Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 25.Melen 10357 26.Janošová 10352 27.M 10350 Bouldry: 25.Horáček 9828 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English FOTO DNE 28.02.2013 zdarec foto dne neni jeremys fun ale nastu do cesty cavalieri selavagi nebo In dansaz :) dik
nové lezečky 27.02.2013 Čau, přecházel jste někdo na miury nebo podobný typ lezek z normálních, klasických lezeček (měla jksem saltic bara)? mám teda trochu menší velikost, ale je to jako kdybych se učila znovu stát, dovolí mi to stát jen na palcích, což je super na malinký stup
  Re: nové lezečky 27.02.2013 Ahoj neboj to se poddá. Já na ně přecházel z mantisů, což je fakt papuč, navíc jsem je měl dost na v
    Re: nové lezečky 27.02.2013 díky za uklidnění, toto se hezky čte:)
    Re: nové lezečky 28.02.2013 Jako všechny časem trochu povolí a "sednou". Velikostně jen trochu v porovnání s jinými le
  Re: nové lezečky 01.03.2013 Zažíval jsem podobné pocity, když jsem před lety vyzul Saltic Garnet a nazul LaSportiva Cobra... Tak
    Re: nové lezečky 01.03.2013 No vidíš, já si naopak Miury nemůžu vynechválit, kolik páru už jsem prolez fakt asi radši ani nechci
      Re: nové lezečky 01.03.2013 Nohu mam 43 a Cobry som kedysi kupoval 38-39, ale teraz uz asi 5 rokov leziem v 5.12
        Re: nové lezečky 01.03.2013 Boty nosim 42 a LaSportivy lezky 37,5
          Re: nové lezečky 01.03.2013 nohy 42, lezečky 41, LS- modré, podkolenky nebo naboso, vyjde to na stejno
      Re: nové lezečky 01.03.2013 boty La sportiva 46 a 1/2 miury 42
      Re: nové lezečky 01.03.2013 normální boty 39,5, lezky saltic úplně nadoraz 38.5, miury 36.5. Nechápu:)
    Re: nové lezečky 01.03.2013 pro zajímavost: jaká moucha to je? (já mam speedstery)
      Re: nové lezečky 01.03.2013 No nemaji hranu, velky nedostatek :D.
        Re: nové lezečky 01.03.2013 Ve skutečnosti to nedostatek je, ale převážně ve větším převisu s malejma stupama, kde se kulatou le
    Re: nové lezečky 01.03.2013 A jaká je, prosím, ta moucha na těch Futurách?
      Re: nové lezečky 03.06.2013 To že lezečky z technologií No-edge nemají hranu není moucha, ale cíl výroby pro lepší cit (
dierka na páperke 27.02.2013 Zdravím. Chcem sa opýtať, ako slušne a zároveň esteticky ošetriť dierku veľkosti špendlíkovej hlavičky na páperovej budne? Ďakujem!
  Re: dierka na páperke 27.02.2013 tejpkou
  Re: dierka na páperke 27.02.2013 existuju zaplaty na gorac,lepil som tym nafukovacku,lepi to dobre a tusim su aj v roznej farbe
  Re: dierka na páperke 27.02.2013 Tuším že Sir Joseph přímo nějaký takový záplaty na péřovky prodává, kdybys chtěl něco se zárukou :)
  Re: dierka na páperke 27.02.2013 Pokud Ti nejde jen o zalepení díry, tak zkus sehnat záplaty (např. nažehlovací) ze stejného svrchníh
  Re: dierka na páperke 27.02.2013 Ahoj,
pokud je to opravdu tak malá vada, tak je varianta lak na nehty. Svou péřovnku jsem s
    Re: dierka na páperke 28.02.2013 Nebo to samý lepidlem AquaSeal, je pružný a nevydrolí se...vyzkoušeno ve stejným případě.
    Re: dierka na páperke 01.03.2013 Samolepící záplaty od Sira Josepha, drží perfektně a za cca 80 Kč je toho na opravy spousta, jen ods
      Re: dierka na páperke 29.03.2014 Zdravím, trochu oživím toto vlákno. Právě jsem vypral péřovku, která byla opravená lepicí záplatou n
Ubytovani Siurana 27.02.2013 Ahoj, je nás 8 a jedeme do Siurany lézt na týden před Velikonocemi. Nemáte, prosím, někdo tip na levnější ubytování v nějakém apartmanu v dojezdové vzdálenosti cca 20km. Kemp je plný. Děkuji za tipy, kontakty.
  Re: Ubytovani Siurana 01.03.2013 V Cornudelle byl a asi je hostel, v Arboli byl hostel, v Monsant byl hostel, ve vsech asi trochu bor
tlumič pádu 27.02.2013 Ahoj kamarádi, potřeboval bych trochu pomoct. Chci si udělat set na ferraty, klasický Ypsilonko, jak je popsaný v horolezecký abecedě, když je někde přístup přes ferratu, nebo příležitostně i jenom na ferratu. Ale nechci si kupovat některou z těch instant
  Re: tlumič pádu 27.02.2013 Zdar Borce, pec na vlastni "samodoma" zachycovace. Pac se ti hadam nepodari testnout optim
    Re: tlumič pádu 27.02.2013 Na tlumičích pádu bylo napsáno na jaký průměr lana jsou dělány, ale s těma dírkama a testem tlumení
      Re: tlumič pádu 28.02.2013 Loni jsem ho kupoval od Kongu, výhradní dovozce je Lanex Bolatice, na desce je napsáno jaký průměr l
  Re: tlumič pádu 27.02.2013 zkus se poptat v kamenych prodejnach, ci napsat dotaz do eshopu, jinak petzl dela set i s provlekaci
  Re: tlumič pádu 28.02.2013 tiez som niekde pocul ze samotny sa tlmic (dosticka s dierkami) predavat nemoze ... ale mavali to v
  Re: tlumič pádu 28.02.2013 Ahoj, na Aukru jsou K karabiny za cca 150 kč. Automatiky, pěkný nový. Desku koupiš od Uzlare a smyci
    Re: tlumič pádu 28.02.2013 Kamarád to také zkoušel a stejné zkušenosti. Ale pádový faktor 1-2 je pro ferata set zřejmě malý, mu
      Re: tlumič pádu 28.02.2013 Už si to přesně nepamatuju, ale na sílu, jakou musíš tahat za lano, aby proklouzlo v brzdě je norma.
    Re: tlumič pádu 01.03.2013 OPRAVA :
ten tlmic padu - teda lanova desticka - sa m o z e podla vyrobcu pouzivat na fe
  Re: prophet 27.02.2013 Zkus Psyche 2 steepedge.com/all-films/rock-climbing/psyche-ii.html
    Re: prophet 27.02.2013 a nejde to nikde stáhnout,dikes
Kežmarák 27.02.2013 Nevite nekdo, jake jsou podminky v malem kezmaraku? Weberovka, leve ypsilon,..
  Re: Kežmarák 27.02.2013 nevím konkrétně, ale obecně jsou Tatry zakydaný jak Alpamayo.
Deníček 26.02.2013 Jestli je někdo, koho zajímá kde jsem a co lezl, tak se odteď může kouknout bud na 8a.nu ale hlavně sendage.com . Co jsem zatím otestoval, tak pro mě nejlepší "deníček". Až se páni z lezce umoudří a začnou něco s celým lezcem dělat, možná se zas
Bolest prstu 26.02.2013 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s bolestí poutek A2 u prostředníčku a prsteníčku. Zánět tam není, natržené taky ne.
Bolí jen na tlak (když na to sám zmáčknu), a když prsty trochu víc přemůžu tak pak i při prolamování. Ale většinou až druhý den.
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 No na to moc věcí asi nebude, chce to asi pauzu, když jem začínal lézt měl jsem stejný problém a zku
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Já měl bolavou šlachu na prostředníčku a tejpování vůbec nepomáhalo, jen se to horšilo. Zašel jsem z
      Re: Bolest prstu 28.02.2013 A já měl taky problémy, taky jsem zašel za Hebelkou, taky mi ukázal zánět, ale naopak radil tapovat,
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Delší dobu na rozlezení a zahřátí. V kolmém a mírně převislém obliny. Madla v převise. A průběžně ma
    Re: Bolest prstu 26.02.2013 Díky oběma, rest už jsem vyzkoušel. Zkusím tedy ten proaktivní přístup.. Už se mi to stalo kdysi, a
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Pokud bolí jedno specifické místo při tlaku na něj, a nahmatáš-li tam bulku, tak by to mohl být i ga
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 Stává se mi to pravidlně, většinou to byly malé lišty na sluníčku:) Začni kvalitně tejpovat a prst š
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 Ještě bych začal mazat nějakým nesteroidním antirevmatikem, mně se osvědčil Voltaren. K tomu tejpová
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 ganja mast
  Re: Bolest prstu 26.02.2013 DEJ SI PAUZU, DEJ SI KITEKAT!
    Re: Bolest prstu 27.02.2013 No někde jsem vyčetl(asi tady na lezci, už nevím), že na tohle pomáhá střídal ledování cca 5min. a p
  Re: Bolest prstu 27.02.2013 Já tohle měl víc jak před rokem, drželo se mě to snad půl roku. Zajdi k Hebelkovi, určitě to bude ch
Hrana weberovky 25.02.2013 Ahoj, neví někdo jestli jsou v Hraně weberovky nějaké pevné štandy nebo je to celé po vlastním?
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jsou tam skoby, na standech semtam i dve myslim, ale betonove standy jak ve weberovce necekej.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 aktuální stav nevím. ale lezl jsem to v létě i v zimě (před patnácti lety, - fuj to to letí) a nemus
  Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ve Webrovce jsou nejmin 4 roky retezy. V zime se blbe hledaj, byvaji zapadane snehem.
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 ..nikoliv však na její hraně.
      Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Jj, to jsem pochopil, že je řeč čistě o weberovce, nikoliv o hraně. V hraně jsou zkrátka zřejmě jen
        Re: Hrana weberovky 26.02.2013 náhodou, hrana Weberovky je super. si vzpomínám, jak celá zfanatizovaná brnčála ráno od pěti čuměla
    Re: Hrana weberovky 26.02.2013 Ta pamet je fakt sfina, ty retezy jsou tam min. 12 let!
1
...
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
556
557
558
559
...
2263
FOTO DNE zdarec foto dne neni jeremys fun ale nastu do cesty cavalieri selavagi nebo In dansaz :) dik johnny 15:50:57 28.02.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: