Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn 30.06.2014 Hojte!
Nebyli jste někdo náhodou teď někdy na Ortleru - Hintergrat? A na Matterhornu - Liongrat? Zajímalo by mě jaké jsou podmínky, jak je to se sněhem a podobně...
Skialpy už mám uklizené a nechce se mi je vyndavat. :)
Kouka
  Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn 01.07.2014 Ortler by mě taky zajímal. Ale mám stejný dojem. Pořád dost sněhu.
  Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn 01.07.2014 Ahoj, minulý týden jsem byl na Grand Zebru, takže ne přímo na Ortleru ale je to hned vedle, a bylo t
  Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn 01.07.2014 ...a skilapinistů se tam prohánělo ještě hodně...dokonce Zebra šla o tom víkendu ještě sjet...
    Re: podmínky v Alpách - Ortler & Matterhorn 01.07.2014 Tak jsme trochu posunuli termín a pojedeme někdy okolo 21. července.. To snad už budou lepší podmínk
Dovča 30.06.2014 Zdravím lidi, nemáte někdo typ na dovču do Slovinska nebo Rakouska - lokalita. Jde mi o chození po horách + něco málo polozit. Díky moc Kamil :)
  Re: Dovča 30.06.2014 Co třeba Alpy?
    Re: Dovča 30.06.2014 Dobra rada! To jiste tazatele nenapadlo ;).
      Re: Dovča 30.06.2014 Adekvatne konkretni odpoved na takto konkretne polozenou otazku
      Re: Dovča 01.07.2014 Tak přesněji: Požadavkům odpovídá zprava doleva např. Gesäuse, Totesky, Dachstein, Glockner, Wiesbac
        Re: Dovča 01.07.2014 Hmm, K.T. je zpatky. A porad ve stejnem stylu. Nic nerict, hlavne se na nekom povozit. Nezapomnel js
          Re: Dovča 01.07.2014 Jestli chce Slovinsko - turistiku a trochu polezení, tak ať si vezme pytel odvahy, brnění a může vyr
            Re: Dovča 01.07.2014 Covece, mozna chtel slyset jen tip na oblast, kde muze byt fajn. Ber to jako anketu, "kde jste
              Re: Dovča 01.07.2014 Nedělám z Kamila debila. Vyjmenoval jsem pár pěkných oblastí, kde jsem v posledních letech byl :-)
                Re: Dovča 01.07.2014 chvilku jsem myslel, že alpy doporučuje pod falešným nickem někdo, kdo ti chce zhoršit už tak bídnou
                  Odvaha se cení, chlapče... 01.07.2014 Klasika. Urážka bez podpisu.
                    Re: Odvaha se cení, chlapče... 01.07.2014 Takhle se nechat urážet... To ne!!! :) Jo, jo, to doporučení na Alpy bylo fakt hodnotné :D.
                      Re: Odvaha se cení, chlapče... 02.07.2014 Chytrej buď až napíšeš lepší, zatim tu jen zasíráš diskuzi. I ty Alpy jsou lepší rada než tvoje kecy
                        Re: Odvaha se cení, chlapče... 02.07.2014 Jsem rad, ze ty jsi tu diskuzi pozvedl ;).
                    Re: Odvaha se cení, chlapče... 03.07.2014 já to nemyslel jako urážku ani v nejmenším, to je na tom to nejsmutnější. Že si to nepřebereš..gepar
                  Re: Dovča 01.07.2014 Tak zrovna tentokrát je v tom Turek nevinně a jeho reakce zcela adekvátní tazatelově "akci"
    Re: Dovča 30.06.2014 Ty jo Alpy mě vůůbec nenapadly. :) Otázka zněla na konkrétní místo!!! Ale díky
  Re: Dovča 30.06.2014 Slovinsko Triglav od Aljažev Dom.Krásnej kopec a dalších asi pět v blízkém okolí.Pod Triglavem je ch
    Re: Dovča 30.06.2014 díky
      Re: Dovča 30.06.2014 To nejlip prespat v Bovci (treba kemp Polovnik). V dosahu jsou pak ruzne feratky, lezeni, canyoning.
  Re: Dovča 01.07.2014 chtěl jsem poděkovat za příspěvky. Jinak mi jde v podstatě o chodárnu vzdy max. na tři dny - v tom i
    Re: Dovča 01.07.2014 Triglav může být asi fajn, ale lezení není úplně při ruce. Hezky je u jezera Bohinj, tam je u krámu
    Re: Dovča - pár nápadů 01.07.2014 Aha, tak už to z Tebe leze :-)
Takže třeba Gesäuse - nad Hesshütte jsou kratší vícedé
      Re: Dovča - pár nápadů 07.07.2014 Díky všem.
Edelrid 30.06.2014 Ahoj, nevite kde je po Praze k vyzkouseni obleceni od firmy Edelrid? Krom Ruzyne, kde maji opravdu maly vyber nevim kde bych si mohl od nich vyzkouset nejake kalhoty. diky
  Re: Edelrid 30.06.2014 Zajdi do Rock Pointu. Tam mají od edelridu dost oblečení.
  Re: Edelrid 30.06.2014 SAPA
Kasparak 30.06.2014 ahoj,máte někdo zkušenosti s lezením na tzv.Kašparáku u Novýho Boru?Zajímalo by mě hlavně jak dlouho po dešti se tam dá lízt.
  Re: Kasparak 30.06.2014 Skalky oschnou celkem rychle, jen pod nastupem to byva obcas bahnity, nejaka podlozka aby se nezadel
    Re: Kasparak 30.06.2014 diky
glock 30.06.2014 Ahoj. nevíte, jaké jsou teď, nebo nedávno byly podmínky pro lezení v severce? Například v Pallavicinyrinne nebo Mayerlrampe. Díky.
  Re: glock 30.06.2014 Palavicak spatny, nahore hlina bahno a kameny, led neni, jinak hafo snehu na jizni strane, naopak ma
    Re: glock 30.06.2014 Kolega psal že v Mayerlrampe prý málo ledu.
      Re: glock 30.06.2014 Dík. Petr T.
rakousko ferraty 29.06.2014 Ahoj,potrebuju tipy na vyborny ferraty v Rakousku v Hohe Tauern, obtiznost tak B,C. Mate nekdo?
Zermatt 29.06.2014 Ahoj, marně se snažíme zjistit něco o sportovkách kolem Zermattu nevíte někdo kde dohledat průvodčíka ? Máme akorát průvodce na vícedélky za kterejma primárně jedem ale asi by bylo dobrý to proložit i těma sportovkama. Dík za každej typ. Ať to leze ! 
Panteon 28.06.2014 Ve čtvrtek se Prcas rozsekal na Panťáku, držte mu palce ať se z toho vylíže.
  Re: Panteon 28.06.2014 Držím pěsti ! Kde se mu to stalo ?
    Re: Panteon 29.06.2014 Drzim!
      Re: Panteon 29.06.2014 To je osklive.drzim pesti...solo?
        Re: Panteon 29.06.2014 ne
          Re: Panteon 29.06.2014 Držim palce? Co se mu to stalo? a kde ? popř proč. Hlavně ať se z toho vylíže !
  Re: Panteon 29.06.2014 Nádhera. Anonym pošle na internet zprávu o neštěstí. Doba blesková.
Možná jsi to tak nemyslel
      Re: Panteon 29.06.2014 Víckrát se tu objevilo něco jako: "panebože, dej, kdyby se mi něco stalo, ať se to neobjeví na
        Re: Panteon 29.06.2014 dnešní doba, nýmandi (lidi kteří čím míň toho o něčem vědí, tim víc o tom kecají) jsou všude. Někdo
        Re: Panteon 29.06.2014 A pak jsou take lide, kteri se chteji poucit tim, ze si prectou, co se stalo.
Minimalne 50%
          Re: Panteon 29.06.2014 Posluž prosím pro poučení všem ostatním vlastními nehodami.
Nezapomeň se taky podepsat. Ať je
            Piskote!Re: Panteon 29.06.2014 Piskote..nikdo se v teto diskusi neuspokojuje a nikdo (zatim) v teto diskusi nepronesl nic nemoralni
              Re: Panteon 29.06.2014 Jirkovi držim palce ať se z toho co nejdřív vylíže, a upřímně doufám, že ho zase brzo uvidíme prochá
              Re: Piskote!Re: Panteon 29.06.2014 Tak proč se tu nikdo není ochotný podepsat?
Sorry, ale mně by byla diskuse, ve které by parta
                Re: Piskote!Re: Panteon 29.06.2014 Nymandi zatim mlci, tak snad u toho i zustane. Koho zajima fakt metodika, ten si pocka na pozdejc a
                Re: Piskote!Re: Panteon 29.06.2014 Piškot má v mnohém pravdu. Na druhé straně věcný popis nehody by nebyl od věci. Myslím z edukačního
                Re: Piskote! 29.06.2014 Proti anonymum na tomhle serveru brojiti...? jako kdby vsude jinde nebylo dost vetrnych mlynu. (ja v
                  Re: Piskote! 29.06.2014 Ty nymandsky anonymove, ktery teda zatim mlci, jsou fakt extremne odporna stvoreni. Jeste jak to jak
                    Re: Piskote! 30.06.2014 Hnus a spina tihle anonymove. zivote bych se nesnizil k tomu abych tu napsal byt jednou nepodepsano
                      Re: Piskote! 30.06.2014 Namety na diskusi jsou obcas dost podivny.to ze nekdo spadne neni vubec zabavny.
                        Re: Piskote! 15.07.2014 Proč by to mělo být zábavný? Nechápu.
        Zájem o cizí neštěstí je OK 13.07.2014 Nemluvím tu o Prckovi /tomu samo držím palce, ať je brzo zpět/, ale obecně. To, že se někdo zajímá o
          Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 14.07.2014 Za mě taktéž - pokud by se mi něco stalo, nechť se o tom mluví co nejvíc a někdo si může dát příště
            Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 14.07.2014 Menšina..Pokažení lidé.. jsou více slyšet než ona tichá většina skromných a pomáhajících a soucítící
          Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 14.07.2014 Reagoval jsem zbytečně agresivně. Popudila mě anonymita první zprávy (ve spojení s familiérností, s
            Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 15.07.2014 Piškote: měl jsi opět napsat "podle tebe hloupé" a "podle tebe nedůstojné". Osta
              Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 15.07.2014 Psat anonymne o nestesti jinych je proste hloupy, i kdyz mozna je hloupa tahle spolecnost , prijde-l
              Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 15.07.2014 Jistěže podle mě. Psal jsem to já a nejsem mluvčí žádného spolku. Nenárokuju si objektivitu.
            Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 15.07.2014 Ahoj,
do diskusí moc často nepíšu, ale udělám vyjímku. V tomto zrovna docela souhlasím s Pišk
              Re: Zájem o cizí neštěstí je OK 15.07.2014 Ale tady přece vůbec nejde o to kdo, ale především kde a jak, tedy konkrétní místo a situace. Tato i
Nátěr lezecké stěny 28.06.2014 Čau, potřeboval bych radu, čim natřít lezeckou stěnu z překližky. Postavil jsem si domácí bouldrovku (pod střechou), jen nevím, čim to mam natřít. Chtěl bych aby ta barva zvýšila životnost překližky a zároveň měla krycí vlastnosti. V překližce jsou nějaké
  Re: Nátěr lezecké stěny 28.06.2014 asi nějakou barvou na dřevo pro venkovní ošetření, podívej se na net.
  Re: Nátěr lezecké stěny 28.06.2014 natírali jsme nějakou fasádní barvou...docela to ujde. Asi jsou i lepší varianty ale tahle nás vyšla