Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
12.Kohout 10931
Bouldry:
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
12.Bulička 10184
Hory:
26.Moravcová 2460
27.Magič 2438
28.Relovsky 2422

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231541 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
ZŠ Komenského - Trutnov
Flash Boulder Bar - Brno

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Mladá Boleslav
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Stena Letohrad?02.08.2012
Ahoj
Narazil jsem na clanek o zajimave stene
hopice.orlicko.cz/view.php?cisloclanku=2004101201
V clanku se pise, ze vstup je zatim jen pro cleny jejich oddilu, ale ten clanek je 8 let stary.
Neznate nekdo soucasny stav, jestli

 KAM DO RAKOUSKA?02.08.2012
Ahoj! Jedeme do Dolomit... Chceme na Selly. Mame hodne casu a tak nemusime pospichat. Pojedeme z Cech klasickou trasou..pres Mnichov, Insbruk atd. Nevite prosim o nejakych lezeckych oblastech, ktery jsou po nasi trase v Rakousku pripadne v Nemecku a stoji
 Re: KAM DO RAKOUSKA?02.08.2012
 Re: KAM DO RAKOUSKA?02.08.2012
Wilder Kaiser, ale v Dolomitech je tolik parádního lezení, že paběrkovat cestou nemá smysl.
  Re: KAM DO RAKOUSKA?02.08.2012
okoli Kufsteinu, Zillertal, Oetztal, Junglebuch (u Innsbrucku), Gotterwandl v Nassereith atd atd...m
 Re: KAM DO RAKOUSKA?03.08.2012
Cestou je Zillertal, kde je hodně lezení jak pro boulderisty, sportovní lezce i ve velkých stěnách.
  Re: KAM DO RAKOUSKA?03.08.2012
Sportovky jsou přímo pod Passo sella, nemusí ani nikam jezdit.
Jednak kratší a lehčí jsou smě

 Lezecky01.08.2012
Nenasel nahodou nekdo v Labaku okolo Titanicu starsi lezecky Lasportiva Cobra? Pravdepodobne jsem je tam v pondeli nechal a dnes uz tam nebyly. Diky :)

 Bém na K201.08.2012
Pavel Bém zdolal K2?
 Re: Bém na K201.08.2012
blesku, proč číst když mužu hned psát.

  Vorarlberg / Vych. Tyrolsko01.08.2012
Ahoj, nema nekdo typ na nebo primo pruvodce sportovniho i vycedelkovyho polezeni pro tuhle oblast? dikes
7lut1c4k
 Re: Vorarlberg / Vych. Tyrolsko01.08.2012
Tuším, že ho má v nabídce Panico.

 Nanga Parbat01.08.2012
Ahoj,
nemáte někdo informace, jak se daří Markovi a Zdeňkovi na NP? Nikde jsem nic neobjevila. děkuji
P.
 Re: Nanga Parbat01.08.2012
  Re: Nanga Parbat01.08.2012
děkuji, v so se tedy měli pokusit o vrchol a od té doby žádné informace?
   Re: Nanga Parbat01.08.2012
Zatím nic dalšího nevíme. Kontroluj si tu stránku, třeba tam něco přibude. Pozeptám se a když se něc
    Re: Nanga Parbat01.08.2012
ju;-)
     Re: Nanga Parbat02.08.2012
Tak nové info. Kluci jsou zpět v BC, Mára se Zdendou dali vrchol. Po nutné oslavě úspěchu obejdou ko
      Re: Nanga Parbat02.08.2012
dobrá zpráva, jen jsem teď nějaká zmatená - oni nešli rup. stěnou? reaguji na info, že orazí a jdou
       Re: Nanga Parbat02.08.2012
Zatím mají za sebou pouze aklimatizační výstup. Šli to normálkou kvůli výškovce. Jít rovnou Rupál a
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
aha, to mi nedocvaklo, že vyběhli až nahoru normálkou aklimatizačně, nj. jsem holt jenom holka;)
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
Tak oni vloni chteli spachat sebevrazdu?
       Re: Nanga Parbat02.08.2012
Kluci lezli kvůli aklimatizaci Diamírskou stěnou a teď zkusí Rupálskou jako loni. Tak držím palce, a
        Re: Nanga Parbat02.08.2012
vyzera to tak, ze Hruby je tentokrat konecne v poriadku, drzim palce na Rupal
      Re: Nanga Parbat02.08.2012
nasi kamosi, co s nima jeli na vystup diamirem, dle gps pipaku zatim postupuji a ted sou v nejakych

 Spí Lezec?30.07.2012
Nedávno to proběhla diskuze o obsahu a aktuálnosti obsahu zde na lezci a porovnání s webem Hory info. Lezec je mediální partner ČHS. Ví tady někdo na Lezci vůbec o tom, že o víkendu byl Závod Světového poháru v Brianconu? Nebo že byl Světový pohár v lezen
 Lezec nespí30.07.2012
Lezec leze, to ho baví mnohem víc. Tak lezte taky a pak něco o tom pěknýho napište a třeba se i pode
  Re: Lezec nespí30.07.2012
No tak to je docela vtipná rekce, využívající slovní hříčku dvou významého slova lezec, jako označen
   Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
To víš, ten (skoro) penzista co to tam skoro všechno píše je taky mediální partner ČHS a v neděli je
    Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
Super jdu se podívat na HORY DOLY , myslel jsem, že okurková sezóna je v zimě ? Jinak jsou tady nejl
     Re: Lezec nespí :-)30.07.2012
Nic lepšího, pokud si chceš přečíst výsledky z lokálních závodů nezáživného pidisportu, rozhodně nem
     Re: Lezec nespí :-)31.07.2012
Na Hory Doly se moc informaci nedozvis. Zkus radeji Hory Info.
  Re: Lezec nespí31.07.2012
Ano ano, to je jistě chvályhodné. Že Lezec leze, protože ho to baví více, je jistě pro Lezce velmi p
   Re: Lezec nespí31.07.2012
Asi není obvyklé se zastávat konkurence, ale mediální partnerství s ČHS je smluvně založeno výhradně
    Re: Lezec nespí31.07.2012
Nu dobrá. I když jsem si myslel, že hlavní mediální partner by měl zastoupeného mediálně propagovat
     Re: Lezec nespí31.07.2012
Hlavní mediální partner na webu poskytuje tuším 100 000 zobrazení měsíčně. mediální partner, to jest
      Re: Lezec nespí31.07.2012
100.000 zobrazení čeho? Toho textíku, co je napravo nahoře nad rubrikou Návody?
       Re: Lezec nespí31.07.2012
Je to 200.000 zobrazení banneru ČHS měsíčně. Jinak ČHS může volně přispívat do redakčního systému a
        Re: Lezec nespí31.07.2012
Díky za odpověď. Jsem ten anonym, co to založil.

K tvé odpovědi dodám jen pár drobno
         Re: Lezec nespí31.07.2012
Nuda na dovče?
         Re: Lezec nespí31.07.2012
Naprostý souhlas. Lezec jde pěkně ke dnu. Nechápu proč se majitel tohoto webu rozčiluje a reaguje TA
          Re: Lezec nespí31.07.2012
Ahoj, psal jsem také i nějaké předchozí články o závodech, jako to třeba před tím dělali Standa, Hel
           Re: Lezec nespí31.07.2012
Neber si to nijak špatně. Prostě když tu vidím, že Lezec je hlavním mediálním partnerem ČHS, tak jse
            Re: Lezec nespí31.07.2012
Ta výměna bannerů není nesmyslná. ČHS potřebuje platící sponzory. Ti chtějí za své sponzorství propa
             Re: Lezec nespí31.07.2012
Aha, trochu jsme si nerozuměli. Je to tedy tak, že ČHS je dodavatel bannerů například na Hudy či Roc
              Re: Lezec nespí31.07.2012
Je to jinak. Bannery ČHS obsahují jednak logo ČHS a jednak loga partnerů a mediálních partnerů. Tyto
               Re: Lezec nespí01.08.2012
No mě to právě není jasné proto, že jsem tu nikdy nikde žádný banner ČHS neviděl. Nebo si ho alespoň
                Re: Lezec nespí01.08.2012
když to máš zablokovaný, tak se nediv ty debile
                 Re: Lezec nespí01.08.2012
A jé, další vypatlaný chytrák. Myslíš, že jsem se nekoukl? Viděl jsem tu Hudy, pak nabídku na O2, ně
                Re: Lezec nespí01.08.2012
Tak se podívej na HI, nebo pohoru, bannery ČHS jsou u všech partnerů stejné. Třeba má Lezec už splně
                 Re: Lezec nespí02.08.2012
Už to mám. Sice to chtělo asi 6x reload, ale už se zobrazil. Díky za vysvětlení.
            Re: Lezec nespí31.07.2012
Na starých Montanách se mě líbilo, že to psali opravdu lezci lezcům. Ty nový sou třeba taky dobrý, a
           Re: Lezec nespí31.07.2012
Pokud lezec bude fungovat stylem "neremcejte a radeji sami neco napiste", tak pujde rychle
            Re: lezec, Lezec a Anonym31.07.2012
nezbyva nez reaktivne nesouhlasit. lezec ma mesic co mesic zajimave clanky i reporty a krome prispev
             Re: lezec, Lezec a Anonym31.07.2012
Anonymko Saro, muzem mi rict, co ti na mem komentu prislo jako kritika? Asi bych ve vsech nehledal j
              Re: lezec, Lezec a Anonym01.08.2012
Kritika je v podstatě každý tvůj koment!
Nevím jaký typ článků ti tu chybí, ale Simča sem do
               Re: lezec, Lezec a Anonym01.08.2012
+1
     Re: Lezec nespí31.07.2012
myslet znamena hovno vedet
      Re: Lezec nespí31.07.2012
A to si myslíš, nebo to víš?
       Re: Lezec nespí01.08.2012
experimentalne overeny fakt
 Re: Spí Lezec?01.08.2012
Je pravda, že dříve bylo na lezci více článků. Jednalo se o články o oblastech, výjezdy za neznámem.
  Re: Spí Lezec?01.08.2012
1. Editoři to snad nedělají jako charitu, ale mají plat, nebo ne? Server s podobnou návštěvností, ja
   Re: Spí Lezec?01.08.2012
Koukám, že tomu dáváš pěkně za uši:-DDD
    Re: Spí Lezec?01.08.2012
Nechápu o co tady jde.Web má majitele a ten se o něho buď stará a nebo ne a přes to nejede vlak.A kd
     Re: Spí Lezec?01.08.2012
Řekl bych, že s tím, jak to nyní Lezec team vede si vystačí ještě dlouho. A to je dobře:-)
      Re: Spí Lezec?01.08.2012
To je pravda. Ale jen do té doby, než Jandíka napadne, že stávají layout není úplně to pravé a troch
       Re: Spí Lezec?01.08.2012
Tebe něco trápí?
     Re: Spí Lezec?02.08.2012
Nějak nechápu, co zadavatel řeší. Pokud jsem to správně pochopila, majiteli Lezce za mediální partne

 pension Frauenschuh29.07.2012
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s penzionem Frauenschuh v Hirschbachu? Ocením jakékoli info. Dík
 Re: pension Frauenschuh31.07.2012
Byli jsme tam v kvetnu o svatcich, naprosto v pohode. Snidane bohate, prostredi klasicky rakousko/ne

 pico de anete29.07.2012
ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výstupem na Pico de anete z jihu? jakej vercajk sebou (mačky, cepín, lano na navázání na ledovec? nebo stačí jen trek hulky? dá se vyjít na vrchol a zpet k autu za 1den, nebo je to s přespáním? díky

Honza
 Re: pico de anete29.07.2012
Spali jsme na parkovišti pod chatou Renclusa, bylo to v pohodě a nebyli jsme sami. Výstup s návratem
 Re: pico de anete29.07.2012
Od jihu to je z druhé strany než od Renclusy. Doporučuju přespat hned u Benasque. Je tam tábořiště z
 Re: pico de anete29.07.2012
Před 14ti dny byla situace následující: od jihu až do sedla Coronas lze nahoru bez maček ale nutně s
 Re: pico de anete30.07.2012
díky...nemáte někdo mapu v el podobě? abych to mohl nastudovat? na netu jsem moc podrobných map nena
  Re: pico de anete30.07.2012
V sobotu jsem kupoval v KIWI, myslím, že stojí za to zainvestovat těch 400 kaček, v rozpočtu toho vý
  Re: pico de anete31.07.2012
Na nastudování by měly stačit mapy google. Co stačit, je to to nejlepší co na webu je :) ...
  Re: pico de anete31.07.2012
skus mapy IGN na
  Re: pico de anete31.07.2012
pokud chcete jít z jihu je nejlepší
- buď přespat v hotelu v benasque
- nebo za pár éč

 Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
Ahoj, nebyl ste nekdo v posledni dobe v okoli Col du Midi? Chceme tam pristi tyden vyrazit, v planu 3vrcholy na Blanc a pripadne Contamine-Grisolle na Tacul...hlavne by me zajimalo jak to vypada se snehem a podminkama na normalce a snehem v Trianglu...dik
 Re: Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
  Re: Col du Midi, Tacul, Maudit29.07.2012
Diky moc...

1   ...   594   595   596   597   598   599   600   601   602   603   604   605   606   607   608   609   610   611   612   613   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Stena Letohrad?
Ahoj
Narazil jsem na clanek o zajimave stene
hopice.orlicko.cz/view.php?cisloclanku=2004101201
V clanku se pise, ze vstup je zatim jen pro cleny jejich oddilu, ale ten clanek je 8 let stary.
Neznate nekdo soucasny stav, jestli ta stena jeste existuje a zda se tam muze dostat verejnost? Na internetu se mi nepodarilo nic najit.
00:49:36 02.08.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Voko bere VIIb Skály V Údolí Roklice
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Nově komentované:
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi