Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10647
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Košťál 10050
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231509 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Squashová hala - Bezdružice

Prodejny
Green sport - Brno
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - Ostrava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 PRIMUS- PUMPA17.07.2012
Ahoj všem.
Stala se mi nemilá věc. Odešla mi pumpa od benzínovýho vařiče Primus. Výrobní vada. Mezi plastovou lisovanou částí a plechovým válcem pro pumpu mi protéká benzín. Zacházel jsem s tím opatrně. Nová stojí přes 1500kč. Problém je v tom, že
 Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
No a mas to jeste v zaruce? Pokud ne, tak Ti prodam svuj zarucak , ale chci za nej za 2.500, - Kc.
  Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
No právě tak jsem to Martine nemyslel. Jelikož záručák nemůžu nají, tak bych to rád reklamoval na ně
   Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
Případně můj tel je 734 333 471.
Díky za pomoc
 Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
Ještěže neprodávám outdoorový vařiče. S váma je koukám radost obchodovat.
  Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
No promin... jestli ti 1700 jako cena za malou pumpicku, ktera vydrzela tri roky prijde normalni, ta
   Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
Pokud se ti rozbila po třech letech, tak evidentně na reklamaci nemáš nárok. Nepokoušíš se tu náhodo
    Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Z čeho je prosimtě tak evidentní, že po třech letech nemáš nárok na reklamaci?
     Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Co treba z toho, ze zaruka je dvouleta? :)
      Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Není.
       Re: PRIMUS- PUMPA19.07.2012
Do prčic, jak jste přišli na to, že ten vařič je koupenej před třemi lety?
Já tady nikde nevi
        Re: PRIMUS- PUMPA19.07.2012
S ohledem že píše, že pumpa vydžela jen tři roky, tak ho kupoval min před 3 roky .... třeba je to o
         Re: PRIMUS- PUMPA19.07.2012
Teda dělat si z někoho legraci není hezký, ale tohle se povedlo:-DDD
   Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Pokud to v záruce ještě máš, a jen nemůžeš dohledat záručák či paragon/fakturu, tak jsi jen blbej, a
   Re: PRIMUS- PUMPA19.07.2012
Mne po 15ti letech odeslo tesneni v pumpe od SKS, tak jsem jim napsal, jestli si u nich muzu objedna
  Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
Na reklamaci sotva doplati prodejce... za chybu ve vyrobe ruci primus. Jinej varic mi dobre slouzil
   Re: PRIMUS- PUMPA17.07.2012
A Primus ma delsi zaruku nez 2 roky? Pokud ne, tak moc nechapu o co se tu snazis. Proste ti to po 3
 Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
 Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
No ještě aby to nebylo tak drahý, když výrobce musí doplácet na takový vychcany jako jsi ty ... prej
  Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Tady asi mluvim se samejma obchodnickama, zivnostnickama, zidackama a pododne, kterych se to osobne
   Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
máš možná trošku problém přijmout pravidla hry. hele, koupils hobby levnej plastovej vařič, předpokl
    Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
když záruka vyprší, tak je možno u některých vad jít cestou tzv. kulance. není to většinou zasmluvně
   Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Sis ten varic nemel kupovat, kdyz ti jeho dily prijdou predrazeny. Hele, ale soucitim s tebou - mam
   Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
A ty zkus nebejt šetřivej vychcánek.
  Re: PRIMUS- PUMPA18.07.2012
Kubo, poraď mu, jak u soudu, ty to s těma reklamačkama, co nejsou vochcávačky, zvládáš přímo bravurn

 Doporucte ferraty17.07.2012
Ahoj, muzete nam nekdo doporucit pekne ferraty v Rakousku s jednoduchym sestupem (lanovka nebo neco kratkeho)? Samotny vystup klidne obtizny, ale sestup snadny - kvuli nemoci kolenou, ktera pri lezeni nevadi. Diky za tipy. H.
 Re: Doporucte ferraty17.07.2012
Postalm ferata - dojdeš skoro k autu. A nová ferata Kitzlochklamm kde se cca 20minut vrátíš po turis
 Re: Doporucte ferraty17.07.2012
"See wand" nad Hallstattem
  Re: Doporucte ferraty17.07.2012
Johann Dachstein.
   Re: Doporucte ferraty18.07.2012
A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
   Re: Doporucte ferraty18.07.2012
A ještě je tam Sky Walk klettersteig hned vedle, obě sestup lanovkou
 Re: Doporucte ferraty18.07.2012
Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrste
 Re: Doporucte ferraty18.07.2012
Dik vsem za tipy, myslim ze si vyberem. H.

 PETZL Reverso 317.07.2012
cau, chci se zeptat, jak je to s vnitřnim požkozenim tohoto kyblíku. Spadnul mi z 15m na tvrdou zem a dost to cinklo. Ted nevim, jestli na nem muzu lezt ( zadny požkození videt neni, ale bojim se nejakeho vnitrniho prasknuti pri zahrati apod.. ) Tak se ch
 Re: PETZL Reverso 317.07.2012
Já našel kyblík od Mammuta v Hölentaly pod stěnou a vesele s ním lezu. Mikrotrhliny jsou podle Schub
  Re: PETZL Reverso 318.07.2012
Před mnoha lety spadla osma někomu ze střechy ve Svatém Janu na Křížové cestě (cca 50 m vzduchem). D
   Re: PETZL Reverso 318.07.2012
osma na pálavě polet cca 30m naraz šupa jak sviňa a leze do teď slaňuje a jistí
    Re: PETZL Reverso 319.07.2012
Mně onehdá spadla osma asi z 200m a už jsem jí nenašel;-) Jak tu padlo, mikrotrhliny jsou zažitá pov
  Re: PETZL Reverso 318.07.2012
Koukam ze nakupujeme ve stejnem obchode ;)
Muj Guide se kterym poslednich par let jistim taky

 Karabiny - čištění17.07.2012
Když se zhorší chod zámku karabiny (lehce nedovírá, je příliš měkký, vrže), tak karábli máchám v horké vodě nebo přímo sprchuju. Nechám vysušit a potom do místa pružinky stříknu WD40. To samé dělám i u pojistkou zámku (drhne, když je v ní binec). Děláte t
 Re: Karabiny - čištění17.07.2012
A skladuješ je na zahradě nebo co? Když karabiny hodně používáš, nemůžou ti snad ani vydržet tak dlo
  Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Mne vrzou od sajrajtu, co se dostane dovnitr, ale necham to zase vypadnout. Cim vic budes mazat, tim
   Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Právě proto sháním názor, jestli někdo používá něco jiného než olejovou bázi, aby to nechytalo opět
  Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Jak to myslíš "nemohou tak dlouho vydržet". Vylezu ročně cca 100 cest (90% skalky, zbytek
   Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Tak 100 cest za rok je dost málo, ne? Tolik jich vylezu za tejden dovolené.
    Re: Karabiny - čištění18.07.2012
Tak to si mega hyper super duper vostrej chlapek! A jak tahle informace to souvisi s cistenim karabi
 Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Mazat je lepší něčím teflonovým nebo grafitem. Cokoliv co zůstává mastný je lepidlo a s prachem brus
  Re: Karabiny - čištění17.07.2012
A nějaká vlastní zkušenost se značkami mazadel na teflonové či grafitové bázi?
   Re: Karabiny - čištění17.07.2012
prakticky cokoli určené na řetěz bicyklu.
    Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Tak řetěz kola mažu, důkladně otřu a stejně po výletě sundavám nános černé hmoty z řetězu a koleček
   Re: Karabiny - čištění17.07.2012
grafit prášek, teflon třeba GT85 (výborný i na zámky, bovdeny a podobný věci kterým vadí vysychání m
    Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Vyzkoušel jsem už kde co,ale mazání čímkoli není dobré.Jen karabiny či frendy vyčistím ředidlem S 60
     Re: Karabiny - čištění17.07.2012
Zajímavý tip s tím ředidlem. To by mě nenapadlo. Na elox by to snad vliv mít nemělo a už vůbec ne na
      Re: Karabiny - čištění18.07.2012
Jeden by řekl, že je expresní set rozložitelný, ale možná se pletu.
       Re: Karabiny - čištění18.07.2012
Expres set jo, ale s tim frendem je to trosku obtiznejsi, protoze je v nem napevno sesita smyce.
        Re: Karabiny - čištění18.07.2012
:-), že by pomohlo Pedegree? Pesáčci po tom mají lesklou a zdravou srst.
Teď vážně. Zminili s
      Re: Karabiny - čištění18.07.2012
Chemik nejsem, ale smyčky na frendech bych v ředidle radši nemáchal.
       Re: Karabiny - čištění18.07.2012
No máchat a ani jakkoliv čistit smyce ředidlem by snad nikoho nenapadlo. Libor H. určitě myslel čišt
        Re: Karabiny - čištění18.07.2012
Snad nikdo nepochybuje o mém zdravém rozumu,že bych nechal kapat ředidlo na smyčky.... Vůbec není pr

 Matterhorn16.07.2012
Ahoj, nejedete nekdo na Matterhorn? :)
 Re: Matterhorn20.07.2012
Ahoj, a kdy by to bylo? :)
  Re: Matterhorn20.07.2012
Ted v srpnu. Ozvi se na mail - vitek.palacky@centrum.cz. Ale chtelo by to vic nez dva lidi :)

 Stan Nanok Domus Duo16.07.2012
Ahoj,mate mekdo zkusenosti s norskym stanem Nanok Domus Duo - ma to byt levnejsi alternativa k vybornemu (az na kondenzaci a cenu) norskemu stanu Hilleberg. Dik, Kodl

 Databáze cest16.07.2012
Může mi prosím někdo objasnit, co znamenají zkratky, resp. názvy sloupců (F., P., K., *) v databázi cest? Námět k zamyšlení pro admina, zdali by nebylo od věci, umístit pod tabulku legendu. Děkuji.
 Re: Databáze cest16.07.2012
F- Fotky
P- Přelezy
K- Komentáře
  Re: Databáze cest16.07.2012
*- krása cesty, která je samozřejmě subjektivní názor 1-9 podle toho jak ji ohodnotili lezci

 Bouldrování Praha16.07.2012
Nevíte o nějaké bouldrové oblasti blízko Prahy ?
 Re: Bouldrování Praha16.07.2012
Divoka Sarka :). Pruvodce mas tu:
 Re: Bouldrování Praha16.07.2012
Můžeš zkusit tohle:
 Jak Vybrat Lano16.07.2012
Čau , chci si koupit v Praze lano . Poradíte jak na to ? Dík :)
 Re: Jak Vybrat Lano17.07.2012
Najdeš si horobchody, přijdeš tam, vybereš lano, koupíš ho :-))) No záleží na co ho máš (stěna/venku
 Re: Jak Vybrat Lano17.07.2012
Oblékni se, můžeš si i vyčistit zoubky. Obuj si boty, podle typu bot si je zavaž

TKAN

 Krkavci16.07.2012
V pruvodci z nekdy predpredlonska ci kdy vysel ten novy pro Moravske sakly je "lezeni povoleno od 1.7". Na skale (uz nejkou tu dekadu) je 1.1-15.7 X.

Co ma prednost. Nebyt kras homeland poslechnu skalu jako aktualnejis. Ale protoz
 Re: Krkavci16.07.2012
Juro, už od prvního můžeš. Už mnoho let :-). Přednost má to, co je na netu.
  Re: Krkavci16.07.2012
Platí to co je v průvodci, ten odráží poslední platné výjimky, omezení apod. Občas se vyskytnou loká
   Re: Krkavci16.07.2012
Vlku, a když se výjimka změní, spíš mi to přepíšeš v průvodci, nebo to vyvěsíš na net?
    Re: Krkavci16.07.2012
Výjimka se změní asi za dva roky, ale termíny zůstanou, jsou již léty ustálené a není důvod na nich
     Re: Krkavci17.07.2012
A nemohl by jsi tady uvést o jaké lokality (části) se jedná- které jsou aktuálně uzavřené? Nenašel j
      Re: Krkavci17.07.2012
Aktuálně asi už žádný, ftáci (poštolky) už sou venku. Jinak to bývá přímo na skále, který cesty by s

1   ...   599   600   601   602   603   604   605   606   607   608   609   610   611   612   613   614   615   616   617   618   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 PRIMUS- PUMPA
Ahoj všem.
Stala se mi nemilá věc. Odešla mi pumpa od benzínovýho vařiče Primus. Výrobní vada. Mezi plastovou lisovanou částí a plechovým válcem pro pumpu mi protéká benzín. Zacházel jsem s tím opatrně. Nová stojí přes 1500kč. Problém je v tom, že už nemůžu dohledat záručák. Nebyl by někdo tak hodný, kdo má ještě Primus v záruce a pomohl by mi to přes něj reklamovat. Jsem z Prahy. Děkuju moc.
Milan
Milan18:10:13 17.07.2012
odpovědět 
 Re: PRIMUS- PUMPA
No a mas to jeste v zaruce? Pokud ne, tak Ti prodam svuj zarucak , ale chci za nej za 2.500, - Kc.
Martas.19:02:15 17.07.2012
odpovědět 
  Re: PRIMUS- PUMPA
No právě tak jsem to Martine nemyslel. Jelikož záručák nemůžu nají, tak bych to rád reklamoval na někoho jinýho, komu ještě platí. Nemusíš mi ho ani prodávat. Stačilo by se sejít v Praze a společne zajít do obchodu, kde to reklamujeme. Tobě záručák zůstane a mě to opraví. Pokud z toho potřebuješ tak těžce vytřískat prachy.... tak ti něco dát můžu. Ale jelikož nová pumpa stojí asi 1600 tak asi chápeš, že od tebe kupovat záručák za 2500 nemá smyls.
19:09:05 17.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
Případně můj tel je 734 333 471.
Díky za pomoc
Milan19:11:21 17.07.2012
odpovědět 
 Re: PRIMUS- PUMPA
Ještěže neprodávám outdoorový vařiče. S váma je koukám radost obchodovat.
21:15:15 17.07.2012
odpovědět 
  Re: PRIMUS- PUMPA
No promin... jestli ti 1700 jako cena za malou pumpicku, ktera vydrzela tri roky prijde normalni, tak ok. Me to tak neprijde. Myslim, ze reklamaci nikoho neokradam.
21:18:00 17.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
Pokud se ti rozbila po třech letech, tak evidentně na reklamaci nemáš nárok. Nepokoušíš se tu náhodou organizovat podvod?
Výhodou je, že ceně 1700 se nejedná o trestný čin.
23:26:47 17.07.2012
odpovědět 
    Re: PRIMUS- PUMPA
Z čeho je prosimtě tak evidentní, že po třech letech nemáš nárok na reklamaci?
honza07:37:48 18.07.2012
odpovědět 
     Re: PRIMUS- PUMPA
Co treba z toho, ze zaruka je dvouleta? :)
09:38:49 18.07.2012
odpovědět 
      Re: PRIMUS- PUMPA
Není.
honza09:43:17 18.07.2012
odpovědět 
       Re: PRIMUS- PUMPA
Do prčic, jak jste přišli na to, že ten vařič je koupenej před třemi lety?
Já tady nikde nevidím, že by to tu autor původního textu psal ...
Robert14:24:40 19.07.2012
odpovědět 
        Re: PRIMUS- PUMPA
S ohledem že píše, že pumpa vydžela jen tři roky, tak ho kupoval min před 3 roky .... třeba je to o dýl, ho měl doma a koukal se na něj, že jo:-))) ... nebo si nejdřív koupil pumpu a pak dokoupil vařič:-DDDDD
17:19:18 19.07.2012
odpovědět 
         Re: PRIMUS- PUMPA
Teda dělat si z někoho legraci není hezký, ale tohle se povedlo:-DDD
Willhem19:20:44 19.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
Pokud to v záruce ještě máš, a jen nemůžeš dohledat záručák či paragon/fakturu, tak jsi jen blbej, ale budiž....to jsme občas každý. I když za blbost se prostě platí, i mně se něco podobného podařilo. Pokud už ale záruční doba doběhla, tak se snažíš o normální ojeb, a ničím to neokecáš ..... že je to potom přístup na ránu je evidentní.
MM10:31:04 18.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
Mne po 15ti letech odeslo tesneni v pumpe od SKS, tak jsem jim napsal, jestli si u nich muzu objednat nove a oni mi ho rovnou poslali i s omluvou, ze se to rozbilo :-D Docela to ukazuje, jakou me kterej vyrobce predstavu o kvalite svejch vyrobku.
tom15:53:38 19.07.2012
odpovědět 
  Re: PRIMUS- PUMPA
Na reklamaci sotva doplati prodejce... za chybu ve vyrobe ruci primus. Jinej varic mi dobre slouzil v horach pres 15 let. To ze primus pumpicka odesla sotva se koukla do sveta me prekvapilo. Ztrata zarucak je bezesporu moje chyba. Ale za to, ze nemam naladu kupovat hned novou me tady nakej lojza moralizovat nemusi. Tyhle veci maj neco vydrzet, kdyz to tolik stoji. Mozna jsi jinyho nazoru...
21:32:08 17.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
A Primus ma delsi zaruku nez 2 roky? Pokud ne, tak moc nechapu o co se tu snazis. Proste ti to po 3 letech odeslo. Je to blby, ale bud si to nechas opravit nebo si koupis jinej (nejspis od jinyho vyrobce, kdyz s timhle nejsi spokojenej).
22:41:44 17.07.2012
odpovědět 
 Re: PRIMUS- PUMPA
Innsbrucker Klettersteig - lanovkou nahoru, u stanice lanovky začíná ferata a zpět je to +- po vrstevnici.
Elferkamm (úvodní část) - lanovka, 300 metrů převýšení, ferata a cca 400 metrů zpět k lanovce.
Celkově je v okolí Innsbrucku a Salzburgu cca 100 ferat.
Pokud bys chtěl dál, tak Itálie:
Rino Pisetta, cca 150 výškových metrů k feratě od auta, potom ferata, chvilka lesem do vesnice Ranzo, kam by ale musel přijet nějaký dobrovolník. Sestup by byl jinak po asfaltce a to je hnus i pro zdravá kolena.
Také Santiero Bozzeto (opět použití lanovky), Monte Albano (těžkou feratou nahoru, lehkou feratou dolu) ....
Je toho spousta, doporučuji koupit si Klettersteig Atlas, autor Paul Werner - jsou tam prvotřídní popisy a spolu s mapou získáš 100% znalost toho co tě čeká ještě než tam přijedeš. Jo a snad netřeba dodávat, že čím lehčí přístup, délka trvání feraty a blízkost města = o víkendech stojej fronty.
00:28:16 18.07.2012
odpovědět 
 Re: PRIMUS- PUMPA
No ještě aby to nebylo tak drahý, když výrobce musí doplácet na takový vychcany jako jsi ty ... prej výrobní vada, ti to nejspíš někde upadlo...
Tuba Kurek07:42:24 18.07.2012
odpovědět 
  Re: PRIMUS- PUMPA
Tady asi mluvim se samejma obchodnickama, zivnostnickama, zidackama a pododne, kterych se to osobne dotyka, co?
Jo... Me to proste prijde hodne predrazeny, kdyz mala pumpicka, co po par letech odchazi stoji stejne, jako kilovatovej agragator. Proste to pres nekoho reklamuju. To je cely. Tak diky za pomoc... Je videt, ze to mezi horolezcema dneska peknce solidarne frci... Potkavat takovyhle moralisty vsude v horach tak mi asi jebne. Zkuste si kluci trochu odfrknout.
16:13:59 18.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
máš možná trošku problém přijmout pravidla hry. hele, koupils hobby levnej plastovej vařič, předpokládám že sis jej před koupí prohlídnul, předpokládám že jsi dostal nějakou záruku, a páč byl vařič vyrobenej naprosto výborně (rozpadl se těsně po vypršení záruky) tak teď koumáš jak to vošálit. to, že podobný prasečinky dělá kdekdo ještě neznamená, že je to normální nebo dokonce v pořádku. (jestli ovšem renomovaný výrobce či kulantní obchodník dává na vařič záruku pětiletou nebo dokonce doživotní, tak prosím přijmi moji omluvu)
Lukas B.17:22:37 18.07.2012
odpovědět 
    Re: PRIMUS- PUMPA
když záruka vyprší, tak je možno u některých vad jít cestou tzv. kulance. není to většinou zasmluvněné ani právně vymahatelné, a slušný obchodník (prodejce) to poskytne na vady a poruchy jaksi nepředpokládatelné a nehorázné. modelovej případ by bylo třeba prasknutí karabiny koupené před pěti lety, ale bez jediného šrámu nebo jiné známky opotřebení a používání při malém zatížení z důvodu mikrotrhliny vzniklé při výrobě.
Lukas B.21:44:21 18.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
Sis ten varic nemel kupovat, kdyz ti jeho dily prijdou predrazeny. Hele, ale soucitim s tebou - mam asi 4 roky pocitac a kleknul mi v nem disk. Byl sakra drahej na to aby vydrzel jen 4 roky, tak taky hledam moznost jak bych si mohl ukrast novej. Vubec vlastne nechapu ty lidi, co si veci normalne kupuji. Me jak neco po par letech odejde, tak zapremyslim a pokud dojdu k tomu, ze je to podle me predrazeny (zatim jsem vzdy dosel k tomuto zaveru!), tak se to taky snazim ziskat nejakou cestou pri ktery za to nebudu muset platit. Z tech pokrivenejch zamindrakovanejch chudacku co se smirili s pravidlama vyrobcu a obchodniku a veci si normalne kupujou, nebo si jakoby uvedomili, ze kdyz ma neco zaruku x let, tak se jim to klidne po x a neco letech muze rozbit, si nic nedelej! Jinak se ale jeste pred koupi casto vyplati premyslet - promyslet si co znamena zaruka atd.
jedine ja vim jak svet funguje17:35:36 18.07.2012
odpovědět 
   Re: PRIMUS- PUMPA
A ty zkus nebejt šetřivej vychcánek.
18:40:25 18.07.2012
odpovědět 
  Re: PRIMUS- PUMPA
Kubo, poraď mu, jak u soudu, ty to s těma reklamačkama, co nejsou vochcávačky, zvládáš přímo bravurně...
20:36:47 18.07.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi