Ahoj, chci se zeptat na názor na používání pracovních karabin při lezení. Konkrétně se jedná o karanbinu AZ014T, která splňuje normy CE0082; EN 362:2004/B. Myslíte si, že je jejich použití pro lezení bezpečné? Díky M.
Zdravím, sháním bundu jako náhradu za můj zničený Tilak Storm. Zvažuju Tilak Raptor nebo evolution. Stojí +- stejně, Evolution je údajně zesílená a váží o 200g víc. Zkušenosti/Tipy?
Zdarec, mate nekdo zkusenosti s lezenim v UK? Chystam se na jih, ale urcite toho projedem vice. Ocenil bych spise neco tvrdsiho nez pisky;-) koukam jsem na ukclimbing.com ale je to tam popsany vsechno tak suse, nevite, prosim, nejakej odkaz na stranku, kd
Zdarec, mate nekdo zkusenosti s lezenim v UK? Chystam se na jih, ale urcite toho projedem vice. Ocenil bych spise neco tvrdsiho nez pisky;-) koukam jsem na ukclimbing.com ale je to tam popsany vsechno tak suse, nevite, prosim, nejakej odkaz na stranku, kd
Při slanění ve slejváku z Mnicha na Prachově se mi sekl konec lana. Kdyby někdo byl od té dobroty a schoval mi ho někdy v týdnu, až tam zase bude povoleno lezení, budu mu velmi velmi vděčný :)
Hola. Nenasel jste někdo před tremi týdny u eskymaka na krizaku modry beal dry cover lano - 60 m? Sem ho tam ehm, zapomnel. Moc díky za zpravu. Navratce odmenim líbeznou sms :-).
PetrN
V úterý 2.7. sem byl lézt v lomu u Svratky. Byli tam 2 lezci,kteří při odjezdu ztratili lezečku. Dal jsem ji pod skálu a napsal tam vzkaz...Jeden z nich se jmenoval Honza...To je všechno co vím....Tak esi si to budete kluci tady číst, tak víte, kde ji hle
Ahoj, chci se zeptat na názor na používání pracovních karabin při lezení. Konkrétně se jedná o karanbinu AZ014T, která splňuje normy CE0082; EN 362:2004/B. Myslíte si, že je jejich použití pro lezení bezpečné? Díky M.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.