Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Záchranná akce na Rovišti05.09.2012
Nevíte někdo co se tam včera večer stalo?
 Re: Záchranná akce na Rovišti05.09.2012
Po dvanácté večer tam přilítnul vrtulník, zaparkoval u chat kde se parkuje. Někde v místech, přibliž
  Re: Záchranná akce na Rovišti05.09.2012
Noční výstup ,mě neznámého počtu (údajně ovíněných), lezců a následná rána cca 15m držkou do země. A

 Trieste04.09.2012
Pardi, kdo lezl neco v Trieste, dejte echo?
 Re: Trieste04.09.2012
Torre Trieste? Cassina a Carleso - Sandrini. Oboje parádní velkolepý tůry, jedna 7, druhá 8-, sestup
  Re: Trieste04.09.2012
Ne, Trieste na pobrezi Italie na hranicich Slovinskem, ma tam byt vysoka stena.
   Re: Trieste04.09.2012
neboli Terst....
    Re: Trieste05.09.2012
Hledej Osp, Mišja Peč, Napoleonica
 Re: Trieste05.09.2012
Nelezl jsem tam, ale na te vyhlidkove ceste od Obelisku smerem na Miramare (Strada Vicentina) jsou n
  Re: Trieste05.09.2012
A eště hned nad Terstem je Val Rosandra

 stav ledovce parkač- glocknerbivak04.09.2012
ahoj, chci se zeptat zda jste někdo v poslední době nešel na glocknerbivak ta\k by mě zajímal stav ledovce jestli se tam dá jít a nebo je to rozchrástané.. popřípadě jak velká moréna je pod Facilidesrinne.
dík moc a hore zdar
 Re: stav ledovce parkač- glocknerbivak05.09.2012
Ahoj. Ladovca sa obavat nemusis, je to uplna pohoda, ja som ho nazval takym ladovcovym trenazerom :)
  Re: stav ledovce parkač- glocknerbivak05.09.2012
tak není to nějaké rozbité??? řešíme dvě varianty a nechce se nám hrabat nějakýma rozbitýma sračkama
   Re: stav ledovce parkač- glocknerbivak06.09.2012
No ladovec je uplne v pohode. fakt bez vacsich trhlin, pekne oznaceny tabulami kadial mate ist a pod

 Navazani na prsak04.09.2012
Chtel bych se poptat/poradit jak se navazujete na prsak. Resp dal jsem si predsevzeti ze na pisku zacnu lizt s prsakem. 1)je to vubec nutne..nepamatuji si ze bych vubec kdy potkal nekoho s prsakem (myslim skaly ne hory)..proc?
2)jak se spravne nava
 Re: Navazani na prsak04.09.2012
Co zkusit hledat zde:
  Re: Navazani na prsak04.09.2012
Jo stranky znam, jen z toho nejsem schopen udelat zaver..jsou tam 4 varianty..2 "prsakove"
   Re: Navazani na prsak04.09.2012
V Evropě se nejčastěji používá německá alpská kombinace. Vezmeš smyčku s volnými konci, protáhneš ji
    Re: Navazani na prsak04.09.2012
Používám také popruh, ale kombinaci osmička a vůdčák, před uvázáním vůdčáku však doporučuji se o cca
 Re: Navazani na prsak04.09.2012
S prsákem nelezu na skalách ani v horách, protože mě omezuje v pohybu. Zkus na navázání normální očk
  Re: Navazani na prsak04.09.2012
..hej nejsem idiot..Omezeni pohybu...ok na cestach vysokych obtiznosti mozna..ale v VIIa, b, c..? ne
   Re: Navazani na prsak04.09.2012
Todle by ti mělo osvětlit situaci.
   Re: Navazani na prsak04.09.2012
prsák je do hor hlavně kvůli batohu, budeš mít úplně jinde těžiště. Na skalách jde ale o kontrolovan
    Re: Navazani na prsak06.09.2012
no u trhlin je to kompromis mezi viset hlavou nahoru a mít šanci toho druhého na laně chytit. páč se
     Re: Navazani na prsak06.09.2012
tak je zvykem navazovat se jen na prsák
Spíš na sedák ;)
      Re: Navazani na prsak06.09.2012
jo. sem hňup a překleplo jsem se. sedák.
      Re: Navazani na prsak06.09.2012
jo. sem hňup a překleplo jsem se. sedák.
 Re: Navazani na prsak04.09.2012
Zdar. Já jsem si zvykl nosit smyčku navíc. Provážeš jí prsák a sedák. Vzniklým uzlem omotáš lano a n
 Re: Navazani na prsak04.09.2012
Já se navazuju takhle: do sedáku klasická osmička s delším koncem, ten konec protáhnu prsákem a na l
  Re: Navazani na prsak05.09.2012
Když už jsem měl někdy na sobě prsák, tak jsem to dělal podobně - navážu se na sedák osmičkovým uzle
   Re: Navazani na prsak05.09.2012
JO to je jeden s doporucenych zpusobu..jen ten uzel je pomerne masivni (z draci jde udelat totez a t
   Re: Navazani na prsak06.09.2012
ztrátu pevnosti nechej koňovi. popruh je nadvakrát, dejmetomu ztráta pevnosti v uzlu, takže dvě tuny
    Re: Navazani na prsak06.09.2012
Náhodou problematika shitologie ve stěně je jednoduchá. Teda pokud je lezec vlastníkem sedáku se sta
     Re: Navazani na prsak06.09.2012
tenkrát dávno na dachsteinu ve štajnerovi to bylo děsný laborování. byl jsem navázanej na kombinaci
      Re: Navazani na prsak06.09.2012
:-D Sem se fakt nasmál, to je skvělá storka do lezecké hospy.
Mě stačilo jen povolit ty nohav
       Re: Navazani na prsak07.09.2012
Zajimavy je ...ze kdyz tohle clovek prekona a vyhodi to ze sebe...je vsechno hned jednodussi..vyhodi
  Re: Navazani na prsak05.09.2012
Já se navazuju na sedák dvojitym vůdcákem, pak provlíknu delším koncem prsák, propíchnu vůdcák a zaj
   Re: Navazani na prsak06.09.2012
Ještě nás učili, že ten horní uzel na provázání ok prsáku nemá být na srdci, aby tam netlačil. Vázán
 Re: Navazani na prsak06.09.2012
Na sedak + prsak pouzivam vylucne tvoju kombinaciu 2a. Spotreba lana urcite nie je 2,5 metra a uzol
  Re: Navazani na prsak06.09.2012
načo další mezičlánek? jak bylo řečeno výše, na slanění, na převázání (rychlá trojka na dvou půlkách
   Re: Navazani na prsak06.09.2012
Clenity teren, caste odvazovanie. Ano rychlejsie sa odviazes naviazes.

Zlanovanie s b
    Re: Navazani na prsak06.09.2012
pár cest jsem v trojce vylezl, a taknějak to vyplynulo že jsme se prostřídali, převazovat se po každ
     Re: Navazani na prsak06.09.2012
a ještě - jako pitomost mi přijde například slaňovat se sebejištěním prusíkem jen na sedáku. si to z
      Re: Navazani na prsak07.09.2012
Pokud budeš mít slaňovadlo umístěné na popruhu, kterým spojuješ sedák a prsák a prusík pod tím, tak
       Re: Navazani na prsak07.09.2012
to jsem tím chtěl taknějak naznačit, že pouze a jedině v tomto případě má to sebejištění smysl.
    Re: Navazani na prsak06.09.2012
No zúfalstvo... Už jsi někdy lezl třeba 20 délek s úseky těsně pod svým maximem? A několikahodinovým
     Re: Navazani na prsak07.09.2012
20 dlzok som neliezol nikdy, v trojici len jednu bezvyznamnu Tatransku 4-ku. Vsetkych 6 dlzok vtedy
      Re: Navazani na prsak07.09.2012
Rychlá trojka (tzv. šíp?) je na lehčích cestách stejně rychlá jako dvojka, někdy i rychlejší. Dva se
       Re: Navazani na prsak07.09.2012
Máš někdě obrázek té "rychlé" trojky? Protože teď si mě zarazil tím, že dva lezou a třetí
        Re: Navazani na prsak07.09.2012
Obrázek třeba tady:
        Re: Navazani na prsak07.09.2012
To to lezení ve třech špatně chápeš. Je to tak, jak píše Kuba. Dva se věnujou lezení a třetí je pod
         Re: Navazani na prsak07.09.2012
Jo, tak tenhle způsob znám, jen jsem ho z textu hned nepochopil. Holt problematika off-line diskuse.
      Re: Navazani na prsak07.09.2012
bordel v lanech při lezení v trojici nepředstavuje zásadní problém (tedy pokud štand není nějaké moc
   Re: Navazani na prsak06.09.2012
Clenity teren, caste odvazovanie. Ano rychlejsie sa odviazes naviazes.

Zlanovanie s b
    Re: Navazani na prsak07.09.2012
No nevim jestli je to ze TY jsi zrovna nemel zadnej problem pri slanovani s batohem padny argument p
     Re: Navazani na prsak07.09.2012
Mna zas diskusia presvedcila, ze v 90% pripadov je pre mna rozumnejsie a blbuvzdornejsie priame navi
 Re: Navazani na prsak07.09.2012
Zpatky k puvodni otazce (proc prsak a jak se navazat). Vsechny tri popsane zpusoby jsou vyhovujici z

 jiny vesmir04.09.2012
Ahoj, nevite nekdo, co delat s horolezcem, ktery tvrdi, ze je z jineho vesmiru?
Dik,jidie
 Re: jiny vesmir04.09.2012
Vystřelit ho do kosmu.
 Re: jiny vesmir04.09.2012
nemá iniciály D K?
  Re: jiny vesmir04.09.2012
Je z VHS?
 Re: jiny vesmir04.09.2012
vím, užít si to :-)
(fakt, jednoho takového znám a ne(vy)měnila bych ho... ani, ani, ani za d
  Re: jiny vesmir04.09.2012
Jenom jestli to neni ten stejny, jakeho ma jidie.
   Re: jiny vesmir04.09.2012
Aštarova loď je veliká, tam se vejde vesmířanů... :P
 Re: jiny vesmir04.09.2012
.. proc by melo byt nutne potreba s nim neco delat? esli umi jistit a zbytecne nepada, nechal bych h
  Re: jiny vesmir04.09.2012
dik za rady, inicialy ma jine
jidie

 plochá střecha03.09.2012
Asi tak pokud tě to nenapdne tak se nato vyser . Myslím zatím .
 Re: plochá střecha03.09.2012
To bylo na mě?
  Re: plochá střecha04.09.2012
Na koho jinýho?!
   Re: plochá střecha05.09.2012
To ses tedy na moc nezmohl, sry, ale takovéto rady si můžeš... Buď řekni něco konkrétního, jak se ji
    Re: plochá střecha13.09.2012
Jó kámo. Von ti někdo něco poradí a Ty se zrakvíš, ať už proto, že rada stála za prd, nebo proto, že

 Amphu Laptsa03.09.2012
Zdravim, preji krasny den, budu rada za kazdou relevantni informaci/ podeleni se o zkusenosti se sedlem Amphu Laptsa; trekem Lukla - Mera Pass - Mera Peak - Amphu Laptsa Pass - Lukla.

Dekuji, Misa.
 Re: Amphu Laptsa16.12.2012
Dobrý den.
Ještě je Váš dotaz aktuelní? Byl jsem na expedici s následující trasou : Lhasa - k

 jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Na většině plochých střech je možné se navázat k nějakému pevnému bodu, ale co když není? Používaji se nějaké přenosné závaží ke kterým navážu lano? Jak by takový bod měl vypadat?

děkuji mnohokrát

majkl
 Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Nekoukej jen na střechu.
1.Nezateplený panelák má pod okrajem střechy větrací otvory do mezip
 Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Buďto jsou přípravky, který využívají protilehlou stěnu nebo takový, co položíš na střechu přímo v m
  Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Kotvení z druhé strany právě moc použít nejde. Atika je v naprosto dezolátním stavu a vchod na střec
   Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
To tu není žádný zkušený "panelákový" víškař? Měl jsem za to že se tady každý druhý lezení
    Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Pokud je to na paneláku tak tam určitě jsou takový budniky, který si obvážeš, pokud ne tak se přivaž
   Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Jakou literaturu by sis představoval? Pevnej kotevní bod má mít podle normy jakousi nosnost, to je v
    Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Hmm to je ale nápověda :-). Abych pravdu řekl, ani netuším kolik byto tak mělo být. Já bych použil n
     Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
S tím zatížením bych byl taky trošku opatrný kvůli zatížení střechy. Konstrukce bude počítána na nah
      Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
to mělo být 4x 200l To by snad mělo stačit.
     Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Očividně se ti nechce moc přemýšlet. Jak to má vypadat, aby to splňovalo normu, se skus zeptat borca
      Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Variant je velmi mnoho. Jedna z moznost přenosného kotvicího bodu se dá koupit zde.
       Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Já se normálně zabývám spíš arboristikou, na střechy moc nelezu. Nevím co je volný okraj střechy, př
      Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Tak tohle jsem v testech opravdu neměl. Vím jen o jedné normě kde je kotevní bod definován, nikoli a
       Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
Nějaká ventilační šachta či střešní okno nebo světlík, kam by jsi vzepřel, rozepřel masivní tyč není
        Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
To právě není. Protože je tam ta fólie a pod tím staré oplechování. Takže bych mohl tu folii o tu st
         Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
video... fotky... ???
          Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
A nemůžeš se zajistit na zemi a přehodit to na druhou stranu přes střechu ?
           Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?03.09.2012
To by asi šlo, taky mě to napadlo, ale zdá se mi to dost krkolomný. Mě spíš zajímalo jak to dělají o
            Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
Profi řešení? Nech to někomu, kdo se tím "lezením" opravdu živí. Vážně.
             Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
Já se tim živym přes 11let, ale králikárny nejsou můj šálek čaje. Možná nejsem nejychlejší, ale za t
              Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
Nejsem v tomhle ohledu profesionál, ale to, že se není za co vyvázat (hlavně v rozích) se mi stává d
            Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
a přemýšlel jsi o plošině? to by asi bylo nejrychlejší, nejbezpečnější a možná i nejrychlejší...
        Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
ja uz videl i borce co si do strechy napohodu navrtaly dva tri nyty....
 Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
Skusil jsi pripináčky? na nástence to drží!
  Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?04.09.2012
Pokud není nic lepšího tak se běžně se uvazuju přes panelák. Dá se uvázat za stromy zábradlí. Občas
   Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?05.09.2012
Přes budovu lano používám taky, ale nemám rád když jsou volně lana v dosahu lidí, když na ně nevidim
    Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?05.09.2012
Osobně na vejškovky papíry nemám, takže profi rada to není, ale velmi často jsem se setkal s aplikac
    Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?05.09.2012
Tak ti ještě napovím. A nebo raději ne, protože jak to tak pozoruju, prozradil bych docela velký taj
     Wilhelm je pěkná trubka: 05.09.2012
Dám - nedám
     Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?05.09.2012
Teda pročelt jsem si tu celou diskusi a docela by mě zajímalo, co to Wilhelm tají. To musí bejt buď
      Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?05.09.2012
Keď človek použije rozum, váha nehrá (skoro) žiadnu rolu...
       Re: jakým způsobem se zajištuje stanoviště na ploché střeše?13.09.2012
Jó kámo. Von ti někdo něco poradí a Ty se zrakvíš, ať už proto, že rada stála za prd, nebo proto, že

 Průvodce02.09.2012
Čau.. nevíte někdo o nějakym krámu v okolí Plzně kde by se prodávali průvodci do skal.. myslim to tak.. aby tam nebyl 1-2 ale mnohem víc i z německa,rakouska atd.. existuje vůbec nějakej takovej obchod?
 Re: Průvodce02.09.2012
Ak považuješ za okolie Plzne aj Prahu, tak Kiwi (Jungmannova) má nejakých 100 - 200 horolezeckých sp
 Re: Průvodce03.09.2012
Jinak průvodce jsou hlavně záležitostí eshopů. Otevřít si v ČR obchod s průvodci na lezení mimo Prah

 Lano Edelweiss FlashLight 10mm02.09.2012
Ahoj!
měl bych na vás dotaz. Máte někdo zkušenosti s tímto lanem (Edelweiss Flash Light 10mm)? Uvítal bych jakékoliv názory. Díky!
Marek
 Re: Lano Edelweiss FlashLight 10mm02.09.2012
Nebo lano Roca Free 10,5mm?
 Re: Lano Edelweiss FlashLight 10mm02.09.2012
Lano jsem měl 4 roky,výborná uzlovatelnost a manipulace,lehké, bohužel úprava opletu dosti mizerná,d
  Re: Lano Edelweiss FlashLight 10mm03.09.2012
Díky moc! :)

1   ...   582   583   584   585   586   587   588   589   590   591   592   593   594   595   596   597   598   599   600   601   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Záchranná akce na Rovišti
Nevíte někdo co se tam včera večer stalo?
14:26:20 05.09.2012
odpovědět 
 Re: Záchranná akce na Rovišti
Po dvanácté večer tam přilítnul vrtulník, zaparkoval u chat kde se parkuje. Někde v místech, přibližně nad Českou svítila čelovka a dole u vody bylo světel víc. Pak dorazil i člun, který to tam všechno šéfoval. Podle mě, asi někdo spadnul z vršku při procházce, ale to je jen má domněka.
ježour22:48:07 05.09.2012
odpovědět 
  Re: Záchranná akce na Rovišti
Noční výstup ,mě neznámého počtu (údajně ovíněných), lezců a následná rána cca 15m držkou do země. Asi od slanění. Hasiči,člun,vrtulník Policie ze stanoviště Kryštof 1. Víc nevím.
23:27:14 05.09.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi