Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 20.05.2014 Co to je za sport? free Solo slackline ? nebo Suicidal slackline?
  Re: Foto dne 20.05.2014 ale odvahu má, ne že ne...
    Re: Foto dne 20.05.2014 je to solo highline
      Re: Foto dne 21.05.2014 jasný Klokočky
        Re: Foto dne kuwa 21.05.2014 A to je caste toto v Cechach takhle riskovat? A uz ekdo nekdy spadl z velke vysky?
  Re: Foto dne 21.05.2014 jakoze amici muzou a cesi ne :-)
via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 Ahoj, vybírám ferratový sedák pro přítelkyni a pořád váhám zda je lepší celotělák nebo kombinace úvazek + prsák,zatím lezla jen s obyč.úvazkem, díky za Vaše postřehy,
  Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 nejlepší máš koupit rovnou celý set i s brzdou, vyjde to na 2000 a máš vystaráno.
    Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 Neresim penize ani brzdu, ptam se zda je lepsi celotelovy uvazek nebo jen uvazek + prsak co je pro z
      Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 Celotělový úvazek - pak to nesvádí k tomu, aby si brala jenom sedák, nebo aby se různě rozvazovala a
      Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 Celotělák je pohodlnější. Zase ale jenom jednoúčelový. Osobně mám na ferraty ultralehký sedá a ještě
  Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 s celotělákem je ještě vetší oser se vyčůrat, než když jde alespoň rozvázat spojka mesi sedákem a pr
  Re: via ferrata celotělák nebo kombinace 20.05.2014 Teď už teda chodím jen se sedákem, ale jinak je lepší celotělák. Sice je trochu "větší" al
Faro 19.05.2014 Nevite nekdo, zda je nejake lezeni pobliz mesta Faro v Portugalsku? Jedine, co jsem nasel je Rocha de Pena. Pripadne teda i hledam partaka na st+ct, nejste tam nahodou nekdo pobliz? Alesak. Tel. 608 973 460.
  Re: Faro 19.05.2014 mraky lezeni (dokonce i spary trad, Alesaku, je u Lisabonu), trad vim, jen to co pises
Martin Stráník - rozhovor 19.05.2014 Na Boulder.cz další ze série rozhovorů. Každé pondělí nový rozhovor. Tentokrát Martin Stráník.
  Re: Martin Stráník - rozhovor 19.05.2014 Rozhovory pěkné, ale kdy si tam opravíte gramatiku??
    Re: Martin Stráník - rozhovor 19.05.2014 Njn...to je věčný problém :) Hlásí se někdo do služby na korekce? Je fakt, že to bereme až příliš vo
      Re: Martin Stráník - rozhovor 19.05.2014 A ten boulder se jmenuje Frodo Nakole.
      Re: Martin Stráník - rozhovor 20.05.2014 Já ten rozhovor klidně projdu a co mě praští do očí opravím jestli chcete, ale nejsem žádnej velkej
  Re: Martin Stráník - rozhovor 19.05.2014 Chlapi super prace, tesim se na dalsi!!!
  Re: A pak nemame byt za koko... 18.05.2014 ja richtig. und die ganze Tschechische Volk ist eine Simulantenbande!
Olomouc - hradby 17.05.2014 Ahoj, chci se zeptat jak je to s lezením na hradbách v Olomouci? Nedávno jsem tam viděl nýty. Je tam lezení bez omezení, povolené od města (případně dalších orgánů)? Jak je to tam se spouštěním? Štand ani vratné karabiny jsem tam neviděl. Případně má někd
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Ahoj,
z hradeb nás zatím nikdo nikdy nevyhodil, i když jsme hlavně bouldrovali. Po borhácích
    Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Díky za odpovědi! Je mi jasné, že se to leze zespodu, ale nahoře bych pak měl protáhnout lano borhák
      Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 ...nebo jsem se špatně díval!
      Re: Olomouc - hradby 20.05.2014 slanis, nebo se nechas spustit. klidne tam dodej mailonky :)
        Re: Olomouc - hradby 20.05.2014 pravda... :-)
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Jak jsem chodil do Olmiku do školy, tak jsme tam normálně lezli. Cesty spíš těžší. Leze se odspodu n
  Re: Olomouc - hradby 19.05.2014 Cesty zleva doprava: Přes nýt na kameni cca 5-6, V hlavni stene: Bh jdouci doleva cca 9, pak dve cca
  Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Průvodce od Javaanes.cz
  Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Lezení na olomouckých hradbách oficiálně povolené není, mezi cestami 5 a 6 jsem zrobil novou linku s
    Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 Díky za aktuální info. Ještě jsem tam nebyl, ale v dohledné době se chystám. Zvážím, jestli raději n
    Re: Olomouc - hradby 13.07.2015 A jakou má ta Vizitka klasu?
Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 17.05.2014 Protože se mně už pár lidí ptalo, že kdy to bude, tak tedy: Tradiční horolezecký sraz na Súľove začíní v sobotu 7.6.2014. Oficiciální plakát a pozvánka se tvoří...
  Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 prima :)
Co tam staříkovi vytáhneš? ;)
    Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Neříkej, že dojedeš? Netahej mně za fusekli. Ale jestli jo, tak něco pěkného ti najdeme.
      Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Ja přijedu taky, kde mě vytáhneš :)
      Re: Tradiční horolezecký sraz Súľov (SR) 19.05.2014 Vytáhnu tě do kopečka k hospodě. Dál se s tebou nepotáhnu. Nošení raněných spolulezcu od skal jsem s
kompenzační cvičení 16.05.2014 Všude se píše o nutnosti kompenzačních cvičení při lezení, ale která to vlastně jsou? Existuje na to nějaká literatura?
  Re: kompenzační cvičení 16.05.2014 Vem si svaly co zatěžuješ (přetěžuješ) a protáhní je opačnou metodu. Dobrá je na to guma. Zkus knížk
1
...
435
436
437
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: