Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jizni Francie 17.01.2014 Ahoj. Pokud by byl nekdo ochotny mi poradit nejaky jakoby itinerar na 14 denni trip po skalkach jizni Francie s lezenim kolem 6a-6b byl bych vdecen. Jedno ci dvojdelky po fixnim. Dvakrat jsem jiz byl napr.v Buoux , Tarnu, Orpiere, Ardeche ale je to uz dav
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Zajed do Marseille nebo Cassis = Calanques je tam dost oblasti a pohodovych cest.
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 No, jo ale co u Marseille?
      Re: Jizni Francie 19.01.2014 calanques
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Nám se docela líbilo v Thaurac. Jsou to takový poklidnější skály. Je tam v okolí ještě mnohem známě
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 Jo a v dosahu je Hortus a ještě jedna oblast taková ultra zajímavá.Saint Guilhem le Desert.
      Re: Jizni Francie 20.01.2014 Diky chlapi, mrknu taky na ten clanek a mozna bych poshanel pruvodce, je neco treba na Lezci v shop
krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Zdar. Koupil jsem si friend DMM demon cam 4 (jednoosičkový). Hlavní důvod ke koupi byl že i přes to, že to je singleaxle, má ůžasný rozsah v porovnání např s jednoosičkovým koubou, ale trošku mě na něm zklamalo, že táhlo je příliš blízko čelistem. Nemáte
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Caues,
zadnej trik sice nemam...ale zato otazku?
K cemu to potrebujes?
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 zatím jsem ho ještě nepoužil. Pravě jsem ho dostal za zkoušku z histologie XD, ale prostě mě přijde
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nejdřív ho vyzkoušej na skále a až pak vymýšlej upgrady ;-)
      Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 A proč potřebuješ ty táhla dlouhý?
        Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 No uznávám že v téhle velikosti k ničemu, ale u menších, kde nestrčíš do spáry celou pěst s friendem
          Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 Ještě musíš brát v potaz, že nemáš k dispozici větší velikost, kterou by jsi založil méně hluboko. C
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jenom pro upřesnění nemám dragona (dvouosičkového) ale demona. Je totiž teď ve slevě v RP a navíc má
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jednou jsem s nima lez, a hned na zacatku jsem si uvedomil, jak je to ocko na BD nebo Koubovi dulezi
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 nerozumím ti. Jaké óčko myslíš? mám 2 a 3 koubu manta a jsou úplně v pohodě. Jediný co se mi nelíbí
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kromě toho, že jde jasně o skrytou reklamu na RP, se chci DMM camů zastat. Jejich systém se smyčkou
        Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nevim co je na tom reklamního když jsem napsal, že jsem toho kámoše od DMM koupil výhodně. Chtěl jse
          Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kouba versus DMM a BD je něco jako PIGI čaj proti CTC Assamu.
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 ok ale ne všem je souzeno lést v Yosemitech (finance, schopnosti, odvaha...). A takoví si radši koup
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 pigi caj je uplne v pohode...
              Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Žejo. Já mám s těma dobrejma anglickejma čajema fakt problém. S mlíkem to nepiju, to mi na doživotí
                Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Po par letech v Anglii to radeji ten Pigi caj. Jinak lezl jsem roky s Koubou ajedinej duvod proc jse
ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Ahoj!
Mate prosim nekdo info, jak jsou natekle ledy v Maltatalu a v ice arene u Bad Gasteinu? Diky moc za info. Petr tel 603215417
      Re: ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Dik za info, tenhle vikend nejedem, planujem nekam pristi nebo prespristi vikend. Petr
        Re: ledy Maltatal a Gastein aktualne 17.01.2014 Malta aktualne
slusne pouze Kathedrale, horni cast Gamsecku a Wintasunu, Superfeucht
  Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Když máš spatecni jizdenku tak te tam nechají.
    Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Spáteční podle vzoru "spát"?
      Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 17.01.2014 Díky, před spaním jsem se zasmál :-)
Pruvodce - Alghero 16.01.2014 Ahoj, nemel by nekdo el. verzi pruvodce na sever Sardinie, konkretne okoli Alghera? Nazev "Arrampicare ad Alghero".
  Re: Pruvodce - Alghero 19.01.2014 jeste porad to shanis ?
    Re: Pruvodce - Alghero 19.01.2014 jiz ne, diky!
Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Ahoj,
mel by pro me nekdo tip, kde se da v jiznim Norsku (trojuhelnik Oslo, Bergen, Stavanger) dobre lezt po vlastnim?
Premyslime, ze pojedeme do Setesdalu (ale tam jsou to temer jenom samy plotny), a ja bych rad nejaky spar
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 pruvodce na Oslo je plný spár na trad. je ke stažení v celku (oslo/drammen z coronnu) a jsou i strán
    Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 a ještě - osobně bych ani tak daleko nejezdil. Bohuslan ve švědsku je mnohem blíž, je to taky žula a
      Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Norsko - Setesdal - jsou to hlavně plotny, ale spáry se taky najdou - zalezl jsem si dobře.
Š
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Klatring i Rogaland, v knížce sou jedno i hodnědýlky, s nýtama i po vlastním. Šupec je Kjerag.
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Skvělej je taky Haegefjell. Jsou to vícedýlky, vynejtovaný i po vlastním. Spaní a parkování je čtvrt
    Re: sneznik - traverz na sutru kde je Gilotina 15.01.2014 Jojo levák bob 6C+ z madla a traverz víš doleva do horní hrany
      Re: sneznik - traverz na sutru kde je Gilotina 15.01.2014 Jak pisou ostatni, Levak Bob. Psano 6C+, realne tak 6B.
Marmot Ama Dablam 15.01.2014 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s pánskou péřovkou Marmot Ama Dablam? Díky
  Re: Marmot Ama Dablam 15.01.2014 to nemám, chtěl bych ale upozornit, že skvělé anglické péřovky Rab už se dají koupit také u nás a to
  Re: Marmot Ama Dablam 20.01.2014 není moc bytelná, ale o to lehčí a supr zbalitelná a ten komfort-prostě peří :) důležitý aspekt je c
    Re: yr.no 14.01.2014 Vypada na diskuzi "od konce", ktera zacina souhlasem a konci dohadovanim.
      Re: yr.no 14.01.2014 :D
        Re: yr.no 15.01.2014 Prosímvás někdo, neexistuje nějakej dobrej server na počasí, něco jako yr.no, jen v češtině? Nikde s
  Re: yr.no 14.01.2014 Ten výkřik do tmy působí fakt směšně. Nicméně Yr.no mi zrovna za nejlepší nepřijde. Maj tam velmi ča
    Re: yr.no 15.01.2014 a kterej je ten spolehlivej server ?
    Re: yr.no 15.01.2014 yr.no myslim nema v aktualnich predpovedich nejak zasadnejsi minely nez ostatni servery,nicmene kazd
      Re: yr.no 15.01.2014 A vybere si z nich to nejlepší. Na den až dva se jim celkem daří předpovídat, ale cokoliv na delší d
        Re: yr.no 20.01.2014 to máte z toho že jste líní číst. vobrázky se sluníčkama jsou fajn, ale slušná textová předpověď je
          Re: yr.no 20.01.2014 "Zwischendurch bestehen überall Chancen auf Sonne" zni jako nazev nejakyho hardcorovyho LP
          Re: yr.no 21.01.2014 Nevýhoda textový předpovědi je ta, že se aktualizuje jednou denně vždy ve čtyři odpoledne (nebo je j
  Re: yr. cz 14.01.2014 A ten web je k čemu?
  Re: yr.no 15.01.2014 Trochu nevydarenej pokus o reklamu na vlastni web - priste zkus nejdriv napsat dotaz "Nevite o
    Re: yr.no 15.01.2014 Vsak to udelal. Viz honzuv dodaz z dneska :) Uznavam, ze trochu poplet posloupnost, ale i marketingo
      Re: yr.no 15.01.2014 Pokud by to někomu náhodou přišlo jako marketinkovej trhák (jako třeba Tomovi), pak si dovoluju nabí
        Re: yr.no 17.01.2014 Největší problém této diskuze je v tom, že je hodně nepřehledná:
1/ chtěl jsem reagovat na př
          Re: yr.no 21.01.2014 Ichisah!
  Re: yr.no 16.01.2014 Prdlačky, existuje českej web o počasí, kterej je tak dobrej, že za něj platí lidi z celýho světa, d
  Re: yr.no 16.01.2014 Konečně někdo udělal něco pro ten náš středoevropskej národ a přeložil z norštiny ty čísla a obrázky
  Re: Ocun kestrel 14.01.2014 Dělaj se ty barevný. Bohužel. Pro moje pazoury jsou malý, ale to většina lehkejch expresek.
  Re: Ocun kestrel 14.01.2014 Jednobarevné srovnatelné jsou ClimbingTechnology Fly-weight. Mám je a jsu velmo spokojený.
  Re: Ocun kestrel 15.01.2014 Nebo jsou taky zajímavý Camp Phototn.
1
...
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
...
2263
Jizni Francie Ahoj. Pokud by byl nekdo ochotny mi poradit nejaky jakoby itinerar na 14 denni trip po skalkach jizni Francie s lezenim kolem 6a-6b byl bych vdecen. Jedno ci dvojdelky po fixnim. Dvakrat jsem jiz byl napr.v Buoux , Tarnu, Orpiere, Ardeche ale je to uz davno. Nyni bych chtel treba neco podobneho, dejme tomu jinde anebo nove oblasti. Jedu dodavkou a bude s nami i 6 lete dite. Staci mi tip na par oblasti,spise na pohodu a v treba i v pekne prirode. Tak pokud mate nekdo chut napiste zde anebo na email. Dekan. Martas. 14:44:42 17.01.2014odpovědět
  Re: Jizni Francie Zajed do Marseille nebo Cassis = Calanques je tam dost oblasti a pohodovych cest. ROKO 20:06:59 19.01.2014odpovědět
    Re: Jizni Francie No, jo ale co u Marseille? Martas. 20:12:20 19.01.2014odpovědět
      Re: Jizni Francie calanques 21:22:33 19.01.2014odpovědět
  Re: Jizni Francie Nám se docela líbilo v Thaurac. Jsou to takový poklidnější skály. Je tam v okolí ještě mnohem známější lezení jako třeba Claret a Russan. Ale v Thauracu jsme lezli nejvíce, protože to tam bylo zajímavý, dole pod skalami byla krásná řeka, na druhé straně kopce jsou velmi známé jeskyně a vůbec parádní oblast. Je o tom na lezci článek. Thaurac jo a výchozí městečko se jmenuje Saint Bauzille de Putois. jirkas 21:23:17 19.01.2014odpovědět
    Re: Jizni Francie Jo a v dosahu je Hortus a ještě jedna oblast taková ultra zajímavá.Saint Guilhem le Desert. jirkas 21:31:53 19.01.2014odpovědět
      Re: Jizni Francie Diky chlapi, mrknu taky na ten clanek a mozna bych poshanel pruvodce, je neco treba na Lezci v shopu, co by se hodilo? Martas. 06:41:12 20.01.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: