LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231358 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Stěna Holešov - Holešov
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná
Stěna GJW Prostějov - Prostějov

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Životní Pojištění 01.12.2022
Zdravím. Revidujeme životní pojistky a narazil jsem na nevyhovující podmínky plnění s ohledem na horolezectví. Konkrétně u Metlife se mmj nesmí jednat o soutěže a/nebo horolezectví ve stupni V UIAA a vyšším. Máte nějaká doporučení která pojišťovna to má n
 Re: Životní Pojištění 02.12.2022
alpenverain
  Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Tedy čekal jsem malinko živější diskuzi. Tak alespoň pro ty kteří budou tento problém řešit v budouc
   Re: Životní Pojištění 06.12.2022
No a máš zkušenosti s plněním? Nejlíp nějaké složité události? To by mě zajímalo víc, než kdo co sli
    Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Nemám. Víceméně proto sem píšu.
     Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Aha :D Nemáš, ale vybral sis rychle. Zkus si tady zaplatit reklamu, takhle to možná bude mít opačný
      Re: Životní Pojištění 06.12.2022
Tak se omlouvám že jsem se zeptal... Čtyři dny na mou otázku nikdo nereagoval, mezitím jsme dospěli
       Re: Životní Pojištění 06.12.2022
to sis vybral úplně stejně jako já před plusmínus pěti lety; ono tohle pojištění co si pamatuju prim
       Re: Životní Pojištění 07.12.2022
dik za sdileni info. na trolly nehled, sou premnozeny a otravujou vsude.
      Re: Životní Pojištění 08.12.2022
ja mam flexi, padal jsem, operace ruky, plneni bez jakychkoli okolku a trvale nasledky taky zaplatil
      reklama na skoro mrtvým webu jako proč?22.01.2023
až se to tady po desetiletí planých slibů trochu hne, tak se jistě pohnou i příjmy z reklam
       Re: reklama na skoro mrtvým webu jako proč?22.01.2023
lezec neni mrtev, woe.
proste jen neumis prijimat informace jinak nez masa.
   Re: Životní Pojištění 07.12.2022
Já výběr vhodné pojistky nechal na kamarádovi, co se tím zabývá a vybral mi také Flexi (stejně jako
 brzo bude novej web22.01.2023
Přece brzo bude novej web nebo počkat....

 9a a víc23.11.2022
Borec leze parádně, ale cvaknutý 3 jištění? Začalo to prvním, z důvodu toho a toho, tady je to 3, proč ne pátý?
 Re: 9a a víc24.11.2022
A to mi přijde také hodně divné. Zejména pro charakter cesty. Podle toho jak v tom vlaje, je evident
  Re: 9a a víc24.11.2022
jo jo, je to nový styl tzv. kombinované lezení - první část cesty TR a druhá část cesty PP. jen se t
   Re: 9a a víc24.11.2022
Není to nic nového, je to klasický RK, který byl praktikovaný v sedmdesátých letech minulého století
    Re: 9a a víc24.11.2022
no nevim, u RK platilo, že jsi předtim tu první část vylezl RP nebo PP, ale dnešní frajeři to většin
     Re: 9a a víc24.11.2022
To mě nenapadlo, že to bylo našáhlované.
     Re: 9a a víc24.11.2022
a kdyby si navršil hromadu boldrmatek byl by hustější? jasně kdyby to dal solo cele
      Re: 9a a víc24.11.2022
nejde ani tolik o tvou "hustotu", protože ty háky sou tak blízko, že když cvakáš další, má
       Re: 9a a víc26.11.2022
Určitě by bylo vhodné v průvodci u takovýchto cest dobré uvést, že nemají RP přelez stejně jako je t
       Re: 9a a víc30.11.2022
nečum na videa, řiď´ se vlastními zkušenostmi
a lehce si to ujasni,
ten co nestíhá
      Re: 9a a víc25.11.2022
Když je první cvaknutý, protože je danej blbě a ty si můžeš udělat úraz, se skřípěním zubů OK. Ač to
       Re: 9a a víc27.11.2022
Mě se líbí jak místní BURCI, co nevysmolí ani sedmu na stěně, tady vykřikujou, jak je to spatně a s
        Re: 9a a víc27.11.2022
Nikdo nic neshazuje, stačí si přiznat ten rozdíl mezi PP a prvníma několika procvaklýma nýtama a říc
         Re: 9a a víc27.11.2022
Přesně, nikdo nic neshazuje, stačí si nelhat do kapsy, I RK je v těžkých cestách velmi hodnotný styl
          Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?27.11.2022
Srovnáváte lezecḱý styl s genocidou? Jako fakt?
           Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?28.11.2022
Coze? Si trosku prebral, ne? :D
            Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?28.11.2022
Bylo By fajn ty pseudo Lachtane, kdybys v týhle "rozpravě o stylech" začal používat jinej
             Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Sorry, jsem nevěděl, že nick Lachtan už na lezci někdo má.
              Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Když budeš účasten ve zdejším rankingu (rozumněj deníčku), nebo polezeš aspoň v rámci světa lehce po
               Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?29.11.2022
Nepotřebuju znát kazdyho lezce z horní dolní, sice si zatím lezu jen do 8a, ale i tak vím, že pokud
                Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
No hlavně asi měj s těch svých 8a radost. To je vždycky lepší ,než starat se o to kdo jak a kde “vla
                 Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
"R." je kdo?. Na rozpoznání stylů je potřeba lezt od kterýho stupně? To jako nějakou cestu
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Tak když se teda ptáš čtyřtečko. Pro tebe a podobný pomlouvače a řešiče a případně urážeče (Čtyřtečk
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Nevím, koho jsem urazil. Možná jsi zbytečně chytlavej. Jo, ty styly jsou právě docela jasně definova
                 Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Lezu si sám pro sebe (a mám svou partu, se kterou mám prostor se zlepšovat, neznám moc lezecké celeb
                  Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
To je sice všecko hezký, ale pořád to byl útok na výkon někoho sakra konkrétního pod cizim nickem. A
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Dík, ale smiř se s tím, že ten nějakej jinej Lachtan nemá na nick Lachtan žádný výhradní práva. A po
                   Re: Srovnánáváš lezecký styl s genocidou? Jako fakt?30.11.2022
Pardon, jenom úplně okrajově.
Pokud tomu dobře rozumím, Lachtan2 neměl v úmyslu zneužít cizí
 Re: 9a a víc - kterej?26.11.2022
kterej borec? Chápu pointu diskuze, ale zajímá mě k jakému videu se vztahuje.
  Re: 9a a víc - kterej?28.11.2022
Řekl bych, že přelez Wild Publico od Vojty Trojana. Na jeho IG je i video a článek o přelezu je tu v
 Re: 9a a víc29.11.2022
Kecy o bezpečnosti že první je kokotsky a tak to neni TR ale furt P.. Od kdy to přestává ejt PP a za
  Re: 9a a víc29.11.2022
+1
  Re: 9a a víc29.11.2022
Navic z toho popisu cesty "
Boulder přes 5 nýtů rovně - nalézá do pal Publico 8c"
  Re: 9a a víc29.11.2022
Ja si osobne myslim, ze se to da uplne lehce vyresit takhle - kdyz nekdo udela prvovystup a kvuli be
   Re: 9a a víc29.11.2022
Add treba na pisku je uplne nemozne si cvaknout prvni, protoze ho autor daval odspodu a jeste musel
   Re: 9a a víc01.12.2022
Podle mého názoru je to RK i v případě, že to autor udělal s nacvakanými prvními pěti borháky. To, ž
 Wild publico pokračování29.11.2022
Já kritiku nemažu protože bych byl chtěl být nějak korektní. At si každý kritizuje co chce. Mažu to
  Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Bys tam měl smáznout i ten PP přelez, protože podle videa to bylo RK (a to ještě jen pokud k tomu tř
   Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Ty co tady kritizujou,a asi se ani mílovými kroky nepriblizuji k výkonu Vojty Trojana jsou chudáci
    Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Milý gorbi, o chudácích by se dalo mluvit i u těch, co zuby nehty brání někoho "legální sebekla
    Re: Wild publico pokračování29.11.2022
Cestu kde jsem první našáhloval jsem si nikdy nezapsal jako "lezeno odspoda".
Vůbec
     Zvažte tohle29.11.2022
A proč jste tak upnutý na ty borhaky? Představte si to takhle. Cesta by místo třech predcvaknutych b
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
Vzhledem k tomu, že všichni zdechnem a pouze některé prvovýstupy mají přesah více generací… a i ty n
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
Si to predstavuju a reknu ti to takle, mel bych nacvaklej ten ctvrtej a nebo bych do toho nelezl, pr
      Re: Zvažte tohle29.11.2022
1)Pravidla platí v každém normálním sportu v podstatě beze změn. Mění se jen drobnosti, nejčastěji k
       Re: Zvažte tohle30.11.2022
Věhlasný internetový plátek (8a.nu) se skalním rankingem, kam zapisují svoje přelezy i věhlasné svět
        Re: Zvažte tohle30.11.2022
Přesně tak :)
        Re: Zvažte tohle30.11.2022
Jednoduše ke třetímu nedolezl odspoda ale měl lano hozený svrchu, tak tu cestu PP nevylezl. Stejně t
     Re: Wild publico pokračování30.11.2022
Kazdej vi, kdo je 'gorbi'. To je jak s tim Lachtanem nahore ...
      Re: Wild publico pokračování30.11.2022
Loic Zehani, ktorý Wild Publico vyliezol nedávno mal tiež predcvaknuté tri presky. Dokonca tam mal c
       Re: Wild publico pokračování01.12.2022
Abych řekl co jsem koukal s videí z margalefu,tak skoro všichni co lezou masakry od 9a výš Maj proc
        Re: Wild publico pokračování01.12.2022
To, že se něco (dnes už téměř standardně) dělá, ještě neznamená, že se podle toho mění pravidla, kte
 Re: 9a a víc01.12.2022
Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
  Re: 9a a víc01.12.2022
Cest, kde můžes spadnout pod prvním nebo od druhýho (třetího) blbě je až až a každej má maximum někd
   Re: 9a a víc01.12.2022
Já si taky nemyslím, že na lehčích cestách by měli lidi riskovat, když se jedná o sportovní zajištěn
    Re: 9a a víc01.12.2022
To asi ne. Spíš jde o to, že styly jsou jasně daný a pokud se tady bere 3 procvaklá, jako "norm
    Re: 9a a víc03.12.2022
Já bych řekl, že ten, kdo to přeleze tuto cestu od spodu, bez předcvkalých presek by měl bý 1. přele
     Re: 9a a víc05.12.2022
Tak jistěže se časem nějaký výstředník najde. Ale že by o něm vyšel oslavný článek a přepisovalo se
 Re: 9a a víc01.12.2022
Navážet se do Vojty v případě Wild Publico je trochu mimo. Stejně byl udělaný první přelez a co jsem
  Re: 9a a víc01.12.2022
Takze to cistej prelez nema.
   Re: 9a a víc02.12.2022
Přesně tak, nemá to čistej přelez. Pokud to našáhloval tak je to TR, pokud dolezl volně nechal se sp
  Re: 9a a víc03.12.2022
Cesta byla vylezena stylem TR. Jestliže i autor cesty počítal s tím, že první tři expresky mohou být
   Re: 9a a víc03.12.2022
Chyba, pokud by měl x bouldermatek a cvakl až třetí tak není co řešit. Cvaknout musí pouze řetěz. Vy
    Re: 9a a víc03.12.2022
lachtan nezna lachtana a prudi kvuli rk a treti procvakle presce.je to zjevne začátečnik kt.nezna za
     Re: 9a a víc04.12.2022
Ale ma pravdu.

 Edelrid Giga Jul22.11.2022
Máte někdo zkušennosti s jistítkem Giga Jul od Edelridu? Jak se s ním jistí a slaňuje v automatické poloze? Je v manuální poloze znatelnej rozdíl od klasickejch Revers a Guidů?

edelrid.com/de-de/ sport/sicherungs-und-abseilsgeraete/giga-jul

 Gratulace Adamovi21.11.2022
Gratulace! Zvěřinec! Bomba! V sobotu jsem v Rudicich zapytlil cestu o 15 stupnu lehčí. (Ale byla vetsi zima jak v nedělu)
Savana Nedori

 Foto dne19.11.2022
Na fotce neni Tomoa Narasaki ale Yoshiyuki Ogata

 Tragedie na stěně.19.11.2022
Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě
 Re: Tragedie na stěně.19.11.2022
A komu tím prospěješ ?
 čest jejich památce19.11.2022
Libový, propečený... Nezapomeneme.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
fakt tragicka udalost. a ty ruzovy chyty.. nekdo by si mel promluvit se spravcem steny, trochu lip n
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Sežral jsem to i s navijákem.
A jako dezert si dal časopis udice.
  Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Co to je za blábol nechápu,jaký účel to jako mělo mít?že nevyleze 5+.velká tragédie v jarynově podán
   Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
gorbi, to je o tobě, takže není divu, že to nechápeš.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Takový příběh otřese i lezcem, který už něco zažil. Doufám, že jistička zachovala dekorum a že se té
  Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Jak "taky" nesmála? Copak se někdo se smál? I když dneska se na internetu pohybují různé s
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Bod pro tebe, Jaryne. To si přečte každý, krásný příklad sociálního inženýrství v praxi.
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Think Pink, vzpomínáme
 Re: Tragedie na stěně.20.11.2022
Tyzjevůl!!! :=)
  Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
Díky! Udělalo mi to po ránu radost a taky jsem rád že se nikom skoro nic nestalo :)
 Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
dal sem to jen do mista, kde se pise ze lezec byl z mesta B. Zbytek si necham na jinej den, na ponde
 Re: Tragedie na stěně.21.11.2022
Koukám, že tato Jarynova mediální bomba vyřadila lezce na půl dne 😃
 Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
Úvod textu nekoresponduje se závěrem => Sloh sračka, měl bys ho víc procvičit
  Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
Hodnocení: 4-
  Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
jo, jeste je nutno mu vytknout gramatiku, velky pismena, spatnou interpunkci.
   Re: Tragedie na stěně.22.11.2022
me se to libilo. Jak literarne tak myslenkou. Sem cekal kdy se zabije, a on chudak jen stloustl.
 Re: Tragedie na stěně.24.11.2022
Sračka, ukamenovat autora...
  Re: Tragedie na stěně.24.11.2022
Se nerozbreč…
I takové cesty se lezou.
Nemůžeš všechno házet na route settera :D
 uvědomujte si riziko!26.11.2022
Lezení je prostě riziková činnost, to si musí každý uvědomit, ať už se jedná o to, že utrpíš trvalé

 Tragedie ne stěně.19.11.2022
Velice smutný příběh se dnes odehrál na jedné z největších lezeckých stěn u nás. Z pietních důvodů pro začátek uvádím anonymně , že se jednalo o lezce A. z města B. Již při nástupu dvojice - křehké dívky jako jističe a váhově dost nevyrovnaného A. jsem mě

 Foto dne.09.11.2022
No podle mne tam na vrcholku veze nejaky clovek preci jenom je ((-:
 Re: Foto dne.09.11.2022
Súľov?
 Re: Foto dne.09.11.2022
Popisujte to pořádně pls. Je jasný, že to není - bez lidí, naopak leze tam lezec a má fialovej úvaz.
  Re: Foto dne.10.11.2022
Foto dne s tou holkou,… vydařené

 Jistic na MČR07.11.2022
Vcera jsem na MČR na obtiznost v kategorii do 16 let divky videl totalni selhani jistice :-(. Kdyby ta divenka spadla, zcela jiste by to byla podlaha. Dokonce k jistici musel dobehnout rozhodci, aby mu ukazal jak ma jistit. Tak tohle bych na MČR neocekava
 Re: Jistic na MČR07.11.2022
Spadnout nad třetí expreskou už by to nemuselo dopadnout dobře.

 Bouldry na Chlumu 06.11.2022
Ahoj, neví někdo jak je to s lezením v lomu Na Chlumu? Na ČHS je psaný zákaz, ale na 27crags je několik cest na pár šutrech zapsaných. Je nějaká oficiální výjimka pro bouldering, nebo to jen někdo porušil?
 Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022
Tvl... Jen do toho rej...
 Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022
Není. Lezt a neblábolit. Nic sem nepiš a hlavně se na nic neptej...
 Re: Bouldry na Chlumu 06.11.2022
No já bych do toho klidně vrtal, esi se někde dějou nějaký nekalosti, tak vrtajme. Šak CHS komisa mu
 Re: Bouldry na Chlumu 07.11.2022
Zákaz tam je a asi i bude, protože si celý lom obsadili jeskyňáři a nikoho dalšího tam nechtějí. Dří
  Re: Bouldry na Chlumu 07.11.2022
Ale to máš pravdu o té dělící rovině. Lom na Chlumu je díra dolů...takže je jeskyňářů.
   Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022
volně přístupný lom, který neleží v žádné NPR (národní přírodní rezervaci), ale jen v CHKO - kdo by
    Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022
Zakazuje to Báňský zákon.
     Re: Bouldry na Chlumu 10.11.2022
Houby s voctem báňský zákon, prostá psaná dohoda o způsobu využívání mezi majitelem pozemku a uživat
    Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022
Vlastník pozemku AOPK?
     Re: Bouldry na Chlumu 08.11.2022
přestože se argumentuje chkóčkem a NPR (na skaly.horosvaz.cz, kde by to tedy mělo být teoreticky spr
      Re: Bouldry na Chlumu 11.11.2022
Teoreticky bychom to měli mít správně, ale argumentace NPR Karlštejn správná není, takže jsem ji vyh
       Re: Bouldry na Chlumu 11.11.2022
a jsme zpět kruhem u mnohokrát diskutovaného; co vůbec má správa chko a majitel pozemku regulovat vs
        Re: Bouldry na Chlumu 12.11.2022
z čehož celkem jasně plyne, že s bouldrováním tam není žádný problém. nebo s lezením sólovým či zaji
 Re: Bouldry na Chlumu 14.11.2022
Tak ono není úplně o co stát, co si budeme povídat. Navíc šutry nejsou zajištěný, nikdo neví, jestli

1   ...   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Životní Pojištění
Zdravím. Revidujeme životní pojistky a narazil jsem na nevyhovující podmínky plnění s ohledem na horolezectví. Konkrétně u Metlife se mmj nesmí jednat o soutěže a/nebo horolezectví ve stupni V UIAA a vyšším. Máte nějaká doporučení která pojišťovna to má nastaveno pro lezce nejvýhodněji? Alpenverein si platíme také, ale v rámci ŽP bych to rád měl nastaveno co nejlépe. Díky za poznatky. Lišák.
 Gray22:50:29 01.12.2022
odpovědět 
 Re: Životní Pojištění
alpenverain
judovana09:38:11 02.12.2022
odpovědět 
  Re: Životní Pojištění
Tedy čekal jsem malinko živější diskuzi. Tak alespoň pro ty kteří budou tento problém řešit v budoucnu: Problém jsme vyřešili rizikovým životním pojištěním Flexi od Kooperativy - nemají žádná výšková, územní ani obtížnostní omezení. Pouze se řeší profesionální/neprofesionální sport a soutěže.
+ Alpenverein jako doplněk na záchranné operace.
L.
 Gray10:44:48 06.12.2022
odpovědět 
   Re: Životní Pojištění
No a máš zkušenosti s plněním? Nejlíp nějaké složité události? To by mě zajímalo víc, než kdo co slibuje.
11:29:24 06.12.2022
odpovědět 
    Re: Životní Pojištění
Nemám. Víceméně proto sem píšu.
Lišák12:35:06 06.12.2022
odpovědět 
     Re: Životní Pojištění
Aha :D Nemáš, ale vybral sis rychle. Zkus si tady zaplatit reklamu, takhle to možná bude mít opačný efekt. I když špatná reklama, taky reklama...
13:32:21 06.12.2022
odpovědět 
      Re: Životní Pojištění
Tak se omlouvám že jsem se zeptal... Čtyři dny na mou otázku nikdo nereagoval, mezitím jsme dospěli k nějakému závěru a já se o něj podělil protože věřím že se tato informace může někomu hodit. Sám jsem taky prohledával zdejší (a i jiné) diskuze. Netvrdím že naše volba je jediná správná a už vůbec nechci nikomu dělat reklamu, prostě a jen se dělím o informace a zkušenost. A na rozdíl od reklamních paranoiků se umím podepsat.
Martin Liška (ten z Brna)
 Gray14:59:56 06.12.2022
odpovědět 
       Re: Životní Pojištění
to sis vybral úplně stejně jako já před plusmínus pěti lety; ono tohle pojištění co si pamatuju primárně kategorizuje profesi/zaměstnání pojištěného do několika kategorií (od čistě kancelářského po stavebnictví/lesnictví/těžbu nerostných surovin) a v té nejrizikovější pracovní kategorii (samotný fakt že vylezeš po žebříku na lešení) to je včetně pojištění prakticky všech rozumných sportů s velmi málo výlukami (typu potápění se žraloky bez klece), které se nevztahují na nějaké to běžné softmoverské horolezectví v alpských výškách.
Lukas B.15:37:41 06.12.2022
odpovědět 
       Re: Životní Pojištění
dik za sdileni info. na trolly nehled, sou premnozeny a otravujou vsude.
07:27:15 07.12.2022
odpovědět 
      Re: Životní Pojištění
ja mam flexi, padal jsem, operace ruky, plneni bez jakychkoli okolku a trvale nasledky taky zaplatili do dvou tydnu co jsem jim dal protokol od lekare, za me super.
ktz11:12:56 08.12.2022
odpovědět 
      reklama na skoro mrtvým webu jako proč?
až se to tady po desetiletí planých slibů trochu hne, tak se jistě pohnou i příjmy z reklam
01:02:16 22.01.2023
odpovědět 
       Re: reklama na skoro mrtvým webu jako proč?
lezec neni mrtev, woe.
proste jen neumis prijimat informace jinak nez masa.
07:21:21 22.01.2023
odpovědět 
   Re: Životní Pojištění
Já výběr vhodné pojistky nechal na kamarádovi, co se tím zabývá a vybral mi také Flexi (stejně jako své přítelkyni, která také leze), takže by to snad mohla být dobrá volba. V pojistné smlouvě jsme lezení explicitně uváděli a s cenou pojistného to nehlo (na neprofesionální/nezávodní úrovni).
xy07:56:34 07.12.2022
odpovědět 
 brzo bude novej web
Přece brzo bude novej web nebo počkat....
14:02:13 22.01.2023
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1284 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi