši hodně ... třeba moje miury tkaničky přímo žerou ...

 maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Vážení,nechápu, proč si Vy, kteří nutně potřebujete maglajzovat nezůstanete na Šutru, Makaku nebo na nějaký jiný umělý stěně. Pokud nemáte na to, abyste na písku lezli bez maglajzu, tak se tam necpěte !!! Ničíte tím skálu, děláte cesty pro druhé mnohem ob
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
O tom zda vic nici skalu pot ci mago, se da polemizovat a uz se tu o tom vedli sahodlouhe diskuze. Z
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Můžu se zeptat,v jak obtížné cestě maglajz byl a jakou obtížnost Ty lezes? Díky :-)
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Ekologická katastrofa, jak se s tím matka příroda srovná, to ví jen pán bůh....jo, a doufám, že leze
 Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
tyhle tlachy fakt nesnáším. lidi jako ty na jednu stranu hají myšlenku udržování rádoby klasických p
  Re: maglajz v Bezděčíně05.10.2014
Zákaz mága na písku (včetně Hodkovic-Bezděčína) prosazuje ochrana přírody ze zákona a my horolezci m
   Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Ano, určitě neporušuješ žádná pravidla...ani rychlost si nikdy nepřekročil....každej hubu plnou keců
    Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
každej ne. Ale je na každým, z jakých pravidel si rozhodne se vykroutit a který bude ctít. Mágo na p
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
z čistě sportovního hlediska na písku prosím nemágovat. kdo chce aby pro něj cesta měla sporovní hod
  Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
navic podzimni dny nejsou nejteplejsi....nechapu proc to mago nekdo vubec vytahuje..Je to jen otaska
   Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
řešíte blbiny. chápal bych to, kdyby se nejednalo o Bezděčín, kde se už moc o klasické lezení na pís
    Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Cože, na Suškách nikoho prášit nenapadne? Stejně jako kdekoli jinde i zde se najde pár volů, kteří p
     Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Co je to Bezděčín?
      Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Hledej smudlo, hledej. Treba na SO ;).
       Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Ach so, Lužický zlom :-) tvrdej písek, ochrana koukám žádná, tak kde je problém? Jo, jinak díky za t
        Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
no vidíš, odpovědělo sis samo, samotný fakt že ti to nic neříká je signytudlecto, fikantní. pro spor
         Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
jo, a obavy že se málo známá voblast proflákne jsou liché, už desetiletí tam tydýti z handenalýn ces
          Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
To zní lákavě :-D Já tam stejně nepojedu, ale jak jsem to hledal, tak jsem našel nějaké Měsíční údol
           Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
dost solivy
           Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
a dost krehky...takze am davy nehrozi...navic se z parkovist emusi jit vic jak 5 minut pesky...
         Re: maglajz v Bezděčíně08.10.2014
Na Malý Kvočně je několik pěkných těžkých cest v pevným a do kopce...
        Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
pokud umíš číst, tak červeně vyznačený zákaz najdeš zde :
         Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Co píše něčí soukromý web nemusí úplně platit. Jsou na něm i oblasti, kde je lezení z důvodu ochrany
          Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Jezismarja Bido ty ses zase chytrej jak radio. Ale s dosti oposlouchanou rozhlasovou stanici!
          Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Smankote.... Trapny. Takze pred par dny to jeste byla pravda, protoze tehdy udaje patrily CHS?
           Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Nebyla, tyhle skály nemají žádnou ochranu, nejsou ani na území CHKO a ani Přírodního parku, žádná žá
            Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
Taaak znovu. Tyhle informace tam byly i kdyz to patrilo CHS (databaze vzdy podle smlouvy patrila CHS
 Re: 06.10.2014
Některým je potřeba stále připomínat, že (ne)používání MG se má řídit schválenými pravidly samotnými
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
anoooooo MG téma a do seba!!!! Mal som možnosť liezť aj na omadžovanom piesku aj na opotenom piesku
  Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
Nejsem nijak zvlast příznivcem maga, ale jiz je zrejme ze antimaglajznici vymrou stejne jako dinosau
   Re: maglajz v Bezděčíně07.10.2014
Omyl, nevymřou antimaglajzníci, ale lezci na písku. Letos jsem byl na Prachově, kvanta turistů, lezc
    Re: maglajz v Bezděčíně09.10.2014
parada
 Re: maglajz v Bezděčíně06.10.2014
kdo potrebuje magovat na Bezdecine at se na lezeni vykasle...

 Ötztalské Alpy03.10.2014
Zdar Lezci!
Chci jít příští týden sám na Wildspitzi a Similaun, počasí nic moc.
Jsem průměrný vysokohorský vejletník celkem vybavenej s pár ostruhy ze švýcarských čtverek. Co myslíte? Dobrej nápad nebo blbost?
Berg heil!
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Já myslím že solo je prostě vždy dost riskantní ať už je to čtverka nebo něco menšího. Ale asi to má
  Re: Ötztalské Alpy04.10.2014
Similaun je chodak, toho bych se nebal.
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Už na Wildspitze napadl sníh, aby skryl ledovcové trhliny, ale ne dost, aby je ucpal.
  Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Zdar, Kubo, byl jsi tam teď někdy? Nebo to máš z nějaké diskuze? Dík
   Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
byl jsem na obou vrcholech, na Similaun bych se nebál, ledovec je krátký a dle mne bez trhlin, vrcho
    Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Trhliny jsou i pod Similaunem...
Jestli máš ostruhy ze čtyřek, tak asi víš jak je to při sólu
   Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Nebyl (anžto jsme se brodili sněhem na Dachsteinu), ale stačilo kouknout na kamery a do dvou německý
    Re: Ötztalské Alpy04.10.2014
Z ledovců mám celkem vítr, ale zkusím to. Doufám, že tu nebudete za pár dní číst o nezodpovědném če
    Re: Ötztalské Alpy06.10.2014
A jaká to jsou prosim ta fóra? Nemdaří se mi nic najít.dík
     Re: Ötztalské Alpy06.10.2014
třeba
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Na Wildspitzi minulý víkend ideální podmínky.
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Na ledovci pod Wildspitze zahynul před lety v trhlině Filip Šilhán... Taky jsem tam kdysi byl a jít
 Re: Ötztalské Alpy03.10.2014
Dokončení - Similaun - tam je riziko asi menší, ale stejně bych se navázal. Občas člověk zahučí do t

 Liščí smyčka02.10.2014
Ahoj, mám takový (možná hloupý) dotaz, ale nepovedlo se mi to nikde najít. Jak moc snižuje liščí smyčka pevnost smyce? Dejme tomu že lezu kolem postupového jištění (borhák) mám málo karabin, tak do borháku nic necvakám a pouze provážu 60cm dyneemu na lišč
 Re: Liščí smyčka02.10.2014
Lisci smycka jako takova vyrazne snizuje nosnost smyce samotne. Presny cislo z hlavy nedam, ale bude
  Re: Liščí smyčka02.10.2014
Dík, já tušil že to bude dost snižovat pevnost, každopádně asi je to tedy použitelný systém. Na vklí
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
U prumeru bude znat kazdej milimetr. Existuje nejaka hranice kdy uz se to nechova jako hrana. Friend
  Re: Liščí smyčka02.10.2014
ono při tom střižení nejde ani tak o ten liščák, ale o to lanko(plaketu), tj je jedno jakej použiješ
   Re: Liščí smyčka02.10.2014
Nebo pošli email do ocůnu jestli ti tam ty smyčky nenašijou. Doporučuju dynemu cca 30cm a jednou pro
    Re: Liščí smyčka03.10.2014
S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
    Re: Liščí smyčka03.10.2014
S tim vytrhnutim frienda, to je dobra poznamka a tak to asi i bude :) Jinak to ze by mi to u ocunu u
     Re: Liščí smyčka03.10.2014
Nech si to tam všít, uděláš lépe. U tvojeho způsobu můžeš tu smysi ztratit, protože půjde úplně oddě
      Re: Liščí smyčka03.10.2014
pálka? ani ne, kolik si myslíš, že bude stát smyce na každý frend zvlášť, když ji koupíš v krámu? Te
       Re: Liščí smyčka03.10.2014
Tak kolik stojí smyce v krámu vím, ale myslel jsem že to všití na zakázku bude přemrštěný, třeba něc
        Re: Liščí smyčka05.10.2014
Napiš sem pak prosim co ti odpovedeli z ocunu, taky bych o to nasiti mel zajem, tak bychom se mohli
  Re: Liščí smyčka03.10.2014
ehm, sem se neudrželo a budu vám do toho pindat: hlavní problém je kombinace liščák x plocháč. nebol
   Re: Liščí smyčka04.10.2014
to bych rád věděl, jakým způsobem bys založil frienda tak, aby se přenos síly na smyci aspoň vzdálen
   Re: Liščí smyčka04.10.2014
mimochodem tady ještě nikdo nezmínil u liščáku jedno riziko, který u friendu asi nebude tak pravděpo

1   ...   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Umělka pro děcka
Ahoj vespolek.
Půjdu se svišti na umělku. Poradíte mi, kde je to pro "nejlepší". Prostě, kde nejlíp vyblbnou. V Praze.
Díky za doporučení. Karel
Karel13:27:44 09.10.2014
odpovědět 
 Re: Umělka pro děcka
Vzal bych je na Smíchov. Přijde mi to tam pro děti nejlepší. Nahoře na balkoně v nové hale je spousta cvičných cest a i navijáky. Pokud těch dětí budeš mít sebou více, tak můžou lézt i samy. Jen by to tam chtělo ale vyrazit mimo špičku...
Jirka14:01:30 09.10.2014
odpovědět 
 Re: Umělka pro děcka
Pokud myslis "lezecky vyblbnout", tak skoro kamkoliv. Je to fakt jedno. Vsude maji cesty pro deti. Pokud myslis vyvblnout ve smyslu "skvela prolezacka je boulderovka / stena, kde se decka mohou honit pod lezoucimi lezci", tak nikde.
22:34:53 09.10.2014
odpovědět 
  Re: Umělka pro děcka
A kdy kdes byl naposled, že máš tak kategorické hodnocení? Na Smíchově je dětský koutek, kde jsou pro ty nejmenší nejen cesty, ale i malé prolézačky s balonky, sítě a klouzačka.
11:41:48 11.10.2014
odpovědět 
   Re: Umělka pro děcka
Nevim co ti na tom prijde kategoricky :). Predpokladam, ze jsem se te necim dotknul. Stridam vsechny mozny steny temer kazdy den. Nemam nic proti detem na Smichove v prostorech vyhrazenych pro deti, ale dost mi vadi kdyz se bez dozoru pohybuji mimo ne. Decka to tam nebavi, tak temer vzdy se mezi nimi najde nejake, ktere si zacne kratik cas nejakou aktivitou, ktera na sportoviste proste nepatri a patri napr. nekam na detske hriste. Casto to byvalo na BW, kde rodice odlozili sve ratolesti k "radosti" trenujicich borcu na boulderovku a sli lezt na lana.
18:11:30 11.10.2014
odpovědět 
    Re: Umělka pro děcka
A ekl to někdo těm rodičům? Má zkušenost je, že když někoho upozorníš, tak se obvykle omluví a haranta odvede. A druhá možnost, pokud to nepomůže, tak zajdi upozornit obsluhu. Ta je vykáže. Ale jestli ti vadí a nic neřekneš, je to tvoje chyba.
20:18:37 11.10.2014
odpovědět 
 Re: Umělka pro děcka
Čau, párkrát jsem je vzal do Mamuta v neděli hned jak otvírali, ale bylo to spíš trápení, jak tam bylo víc lidí. Ty děcka nebaví celou dobu jenom lozit, ale chtěj dělat i bordel, to jsou prostě děti. Doporučuju spíš jít s nima na nějaký horokroužek, kde si to v klidu pod dohledem vyzkoušíte a nebudete "prudit" okololezoucí borce a borky a budou tam i další děti, což zvedá motivaci xkrát.
radim08:42:37 10.10.2014
odpovědět 
 Re: Umělka pro děcka
Já jezdím na Smíchov, hned po obědě je tam prázno, po třetí hodině se tam navalí kroužky.
Kulasek12:05:04 11.10.2014
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi