Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English maltatall 18.01.2013 ahoj,
máte někdo představu / odkaz jak by to mohlo vypadat příští týden v maltatallu na ledech?
  Re: maltatall 21.01.2013 Tuhle sobotu - Gamseck a ten vedle v nadmorske vysce 1.400 m v pohode, tuhle nedeli - Columbus (cca
  Re: Polabský Pavouk 2012 22.01.2013 Ahoj, článek , výsledky a fotky zde budou do konce týdne. Zde je e-mail na Darka, který má fotky pod
  Re: má někdo knihu Conditioning for climbers? 17.01.2013 Mam ji. Je dobra - prehledna, srozumitelna, vse snadno pochopitelne. Je to ale spise sbirka cviceni,
ubytování 16.01.2013 Ahoj, máte prosím někdo odzkoušené ubytování ve světě přes stránky airbnb (rezervace-platba-ubytování)? Tváří se to podobně jako gites-de- france , funguje to stejně? Díky, Jiřina
mrtvé hory 16.01.2013 Ahoj rád bych v únoru vyjel do mrtvich hor nemá někdo info na nějakej vystup. Dík!
  Re: mrtvé hory 17.01.2013 lyže? sněžnice? motyky? duro alpinismo? obtížnost? bylo by fajn upřesnit o co ti jde. v únoru určitě
    Re: mrtvé hory 17.01.2013 No prece lezeni do pul tela po nytech!
    Re: mrtvé hory 23.01.2013 Ahoj rád bych dal nějaké sněžnice a asi feraty na Spitzmauer a nebo na Grosser Priel v jakém stavu t
      Re: mrtvé hory 24.01.2013 Byl jsem tam v půli září cca před 8 lety. Stačilo první noční sněžení v tom roce a od chaty jsme již
WI11 16.01.2013 Cafte. Co hovorite na toto? http://www.pohora.cz/ horolezectvi/skala- obtiznosti-pro-ledolezeni-se- musi-prepsat-video/ (3 medzery) Leziem na ladoch
  Re: WI11 16.01.2013 No jelikož to obtížnostně porovnávají s M11, tak si myslím, že WI11 je opodstatněné, ikdyž troufalé.
    Re: WI11 16.01.2013 a nebude to stale mix?
      Re: WI11 16.01.2013 Pokud jsem cetl dobre, tak je to v cistem ledu...
    Re: WI11 17.01.2013 Chapem, ze tym chcu zvysku normalneho sveta ozrejmit, ze ide o nepredstavitelnu obtiaznost v lade, a
      Re: WI11 17.01.2013 Přečti si článek. Premrl má přelezné dvě WI7+ a nejtěžší mixové cesty na světě a právě ten co do fyz
  Re: WI11 16.01.2013 Cafej.
  Re: WI11 16.01.2013 Caf.
    Re: WI11 19.01.2013 Koukám, že pohora šlape do čtenářů z lezce.
  Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Hele, Lezec.cz slouží spíš když se chceš dozvědět něco novýho o Click-Upu, nebo se do krve pohádat o
    Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Hele na lezce nešahej. Je to komunitní web a nemůže za to že si dá každej lezení na svůj FB nebo na
  Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Zdar,
co je to "hueco"?
    Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 díra
  Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 zkus tiny URL
    Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Nepuzivej tinu url, skracovani "normalnich" url je zlo. Cchi vedet kam lezu.
      Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 tak zkus tady protlačit, že spam se dá řešit třeba přes captchu a ne zakázáním odkazů
        Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Captcha je NAPROSTÁ ZOUFALOST. Dobrá pro nasrání a odrazení 99% přispěvatelů, kteří jen trochu hůř v
          Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 Když dáš políčko a před něj větu "Sem napište číslici pět", nikdo s tím problém mít nebude
            Re: Adam O. aktuálně 18.01.2013 Naprosto souhlasím. Ovšem, to není captcha.
      Re: Adam O. aktuálně 16.01.2013 as mas nejakej priklad kdy to vedlo z lezce nekam na spatny misto..?
        Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 takze na lezcovi je naozaj cenzura? vsak som tu videl tinyurl link na horylesy-to je asi konkurencna
          Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 jjj je vede to zatvrzelej antikomunista zijici v historii... a jeste je to zoofil, tak je to zabanov
        Re: Adam O. aktuálně - cenzura 17.01.2013 Hele chlapi z lezce.cz! Když jsem si klikl na ten odkaz tinyurl.., co už tu není a přesměrovalo mě t
  Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 No a co je tam zajímavého? Je to tak dlouhé, že jsem to hned zavřel. Jen mi ještě padlo do oka, že A
    Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 Tak si to přečti pořádně a sám posuď ;-)
      Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 Je to super vědět,co právě Adam dělá.Dobrý je taky Sharma na Webstagramu.Prostě takový zprávy mi tu
        Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 Ale proč to proboha chcete tady, když to máte tam? Nějaké přežvýkané x-dní staré zprávy?
Ale
          Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 Aby to bylo vyvážený a našli si tu neco i lidi,co nezajímá skialp,hory a podobne.No a hlavne je to v
            Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 hehe to sou paradoxy (nevim proc slysim hlas Landovskyho :), nekdo sem da odkaz s tim ze Lezec zaspa
              Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 tady je někde nějaká reklama?
                Re: Adam O. aktuálně 17.01.2013 Já ve svý mozille taky nevidím ani ň z reklamy. A už jsem několik let neviděl.
                  Re: Adam O. aktuálně 18.01.2013 To máš blbý...
                    Re: Adam O. aktuálně 18.01.2013 Je smutne, ze lezec takeho formatu nema blog vo svojom rodnom jazyku, ktory by aspon raz mesacne akt
                      Re: Adam O. aktuálně 18.01.2013 To by mě vážnelo zajimalo co za podporu by podle tebe měl Adam vracet... z peněz co přinese se finan
                        Re: Adam O. aktuálně 18.01.2013 Nikto nehovori o peniazoch. Vsetci sme radi, ze lezie. Je pre vacsinu z nas inspiraciou a fandime mu
                          Holky si za to stejně můžou, že nechodí s Petrem Průšou 19.01.2013 A nenapadlo tě, že možná nemá blog v češtině jen proto aby nemusel poslouchat (číst) takovýhle vejšp
                          Re: Adam O. aktuálně 19.01.2013 Z climb.sk tě vyhnali, tak se motáš tady, viď? Vitorio to myslím celkem vystihnul.
"Normalka" (foto dne) 16.01.2013 Patri tato prilba do horolezecke klasiky (tipuju 70-a leta)? Vypada dost propracovane a futuristicky jeste dnes, i kdyz z blizsiho pohledu tak trochu jako struhadlo. :)
  Re: Normalka (foto dne) 16.01.2013 To je Simond Bumper, která se dá sehnat i teď. Pro Simond ji dělala firma Casco, špička na cklo přil
    Re: Normalka (foto dne) 16.01.2013 Diky moc za fundovanou odpoved!
      Re: Normalka (foto dne) 16.01.2013 Není zač. Jenom nechápu, proč si dotyčný na přilbu nalepil nálepky Mammut. Je to jako si olepit Pors
lrr 2012 15.01.2013 Letos nebude shrnuti ve forme "Lezec rock ranking 2012" tak, jak to bylo v minulosti?
  Re: lrr 2012 16.01.2013 Jo mám to připravený, i když letos v trochu vořezaný formě. Už jsem to chtěl dát včara, ale jel jsem
ledy 15.01.2013 čus bus, kde sháníte aktuální info o ledech v čr? dikes