Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English BC Montana v brně 14.11.2012 Ahoj, nevíte kde je BC Montana v Brně? Mělo by to bejt někde u vaňkovky. A případně jak to tam vypadá a esi to nemá nějaký webovky...
  Re: BC Montana v brně 14.11.2012 Estli myslíš bouldrovku, tak ta je na Přízové, ale moc se tam neprocházej po tmě, jinak tě oberou ci
    Re: BC Montana v brně 15.11.2012 Dik za info
      Re: BC Montana v brně 15.11.2012 nedoporučuju...
    Re: BC Montana v brně 15.11.2012 Takovej nenávistnej příspěvek by měli smazat :-(
Hemsedal 14.11.2012 Nemá někdo z ledolezců či drytoolistů jakékoli informace o lezení v Hemsedalu - Norsko ???
  Re: Hemsedal 15.11.2012 zdar, pro základní pořehled a navigaci používám tuhle stránku:
  Re: Hemsedal 15.11.2012 zdar, pro základní pořehled a navigaci používám tuhle stránku:
    Re: Hemsedal 15.11.2012 Chci tam jet v druhé půlce února. Ale jen na dva tři dny, když se budeme vracet z Romsdalu.Díky za i
Podmínky na Boru 14.11.2012 cau,nevite jak to vypadá na Boru?Je to suchy?Dá se lézt?Díky!!!!
ubytko Varazze 14.11.2012 Ahoj, nemáte někdo kontakt a info na ubytko ve Varazze (nejlépe v soukromí, kemp; ne hotel). Díky moc.
ubytko Varazze 14.11.2012 Ahoj, nemáte někdo kontakt a info na ubytko ve Varazze (nejlépe v soukromí, kemp; ne hotel). Díky moc.
brýle na hory 14.11.2012 Ahoj. chtěl bych se zeptat jak to vidíte vy (zkušení horalé)??? Stačí mi na několika dění pochody po alpském ledovci sluneční brýle kategorie 3.? cena v krámu cca 500kč. Díky za doufám že smysluplné odpovědi
  Re: brýle na hory 14.11.2012 Stačí, hlavně do nich nesmí svítit z boku nebo kolem nosu. Samozřejmě speciály od Julba/Cebe/Bloc at
  Re: brýle na hory 14.11.2012 Já používám brýle podobné kategorie. Musí sedět na nose a nemít velké mezery z boku a zespod. A snaž
  Re: brýle na hory 14.11.2012 Používám za kilo od čongů. Hlavně aby nesvítilo z boku, to je fakt. Ale když se prohrabeš stojanem,
    Re: brýle na hory 14.11.2012 P.S. měl jsem i Julba s kožkama kat. 3 a po zvážení + a - jsem dospěl k těm čongům.
      Re: brýle na hory 14.11.2012 Jo, ty čongy se daj sehnat i stejně tmavý, jako ta kat. 3, což imho stačí.
    Re: brýle na hory 14.11.2012 Přesně! Zajímalo by mne, jakej může být důvod kupovat značkové sluneční brýle, když nepočítám design
      Re: brýle na hory 14.11.2012 Že by odolnost? Záruka? Reference? Design samozřejmě tvoří podstatnou část ceny. Je rozdíl platit de
        Re: brýle na hory 14.11.2012 Nevím jak u brýlí ale to co tu píšeš už u jiného značkového zboží dávno neplatí. Záruka problematick
        Re: brýle na hory 15.11.2012 Komu jde o odolnost, záruku a spravedlivou odměnu designérskému týmu, nechť samozřejmě sahne po znač
      Re: brýle na hory 14.11.2012 Neznackove? Cena?
I kdyz uznavam, ze jednou jsem mel nejake z pracovnich odevu za sto
    Re: brýle na hory 14.11.2012 Omyl, plast sám o sobě jako UV filtr nepůsobí. To platí pro sklo, které je téměř 100% filtrem (nepam
      Re: brýle na hory 14.11.2012 Jo, ale to aditivum do plastu které působí jako UV filtr je tak laciné, že se nevyplatí ho tam nepři
      Re: brýle na hory 14.11.2012 Presne tak, tmave bryle bez filtru nici na snehu oci jeste vice, nez bryle zadne, neb bez bryli clov
        Re: brýle na hory 15.11.2012 Moje zkušenost: ztracené brýle = velkej problém, zánět spojivek; čongy = žádnej akutní problém. Otáz
Kartuše v Jordánsku 14.11.2012 Zdar, nevíte někdo, jestli se dá v Jordánsku (v Aqabě) pořídit plynová kartuše na vařič VAR2?
  Re: Kartuše v Jordánsku 14.11.2012 NA tyhle cesty jedine benzinak (a aby umel palit i naftu a kdo vi co)
:(
  Re: Kartuše v Jordánsku 14.11.2012 Nevím, nevím. Dost pochybuji. Byli jsme ve Wadi Rum a moc pravděpodobné mi nepřijde, že by se tam da
  Re: Kartuše v Jordánsku 15.11.2012 Ok, dík za info, seženu si benzíňáka.
Tomáš Mrázek 13.11.2012 Ahoj. Nevíte někdo kam se poděl Tomáš Mrázek? Leze ještě vůbec? A pokud ne, proč? Když jsem před devíti lety začínala lízt, potkávala jsem ho ještě v Brně, byl pro mě velký vzor...
  Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Kdyby jsi trosku premyslela, vedela by jsi, ze Mrazek se probouzi z letniho spanku az kdyz prumerna
    Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Kdybys trochu přemýšlel, uměl bys správně česky psát. Snad ti ty chyby budou z té věty jasné.
      Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Mas pravdu, kdybych to napsal dobre nebyl bych za blba. Jenze ja jsem lezec s velkym E a tim padem n
        Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Apropo, nemel bys v tomhle vlakne odpovidat na to, co je s Mrazikem, stejne jako jsem to udelal ja?
  Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Šárko jak jsi mohla být tak naivní a položit nějaký normální dotaz na lezce? Vždy se najde dost tako
    Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 no slava, konecne arbitr kterej rozhoduje co se sem ma psat a nema.
      Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 na rozdíl od tebe napsal něco co má souvislost s tématem
      Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 Ano, stala se tu z toho žumpa a jsou borci, kteří nemají problém nazvat věci pravými jmény.
    Re: Tomáš Mrázek 15.11.2012 Jak jsem mohl byt tak naivni, a myslet si, ze troska legrace nikoho nezabije. Forek je zumpa, bulvar
  Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 kdo to jako je?
    Re: Tomáš Mrázek 14.11.2012 To je jako vtip? Tvůj komentář kdo je Tomáš Mrázek?
  Re: Tomáš Mrázek 15.11.2012 Mraza teraz realizuje jeden velky projekt, novu lezecku stenu v BA spolu s bratmi Repcikovcami. Pred
    Re: Tomáš Mrázek 15.11.2012 Potvrzuji
    Re: Tomáš Mrázek 16.11.2012 Slyšel jsem že i dost hulí. Co je na tom pravda nevím...
      Re: Tomáš Mrázek 16.11.2012 Kdyby jen hulil :D
Kdo tady plní plynové kartuše? 13.11.2012 Zdravím, jelikož nevlastním přepoušťák a taky mám trošku strach, tak bych si nechal naplnit několik půlkilových kartuší. Samozřejmě zaplatím plyn, práci i případné poštovné. Byl by někdo ochoten? Myslím, že i tak je to pro mě výhodnější,než za dvě k
  Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 13.11.2012 jo, a taky ti pošle prohlášení o shodě a pošle ti to leteckou poštou.
kartuše jsou dě
    Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 13.11.2012 Jak pise Lukas,to Ti asi nikdo kdo Te nezna nenaplni.Moje rada,sezen si prepoustak a nauc se to ale
      Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 13.11.2012 nebo si kup v zelezarstvi velkou 30kg bombu..naplnit ji nestoji ano 2 stovky..Vsichni maji ruzny mal
        Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 10.07.2014 nebo si kup lihovy varic Trangia a mas na cely zivit vystarano. Litr lihu koupis za 59-80kc na kazde
    Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 10.07.2014 chce to určitě plnit na max 2/3 původní hmotnosti, možná i na 60%. pak by to mělo něco vydržet. a dě
      Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 10.07.2014 Tohle je blbost. Je úplně jedno jestli se plní na 30 nebo 70%, tlak tam je stejnej!!!
Ve velk
  Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 10.07.2014 Přepouštím už asi 20 let a neregistroval jsem, ani u nikoho ze známých, žádný problém. Nemám ani pře
  Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 10.07.2014 Ono poštovné by tě vyšlo asi i dráž než nová kartuše. Takže je asi ptákovina něco někam posílat. A t
    Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 11.07.2014 No hel budes se divit, ale bylo to zabalene v perovce a dane pod posteli, takze ne.e na slunci to ne
      Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 11.07.2014 Nebyla to kartuše na čistej butan?
  Re: Kdo tady plní plynové kartuše? 11.07.2014 k teme plynovych kartusi : je to sice 7 rokov stare,ale az na par novych nalepiek na obale sa toho
1
...
564
565
566
567
568
569
570
571
572
573
574
575
576
577
578
579
580
581
582
583
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: