Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231478 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Short Documentary project25.10.2012
IMPORTANT NOTICE TO ALL CLIMBERS IN CZECH REPUBLIC.

HELLO, DOBRY DEN! MY NAME IS LOURENçO SASSETTI. I AM A PORTUGUESE FILM DIRECTING STUDENT AT FAMU AND MY NEXT PROJECT IS A 10 MIN. DOCUMENTARY PORTRAIT. IT WILL INVOLVE FOLLOWING A PERSON
 Re: Short Documentary project26.10.2012
Fuck "caps lock"!!!
 Re: Short Documentary project26.10.2012
Learn some netiquette first, stoopid.
  Re: Short Documentary project26.10.2012
? did I come here and call you names? I am trying to work so I'd appreciate if you mind your own bus
   Re: Short Documentary project26.10.2012
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
    Re: Short Documentary project26.10.2012
Famous climbers: gipsy, dipsy, bacon, wolf, poverty, rebel, beak, turkmen, whitemaker, hoodee, fearm
   Re: Short Documentary project26.10.2012
Here's some enlightement for people like you:
    Re: Short Documentary project26.10.2012
keep it up Viktor!

I thought people in this community would be helpful and not really
     Re: Short Documentary project26.10.2012
Thx, stoopid. I knew you wouldn't read the link I posted.
      Re: Short Documentary project26.10.2012
VIKTOR? WTF? YOU ARE...no need to waste rough words....Good luck finding your subject Lou! :)
   Re: Short Documentary project26.10.2012
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because th
    Re: Short Documentary project26.10.2012
ok capslock was bad but the excuse is ok and viktor is overreacting ...
I think Makak, could
    Re: Short Documentary project26.10.2012
Hi Lourenco,
re the (over)reaction on capslocks - one of the specifics of this virtual commun
    Re: Short Documentary project27.10.2012
hi Lourenco I am sorry I havent seen your contribution earlier. Maybe I would give you some hints o

 Sněžník25.10.2012
Čau, nevíte někdo jak to vypadá s boulderovým průvodcem na sektorty Best of direkt, bueno atd. Je tam spousta nových boulderů, který v tom starym nejsou. 

 Ubytko Fontáč25.10.2012
Zdravím, chtěl bych se informovat jestli máte někdo typy na ubytování ve fontáči nebo okolí cca 20km, budu rád za nějaké tipy, a info kolik se to tam tak pohybuje třeba nějaké chatky s kuchyňkou atd uplně stačí :) ..Děkuji
 Re: Ubytko Fontáč25.10.2012
 adam ondra rozhovor25.10.2012
zajimavé počtení pro tohokdo trochu umí anglicky :)(4 mezery) http://www.planetmountain.com/ english/ News/ shownews1.lasso?l=2&keyid=40
 Re: adam ondra rozhovor26.10.2012
Dík, pěkný a zajímavý počtení!

 adam ondra rozhovor25.10.2012
zajimavé počtení pro tohokdo trochu umí anglicky :)(4 mezery) http://www.planetmountain.com/ english/ News/ shownews1.lasso?l=2&keyid=40

 Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Objednávám nové lezecké průvodce na eshop na Lezce (http://shop.lezec.cz/). Kam se na zimu chystáte? Za teplem? Na ledy? Jakého průvodce byste potřeb
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Francesco Tremolada: Freeride in Dolomiti II
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
zdar . lececke pruvodce jsou u simci na webu lececkepruvodce.cz Je jich tam dost a vetsinou vsechny
   Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
bacha, máš překlep v linku.

 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Kalamárka... pro přespolní velmi špatně sehnatelná.
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
všechny dostupné průvodce na slovensko jsou špatně sehnatelné
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
bouldery Rudolfov
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Když bude za cenou takovou, aby se mi to nevyplatilo objednat z německa, tak bych měl zájem o aktuál
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
A na tom tvým eshopu nechceš prodávat průvodce levnější než v Německu?
   Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce26.10.2012
Když mají venku novějšího průvodce i s poštovným za levnějc než tady je starší a použitý, kde objedn
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Dost veci se da fakt sehnat u Simci, a spousta veci je i tady:
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Sasko - všechny díly
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
já bych měl určitě zájem o Margalef, pokud by byl
 Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Průvodce po Sicílii. Do února ho budu kupovat. Jen je otázka kde.
  Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce25.10.2012
Také můžu doporučit se obrátit ohledně průvodců na Simonu Ulmanovou má dobrý výběr lezeckých oblastí
   Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce03.11.2012
Díky všem za tipy a zájem. Něco z toho, co jste chtěli, jsem objednali a už to přišlo. Dnes část z t
    Re: Tipy na lezecké průvodce na eshop na Lezce03.11.2012
průvodce na korsiku

 porovnání bund24.10.2012
Ahoj.

Mohl by mi prosím někdo objektivně říci jaký bude v reálu rozdíl mezi bundou od Sir Joseph a Warmpeace kromě ceny..? viz. odkazy.. Děkuji

A je lepší husí a nebo kachní peří??

 Re: porovnání bund24.10.2012
husi peri je kvalitnejsi, a apron ma 650cuin - lepsi loft = lepsi izolace. proto i rozdil v cene.
  Re: porovnání bund24.10.2012
Lepší je husí, ale mám tu od Warmpeace a na postávání pod skalama je víc než dobrá. Pokud tě prachy
   Re: porovnání bund24.10.2012
Bundu chci využívat na na skialpy jako zálohu pro velkou zimu (pod membránovku). Na toulání se pod s
    Re: porovnání bund25.10.2012
Péřovku na skialpy? To jsi šťastnej člověk, že se tak efektivně ochlazuješ. Já spíš mívám opačnej pr
     Re: porovnání bund25.10.2012
Já na skialpech nechodím nijak závratnou rychlostí a občas je doopravdy pěkná zima. ;)
A potí
 Re: porovnání bund24.10.2012
Je obecně uznávaný názor že kachní peří je laciná náhražka peří husího, ale i u toho husího velmi zá
 Re: porovnání bund24.10.2012
Husí je jasně nejlepší, ale jak tu píšou výše - není husí jako husí :)
  Re: porovnání bund25.10.2012
Ja jsem kupoval perovku na zaklade informaci z netu co jsem nasel.

Pokud ma peri at
   Re: porovnání bund25.10.2012
Díky za zajímavé informace!
Rozdíl mezi vybranými bundami by tedy neměl být až tak velký, ale
    Re: porovnání bund26.10.2012
Rozhodně doporučuji rakoncaje. Mám od něj tři bundy a dva spacáky a vždy naprostá spokojenost a spol

 rotátorová manžeta24.10.2012
čau, máte někdo zkušenosti s namoženou rotátorovou manžetou? (pauza na jak douho, jaký rehab.cviky po pauze, nějaký potrav.doplnky...?)
díky
Honza
 Re: rotátorová manžeta24.10.2012
no znám 7 A boulder s tímto názve jinak je to celkem směšný název :)
 Re: rotátorová manžeta24.10.2012
Ono je to i něco jiného než boulder na Seníku? :-D
 Re: rotátorová manžeta24.10.2012
 Re: rotátorová manžeta24.10.2012
  Re: rotátorová manžeta24.10.2012
ja se z toho dostaval 3 mesice temer bez lezeni a pak jeste cca 2 mesice jsem to nehrotil. ted je to
   Re: rotátorová manžeta24.10.2012
díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
    Re: rotátorová manžeta24.10.2012
Ahoj když sem psal ten hořejší koment neměl sem čas takže.. udivuje mě že sem vždycky lidi píšou až
   Re: rotátorová manžeta24.10.2012
díky...a po jaké době cca jsi mohl začít dělat ta rehabilitační cvičení s gumou? je mi jasné, že až
    Re: rotátorová manžeta25.10.2012
Skus fakt prva tu masaz aspon 2x neni to špatná rada terapeut nebo masér ti i poradí co a jak :)
     Re: rotátorová manžeta26.10.2012
masaz ceho ?
 Re: rotátorová manžeta25.10.2012
ok, díky za tipy
 Re: rotátorová manžeta26.10.2012
Ahoj. Já sem s tím měl problémy střídavě asi 2 roky. Jednou mě na rehabkách naučili jednoduchý cvik
  Re: rotátorová manžeta26.10.2012
no nechcu rýpat ale taková rada može víc uškodid než pomoct protože pri malém vytočení právě v onom
   Re: rotátorová manžeta26.10.2012
zhruba pro představu jsem našel na googlu tuhle fotku
 autostan24.10.2012
Ahoj. chci si koupit autostan. viděl jsem to v německu a hodně to tam je rozšířené... máte s tím někdo nějaké zkušenosti? koukal jsem že cena se pohybuje kolem 45000kč což mi přijde tedy dost :-( děkuji za reakce...
 Re: autostan24.10.2012
Jo koukal jsem na to už několikrát, nikdy jsem v tom nespal, takže bych taky uvítal nějaké zkušenost
 Re: autostan24.10.2012
Dle mého názoru jsou investice do autostanu vyhozené peníze.
nevýhody:
Střecha auta je
  Re: autostan24.10.2012
Tohle jsem už trochu prozkoumával, na dvě nevýhody mám odpověď. Na dvě ne.
- Střecha auta je
   Re: autostan24.10.2012
No našel jsem autostany.cz vypadá to moc pěkně ale ta věc krádeže je samozřejmě možná, protože to na
    Re: autostan24.10.2012
1) Do dvou minut to sundá leda tak sťukaná parta zaměřená na kradení autostanů :-) 2) Při vší úctě k
  Re: autostan24.10.2012
Jo, ještě s tou nosností. Každý z prodejců stanů tvrdí, že nosnot lyžin je uváděna mnohem nižší, než
   Re: autostan24.10.2012
Jo statické nosnosti bych se nebál. pokud tam tedy člověk nebude obrábět dvě megašpekny. Jízdní vlas
 Re: autostan24.10.2012
Na to, že je to mírně širší než střecha si dejte pozor. Dostal jsem ještě na Felicii pokutu za to, ž
  Re: autostan25.10.2012
Pokud to přesahuje půdorys auta (byť i bez zrcátek), tak se mi to taky zdá o držku. Pokud jen půdory

 Vertikal ČT sport23.10.2012
Na ČT-4 sport byl v pondělí pořad Vertikal - doporučuji ke shlédnutí. :-) V pohledu veřejnosti na lezení asi nadělal parádní škodu. Pohled na skalní motající se pískaře, blekotání o překližce a nesouvislé odpovědi hostů ve studiu zachránoval Onbdra Beneš.
 Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
Nepleteš s to nějak? Včera v programu Vertical nebyl, v archivu ho taky nemají a v posledním je samé
  Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
   Pepo pepo..23.10.2012
..vůbec nevíš o čem to je.. Překližka se Tě asi právem dotkla. Zkus občas vyrazit ven a poznáš co vš
 Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
No, moderátora mě bylo líto. Většina odpovědí hostů jednou větou. Téma pořadu se trochu míjelo se za
  Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
Tak to byla hodne ZENova zalezitost :)))
Kdyby tam vzali Benesaka osobne, tak jim mohl neco p
   Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
No to že tam Beneše nevzali je jen a jen pro jeho dobro. Veřejným vystoupením by si akorát utřel ost
    Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
On ma ale dobrej projev ...
     Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
Ve vší úctě k Rákoskovi, nemá Joska v takových pořadech už co dělat. Bohužel. Vždy měl co říci, ale
      Re: Vertikal ČT sport23.10.2012
Co je vlastne Joskovi?
       Re: Vertikal ČT sport24.10.2012
Jo co je rakoncajovi? Také mi to přišlo jako dost na prd rozhovor. :-( oba byli docela nemožní ... a
        Re: Vertikal ČT sport24.10.2012
Podle mě to byl tím, že nemaj dost prvolezů.
      Re: Vertikal ČT sport24.10.2012
Nebylo to špatné... a s ohledem na Rakoncajovu nemoc už vůbec ne. Mě pořad vyloženě potěšil:-)

1   ...   569   570   571   572   573   574   575   576   577   578   579   580   581   582   583   584   585   586   587   588   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Short Documentary project
IMPORTANT NOTICE TO ALL CLIMBERS IN CZECH REPUBLIC.

HELLO, DOBRY DEN! MY NAME IS LOURENçO SASSETTI. I AM A PORTUGUESE FILM DIRECTING STUDENT AT FAMU AND MY NEXT PROJECT IS A 10 MIN. DOCUMENTARY PORTRAIT. IT WILL INVOLVE FOLLOWING A PERSON FOR TWO DAYS AND RECORD HIM ON CAMERA.

I AM LOOKING FOR A CLIMBER WITH EXPERIENCE, IF POSSIBLE IN DIVERSE TYPES OF CLIMBING (MOUNTAINEERING, ROCK CLIMBING...) AND WHO IS ALSO INVOLVED IN VYSKOVE PRACE DOING WORK AT HEIGHTS WHILE HE IS NOT CLIMBING. ALSO POSSIBLE WOULD BE SOMEONE WHO USED TO BE A CLIMBER BUT CANNOT CLIMB ANYMORE DUE TO AGE OR PHYSICAL PROBLEM.

IT WOULD BE PREFERABLE IF THE PERSON WOULD BE BASED IN OR NEAR PRAGUE.

I UNDERSTAND THIS IS VERY GENERAL AND THAT IT MIGHT SEEM UNUSUAL AT FIRST BUT I NEED TO MEET PEOPLE BEFORE I CAN DECIDE AND THIS FORUM A GOOD STARTING POINT. PLEASE IF YOU ARE INTERESTED OR IF YOU KNOW ANYONE WHO MIGHT SUIT THIS DESCRIPTION EMAIL ME AT lsassetti89@gmail.com. THIS IS VERY IMPORTANT AND URGENT AND I WILL APPRECIATE YOUR HELP VERY MUCH AND MENTION YOU ON THE CREDITS OF MY FILM (IN CASE YOU LEAD ME TO THE PERSON).

I AM LOOKING FOR PEOPLE WHO ARE PASSIONATE ABOUT CLIMBING BECAUSE THEY SHOULD HAVE THINGS THEY WANT TO SAY/EXPRESS ABOUT THE CULTURE AND THE SPIRIT OF CLIMBING, AND THE PLACES THEY HAVE SEEN AND HEIGHTS THEY HAVE CLIMBED.

I TAKE MY PROJECTS SERIOUSLY AND CINEMA IS FOR ME WHAT CLIMBING MUST BE FOR MANY OF YOU SO I AM SURE YOU WILL UNDERSTAND. THANK YOU VERY MUCH AND WILL BE LOOKING FORWARD FOR AN ANSWER.

THANK YOU. BEST REGARDS.

LOURENCO
Lourenço Sassetti19:09:56 25.10.2012
odpovědět 
 Re: Short Documentary project
Fuck "caps lock"!!!
OndraK08:04:25 26.10.2012
odpovědět 
 Re: Short Documentary project
Learn some netiquette first, stoopid.
Viktor08:56:05 26.10.2012
odpovědět 
  Re: Short Documentary project
? did I come here and call you names? I am trying to work so I'd appreciate if you mind your own business and just keep to yourself if it is to come here and insult people...I put caps lock because it's important. netiquette? that's just invented word for people like you.

Anyone that is serious and still interested please contact me and don't mind the "spam"
Lourenço Sassetti11:40:25 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because these things are usually taken care of with much more time, I am on a deadline and I have to get things done quickly. Please understand.

Thank you!

Lou
Lourenço Sassetti11:51:50 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
Famous climbers: gipsy, dipsy, bacon, wolf, poverty, rebel, beak, turkmen, whitemaker, hoodee, fearman jr. With his sister, freezeman.

Famous bartenders: goat, pener, bone.
Honza20:23:58 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
Here's some enlightement for people like you: http://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_(technology). And do you know of any word that wasn't invented? Stoopid, really.
Viktor12:24:26 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
keep it up Viktor!

I thought people in this community would be helpful and not really waste their time online trying to attract attention upon themselves by being disrespectful toward others by trying to prove a causeless point. just because of the way I wrote my text.

Thanks for the time you wasted today Viktor. I guess that means my message did have some impact upon someone... just remember you are the one sitting at home writing stuff on the internet for nothing...

And since you think you are so smart, "stoopid" is spelt with a U, maybe you should check wikipedia...
Lourenço Sassetti14:13:09 26.10.2012
odpovědět 
     Re: Short Documentary project
Thx, stoopid. I knew you wouldn't read the link I posted.
Viktor14:38:45 26.10.2012
odpovědět 
      Re: Short Documentary project
VIKTOR? WTF? YOU ARE...no need to waste rough words....Good luck finding your subject Lou! :)
honza k.17:45:07 26.10.2012
odpovědět 
   Re: Short Documentary project
I am sorry if the fact I used CAPS LOCK offends anybody. I did it because of the urgency, because these things are usually taken care of with much more time, I am on a deadline and I have to get things done quickly. Please understand.

Thank you!

Lou
Lourenço Sassetti14:05:57 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
ok capslock was bad but the excuse is ok and viktor is overreacting ...
I think Makak, could be an interesting subject of such movie, he is a passionate climber with a very special lifestyle, however I have no idea if he would agree to act, try to ask about him at Holesovice climbing wall :)
16:01:36 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
Hi Lourenco,
re the (over)reaction on capslocks - one of the specifics of this virtual community is a summary aggression.
Just about anything you decide to publish here will get you insults from people who have nothing to contribute to the original issue.
Had you not used capslocks, am sure some other, equally valid pretext would have been found ;-))
Best you can do is to ignore the jerks.. trying to argue with them just serves their purpose.
Good luck with your project.
TOA16:18:33 26.10.2012
odpovědět 
    Re: Short Documentary project
hi Lourenco I am sorry I havent seen your contribution earlier. Maybe I would give you some hints or even names and I would definitely deleted these rude answers. So sorry for them, even than it was only one person. Good luck with your project.
Jirka10:06:30 27.10.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192455)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi