Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Mala Fatra 10.01.2013 Ahoj, nevite nekdo, jaky je stav hrebene Male Fatry (+vystup, sestup)? Lze jej bez potizi prejit bez skialpu ci sneznic (jen macky, cepin?)?!
Lezecky vyjazd - Finale Ligure, Chulila, 15.1. -4.2. 10.01.2013 Zdravim vsetkych, buduci tyzden vyrazame na lezecky vyjazd, smer Chulilla s medzi zastavkou vo finale ligure. Bohuzial nam vypadli dvaja kamarati a teraz sme traja. Hladame dalsiu dvojicu (alebo aspon jednotlivca) ktora by nam pomohla zaplnit auto, nech c
  Re: Lezecky vyjazd - Finale Ligure, Chulila, 15.1. -4.2. 13.01.2013 Tohle také patří do inzerce, spolujízda nebo spolulezení. Podobné diskuze budu dál mazat, díky.
Hory pro začátečníka 09.01.2013 Ahoj. Chtěl bych vzít přítelkyni na nějaký lehčí kopec v alpách. Nějakou zimní tůru s přespáním bud´ venku v záhrabu a nebo ve winteraumu. Můžete mi něco snažšího doporučit? cca tak do 3200?
  Re: Hory pro začátečníka 09.01.2013 Otztalské alpy, vesnice Vent, chata MartinBusch hutte, kopec Similaun. Totes Gebirge, chata Priel Sc
    Re: Hory pro začátečníka 09.01.2013 myslel jsem něco na sněžnice
      Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 Oboje mnou jmenované je na sněžnive v pohodě. Na Similaun je příznivý sklon. Výstupový hŕeben potom
        Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 na similaun moze byt akurat pri horsich snehovych podmienkach /tvrdy firn, hlboky sneh / problem dos
  Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 Vem ji na Breithorn. Je to sice 4000, ale do 3800 vyjedes lanovkou. Po ledovci na sneznicich, az na
    Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 Jasne a na Rossi e Volante sa priatelka zblazni od bolesti hlavy ako ja. Ideal pre rychly rozchod :)
  Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 Zkus lanovkou na Rudolfshutte pesky na Granatspitze 3086m nebo Stubacher Sonnblick 3088 a prespat mu
  Re: Hory pro začátečníka 10.01.2013 Kvůli nezvyku na výšku a hlavně bolestem hlavy bych volil spíš Vysoké Tatry. Jednu noc na chatě před
    Re: Hory pro začátečníka 16.01.2013 To by snáď ani nebol JT, aby neodporučil niečo nelegálne.
      Re: Hory pro začátečníka 16.01.2013 ehm. právě pro ten vochranářskej folklor bych tatry a slovensko obecně škrtnul. doporučil bych pro z
      Re: Hory pro začátečníka 16.01.2013 Přžedpokládám, že Petr je člen ČHS nebo OEAV nebo jakéhokoliv spolku, který se dá označit za horolez
        Re: Hory pro začátečníka 17.01.2013 1. Odporúčaš napr. Rysy, kde je chodník sezónne uzatvorený. Výnimka pre horolezcov neplatí, pretože
          Re: Hory pro začátečníka 17.01.2013 hodnocení toho jestli je ten zákaz dobře nebo špatně se zdržím, nicméně je to dobrý důvod tam nejezd
          Re: Hory pro začátečníka 17.01.2013 Beru zpět. Už jsem to sice dlouho v Tatrách nezažil, ale jestli jsou tam takoví prudiči jako Ty, tak
            Re: Hory pro začátečníka 17.01.2013 Tupá je CH zo Sedla pod Ostrvou aj z Lúčneho sedla (1972, Puškáš). A celá táto debata by mala zmysel
              Re: Hory pro začátečníka 17.01.2013 Špatné příkazy by se měly ignorovat.
              Re: Hory pro začátečníka 18.01.2013 tady bych to nepřeháněl a nebyl tak rasantní a konfrontační. já bych je mírumilovně nechal pomřít hl
TRX trénink 08.01.2013 sakra, se mi to nějak samo odeslalo, ještě než jsem to dopsala...tak ještě jednou:
Čauec, máte někdo zkušenost s TRX, že byste mi poradili? Vrhám se na tréning síly, páč jsem strašně slabá a udělám jen půlku shybu:) tak jsem si objednala trx, ve čt
  Re: TRX trénink 08.01.2013 Mela bys posilovat lezeni.
    Re: TRX trénink 08.01.2013 no to dělám celkem pravidelně, ale když je pak zlepšení limitovaný silou, tak to jinak bez tréninku
      Re: TRX trénink 08.01.2013 Na lezeni pulka schybu staci, pokud je to ta prvni. Jiank sila prstu (listy) a sila pazi (schyb) je
        Re: TRX trénink 08.01.2013 jj, to já vím. Však se snažím:) Ale poradí mi skara někdo co s tím trxem? Zlepšuje se tím obratnost,
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Zadej do Google "trx workouts"... Ja bych to vsak videl na druhou pulku shybu, pozdeji shy
            Re: TRX trénink 08.01.2013 :o))))))
            Re: TRX trénink 08.01.2013 no shyby na jedné asi opravdu vynechám:)) díky!
            Re: TRX trénink 08.01.2013 Nevim, asi bych poradil lézt hustší věci (jestli dáváš OS šestky bez použití síly, lez těžší věci, p
              Re: TRX trénink 08.01.2013 (sorry, přilepilo se to k někam vedle...) jinak to vše IMHO -sám mám v metodice tréninku kvalitní gu
                Re: TRX trénink 08.01.2013 no stejně si asi každý musí přijít na to, co mu vyhovuje:)stropy to je něco co mi fakt nejde. Já ho
                  Re: TRX trénink 09.01.2013 A prodává se to dobře?
                    Re: TRX trénink 09.01.2013 to nevím, já to neprodávám, ale kupuju:) myslím, že o tom moc lidí neví, tak asi moc ne. Mě se na to
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Na mě podle týhle reklamní kampaně na aukro působíš spíš jako prodejce.
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 :)) co??? tak to fakt nee:) sem to psala jako odpověď tomu, kdo napsal, že o tom uvažuje a psal o ce
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Je to takovej brak pro chabruse, kterej pomůže zlehka nahlídnout do gymnastiky. Něco jako když jisti
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 no a já sem právě ten chabrus..
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Tak to je potom TRX ta správná volba:-DDD
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 že jo:)
                      Re: TRX trénink hluboke svaly 10.01.2013 posileni hlubokych zadovych svalu je k nicemu pokud chybeji spravne instinkty k zapojovani techto
      Re: TRX trénink 08.01.2013 na TRX ťa motivovala kniha od Tufiho? :-) a tréning na lišty máš od koho, ak sa smiem spýtať?
            Re: TRX trénink 08.01.2013 Nepiš! Je to past!! :D
      Re: TRX trénink 08.01.2013 o Hudym se říká, že dříve lezl desítky (tedy pískovcové) než se naučil shyb, takže i s "nulovou
          Re: TRX trénink 08.01.2013 ???
        Re: TRX trénink 08.01.2013 no já teda nevěřím úplně všemu, co se píše nebo říká. Na písku nelezu, ale X se přirovnává k 9 UIAA.
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Na vlastní oči jsem viděl kámoše po půl roce, kdy opravdu nelezl (ani na skále, ani na překližce), j
            Re: TRX trénink 09.01.2013 A já viděl na Panťáku jak Hudy trénije (asi 20 let nazpět) a tak o tom, že neudělal ani shyb si můžu
              Re: TRX trénink 09.01.2013 Jo, Panta Rhei nahoru dolů s batohem, nevím kolikrát dokola :)
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Jo, jo. A taky jsem viděl, že čestu vylezt nahoru a dolů, pak v nástupovejch chytech 10 nebo 20 shyb
        Re: TRX trénink 08.01.2013 Jestli to byly zrovna desítky nevim, ale kažodopádně lezl starý labácký VIIc, což může bejt téměř co
          Re: TRX trénink 08.01.2013 Taky bych to bral spíš s rezervou. Třeba tak, že prostě shyby nijak netrénoval. Možná by se ale aspo
      Re: TRX trénink 21.11.2019 Jestli lezeš 6 na OS, tak lez. Síla je past, nenaučíš se lízt a polezeš hnusně tzv. jako prase. K 6
    Re: TRX trénink 21.11.2019 Souhlas. Čas vyhrazený na skupinové TRX věnuj boulderingu, lez dál na laně tak jak jsi byla zvyklá a
  Re: TRX trénink 08.01.2013 Obecne bych se nespolihal na TRX jako nejakou zazracnou pomucku, ktera cloveku pomuze ziskat silu (z
    Re: TRX trénink 08.01.2013 super, moc díky!!
  Re: TRX trénink 09.01.2013 Káčo, neuraž se, ale jako první bys měla trochu potrénovat hlavu a rozumu.
Očividně v lezení
    Re: TRX trénink 09.01.2013 setkal jsem se s názorem, že jestli posilovat, tak především břicho, a když už tupý jednoduchý cvik,
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Hele Káčo, radši zůstaň u Lipenské,tady ti radisti, to je nářez :D,obvzlášť ten co hodnotí tvoje těl
        Re: TRX trénink 09.01.2013 Klidně, ale doporučuji si od Lipenské ten tréninkový program a rady nechat dát písemně. To aby pak m
          Re: TRX trénink 09.01.2013 hele zacnete se podepisovat, takhle je to fakt jen placani vody...
          Re: TRX trénink 09.01.2013 "Pokud postavíte pod stěnu normálního zdravého člověka v dobré kondici, který nikdy nelezl, měl
            Re: TRX trénink 09.01.2013 Když jsem poprvé lezl, bylo to hned na prvním a v 5+. Kámoš dal 6 a jedna známá proseděla trojku. Je
              Re: TRX trénink 09.01.2013 Taky sem videl na poprve prelezt sestku na umelce... ale trenovat na sestku visy na listach je konin
            Re: TRX trénink 09.01.2013 Ale to jsi hluboce na omylu. Já třeba začínal na 6+. Kamarádka si byla zalézt na Smíchově, kde mě vz
              Re: TRX trénink 09.01.2013 100 Km na kole a 3 kiláky v bazénu bych nikdy nedal, ale pár 8a jsem už vylezl. A teď nemyslím ty na
                Re: TRX trénink 09.01.2013 Jenže jsi nepochopil příspěvek. Nepsal jsem, že je to podmínka pro dobré lezení. Psal jsem, že pokud
                Re: TRX trénink 09.01.2013 Svatá pravda, na kole jsem jezdil vic nez 100 km se slusnym prevysenim, behal jsem, plaval klidne 4
                  Re: TRX trénink 09.01.2013 A dělal jsi i ten zbytek, o kterém píšu? Tedy "třeba s kamarády zápas jednou týdně, občas zajít
                    Re: TRX trénink 09.01.2013 Jiné sporty jsem nedělal, ale jde mi o to, že to je nejenom nedostatečné, ale podle mě Ti to pro lez
                      Re: TRX trénink 09.01.2013 Když myslíš. Hádat se s tebou nebudu :-)
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 Hele dělal jsem bojové sporty dvakrát týdně chodil i do fitka a kdybych dělal všechno co tu píšeš,vy
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 :D pobavil....ale jsem stejného názoru... Jako trénink k lezení je nejlepší zase jenom to lezení a t
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Hele, a chápeš, o čem se tu píše? Toto je o přípravě na lezení pro začátečníky, co se plácají v pětk
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 ale dyť já jsem mezi 6 a 7. 6 OS.
                              Re: TRX trénink 10.01.2013 ignoruj ho a dělej na co máš chuť. prostě si to udělátko pověs a makej. když zjistíš že tě nebere,ta
                                Re: TRX trénink 10.01.2013 :)přesně to si myslím taky. Právě je blbý, páč to na stěnu máme daleko a na jaře chci být trochu v k
                                  Re: TRX trénink 10.01.2013 tak na zahradě na stromě,nebo v okolí na nějaké zídce a nebo se poraď s klukama z amuerte.cz oni ně
            Re: TRX trénink 10.01.2013 Tak to, člověk bez lezecký průpravy vyleze 6 na stěně bych neřekl. To spíš venku.
Aspoň já m
              Re: TRX trénink 10.01.2013 Chces tvrdit, ze venku das 9- a na stene 6+ po nacviceni? To mi nejak nesedi :-).
                Re: TRX trénink 10.01.2013 pokud jde o krátkou boulderovou cestu třeba v Krasu za 9- a vytrvalostní 6+ na dlouhé převislé stěně
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Sice se autor nepodepsal, ale to nic nemeni na tom, ze ma tento anonym do problematiky sportovniho t
        Re: TRX trénink 09.01.2013 no jo.. ono v každé diskuzi o tréninku se najde někdo, kdo ví všechno:) ale tak já si vybírám příspě
          Re: TRX trénink 09.01.2013 Problém je, jak poznáš ten relevantní. Totiž ty jako amatér ho nepoznáš, jen si to budeš myslet. A n
            Re: TRX trénink 10.01.2013 třeba když se aspoň podepíše..a nebude tady psát bláboly, že každý, kdo je v dobré kondici dá na pop
              Re: TRX trénink 10.01.2013 Ne, machrování to není. Je to obráceně. Kdo to nedá, jen omlouvá svoji nešikovnost a špatnou kondici
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Ale zaprvý já nelezu pětky, ale šestky OS po dvou týdnech lezení (teda před roční pauzou jsem lezla
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Pekna blbost, jsem z vesnice, kde jsme s klukama lezli po stromech, hral jsem zavodne fotbal 12let (
                  Re: TRX trénink 10.01.2013 Naprosty souhlas. Lezeni je dost o talentu a genetickych dispozicich (sila prstu, slach, pomer svalo
      Re: TRX trénink 09.01.2013 u břicha právě spoléhám na TRX, to mám fakt špatný..
    Re: TRX trénink 09.01.2013 No, dobře si mě odhadl ohledně aerobní vytrvalosti. Běhám půlmaratony a už mám za sebou i horský ori
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Zůstaň, ale nepomůže ti to. Samotná vytrvalost je k ničemu. A jestli myslíš, že je lepší dělat izol
        Re: TRX trénink 10.01.2013 nechcem sa tu s tebou hádať, ale keď sa už oháňaš svojimi trénerskými skúsenosťami, naozaj by si sa
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Máš naprostou pravdu - proto také doporučuji posilovat přirozeně při sportech. Lehy/sedy máš také pr
            Re: TRX trénink 10.01.2013 nedá sa povedať, že nesúhlasím, ale príde mi to dosť nereálne... na lezenie najlepšie natrénuješ lez
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Mimochodem, když máš ty nohy tak skvělé, jak si myslíš, kolik sérií dřepů po patnácti opakování uděl
        Re: TRX trénink 10.01.2013 A není ke dřepům nějaká alternativa? Mám strach o kolena..
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Koukni se na to takhle - zvedneš nohu na chyt a buď se vytáhneš rukama a nebo se zvedneš na té noze.
            Re: TRX trénink 10.01.2013 ne zvednutí na noze, ale dřep.
            Re: TRX trénink 10.01.2013 To chce spíš pohyblivost/protažené svaly než extra sílu. Dřep na jedné noze mi nikdy nedělal problém
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Dřepy jen do pravého úhlu.
            Re: TRX trénink 22.11.2021 U cviku dřep mam odlišný názor. Kolenní kloub je stavěn na práci v plném rozsahu, asi bych doporučil
    Re: TRX trénink 10.01.2013 Vážení,
asi nevíte, že řešíte někoho, koho jste na stěně lézt neviděli. TRX jsem nezkoušela,
      Re: TRX trénink 11.01.2013 Jé, ahoj Helčo:) to je diskuze,co? Jedu podle tvého tréninku a je to super. Už zase začínám (kousnut
  Re: TRX trénink 09.01.2013 1. plnohodnotný trx si samo doma vyrobíš ze tří popruhů, jedný mailony a dvou novodurových trubek. Z
  Re: TRX trénink 09.01.2013 2. a trénovat na něm můžeš pak cokoliv, co neuděláš v plný váze. Neuděláš shyb na hrazdě? Přidělej s
  Re: TRX trénink 09.01.2013 3. lezení sice není o shybech, ale síla se hodí. Radši ale posiluj břicho a visy na lištách a hodně
    Re: TRX trénink 09.01.2013 No, při lezení šestek bych na ty lišty byl radši trochu opatrnej...
    Re: TRX trénink 09.01.2013 kdo nikdy nelezl, si z visů na lištách akorát oddělá prsty. Nechápu ani ty placené lezecké instrukto
      Re: TRX trénink 09.01.2013 Souhlas. Předpokládám že se holcina doptá. Začátečníci samozřejmě visy jen na velkých oblých listach
        Re: TRX trénink 09.01.2013 nevím, všichni jsou proti visům a mě to docela pomáhá a nepřijde mi, že by mi to oddělávalo prsty..
          Re: TRX trénink 09.01.2013 Rok zas tolik neni. + Kolik času po tý pauze lezeš teď?? Osobně bych fakt doporučil spíš dávat bacha
            Re: TRX trénink 09.01.2013 po pauze lezu asi dva týdny. Já se tu zlobím jen na lidi, který mi tady dělají osobní sportovní rozb
              Re: TRX trénink 09.01.2013 No vidíš, víš o tom kulový. Já jsem si myslela... a lezeš na lišty. Neznáš základní souvislosti, n
                Re: TRX trénink 10.01.2013 Ty kraaaso :) to se to tu rozjizdi :)) To je super, ze tu mame tolik fundovanejch treneru. Akorat te
                  Re: TRX trénink 10.01.2013 Adam tajně bojuje s přáteli šestkrát týdně.Proto je tak dobrej. Jábych chtěl vědět,kde trénuje ten t
                    Re: TRX trénink 10.01.2013 :D talky jsem nečekala, že nevinným dotazem na trx rozjedu tak brutální diskuzi:))
                      Re: TRX trénink 10.01.2013 Protože většina lidí tu jsou joudové, co mají problémy sami se sebou. A hlavně pochopením psaného t
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 dík, hned zítra se jdu ve svých 31 letech přihlásit do dětského karatistického kroužku, to se pak o
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Ach jo, ty musíš být dobře zkostnatělá a nechápající. Když už jsi to nakousla, tak proč by ses v 31
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 tak zrovna ohebnost je má nejsilnější stránka. nasednutí na patu u pasu nebo roštěp pro mě fakt není
                        Re: TRX trénink 10.01.2013 :D . Ty tvý komentáře jsou fakt dobrý. Někdo se zeptá na TRX a ty z něj uděláš blbce a ještě napadne
                          Re: TRX trénink 10.01.2013 Helenu Lipenskou nenapadám, pokud někomu něco napsala, asi k tomu měla více informací, než o sobě Ká
                            Re: TRX trénink 10.01.2013 že by se diskuze ubírala ke konsensu? neuvěřitelný:) Víš, já nepovažovala za nutný to sem psát, prot
                              Re: TRX trénink 10.01.2013 To záleží na tom, co považuješ za konsensus. Přečti si svůj příspěvěk. S jeho znalostí trvám na všem
    Re: TRX trénink 09.01.2013 super, díky, konečně někdo, kdo mě pochopil:)
      Re: TRX trénink 10.01.2013 No tak napiš (narozdíl od ostatních), že ideální trening pro nováčky jsou visy na lištách. Od toho t
        Re: TRX trénink 10.01.2013 Stačí si koupit ,výše zmíněnou knihu, od Tefelnera. Tam je dokonce popsán i tréning nováčků a začína
          Re: TRX trénink 10.01.2013 :D
          Re: TRX trénink 10.01.2013 Ne, tu knihu opravdu nemusím a trénovat na Tefelnerovu úroveň nemám potřebu :-)
            Re: TRX trénink 10.01.2013 Asi jsi víc trénovanej no. To se občas tak stane. :D
      Re: TRX trénink 10.01.2013 Ahoj Kačena. Lezenie je dosť komplikovany sport, ale nebranil by som sa pouzitiu TRX ani listam ani
      Re: TRX trénink 10.01.2013 Možná se snaží poučit ze svých chyb, ale čas nevrátí:)
  Re: TRX trénink 10.01.2013 Káčo, ještě jeden dotaz: boulderuješ? Ptám se, protože u mě to byla věc, která mě znatelně posunula
    Re: TRX trénink 11.01.2013 strašně ráda bych boulderovala, ale nemám kde. Jen když jedu někam na služebku, kde boulder je:(
    Re: TRX trénink 21.11.2019 Jenze on kazdy nema cas a moznosti lizt,lizt a pak jeste lizt. Jako doplnek urcite dobry-stejne jako
  Re: TRX trénink 21.11.2019 na TRX si raději ze začátku zajdi několikrát na vedenou, třeba skupinovou,lekci. i když můžeš mít pe
Leze.cz 08.01.2013 Už jsem to nevydržel a musím to napsat.Nevím,kam redakce tohoto super webu chce směřovat.Od té doby,co odešla Simona se z Lezce stává tak trochu skanzen.Články jen o horách,skialpech a softmoverech.Tím opravdu nechci nikoho urážet,ale kde jsou sakra také
  Re: Leze.cz 08.01.2013 Všechny informace jsou dřív na socialní sítích,osobních strankách lezců...atd.Lezec už je asi jen do
  Re: Leze.cz 08.01.2013 Pardon,chyba v titulku.Lezec.cz
    Re: Leze.cz 08.01.2013 No pěkný rozcestník toho co, kde, kdo, co dělají každý den třeba tady: montana.cz
  Re: Lezec.cz 10.01.2013 A co ti vadí na tom, že ne všechno najdeš na lezci. Já se podívám na lezece i na 8a a vůbec mi to ne
    Re: Lezec.cz 10.01.2013 Člověče, ale já mám taky takovej pocit,že Lezec.cz začíná být tak trochu mizerie. Už nejsou ani zají
Foto dne 07.01.2013 Nevíte, jestli Rosťa Š. ještě leze? A pokud ano, tak jak?
  Re: Foto dne 08.01.2013 Leze sice méně, ale pořád skvjele, aspoň co vím.
Sháním video 07.01.2013 Ahojte, na youtube visel donedávna film Cikán leze spáru na Amora. Nevíte prosím kdo je autorem? Nebo nemáte ho někdo stažené a neposkytl mi jej? Pro osobní účely. Díky moc. jk
      Re: Sháním video 08.01.2013 Ha, sorry, ja to nepoustel, jen nasel......
        Re: Sháním video 08.01.2013 Tak hlavně že jsi nejchytřejší že?
lezeni indoor stockholm 07.01.2013 Zdarec, jsem momentalne na mesic ve stockholmu ve svedsku, neni tady na lezci nejaky pavouk ktery tu je momentalne taky a sel by zalozit? zatim sem tu byl jen na boulderu ale kdyby se nekdo nasel, moc rad bych zasel na stenu. Jsem sice zacatecnik ale leze
ČP Bouldering 07.01.2013 ahoj prosim nevite jak to bude tento rok s neakym boulderovym českym poharem asi už jsou nejake terminy nebo tak něco ? asi to zase bude terex atd atd.. prostě nějake informace nebo pripadně link díky :)
  Re: ČP Bouldering 07.01.2013 11.5.2013 čp, 24.8.1013 čp, 9.11.2013 mčr
    Re: ČP Bouldering 08.01.2013 to budou jen dva pohary a jedno mčr ? to jde už vážně takto doprdele
      Re: ČP Bouldering 08.01.2013 Nebo je začátek ledna a letošní kalendář se teprve tvoří.
      Re: ČP Bouldering 08.01.2013 Klidek anonyme. Zavodu je hromada a jen se doladi datum jedne nominace a velice brzo se vse dozvis.
Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Nazdar bazar, dělal jste někdo detailnější rozbor rozdílů nabízených pojištění u UNIQA, které nabízí zprostředkovaně ALPY.cz vs. to co nabízí ČHS. Případně praktické zkušenosti z nehod a záchranných akcí? Dík...
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Taky jsem to kdysi řešil. Jedině OEAV hradí záchranu, i když k tomu není zdravotnická idikace (počas
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Ta spoluúčast je ale jen u ambulantního oštěření...při záchranné akci nikoliv, ne?
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Je to tak jak pises, pri zachrane akci ne.
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 08.01.2013 Cestovní pojištění u pojišťovny Uniqa, které nabízí ČHS svým členům, zahrnuje léčebné výlohy, asiste
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 Na stránkách hedvábné stezky je zrovna celkem drsný článek o problémech komunikace s pojišťovnou u p
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 A navíc- s kartou AV slevy na chatách, s ČHS málokde...
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 07.01.2013 do prkený vohrady - udělejte už klikací odkazy, nebo aspoň napište proč to nejde
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 08.01.2013 pokud se nepletu, jde o historickou záležitost, kdy čuramedáni zasviňovali reklamama, odkazama na sv
        Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 proti většině spamu stačí captcha :-/
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 Myslím že tenhle článek na hedvábné stezce vydá za sto rozborů a teoretických srovnání.
      Re: Pojištění OeAV vs. ČHS 09.01.2013 Mno ale propracované srovnání např ve dvou či třech sloupečkách by bylo super... Lidskej faktor je p
1
...
551
552
553
554
555
556
557
558
559
560
561
562
563
564
565
566
567
568
569
570
...
2263
Mala Fatra Ahoj, nevite nekdo, jaky je stav hrebene Male Fatry (+vystup, sestup)? Lze jej bez potizi prejit bez skialpu ci sneznic (jen macky, cepin?)?! pk 13:26:24 10.01.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: