Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English nečlen ČHS v Tatrách 24.05.2014 Zdarec,
mohu přibrat do Tater(Ádr) jako člen ČHS k výstupu i nečlena nebo to by již ochranářům nelíbilo?
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 legálně ne.
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 kecy, jasne, ze muzes, do skal muze kazdej
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 po znacenych turistickych trasach samozrejme :) mimo urcite nie.
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 25.05.2014 Nemusí to být člen ČHS. Může být člen Alpenverainu.
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 Nebo JAMES, nebo SAC, nebo CAI... Slováci tomu říkají organizovaný horolezec.
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 De iure musia byť všetci organizovaní horolezci alebo v sprievode inštruktora (príloha navstevneho p
    Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 a De facto?
      Re: nečlen ČHS v Tatrách 26.05.2014 Stačí patřičné pojištění a adekvátní výbava a myslím si že nebudeš mít žádný problém. Ani pes po tob
  Re: nečlen ČHS v Tatrách 27.05.2014 Zdarec, můžeš si přečíst návštěvní řád?
smyce 24.05.2014 Nazdar, vcera (23. 5.) jsem na Prachove na Krkavcich nasel sest smyc na karabli. Majitel necht mi posle email;)
obalová překližka 23.05.2014 Ahoj, všerejší Lukášův dotaz mě inspiruje k vlastnímu:
plánuju si nad futra přidělat překližku cca 100v x 150š, na to balknu a nějaký lišty a chyty na domácí udržovací tréning.
Protože se mi nechce kupovat celou 2,50x1,25m desku, potřeboval
  Re: obalová překližka 24.05.2014 Nejlepší je Hornbach, Sconto a tyhle velko sklady. Mívají tam různé odřezky za pár korun..
Foto dne - "slušnej archiv" 23.05.2014 Jsem netušil, že se po cca 5 letech objeví fotka Brouka ze Vzdušné hrany ve Foto dne. Cesty pixelů jsou zkrátka nevyzpytatelné a ta doba je na kvalitě neúprosně znát.
    Re: Foto dne - "slušnej archiv" 24.05.2014 Já vim, ale nevymluv se na kompakt z r. 2007 :-D
Fotky 22.05.2014 Čau fotky se přidávjí posláním na mail adminům? jiná možnost není?
  Re: Fotky 23.05.2014 ne
Stavba stény 22.05.2014 Ahoj, stavim si doma bouldrovku a potřeboval bych radu. Jedná se o opláštění stěny.
Má někdo zkušenosti s překlžkou tl. 18 mm? Na netu jsme se dočet, že minimálně 18 mm.
Jelikož chci dělat stěnu v převisu tak nemam představu, jestli ta tlouš
  Re: Stavba stény 22.05.2014 Mam 35stupnu previs, OSB 22mm, perodrazku a je to v poho, vypada to dobre a hlavne je to levnejsi ne
    Re: Stavba stény 22.05.2014 No mě by ale zajímala ta překližka :) Předpokládam, když stačí 22 mm OS deska tak by méla 18 mm přek
      Re: Stavba stény 22.05.2014 mám 45° bouldrovku z 15mm překližky a také to šlape. Je to malinko náchylnější na prohnutí ale drží
        Re: Stavba stény 23.05.2014 A je rozdíl v pevnosti překližky z topolu, břízy nebo borovice? cenově je to totiž celkem velkej roz
          Re: Stavba stény 23.05.2014 Udělej stěnu z 18mm bukové truhlářské překližky a řádně ji ošetři nátěrem třeba lazurou a přežije tě
            Re: Stavba stény 24.05.2014 Klasicky se na steny pouziva 18mm brezovy vodeodolny multiplex. Truhlarska buk-smrk nebo buk-buk je
          Re: Stavba stény 23.05.2014 Používal jsem standardní obalovku. Samo čím použiješ tvrdší tím to bude lepší. Je to otázka ceny. Al
Oslava 20 let CAO Děčín 22.05.2014 V sobotu 24. května 2014 proběhne v Autokempu Pod Císařem v Ostravě oslava 20 let od založení horolezeckého klubu CAO Děčín. Sejdeme se v průběhu dopoledne, něco vylezeme a oficiální zahájení bude v 18 hodin v restaraci Pod Císařem.
Zveme t
krátké smyčky na presa - neprošité 21.05.2014 Sháním krátké cca 10cm smyčky na presa, které by hlavně nebyly komplet prošité od jednoho okraje k druhému, tj. aby tam bylo volnější očko. Předem díky za tipy kde shánět ať už výrobce materiálu či obchod. Zatím se mi zdá, že je to neřešitelný problém.
  Re: krátké smyčky na presa - neprošité 21.05.2014 Snadná pomoc. Kup si daisy chain např. od Grivelu nebo Climbing Technology, který je skutečně jako &
  Re: krátké smyčky na presa - neprošité 21.05.2014 kdyby stačilo 24 cm, tak PETZL St'Anneau velikost 1
  Re: krátké smyčky na presa - neprošité 21.05.2014 Nedělá se to běžně. V podstatě je asi nejjedodnušší si to nechat ušít. Se speciální cenou počítej, o
    Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 Ne každej má doma šicí stroj, co to dá. Když zveřejníš kromě dotazu i mejl, třeba se ti někdo ozve.
      Re: krátké smyčky na presa - neprošité 23.05.2014 Díky za snahu, ale zatím to odpovědi nejsou, co bych chtěl. V obchodech jsem zahlídnul právě krátká
  Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 Kdysi jsem to koupil v Hudy sportu, poptal bych se mejlem po všech krámech hlavně těch menší třeba b
    Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 Jen dotaz: proč to potřebuješ volné?
      Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 komplet prošitá smyčka je velmi tvrdá + má malé očko na konci. očko se dostane na západku karabiny a
        Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 O tomhle problému vím. osobně jsem to vyřešil smyčkami z dyneemy, které jsou tenčí než klasické, tud
        Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 a proč 10cm?
Osobně používám půl na půl 15-20cm a jsem spokojenej, konkrétně tyto od Ocunu:
        Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 Když budeš správně cvakat tak ti tvrdé presa nevadí. Chce to oba zámky na stejnou stranu a nemáš pro
          Re: krátké smyčky na presa - neprošité 22.05.2014 Mám presa dmm alpha trad s tenkou dyneemou a i ty nejkratší smyce tj. 12 cm mají horní oko dostatečn
  Re: AO 9a OS video 21.05.2014 už jsem myslel, že mu maminka řekla ať nemluví sprostě, tak alespoň řechtá, ale je vidět, že se krot
    Re: AO 9a OS video 21.05.2014 nejlepsi je patxi jak na konci krouti hlavou :-) uzasny moment...
    Re: AO 9a OS video 21.05.2014 To uz opravdu neres . A ja také nic nechci resit, jen mne zajima, zda oznaceni O.S. v tomto /a v jin
      Re: AO 9a OS video 21.05.2014 Adam teoreticky ani prakticky nevedel o ceste vubec nic.
        Re: AO 9a OS video 21.05.2014 Dekuji a klobouk dolu!!!
          Re: AO 9a OS video 21.05.2014 Tak tohle je opravdu palba. Nutí se srovnání s výkonem Megose na Estado critico. Video jsem sice nev
        Re: AO 9a OS video 21.05.2014 Podle mne ale nenastoupil korektne jednu nohu mel na zemi a to neplati
          Re: AO 9a OS video 21.05.2014 No, kdyby ho jistil nějakej rakušák tak ho jistě stáhne ;).
Adam však leze padádně jak na záv
            Re: AO 9a OS video 21.05.2014 Neskutečné! Veliká gratulace.
  Re: AO 9a OS video 21.05.2014 džízs fakin krajst!
    Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 pecka výkon, parádní video. jeden z nej českých výkonů 2014, těžko srovnávat s olympioniky. Lepší ne
      Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 tohleto je teda hodně úsměvnej koment :-)
        Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 Ano, má to tak hodně lidí,hlavně Uzlař. Ten má OS 4+ a vyleze 5+.
          Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 Bacha, už se zlepšil na 7-.
        Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 Tak to je slušnej blábol ...
      Re: AO 9a OS Nej ČR výkon 2014 22.05.2014 Standard, bych řekl, jsou rozdíl tři stupně ve francouzské klase. I u Adama to myslím odpovídá.
1
...
434
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: