Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Je Karbunkulový hřeben v téhle podmínce (resp. jestli bude víkend 15.-16.10. pěkně) oukej, nebo je to blbost, sníh bude moc volný a tak?
 Re: Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Lézt to určitě půjde. Ale jestli to v těchto podmínkách dáš bys měl vědět spíš Ty :o)
  Re: Karbunkulový hřeben teď07.10.2022
No já bych nečekal žádné extrémní technické obtíže, spíše to trochu srovnávám s jedním prosincovým v
  Re: Karbunkulový hřeben teď09.10.2022
tá glazúra asi bude
 Re: Karbunkulový hřeben teď05.10.2022
Šel jsem to v dešti, sluníčku, po glazuře v říjnu, i v zimních podmínkách. Jde to vždycky, jen musíš
 Re: Karbunkulový hřeben teď09.10.2022
Jestli ti to pomůže, tak včera na Vysoké byla podmínka ideální, sníh přes noc krásně promrzlý, větši
  Re: Karbunkulový hřeben teď11.10.2022
Díky, zítra asi zvážíme počasí, ať akortá dole nepromokneme a nahoře neblbneme v mraku...
   Re: Karbunkulový hřeben teď11.10.2022
No, ještě že to víme. Každopádně hodně štěstí, s těma dotazama tady...
    Re: Karbunkulový hřeben teď18.10.2022
Prej dost podražil i žeh...

 Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Ahoj. Na jakém webu si ted člověk může přečíst články o lezení a zároven se tam živě disktuje? Chodil jsem na lezce jak kvůli článkům, tak kvůli živé diskusi. i se člověk dozvěděl něco zákulisního, někdy i zajímavé názory. Jasně občas s eprojevilo pár idi
 Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Podle mě je pravda vždy pouze jedna.
Byť může být nahlížena z různých úhlů.
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Dobře a víš na jakém webu se ted dá na tu pravdu z ruzných uhlu nahlížet a pak nad ní diskutovat?
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Dobře a víš na jakém webu se ted dá na tu pravdu z ruzných uhlu nahlížet a pak nad ní diskutovat?
   Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
8a.nu
   Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
kdyby Vás nebolelo se podepisovat (ono to obecně vede k jisté samoregulaci), mohlo to být třeba tady
    Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Internet byl vždycky anonymní, až sociální sítě začali vyžadovat jakousi formu podpisu, ale proč? Vž
     Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
já mám radši diskuse jako hospodu s konkrétníma a jasnejma ksichtama, a ne kvičení v podchodu bez os
      Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
a upřesňuji - pokud se jedná o nekonfliktní diskusi, informace a tak, potom je asi anonymita nic pro
       Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
No, hospoda je hospoda, diskuze je diskuze já bych to nemichal.
       Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Podle sebe, soudím tebe
        Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
děkuji za názornou demonstraci poštěkávání bez podpisu.

         Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Potrefená husa se vždycky ozve
    Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Jen magor v současné době, zanechával dobrovolně digitální stopu pro všechny boty, AI a databáze, a
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
+1
Jo, to si pamatuju, nekdo tu neunesl kritiku na reklamu.
 Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
Jméno mám, ale to nutně nemusí být zárukou kvalitní diskuse. A upřímně to jestlise podepíšu nebo ne
  Re: Kam se chodí diskutovat? 26.09.2022
No, hele, třeba měsíc zpátky bylo u článku a průvodci v českým krase 99 příspěvků, ale někdo to zcen
   Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Ne, těch 57 komentářů je jen počet z poslední doby, což se zobrazuje ve výpisu Kde to vře. Jinak u d
    Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
proste zase povolte diskuzi pod clankem i neregistrovnaym. Taky je mi tu po tech shitstormech smutno
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Taky jsem pro. Občas to sice ulítlo trochu zbytečně, ale pořád je lepší něco promazat než zrušit.
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Přijde mi to teď lepší. Teď je to nula, předtím to ke konci mělo zápornou hodnotu.
    Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
jeden z deseti clanku by mohl byt pro neregistrovany jako ventil pro preplneny nepodepsany diskuter
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Jo GACR? To by vam slo, vam akademickym saolinum... Jen sosat prachy danovych poplatniku a pak skute
      komentáře (0)27.09.2022
co se to deje kde jsou?
     Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
a dalsi pacient... to terapeuticke okenko s moznosti psat anonymni komentare tu proste nekterym chy
 Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
lezení kdy a kde :D
  Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
Jo, tam kdyz posles neco jineho nez ze hledas spolulezce, tak ti to ten bouchac co tomu sefuje hned
   Re: Kam se chodí diskutovat? 27.09.2022
A nediskutujte kurvajs a radsi poradte co to lano Fixe?!
    Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Je to spotřební materiál. Moc to neřeš. Kup to a odepiš DPH! :-))
     Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Tak dik, beztak je to za prachy danovych poplatniku... :D
   Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
smázne s dovětkem, že taky šéfuje skupině Lezení - diskuze a ať to hodíš tam
 témata a odborná vs laická diskuse28.09.2022
Záleží o čem chceš diskutovat. Ale tady lezec.cz je zabitej cca od roku 2005.
Univerzální dis
  Re: témata a odborná vs laická diskuse28.09.2022
chceš srovnávat dosah fb a lezec?. Jak jsou na tom ostatní, james? A další regionální? Jak jsou akti
 Re: Kam se chodí diskutovat? 28.09.2022
Facebook a Instagram. Není to tam tak anonymní, je to jednoduché, jsou tam fotky a videa, automaty m
  Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
Takže ještě víc na prd než tady, díky, nechci.
   Re: Kam se chodí diskutovat? 29.09.2022
Chápu, chceš anonymně nadávat a urážet. Většina lidí o to však evidentně nestojí a diskutuje právě n
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
A proč ho obviňuješ z toho, že chce urážet a pomlouvat? Z toho příspěvku to ale vůbec nevyplývá.
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
posty (povětšinou otázky) typu "jaks přišel na to, že to myslí tak nebo onak?" jsou oběcně
      Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Když myslíš a věříš svým představám, tak je mi to jedno. Pokud je vnucuješ ostatním a urážíš u toho,
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Z ceho usuzujes, ze chci nekoho urazet nebo mu nadavat? Podle sebe soudim tebe nebo z ceho si to det
  Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Jojo, ono v online diskusích, resp. v jejich prapůvodní podobě a účelu, nejde o konkrétní identitu.
   Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
Doba se změnila. Teda hlavně internet se změnil. V době, o které píšeš, sice na předchůdcích dnešníc
    Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
ono úplně zaříznout anonymitu diskusí je takové šmahem odezdikezdi, hlavně aby to bylo bez námahy. n
     Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
...a málokdo je s prací živého cenzora spokojen... Idnes takových lidí má několik v každé směně. Pře
      Re: Kam se chodí diskutovat? 30.09.2022
To už se nedá: co se v mladí naučíš, ve staří jak najdeš.
       Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Bez ohledu na to, co si myslíš právě Ty, je to povinnost každého vydavatele ze zákona.
        Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Píšete hodně, to jo. Ale co to má společného s lezením......... Buď jste už všechno vylezli a nebo V
         Re: Kam se chodí diskutovat? 01.10.2022
Možná my píšeme hodně, ale Ty evidentně málo čteš. Jinak by se neptal.
          Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Hodně neznamená kvalitně a k věci. Tvoje touha vše komentovat je směšná.
           Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
já bych tedy ocenil znovu zapnutí možnosti anonymních komentářú (pod články, nejen v diskusi) a dle
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
Na hrubý pytel, hrubá záplata.
      Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
lezec se opravdu nedá srovnávat s idnesem nebo novinkami. ale třeba fandovské weby autíčkářů nebo tř
       Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Ano, velmi často jsou za tím jednak skalní příznivci oboru, kteří vlákna/témata adminují, a druhak s
        Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
A tak pokud budeš mít zajímavý a podstatný obsah, nejlépe unikátní, pro širší masu, tak proč ne. Pak
         Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Prostě zablokujes to blokování a obsah uvidíš, stačí mít dobrý filtry na adblocku.
          Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
to je tak, kdy počet černejch pasažérů přesáhne nějakou kritickou. to je podobně jako to stanování v
    Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
A zase Turkova univerzální pravda :-) Že s někým kecám v hospodě neznamená, že že ho znám, nebo že o
     Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pod články v médiích se "několik dní odpovídá", protože je to jen vobyčejná z...vená inter
      Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pravda, ale to v té hospodě musíš být v daný okamžik během těch 30 minut. Kdežto tady si to přečteš
       Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Být pro debatku o čemkoli s kýmkoli v danej čas na danym místě je ovšem zcela normální a donedávna t
        Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Tak donedávna byl zubařem místní kovář :-) Ale také zřejmě již chodíš do stomatologické ordinace a n
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
hm, tvé vnímaní času je velmi ohebné...
     Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Sociální komunikace se řídí v podstatě stále stejnými pravidly už tisíce let. Stejně tak pravidla di
      Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Pěkně jsi se popsal, ty sociopate
      Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Pravidla diskuze jsou formulována? Aha... A kdo je formuloval? Kde se to najde? A jak je to závazné
       Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Základní škola? Tam Tě to nenaučili? V tom případě doporučuji obecní knihovnu. Ptej se po moderní so
        Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
A to je právě jeden z tvých mnoha omylů. Neexistuje jeden jediný důvod, proč jet v nějakých vyjetých
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
hustý - i na Lezce;)))
         Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Pak ovšem nebreč, že Tě admini nepustí plácat anonymní blbosti na Lezce. To je jednoduché. Lidé, kte
          Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Já nebrečím, kde jsi přišel na to, že ano? Mě je to úplně jedno. Když to omezili, přestal jsem sem c
           Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
Házíš perly sviním, ten to stejně nepochopí.
            Re: Kam se chodí diskutovat? 07.10.2022
jojo, tos trefil, je to fakt "co slovo to perla...";)))
 Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
Jsem rád že to osekali.
To že se podepíšu je podle mě jen bonus co se týče přehlednosti přísp
  Re: Kam se chodí diskutovat? 02.10.2022
Lezci jsou "free lidicky" (hahaha), organizovane forum s deditkou/ami adminu by nemelo zad
  Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Ale to bys musel mít nějaký zajímavý obsah. V současné době tu na Lezci nic zajímavého nebo originál
   Re: Kam se chodí diskutovat? 03.10.2022
Zábavy je všude kolem dost a jak se ukázalo hranice mezi informací, zábavou a pytlovinama je někdy t
 Pravda03.10.2022
Pravda. Chodil jsem sem prakticky každý den, co se tu zavedlo omezení diskuze, tak sem kouknu cca je
  Hádanka04.10.2022
Začíná to na L a je to mrtvý?
 Re: Kam se chodí diskutovat? 04.10.2022
Subjektivni nazor a mozna tak trochu shrnuti pro uvedomeni si par detailu - a vim, ze anonymum tu je
  Re: Kam se chodí diskutovat? 06.10.2022
1. nikdy jsem nepoužil, lézt jezdím do zahraničí
2. mnohdy to ovšem kvalitní není a nebo to z
  Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
hehe, lezu 15 let a minimálně 10 let slýchám a čtu, i od zdejších adminů, jak se chystají zdejší web
 Re: Kam se chodí diskutovat? 09.10.2022
úroveň diskuzí upadla všeobecně s tím, jak se společnost polarizuje. V případě lezců a zdejší úpravy

 Singing Rock Gemini 7.9 dry26.09.2022
Ahoj!
Máte zkušenost s lanem Singing Rock Gemini 7.9 Dry? Zajímáme mě především jestli se lano kroutí a jak funguje impregnace. Děkuji

 Beal Zenith 9.526.09.2022
Nějaké zkušenosti s lanem Beal Zenith 9.5? Vydrží, nekroutí se atd?
 Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
test
  Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Dík, dám do vyhledávače na Lezci "test lana Beal", nebo celý název a nic to nevyhodí
   Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Za ty prachy dobry... pred 5ti lety jsem ho koupil v 80m verzi. Nejake vady na opletu se objevily po
 Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Je to zakladní lano, bez nějakých teflonů a podobných serepetiček.
Vydrželo celkem dost hrubé
  Re: Beal Zenith 9.526.09.2022
Super chlapi. Díky moc za smysluplné hodnocení!!

 Fixe Siurana22.09.2022
Cau, ma nekdo zkusenosti s timto lanem? Jaka je zivotnost a manipulace? Treba ve srovnani s Petzl Volta 9.2. Voltu mam v 80m verzi ale chci si ho posetrit jen na delsi cesty a RP pokusy. Fixe bych mel na krokovani tezsich kvaku ve Pfalzu a Jure, takze dos

 Posun opletu17.09.2022
Cau,
stalo se taky nekomu u Bealu, ze i pres cely slavny unicore se mu posunul oplet a lano se diky tomu zacalo fakt extremne kroutit?
 Re: Posun opletu17.09.2022
Ne
 Re: Posun opletu18.09.2022
Ahoj, mě se posunul oplet na Stinger. Už jsem ho jednou měl a vydrželo toho strašně moc. Tak jsem ho
  Re: Posun opletu18.09.2022
Buť kíbl prohlásilyl na prácy.
  Re: Posun opletu18.09.2022
Me se to prave taky ted stalo u Stingeru co jsem kupoval na zacatku roku a jistiko mam porad stejny,
   Re: Posun opletu08.11.2022
Udělal jsem male porovnání starého a nového Stingra. Uřízl jsem 20cm, podélně rozřízl oplet a porovn

 Patagonia15.09.2022
Nejvíc, co mohl udělat, tak měl sedět doma, případně chodit pěšky max do práce. Ježdění po světě, tak má vypadat boj proti změnám klimatu...
 Re: Patagonia16.09.2022
No ty jsi idiot.
Dojdi si na sociálku pro dávky a drž hubu.

Frajer udělal obro
  Re: Patagonia16.09.2022
Pro dobro světa :D Takže ty dřepíš doma a nikam za lezením nejezdíš? Pak bych chápal to cos napsal.
   Re: Patagonia16.09.2022
 Re: Patagonia16.09.2022
NEKRMIT!!!
 Re: Patagonia17.09.2022
Tak je lepší to přeprat přes charitu a jiné neziskovou, za ty roky jistě ví jak to v byznysu chodí..
 Re: Patagonia23.09.2022
Píšeš moc pěkně, hezky bez chyb, nicméně jestli potřebuješ poradit, jak na to, abys mohl svoje malom

 podlaha v Prachovkach15.09.2022
na iDes pisou o 25m padu v Prachovkach ve stredu. Pominu, ze prselo a nemel by tam nikdo lozit, ale nevite nekdo podrobnosti?

 Meteora průvodce15.09.2022
Ahoj. Měl by někdo prosím typ na kultivovaného současného průvodce (jakákoliv forma) na věže v Meteoře? Sport climbing guide už máme, ale ten je opravdu jen na sportovky. Díky za informace
 Re: Meteora průvodce15.09.2022
dva díly má v knihovně horosvaz
 Re: Meteora průvodce15.09.2022
 Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Co na bergsteigen.com znamena napriklad "6, 6+ obl."?
 Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Chápal bych to naopak, 6+ (čistě), 6 obl. (chytnu se a pomohu si expreskou) právě v tom místě, kde b
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Jo, ono je to vlastne opacne ':) Dik!
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
6+ čistě, 6 obl. (obligátně) = povinně
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
6+ čistě, 6 obl. (obligátně) = povinně
    Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
to znamená že šestkový kroky mužou být i dál od jištění a lezec by je měl být skopný udělat jinak to
     Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
znamená to, že nejtěžší místo cesty je ohodnoceno 6+. kdo se však touhle cestou probít na vršek, ten
      Re: Co znamena 6, 6+ obl.14.09.2022
Před tvojí moudrostí se svět v hlubinu řítí. Opravdu...
     Re: Co znamena 6, 6+ obl.15.09.2022
Díky, to dává smysl.
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.15.09.2022
No tak to pozor. Ono to taky muze znamenat, ze to 6+ misto je nejaky slizky previs, ktery v pohode p
 Re: Co znamena 6, 6+ obl.29.09.2022
Jednoduše řečeno: 6+ obl.6 znamená, že 6+ je to čisté lezení, ale můžeš to ojebat a chytnout se v kl
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.29.09.2022
Už to tady je 5x, ale děkujeme i za tvoje vyjádření.
  Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
No, to bylo lehké. Ale co může znamenat "Poznámka: V.C.c. - 15"?.
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
Napadá mě jenom Very Cool climb. Jenže patnáctka je sakra dost...
To bude na slušný omrzliny
   Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
Podle mě to znamená, že bys s sebou měl mít Camalot velikosti 6, to 15" budou palce... Jedno &q
    Re: Co znamena 6, 6+ obl.30.09.2022
No, jo, 15" by byly palce, jenže to jsou uvozovky. Napsal jsem to maličko typograficky nezřetel

1   ...   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Karbunkulový hřeben teď
Je Karbunkulový hřeben v téhle podmínce (resp. jestli bude víkend 15.-16.10. pěkně) oukej, nebo je to blbost, sníh bude moc volný a tak?
Radim00:09:36 05.10.2022
odpovědět 
 Re: Karbunkulový hřeben teď
Lézt to určitě půjde. Ale jestli to v těchto podmínkách dáš bys měl vědět spíš Ty :o)
P.13:42:31 05.10.2022
odpovědět 
  Re: Karbunkulový hřeben teď
No já bych nečekal žádné extrémní technické obtíže, spíše to trochu srovnávám s jedním prosincovým výletem na Grimming, kdy jsme se prohrabávali do půli stehen prašanem, pod kterým nebylo vidět skálu a který neudržel žádnou váhu, takže jsme se tak tak dohrabali nástupu do "lezecké" (UIAA 2) části a tam se taky kvůli času otočili a mazali na domášov...

Ale uznávám, že ta podmínka se asi ještě hodně změní, teď má přes den vždycky být nad nulou. Koukal jsem, že Solisko už je třeba bez sněhu.
Radim10:07:31 07.10.2022
odpovědět 
  Re: Karbunkulový hřeben teď
tá glazúra asi bude
https://www.shmu.sk/sk/ ?page=1186&nwp_mesto=31499

https://www.vt.sk/stredisko/ info-o-stredisku/webkamery/ lomnicky-stit-2634-m-nm
PK16:58:35 09.10.2022
odpovědět 
 Re: Karbunkulový hřeben teď
Šel jsem to v dešti, sluníčku, po glazuře v říjnu, i v zimních podmínkách. Jde to vždycky, jen musíš být správně vybaven a připraven. Tak si to dobře rozmysli v závislosti na aktuální podmínce. A ta může být za týden diametrálně jiná než je teď:)
Petr J.17:01:15 05.10.2022
odpovědět 
 Re: Karbunkulový hřeben teď
Jestli ti to pomůže, tak včera na Vysoké byla podmínka ideální, sníh přes noc krásně promrzlý, většinou opravdu nesl a mačky i cepín krásně držely. Samozřejmě za týden kdoví a během dne se to taky mění, když do toho bude svítit..
VojtaM12:10:53 09.10.2022
odpovědět 
  Re: Karbunkulový hřeben teď
Díky, zítra asi zvážíme počasí, ať akortá dole nepromokneme a nahoře neblbneme v mraku...
Radim16:53:18 11.10.2022
odpovědět 
   Re: Karbunkulový hřeben teď
No, ještě že to víme. Každopádně hodně štěstí, s těma dotazama tady...
18:49:30 11.10.2022
odpovědět 
    Re: Karbunkulový hřeben teď
Prej dost podražil i žeh...
 M@ra13:12:45 18.10.2022
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi