Ahoj, vím, že se asi ptá spousta lidí, ale nevíte někdo, jestli budou v nějaké dohledné době zprovozněny mapy tady na serveru? Je (byl?) to opravdu perfektní projekt a i přes některé nedostatky jsem si rychle navyknul je používat. Sezóna se nám za chvilku
Joo kdyby hrozovci dali souhlas se zveřejněním a pak ten chybějící rok doplnili informace za sebe tak je to funkční ne? když je v kupě 2010-2014, tak to zveřejnite a Libor doplní rok 2009 za Hrozovce. Pokud by byl kdokoli další poškozen stejně jako Hrozov
na poslednich vyslapech na skialpech se mi zacal lepit na stoupaci pasy snih. Predpokladam, ze impregnace to vyresi, kazdopadne bych se zeptal jake zkusenosti s ni mate. Na eshopech prodejcu jsem narazil i na vosky na pasy, mate zk
pod Střešovickou nemocnicí - zkoušel jste někdo? svýho času tam v jeskyni bydleli skunci, teď to vypadá prázdně zbyl ponich jen bordel. leč v okolí se povaluje několik šutrů - odlomenejch?
celkově ten pískovec vypadá dost měkce, ale pěkný ces
Ahoj, rád bych se svou drahou polovičkou vyrazil na Island, plánujeme to v létě, poznávací treky jak po známých místech, tak chození po neznačených. Jedeme tam na 3 týdny a pod stan. Řeším jaké boty si pořídit pro mě a pro ni. Prosím ty co na Islandu už b
Zdravim, na jihu pekne pridava na teplote a ve Spanu uz to bude asi moc horky; takze Francie, zvazujeme Orpierre a okoli, akorat dotaz zni - kde lze zaparkovat a prespavat v aute v teto lokalite, pripadne "kempovat", nebo doporuceni na kemp? Les
Čau, chtěl bych se vás zeptat na to jestli někde v Domažlicích a okolí je nějaká pěkná stěna.. našel jsem jen boulder v Domažlicích, ale přece jenom bych radši stěnu na lano. Už to tu hledam tak 30 min a nikde do 20 km jsem nic nenašel. Tak jestli pro mě
Ahoj, vím, že se asi ptá spousta lidí, ale nevíte někdo, jestli budou v nějaké dohledné době zprovozněny mapy tady na serveru? Je (byl?) to opravdu perfektní projekt a i přes některé nedostatky jsem si rychle navyknul je používat. Sezóna se nám za chvilku dostane do plného proudu a člověk bude chtít vyrazit na nějaké nové, nepoznané šutry... A ty mapy na webu ČHS jsou téměř nepoužitelné, pokud dané oblasti už neznáte... Díky za info!
Ahoj, mapy samo budou. Trochu se to protahuje, protože nám někteří poskytovatelé hodili klacek pod nohu. Chápu, že letošní zima táhne ven. Dejte nám ještě trochu času. Stačí občas napsat pěkný email, ať to jde od ruky (nejvíc potěší takovýto: "Hele byly jsme na skalách a tak posíláme souřadky ...") a těšit se na sezónu. Ať to leze!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.