Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Oblast Německo/Francie 25.07.2013 Ahoj, hledám tip na lezeckou sportovní oblast, kterou by se dala "rozpůlit" cesta do Tarnu (ideálně variantou bez Švýcarska). Znám pouze Baume les dames...
  Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 hlavně si vete hodně aglajzu bude ta horko a bude se to potit jinak všechno je v klidu
  Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 Registrace žádná, leda členství u ČHS, který vyjednává povolení u orgánů OP. Lézt podle pravidel pro
    Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 Ostrov,Tisá,Rájec na začátek nejlepší oblasti.
  Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Maglajz je zakázaný prakticky všude, s sebou spoustu (vše co mají a ještě dokoupit) smyc všech velik
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Maglajz je docela v dosti oblastech povolen. ALe to neví ten kdo si to nezjistí. Vem je do Labáku a
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 nedělej jí v tom bordel, maglajz je zakázaný, jen pár lidí leze s ním i přes ten zákaz. A jestli cht
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Zrovna Drábky a solivej Skalák na úvod? To by to vzali hodně hopem. Ta Tisá a Ostrov je z hlediska d
  Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Chápu, že tvoji zahraniční kamarádi chtěj do Labáku (a ne např. do Tisý), protože Labák je oblast sv
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 jj, souhlas. Potřebuješ sehnat "pískaře" který je ošéfuje, poradí, vysvětlí... Sami buď ne
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Diky vsem za rady a typy, tak to vypada, ze bez pruvodce to nema smysl. Coz me vede k dalsi otazce,
        Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Souhlas jak s Honzou, tak s tím, kdo na něj reaguje; na písku je prostě na místě začínat "s něk
        Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Terko, záleží, co a jak tvoji kamarádi lezou.
V Labáku už lecjaký cizinci byli, a dokázali si
          Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 :) No na tohle místo jsem, Piškote, myslel, ale jakožto cizák jsem je tam zatím nějak odkazovat nech
            Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Jste uzasni radci a zejmena toho "zkusit se domluvit s nekym v hospode" se budu s radosti
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 chlape, nehrot to. v labáku si zaleze, každý z trochou morálu a expresek. Smyčky moc nepoužívat,pošk
Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat. Chystáme se na lezení do Teplických skal. Jak je to tam se vstupem a parkováním? Musí lezci platit vstupné? Dá se někde "bezpečně" nechat zaparkované auto tak dva tři dny?
  Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 25.07.2013 naposled jsme prosli bez problemu na prukazku chs. co do parkovani - kolem bisiku urcite v pohode, u
    Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 Tak super, díky. Ještě nikdy jsem tam nebyl, tak zjišťuji co a jak. Co to je Bisik a Kamínek to jsou
      Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 1) Bišík (taky Bischofstein) je místo/usedlost (mj. s hospodou a penzionem) nad Teplickým skalním mě
        Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 add. 3) se trochu prober a bez se podivat, co Ti panove tam zvladaji delat! mozna jsou i jine stezky
          Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 Byl jsem tam naposled tohle úterý a na svém názoru trvám. Pokud jseš taky místní nebo skoro místní a
            Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 To by mě zajímalo, kam putujou ty peníze ze vstupného. A že to musí pořádně sypat (hlavně v Ádru). J
Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Ahoj. Nevíte v jakém stavu je ledovec na Dachsteinu? Jestli na sestup jsou třeba mačky?
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Byl jsem před 2 týdny v Totes Gebirge a okolo 2tis. metrů bylo spousta sněhu, který tam běžně nebývá
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Chjo to je otazka... hora+ledovec ... :)) To sou macky+pikl takova zatez? Jestli spadnes do (kamkoli
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky za odpověď,ale tohle všechno vím. A taky vím, proč se na to ptám. Ať ti chutnají konzervy.
        Re: Dachstein stav ledovce 26.07.2013 Neurazej se, nemyslim to zle:)
Je 21 stoleti! V evrope vsichni vsechno uz umi a vsech
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Dva týdny zpět, jsem tam byl a ani jednou sem je z batohu nevytáh... občas to sice ujede, ale je to
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky moc za validní odpověď.
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 jj taky jsme tam byli a bylo to hodne nataty i pres noc. Sestupovali jsme po ferate a je tam taky sn
Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Zdravím a prosím o doporučení, tip. V září bychom měli snad vyrazit s ročním klukem do tater a řešíme ubytování. Prozatím jsem to vždy řešili spaní na Brnčálce, jen společná izba pro 8 horalů by asi nebyla to pravé. Takže nějaký samostatný pokoj (s koupel
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Majlathova chata na popradskem plese. Pokoje pro dva-tri se zachodem a sprchou...cisto, klid, prijem
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Byli jsme s našim mládětem na Popradském a bylo to super.
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Ve Smokovci :
        Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mám pocit ,že to stálo 15-16 éček na jednu postel v dvojlůžkovém pokoji. My jsme si vzali z domu ce
          Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Klasicke Popradske pleso a Majlathova chata jsou dve ruzne chaty. Je pravda ze Majlathova chata na t
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mě se líbila Zamkovského chata,nad Hrebienokem,malý,jednoduchý,příjemný.Čtyřlůžák,ale nechali nás ta
Úrazové pojištění 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s úrazovým pojištěním, myslím tím u nás v ČR.
  Re: Úrazové pojištění 25.07.2013 jestli ti jde o lezeni, vygoogli si rizikovy pojisteni, do ciziny to pred casem delala asi nejlip un
Pruvodce Stramberk u Telce 24.07.2013 Ahoj, nemate nekdo stazeneho pruvodce na bouldery u Stramberku u Telce? Na strankach HO Javorice je na nej link, lec bohuzel nefunguje.
Diky moc
Ivan
Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Ahoj, jedeme teď na dovolenou poblíž Ochozu u Brna (Kaprálův mlýn), tak se chci zeptat znalců na nějaké skály v okolí. Jedeme s dětmi, tak to mohou být klidně i nějaké malé skalky. Prosím i o info k jištění.
Díky.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Horní mlýn co je na mapce = Kaprálův mlýn :-)
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 A pozor, Bajerka je vyhlášena klíšťaty. Záleží taky, jak máte starý děti, s kočárem bych jel do Slou
  Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Jeďte do Rudic, jsou tam 3jky pro děcka.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 jj v Rudicích ted bude v tech 40-tkach fakt hodne dobre :-D
Jinak jak uz bylo receno tak Baye
Lago di Garda / Arco 23.07.2013 Ahoj všem, prosím o radu. Rádi bychom jeli s přítelkyní do Arca, bydlení máme zařízené, jen nevíme jak nejvhodněji a i nejlevněji, bez různých zbytečných mýt, placených průjezdů, dojét na místo.. nemáte nějakou vhodnou trasu, která je pro co nejlevnější p
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Např. za Sarajeva to je nejlepší přes Banja Luka, Maribor, Villach, Bolzano a Trento. Pokud se chcet
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Naposledy, když jsem se chtěl vyhnout placení na Breneru a ušetřit za rakouskou dálničku a poplatek
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 krom toho, ze ty vesnicke silnice ti veznou daleko vic benzinu, takze stejne neusetris Nahoru-dolu,
        Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Víc benzínu ti nevezmou, protože při 50 - 60 km/h mají auta obvykle nejnižší spotřebu.
          Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 to mužeš jet i na dalnici bez zatacek a stoupani. a nema auto nejnizsi spotrebu pri optimalnich otac
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Znám jednoho, co jezdí všude 80 na pětku s očima upřenýma na spotřebu na palubním computeru. Po dáln
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jasný, pak sice budeš mít ještě menší spotřebu, ale zase zaplatíš to mýto, no. Jinak nevylučuju, že
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jojo taky jsme se chtěli vyhnout placení na Breneru a za most,tak jsme to cestou domu vzali "vy
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Ahoj, my jezdíme ze severu čech takto München- Garmisch- Innsbruck- mimo dálnici na Brenner v Itálii
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Přesně tak, z Ga-Pa na Mittenwald, Scharnitz, dole v údolí dávat pozor a nenajet na dálnici, ale na
    Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No zas tak pohodovy mi to neprijde. GaPa nebo Inntal po dalnici to je celkem jedno, zalezi jak moc s
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Děkujeme za rady, moc nám to pomohlo!
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 nejlepší bude neplatit za dálnice, průjezdy, spát v lese zadarmo, průvodce okopírovat a večer si sní
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 Neplatit za dálnice a průjezdy se mi nezdá jako dobrej nápad, protože při nezaplacení ti při výjezdu
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No holt kazdej nema na to aby platil 15€ za noc v kempu a chodil kazdej den na pizzu do hospody.
kobercovka v Praze? 23.07.2013 cus, nevite, kde se v Praze da sehnat nejaka DOBŘE lepící kobercovka? Vím, že takové existujou (kámoš v Brně kupuje), ale prodávají se i tady? OBI a další hobbymarkety mají jen samé shity (ale co taky cekat od Rakusaku)
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 drogerie, železářství, domácí potřeby,... ?? To už jsou všichni zblblí z XXmarketů nebo co?
    Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 chci nějaký konkrétní krám, kde ta kobercovka LEPÍ a ne jen, kde je obecně mají! co je na tom k nepo
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 spolehivej zdroj byly vzdycky koberce od smichovskym nadrazim - nikdy nezklamalo!!
    Re: kobercovka v Praze? 25.07.2013 a neni uz tahle prodejna zrusena?
1
...
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
...
2263
Oblast Německo/Francie Ahoj, hledám tip na lezeckou sportovní oblast, kterou by se dala "rozpůlit" cesta do Tarnu (ideálně variantou bez Švýcarska). Znám pouze Baume les dames... Mattesson 21:16:04 25.07.2013odpovědět
  Re: Oblast Německo/Francie Sice to neni v pulce cesty, nybrz jiz po 500km, ale doporucuji zavitat do piskovcovych oblasti na zapad od Karlsruhe.
Bud na nemecke strane klasicka piskovcova Pfalz (centrum mestecko Dahn, pruvodce od Panica), ci na francouzske strane tesne u nemeckych hranic Vosges du Nord (napr. pekne a perfektne odjistene skaly u hradu s typicky francouzskym jmenem Fleckenstein, nedaleko vesnice Lembach).
Pak je spousta skalek v Basilejske Jure (jak nazev napovida, u Basileje), treba Gampenflue, pekne, silove-technicke vapno.
Skaly jsou taky u Dijonu (Saffres), ale pekne hnusne!
Hore zdar,
Lenka K. Lenka K. 09:30:47 26.07.2013odpovědět
  Re: Oblast Německo/Francie Nám se líbilo i tady, krásná krajina a pěkný skály.
Zvláštní vápno.
http://www.lezec.cz/clanek.php?key=2452&nazev=cormot jirkas 11:13:45 30.07.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: