Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English skály Malešov 21.08.2013 Ahoj, chci se zeptat, skály u Malešova u Kutné hory, je to v hodné pro začátečníky, dá se to tam hodit na top rope? dík
  Re: skály Malešov 21.08.2013 Ano a právě proto tam bývá dost plno
Omis - ubytko 21.08.2013 Ahoj, prosim o radu ohledne ubytovani v Omisi. Nikdy jsme tam jeste nebyli a jedeme tam v polovine zari s malym (2 roky) deckem. Normalne bychom byli fajn s kempem, ale s mala je jeste mala. Muzete prosim poradit nejaky penzion v oblasti, pokud mate osobn
  Re: Omis - ubytko 21.08.2013 Zkus mrknout na apartmány Mosor, je to hned vedle Omiše, pro prcka písečná pláž a pro taťku na pláži
  Re: Omis - ubytko 22.08.2013 Damir Leovic <da.leovic@inet.hr>
Apartment, Ivana Katušica 10, Omiš
Byli
    Re: Omis - ubytko 22.08.2013 My tam byli cca pred 4 roky s detma (tehdy 2,5 a 0,5 roku) taky koncem zari a nebyl problem sehnat u
      Re: Omis - ubytko 23.08.2013 diky vsem za radu :)
MSJ 2013 21.08.2013 Četl jsem o těch nešťastných stupech v semifinále. Jsem rád, že měli naši štěstí a dosáhli takových úspěchů. Gratuluju.
  Re: MSJ 2013 21.08.2013 Kde jsi o tom četl ?
Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Čau lezci, poraďte prosím konkrétní lezeckou oblast v okolí Brna vhodnou pro začátečníky = dobré jištění, lehké a pěkné cesty. Jo, můžu si to najít v průvodci a odhadovat, která cesta asi bude pěkná a půjde; jo, časem bych to asi vyguglil, ale třeba se na
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 takova tam vubec neni...bud cesty nejsou pekny a nebo nejsou lehky...howgh
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Chriby- kozel, barborka, brestek, zlobiva, osvetimany
vsetinske/zlinske kopce- lacnovky, lide
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Žďárské vrchy- Drátník, Čtyři Palice. Sice bývá dost nával, ale je to právě kvůli parametrům- pěkné,
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Takova oblast se obecne v CR tezko hleda, doporucil bych Peilstein v Rakousku, z Brna to mas kousek
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Kozel pro zacatecnika? V (relativne) lehke ceste kruh 8m nad zemi? A ktere jsou tam lehke pro zacate
        Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Psal jsem ze to je muj osobni nazor se kterym samozrejme nemusis souhlasit. predpokladam vsak ze lid
          Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Dík borci za info. Zkusíme o víkendu ty Chřiby a běda vám, jestli nám to nepude! :)
        Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Jeste jednu poznamku, autor vlakna tady nepise o jakou obtiznost cest se mu jedna, zda je zacatecni
          Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Já jsem takový pětkař, šestkař - jde spíš o to, že chci někam vytáhnout kamaráda, který sice leze &q
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 v tom pripade bych volil ty chriby, je to tam hezke. Pokud to ma byt na cely vikend volil bych komb
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Za parádním lezením do Rakouska je to z Brna 2 -2,5h autem. To se vyplatí i na jeden den na otočku,
              Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Holt ne každý absolvent si po půl roce z nástupního platu koupí auto (a btw ne každý člověk ho chce.
              Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 27.08.2013 Dostává mě, jak lidi jako ty automaticky spojují počet pracovních hodin a množstvím peněz... Ach ten
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Bez auta s tímto zadáním babo raď... Ale jo, Vysoká skála u Štěpánova nad Svratkou - lehký, krásný,
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 bez auta jezdit lézt je horší...hodně se cestuje...ale dá se
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 A pokud to vezmes zadani doslova tak poradim jednu co tomu plne odpovida akorat nevim jestli jeste e
Lezení v Brele 20.08.2013 Ahoj,
chystáme se na kratší rodinnou dovču do Chorvatska a rádi bychom navštívili lezeckou oblast Brela. Nepodařilo se mi na netu sehnat průvodce, neporadíte někdo? Či neměl by nějaký dobrý člověk svého průvodce tištěného a nemohl by mi zaslat ofoc
  Re: Lezení v Brele 21.08.2013 Máš to na mejlu. Lezení je tam hezký. Zdenny
    Re: Lezení v Brele 23.08.2013 Ahoj, mohol by som tiez poprosit pruvodce mailom? dakujem
    Re: Lezení v Brele 25.08.2013 ahooj. mohl bys mi prosím také poslat na mail toho průvodce na Brelu?... =) =) Diik moc a pěkný den
  Re: Lezení v Brele 21.08.2013 Jenom dávej bacha, pokud budeš mít sebou děti, jsou tam dost blbý nástupy. S dětma raději zajeď do O
FOTO dne 20.08.2013 Tohle nebude Ostrov - ani materiál, ani krajina kolem tomu neodpovídá. :-)
  Re: FOTO dne 20.08.2013 jojo, docela bych se divil, kdyby to nebyla Hrubice
    Re: FOTO dne 20.08.2013 Treba to myslel jinak, nebo se spletl, nebo jen nezna skaly...
      Re: FOTO dne 20.08.2013 všímaví kucí:) Jirka to asi špatně přiřadil, je to na Hrubici věž vedle Majáku, foto Tomáš Kublák, t
Vázání G3Onyx 19.08.2013 Ahoj, začínám se chystat na zimu a chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenost se skialp vázáním G3 onyx? Momentálně mám Diamir a chci trochu ulehčit a zachovat "komfort" , další možností je asi TLT Radical. Doufám, že to půjde vyměnit a nebudu
  Re: Vázání G3Onyx 19.08.2013 no jestli chceš jít do lehčího, tak jedině TLT, s Onyxem bys proti diamiru ušetřil houby. A převrtat
    Re: Vázání G3Onyx 19.08.2013 Mám ho pár let a pohoda, akorát u mého čas od času při neopatrné manipulaci vypadne vrchní podpatěnk
  Re: Vázání G3Onyx 19.08.2013 Mam 90 kg i bez cajku, jezdim tltcko spida (zadnej agresivni frirajd) a v pohode. Na klasiku bych b
    Re: Vázání G3Onyx 19.08.2013 Jo jeste: pochybuju, ze se tu dovis neco vic nez na wildsnow nebo u Palice.
      Re: Vázání G3Onyx 20.08.2013 JJ to je asi pravda :-) už jsem hledal info všude možně a je to pořád dokola :-). Bud lepší ovladání
        Re: Vázání G3Onyx 20.08.2013 No tak pokud budeš šlapat do krpálu, pak jednou přepneš na sjezd a pojedeš dolů, pak tě bude srát vá
          Re: Vázání G3Onyx 21.08.2013 :-) myslim ze mas pravdu pro me bude nejlepsi volbou TLT Radical St a kilo dolu z 90% stejne prepin
  Re: Vázání G3Onyx 21.08.2013 Zkušenost s onyxem nemám, ale několik let jezdím na TLT speed a opravdu nemám pocit, žeby to bylo ne
  Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 Mainly chipped = převážně sekané.
    Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 A celou tu frázi bych přeložil třeba jako "Bídné. Převážně sekané." (Domýšlím se, že nejsp
      Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 Akorát že poorly je spíš "bídně" než "bídné". Ačkoliv přes bídu jsou tu povolaně
        Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 Poorly se muze tykat jisteni (poorly protected, mainly chipped by davalo smysl).
        Re: Poorly/Mainly chipped 20.08.2013 =Akorát že poorly je spíš "bídně" než "bídné".=
Jasně, že jo. Já jsem jen
  Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 Mirne/hodne sekane (chyty)
    Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 Přesně tak, v tomhle smyslu co se používá na 8a.nu, "částečně/převážně sekané chyty"
      Re: Poorly/Mainly chipped 19.08.2013 To pak mozna sedi protoze na 8a.nu anglictina vetsinou dost hapruje:-)
jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Zdar, chci zajít do kamennýho obchodu a vyzkoušet si tam, jaký lezačky by mi sedly. Kam mám ale v Praze zajít a na jaký modely se zaměřit? Mám představu něco jako miury (i VS), ale tak o litr levnější. Díky a hore zdar.
  Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 poradil byste nekdo i na Brno?
  Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Ok, pohledal jsem tedy vlastními silami a upřesním otázku: Top Guny vs. Pearly od Rockpillarsů (disc
    Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 RP si můžeš vyzkoušet třeba na stěně na Ruzyni.
      Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Jako nový, jo? Protože dle webu maj v půjčovně saltiky.
        Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Vyzkoušením na Ruzyni jsem myslela vyzkoušet v tamním krámku, samozřejmě tě nechaj i udělat pár krok
      Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Celej arzenál lezeček od RP maj v Hanibalu na Korunní.
        Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Zkus Rock Pillars Diamond, jsou totálně ve šleze..
          Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Ty diamondy vypadaj na vobrazku prilis draze, vejvrtkovite, nepohodlne a tezko snerovatelne, ale jin
            Re: jako miury, ale o litr levnější 20.08.2013 A jen vypadaj draze nebo jsou i drahý?
  Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Když možnost reklamy, tak proč ji nevyužít :).
Dobrá volba Bbshop.cz a následně její kamenný
  Re: jako miury, ale o litr levnější 19.08.2013 Vyzkoušej Rock Pillars Ozone, jsou podle mě lepší než La Sportiva Muira, ale bohužel nejsou levnější
  Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin 18.08.2013 Technická poznámka: bylo by asi na místě napsat sem e-mail nebo telefon a potřebné informace dát na
    Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin 19.08.2013 Dobrá poznámka,mail tedy uvádím,telefon nikde nezveřejňu..O dalších krocích se poradím s blízkými..P
      Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin 19.08.2013 Ahoj, ucet na facebooku neni treba, staci zadat adresu, je verejne pristupna.
Adresa:
  Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin 19.08.2013 Kontakt pro ty, kteří nemají možnost napsat na zeď fb je email: kulisiska@seznam.cz . Děkujeme
1
...
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
...
2263
skály Malešov Ahoj, chci se zeptat, skály u Malešova u Kutné hory, je to v hodné pro začátečníky, dá se to tam hodit na top rope? dík lenka 19:53:57 21.08.2013odpovědět
  Re: skály Malešov Ano a právě proto tam bývá dost plno Kulasek 22:03:26 21.08.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: