Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Životní Pojištění 01.12.2022 Zdravím. Revidujeme životní pojistky a narazil jsem na nevyhovující podmínky plnění s ohledem na horolezectví. Konkrétně u Metlife se mmj nesmí jednat o soutěže a/nebo horolezectví ve stupni V UIAA a vyšším. Máte nějaká doporučení která pojišťovna to má n
  Re: Životní Pojištění 02.12.2022 alpenverain
    Re: Životní Pojištění 06.12.2022 Tedy čekal jsem malinko živější diskuzi. Tak alespoň pro ty kteří budou tento problém řešit v budouc
      Re: Životní Pojištění 06.12.2022 No a máš zkušenosti s plněním? Nejlíp nějaké složité události? To by mě zajímalo víc, než kdo co sli
        Re: Životní Pojištění 06.12.2022 Nemám. Víceméně proto sem píšu.
          Re: Životní Pojištění 06.12.2022 Aha :D Nemáš, ale vybral sis rychle. Zkus si tady zaplatit reklamu, takhle to možná bude mít opačný
            Re: Životní Pojištění 06.12.2022 Tak se omlouvám že jsem se zeptal... Čtyři dny na mou otázku nikdo nereagoval, mezitím jsme dospěli
              Re: Životní Pojištění 06.12.2022 to sis vybral úplně stejně jako já před plusmínus pěti lety; ono tohle pojištění co si pamatuju prim
              Re: Životní Pojištění 07.12.2022 dik za sdileni info. na trolly nehled, sou premnozeny a otravujou vsude.
            Re: Životní Pojištění 08.12.2022 ja mam flexi, padal jsem, operace ruky, plneni bez jakychkoli okolku a trvale nasledky taky zaplatil
            reklama na skoro mrtvým webu jako proč? 22.01.2023 až se to tady po desetiletí planých slibů trochu hne, tak se jistě pohnou i příjmy z reklam
              Re: reklama na skoro mrtvým webu jako proč? 22.01.2023 lezec neni mrtev, woe.
proste jen neumis prijimat informace jinak nez masa.
      Re: Životní Pojištění 07.12.2022 Já výběr vhodné pojistky nechal na kamarádovi, co se tím zabývá a vybral mi také Flexi (stejně jako
  brzo bude novej web 22.01.2023 Přece brzo bude novej web nebo počkat....
9a a víc 23.11.2022 Borec leze parádně, ale cvaknutý 3 jištění? Začalo to prvním, z důvodu toho a toho, tady je to 3, proč ne pátý?
  Re: 9a a víc 24.11.2022 A to mi přijde také hodně divné. Zejména pro charakter cesty. Podle toho jak v tom vlaje, je evident
    Re: 9a a víc 24.11.2022 jo jo, je to nový styl tzv. kombinované lezení - první část cesty TR a druhá část cesty PP. jen se t
      Re: 9a a víc 24.11.2022 Není to nic nového, je to klasický RK, který byl praktikovaný v sedmdesátých letech minulého století
        Re: 9a a víc 24.11.2022 no nevim, u RK platilo, že jsi předtim tu první část vylezl RP nebo PP, ale dnešní frajeři to většin
          Re: 9a a víc 24.11.2022 To mě nenapadlo, že to bylo našáhlované.
          Re: 9a a víc 24.11.2022 a kdyby si navršil hromadu boldrmatek byl by hustější? jasně kdyby to dal solo cele
            Re: 9a a víc 24.11.2022 nejde ani tolik o tvou "hustotu", protože ty háky sou tak blízko, že když cvakáš další, má
              Re: 9a a víc 26.11.2022 Určitě by bylo vhodné v průvodci u takovýchto cest dobré uvést, že nemají RP přelez stejně jako je t
              Re: 9a a víc 30.11.2022 nečum na videa, řiď´ se vlastními zkušenostmi
a lehce si to ujasni,
ten co nestíhá
            Re: 9a a víc 25.11.2022 Když je první cvaknutý, protože je danej blbě a ty si můžeš udělat úraz, se skřípěním zubů OK. Ač to
              Re: 9a a víc 27.11.2022 Mě se líbí jak místní BURCI, co nevysmolí ani sedmu na stěně, tady vykřikujou, jak je to spatně a s
                Re: 9a a víc 27.11.2022 Nikdo nic neshazuje, stačí si přiznat ten rozdíl mezi PP a prvníma několika procvaklýma nýtama a říc
                  Re: 9a a víc 27.11.2022 Přesně, nikdo nic neshazuje, stačí si nelhat do kapsy, I RK je v těžkých cestách velmi hodnotný styl
                    Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 27.11.2022 Srovnáváte lezecḱý styl s genocidou? Jako fakt?
                      Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 28.11.2022 Coze? Si trosku prebral, ne? :D
                        Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 28.11.2022 Bylo By fajn ty pseudo Lachtane, kdybys v týhle "rozpravě o stylech" začal používat jinej
                          Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 29.11.2022 Sorry, jsem nevěděl, že nick Lachtan už na lezci někdo má.
                            Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 29.11.2022 Když budeš účasten ve zdejším rankingu (rozumněj deníčku), nebo polezeš aspoň v rámci světa lehce po
                              Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 29.11.2022 Nepotřebuju znát kazdyho lezce z horní dolní, sice si zatím lezu jen do 8a, ale i tak vím, že pokud
                                Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 No hlavně asi měj s těch svých 8a radost. To je vždycky lepší ,než starat se o to kdo jak a kde “vla
                                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 "R." je kdo?. Na rozpoznání stylů je potřeba lezt od kterýho stupně? To jako nějakou cestu
                                    Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                                    Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                                      Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Nevím, koho jsem urazil. Možná jsi zbytečně chytlavej. Jo, ty styly jsou právě docela jasně definova
                                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Lezu si sám pro sebe (a mám svou partu, se kterou mám prostor se zlepšovat, neznám moc lezecké celeb
                                    Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 To je sice všecko hezký, ale pořád to byl útok na výkon někoho sakra konkrétního pod cizim nickem. A
                                      Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Dík, ale smiř se s tím, že ten nějakej jinej Lachtan nemá na nick Lachtan žádný výhradní práva. A po
                                      Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt? 30.11.2022 Pardon, jenom úplně okrajově.
Pokud tomu dobře rozumím, Lachtan2 neměl v úmyslu zneužít cizí
  Re: 9a a víc - kterej? 26.11.2022 kterej borec? Chápu pointu diskuze, ale zajímá mě k jakému videu se vztahuje.
    Re: 9a a víc - kterej? 28.11.2022 Řekl bych, že přelez Wild Publico od Vojty Trojana. Na jeho IG je i video a článek o přelezu je tu v
  Re: 9a a víc 29.11.2022 Kecy o bezpečnosti že první je kokotsky a tak to neni TR ale furt P.. Od kdy to přestává ejt PP a za
    Re: 9a a víc 29.11.2022 +1
    Re: 9a a víc 29.11.2022 Navic z toho popisu cesty "
Boulder přes 5 nýtů rovně - nalézá do pal Publico 8c"
    Re: 9a a víc 29.11.2022 Ja si osobne myslim, ze se to da uplne lehce vyresit takhle - kdyz nekdo udela prvovystup a kvuli be
      Re: 9a a víc 29.11.2022 Add treba na pisku je uplne nemozne si cvaknout prvni, protoze ho autor daval odspodu a jeste musel
      Re: 9a a víc 01.12.2022 Podle mého názoru je to RK i v případě, že to autor udělal s nacvakanými prvními pěti borháky. To, ž
  Wild publico pokračování 29.11.2022 Já kritiku nemažu protože bych byl chtěl být nějak korektní. At si každý kritizuje co chce. Mažu to
    Re: Wild publico pokračování 29.11.2022 Bys tam měl smáznout i ten PP přelez, protože podle videa to bylo RK (a to ještě jen pokud k tomu tř
      Re: Wild publico pokračování 29.11.2022 Ty co tady kritizujou,a asi se ani mílovými kroky nepriblizuji k výkonu Vojty Trojana jsou chudáci
        Re: Wild publico pokračování 29.11.2022 Milý gorbi, o chudácích by se dalo mluvit i u těch, co zuby nehty brání někoho "legální sebekla
        Re: Wild publico pokračování 29.11.2022 Cestu kde jsem první našáhloval jsem si nikdy nezapsal jako "lezeno odspoda".
Vůbec
          Zvažte tohle 29.11.2022 A proč jste tak upnutý na ty borhaky? Představte si to takhle. Cesta by místo třech predcvaknutych b
            Re: Zvažte tohle 29.11.2022 Vzhledem k tomu, že všichni zdechnem a pouze některé prvovýstupy mají přesah více generací… a i ty n
            Re: Zvažte tohle 29.11.2022 Si to predstavuju a reknu ti to takle, mel bych nacvaklej ten ctvrtej a nebo bych do toho nelezl, pr
            Re: Zvažte tohle 29.11.2022 1)Pravidla platí v každém normálním sportu v podstatě beze změn. Mění se jen drobnosti, nejčastěji k
              Re: Zvažte tohle 30.11.2022 Věhlasný internetový plátek (8a.nu) se skalním rankingem, kam zapisují svoje přelezy i věhlasné svět
                Re: Zvažte tohle 30.11.2022 Přesně tak :)
                Re: Zvažte tohle 30.11.2022 Jednoduše ke třetímu nedolezl odspoda ale měl lano hozený svrchu, tak tu cestu PP nevylezl. Stejně t
          Re: Wild publico pokračování 30.11.2022 Kazdej vi, kdo je 'gorbi'. To je jak s tim Lachtanem nahore ...
            Re: Wild publico pokračování 30.11.2022 Loic Zehani, ktorý Wild Publico vyliezol nedávno mal tiež predcvaknuté tri presky. Dokonca tam mal c
              Re: Wild publico pokračování 01.12.2022 Abych řekl co jsem koukal s videí z margalefu,tak skoro všichni co lezou masakry od 9a výš Maj proc
                Re: Wild publico pokračování 01.12.2022 To, že se něco (dnes už téměř standardně) dělá, ještě neznamená, že se podle toho mění pravidla, kte
  Re: 9a a víc 01.12.2022 Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
    Re: 9a a víc 01.12.2022 Cest, kde můžes spadnout pod prvním nebo od druhýho (třetího) blbě je až až a každej má maximum někd
      Re: 9a a víc 01.12.2022 Já si taky nemyslím, že na lehčích cestách by měli lidi riskovat, když se jedná o sportovní zajištěn
        Re: 9a a víc 01.12.2022 To asi ne. Spíš jde o to, že styly jsou jasně daný a pokud se tady bere 3 procvaklá, jako "norm
        Re: 9a a víc 03.12.2022 Já bych řekl, že ten, kdo to přeleze tuto cestu od spodu, bez předcvkalých presek by měl bý 1. přele
          Re: 9a a víc 05.12.2022 Tak jistěže se časem nějaký výstředník najde. Ale že by o něm vyšel oslavný článek a přepisovalo se
  Re: 9a a víc 01.12.2022 Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
    Re: 9a a víc 01.12.2022 Takze to cistej prelez nema.
      Re: 9a a víc 02.12.2022 Přesně tak, nemá to čistej přelez. Pokud to našáhloval tak je to TR, pokud dolezl volně nechal se sp
    Re: 9a a víc 03.12.2022 Cesta byla vylezena stylem TR. Jestliže i autor cesty počítal s tím, že první tři expresky mohou být
      Re: 9a a víc 03.12.2022 Chyba, pokud by měl x bouldermatek a cvakl až třetí tak není co řešit. Cvaknout musí pouze řetěz. Vy
        Re: 9a a víc 03.12.2022 lachtan nezna lachtana a prudi kvuli rk a treti procvakle presce.je to zjevne začátečnik kt.nezna za
          Re: 9a a víc 04.12.2022 Ale ma pravdu.
Edelrid Giga Jul 22.11.2022 Máte někdo zkušennosti s jistítkem Giga Jul od Edelridu? Jak se s ním jistí a slaňuje v automatické poloze? Je v manuální poloze znatelnej rozdíl od klasickejch Revers a Guidů?
edelrid.com/de-de/ sport/sicherungs-und-abseilsgeraete/giga-jul
Gratulace Adamovi 21.11.2022 Gratulace! Zvěřinec! Bomba! V sobotu jsem v Rudicich zapytlil cestu o 15 stupnu lehčí. (Ale byla vetsi zima jak v nedělu)
Savana Nedori
Foto dne 19.11.2022 Na fotce neni Tomoa Narasaki ale Yoshiyuki Ogata
Tragedie na stěně. 19.11.2022 Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě
  Re: Tragedie na stěně. 19.11.2022 A komu tím prospěješ ?
  čest jejich památce 19.11.2022 Libový, propečený... Nezapomeneme.
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 fakt tragicka udalost. a ty ruzovy chyty.. nekdo by si mel promluvit se spravcem steny, trochu lip n
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Sežral jsem to i s navijákem.
A jako dezert si dal časopis udice.
    Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Co to je za blábol nechápu,jaký účel to jako mělo mít?že nevyleze 5+.velká tragédie v jarynově podán
      Re: Tragedie na stěně. 21.11.2022 gorbi, to je o tobě, takže není divu, že to nechápeš.
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Takový příběh otřese i lezcem, který už něco zažil. Doufám, že jistička zachovala dekorum a že se té
    Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Jak "taky" nesmála? Copak se někdo se smál? I když dneska se na internetu pohybují různé s
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Bod pro tebe, Jaryne. To si přečte každý, krásný příklad sociálního inženýrství v praxi.
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Think Pink, vzpomínáme
  Re: Tragedie na stěně. 20.11.2022 Tyzjevůl!!! :=)
    Re: Tragedie na stěně. 21.11.2022 Díky! Udělalo mi to po ránu radost a taky jsem rád že se nikom skoro nic nestalo :)
  Re: Tragedie na stěně. 21.11.2022 dal sem to jen do mista, kde se pise ze lezec byl z mesta B. Zbytek si necham na jinej den, na ponde
  Re: Tragedie na stěně. 21.11.2022 Koukám, že tato Jarynova mediální bomba vyřadila lezce na půl dne 😃
  Re: Tragedie na stěně. 22.11.2022 Úvod textu nekoresponduje se závěrem => Sloh sračka, měl bys ho víc procvičit
    Re: Tragedie na stěně. 22.11.2022 Hodnocení: 4-
    Re: Tragedie na stěně. 22.11.2022 jo, jeste je nutno mu vytknout gramatiku, velky pismena, spatnou interpunkci.
      Re: Tragedie na stěně. 22.11.2022 me se to libilo. Jak literarne tak myslenkou. Sem cekal kdy se zabije, a on chudak jen stloustl.
  Re: Tragedie na stěně. 24.11.2022 Sračka, ukamenovat autora...
    Re: Tragedie na stěně. 24.11.2022 Se nerozbreč…
I takové cesty se lezou.
Nemůžeš všechno házet na route settera :D
  uvědomujte si riziko! 26.11.2022 Lezení je prostě riziková činnost, to si musí každý uvědomit, ať už se jedná o to, že utrpíš trvalé
Tragedie ne stěně. 19.11.2022 Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě
Foto dne. 09.11.2022 No podle mne tam na vrcholku veze nejaky clovek preci jenom je ((-:
  Re: Foto dne. 09.11.2022 Súľov?
  Re: Foto dne. 09.11.2022 Popisujte to pořádně pls. Je jasný, že to není - bez lidí, naopak leze tam lezec a má fialovej úvaz.
    Re: Foto dne. 10.11.2022 Foto dne s tou holkou,… vydařené
Jistic na MČR 07.11.2022 Vcera jsem na MČR na obtiznost v kategorii do 16 let divky videl totalni selhani jistice :-(. Kdyby ta divenka spadla, zcela jiste by to byla podlaha. Dokonce k jistici musel dobehnout rozhodci, aby mu ukazal jak ma jistit. Tak tohle bych na MČR neocekava
  Re: Jistic na MČR 07.11.2022 Spadnout nad třetí expreskou už by to nemuselo dopadnout dobře.
Bouldry na Chlumu 06.11.2022 Ahoj, neví někdo jak je to s lezením v lomu Na Chlumu? Na ČHS je psaný zákaz, ale na 27crags je několik cest na pár šutrech zapsaných. Je nějaká oficiální výjimka pro bouldering, nebo to jen někdo porušil?
  Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022 Tvl... Jen do toho rej...
  Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022 Není. Lezt a neblábolit. Nic sem nepiš a hlavně se na nic neptej...
  Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022 No já bych do toho klidně vrtal, esi se někde dějou nějaký nekalosti, tak vrtajme. Šak CHS komisa mu
  Re: Bouldry na Chlumu 07.11.2022 Zákaz tam je a asi i bude, protože si celý lom obsadili jeskyňáři a nikoho dalšího tam nechtějí. Dří
    Re: Bouldry na Chlumu 07.11.2022 Ale to máš pravdu o té dělící rovině. Lom na Chlumu je díra dolů...takže je jeskyňářů.
      Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022 volně přístupný lom, který neleží v žádné NPR (národní přírodní rezervaci), ale jen v CHKO - kdo by
        Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022 Zakazuje to Báňský zákon.
          Re: Bouldry na Chlumu 10.11.2022 Houby s voctem báňský zákon, prostá psaná dohoda o způsobu využívání mezi majitelem pozemku a uživat
        Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022 Vlastník pozemku AOPK?
          Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022 přestože se argumentuje chkóčkem a NPR (na skaly.horosvaz.cz, kde by to tedy mělo být teoreticky spr
            Re: Bouldry na Chlumu 11.11.2022 Teoreticky bychom to měli mít správně, ale argumentace NPR Karlštejn správná není, takže jsem ji vyh
              Re: Bouldry na Chlumu 11.11.2022 a jsme zpět kruhem u mnohokrát diskutovaného; co vůbec má správa chko a majitel pozemku regulovat vs
                Re: Bouldry na Chlumu 12.11.2022 z čehož celkem jasně plyne, že s bouldrováním tam není žádný problém. nebo s lezením sólovým či zaji
  Re: Bouldry na Chlumu 14.11.2022 Tak ono není úplně o co stát, co si budeme povídat. Navíc šutry nejsou zajištěný, nikdo neví, jestli
1
...
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
...
2263
Životní Pojištění Zdravím. Revidujeme životní pojistky a narazil jsem na nevyhovující podmínky plnění s ohledem na horolezectví. Konkrétně u Metlife se mmj nesmí jednat o soutěže a/nebo horolezectví ve stupni V UIAA a vyšším. Máte nějaká doporučení která pojišťovna to má nastaveno pro lezce nejvýhodněji? Alpenverein si platíme také, ale v rámci ŽP bych to rád měl nastaveno co nejlépe. Díky za poznatky. Lišák. Gray22:50:29 01.12.2022odpovědět
  Re: Životní Pojištění alpenverain judovana 09:38:11 02.12.2022odpovědět
    Re: Životní Pojištění Tedy čekal jsem malinko živější diskuzi. Tak alespoň pro ty kteří budou tento problém řešit v budoucnu: Problém jsme vyřešili rizikovým životním pojištěním Flexi od Kooperativy - nemají žádná výšková, územní ani obtížnostní omezení. Pouze se řeší profesionální/neprofesionální sport a soutěže.
+ Alpenverein jako doplněk na záchranné operace.
L. Gray10:44:48 06.12.2022odpovědět
      Re: Životní Pojištění No a máš zkušenosti s plněním? Nejlíp nějaké složité události? To by mě zajímalo víc, než kdo co slibuje. 11:29:24 06.12.2022odpovědět
        Re: Životní Pojištění Nemám. Víceméně proto sem píšu. Lišák 12:35:06 06.12.2022odpovědět
          Re: Životní Pojištění Aha :D Nemáš, ale vybral sis rychle. Zkus si tady zaplatit reklamu, takhle to možná bude mít opačný efekt. I když špatná reklama, taky reklama... 13:32:21 06.12.2022odpovědět
            Re: Životní Pojištění Tak se omlouvám že jsem se zeptal... Čtyři dny na mou otázku nikdo nereagoval, mezitím jsme dospěli k nějakému závěru a já se o něj podělil protože věřím že se tato informace může někomu hodit. Sám jsem taky prohledával zdejší (a i jiné) diskuze. Netvrdím že naše volba je jediná správná a už vůbec nechci nikomu dělat reklamu, prostě a jen se dělím o informace a zkušenost. A na rozdíl od reklamních paranoiků se umím podepsat.
Martin Liška (ten z Brna) Gray14:59:56 06.12.2022odpovědět
              Re: Životní Pojištění to sis vybral úplně stejně jako já před plusmínus pěti lety; ono tohle pojištění co si pamatuju primárně kategorizuje profesi/zaměstnání pojištěného do několika kategorií (od čistě kancelářského po stavebnictví/lesnictví/těžbu nerostných surovin) a v té nejrizikovější pracovní kategorii (samotný fakt že vylezeš po žebříku na lešení) to je včetně pojištění prakticky všech rozumných sportů s velmi málo výlukami (typu potápění se žraloky bez klece), které se nevztahují na nějaké to běžné softmoverské horolezectví v alpských výškách. Lukas B. 15:37:41 06.12.2022odpovědět
              Re: Životní Pojištění dik za sdileni info. na trolly nehled, sou premnozeny a otravujou vsude. 07:27:15 07.12.2022odpovědět
            Re: Životní Pojištění ja mam flexi, padal jsem, operace ruky, plneni bez jakychkoli okolku a trvale nasledky taky zaplatili do dvou tydnu co jsem jim dal protokol od lekare, za me super. ktz 11:12:56 08.12.2022odpovědět
            reklama na skoro mrtvým webu jako proč? až se to tady po desetiletí planých slibů trochu hne, tak se jistě pohnou i příjmy z reklam 01:02:16 22.01.2023odpovědět
              Re: reklama na skoro mrtvým webu jako proč? lezec neni mrtev, woe.
proste jen neumis prijimat informace jinak nez masa. 07:21:21 22.01.2023odpovědět
      Re: Životní Pojištění Já výběr vhodné pojistky nechal na kamarádovi, co se tím zabývá a vybral mi také Flexi (stejně jako své přítelkyni, která také leze), takže by to snad mohla být dobrá volba. V pojistné smlouvě jsme lezení explicitně uváděli a s cenou pojistného to nehlo (na neprofesionální/nezávodní úrovni). xy 07:56:34 07.12.2022odpovědět
  brzo bude novej web Přece brzo bude novej web nebo počkat.... 14:02:13 22.01.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: