Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Routes:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Boulders:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Mountains:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231266 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lehky stropy21.03.2022
Cau, daji se nekde u nas lezt stropy (venku)? Ale tak do 7+ UIAA, poradite?
 Re: Lehky stropy22.03.2022
Kružberk má strop jeskyně přesně v klase, kterou chceš ;-) Nutné dojištění a do prvních a jediných d
  Re: Lehky stropy22.03.2022
možná je to psáno za 7+, ale sedmičkového jezdce bych do toho neposílal
ale trenink dobrý, d
   Re: Lehky stropy22.03.2022
Zas tak těžké to není, reálně cca 8-
    Re: Lehky stropy22.03.2022
asi jo, my tehdy byli rajbasoví sedmičkáři a dalo nám to zabrat, eště povl.
naši taťkové ta
  Re: Lehky stropy22.03.2022
To vypada zajimave :) a jeste povl, no, no, na to to bude mozna chtit jeste trochu prevahu, ale diky
 Re: Lehky stropy22.03.2022
Na Rybenskejch perníčkách je Převis otce Jeronýma, píšou za 7, ale je to Vysočina, tak to je spíš tě
  Re: Lehky stropy22.03.2022
jedna príma převislá separátní realita je taky na Mufloňáči v jizerkách (a spousta dalších cest doce
 Re: Lehky stropy22.03.2022
Na trenink (pokud jsi z Prahy) jedina na Mammuta, sestkovy desetimetrovy stropy jinde nenajdes. Venk
 Re: Lehky stropy22.03.2022
Proč stropové sedmičky hledáš? Jako raritu nebo jako svůj lezecký cíl?
  Re: Lehky stropy22.03.2022
No, ani ne jako raritku, spis bych si to rad zkusil venku. Mam neco natrenovano na preklizce a proto
   Re: Lehky stropy22.03.2022
   Re: Lehky stropy22.03.2022
OK. Častou chybou začátečníků je (nemyslím to špatně), že natrénují na stěně v převisech, kde lezou
    Re: Lehky stropy22.03.2022
Ma recht. Tech sedmickovejch stropu moc nebude, ale jinak (okolo Prahy) mas ted jako sedmickovej lez
     Re: Lehky stropy22.03.2022
No, srovnávat Českou s Krakonošem jako podobnou obtížnost si může dovolit až lezec, kterej chodí léz
      Re: Lehky stropy22.03.2022
Souhlasim se vsim co pises. Ja jsem psal, ze sedmickovej lezec si muze zkusit Kraka, ne ze je to ste
    Re: Lehky stropy22.03.2022
Ja doufam, ze to nebude muj pripad, na stene vylezu jen o trochu vic nez normalne ve skalach, lezu i
 Re: Lehky stropy22.03.2022
Babka v Brdech.
  Re: Lehky stropy22.03.2022
Byls tam někdy? To jsou devítkový a víc stropy v kluzkým buližníků a nízko nad sutí. To je stejný, j
   Re: Lehky stropy23.03.2022
Babka - je tam jedna sedmička vpravo. Stropová spára by měla být devítka (ale to po mě nechtěj vědě

 Expreska Pouliční holky21.03.2022
Čus, kdyby se současný majitel expresky Singing rock Colt z prvního borháku "Pouličních holek" na Panťáku rozhodl vrátit ji právoplatnému majiteli, nechť ji vrátí tam, odkud ji vzal, tedy do 1.bh. Případně do jakéhokoliv jiného borháku v této ce

 Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022
Ahoj kamarádi! Včera se mi pod plotnami sokolí věže na Suškách zatoulal materiál z celé cesty, který mi spolulezci vysbírali a nechali u báglu zatímco jsem se radoval ze slunných výhledů ve fotogenický. Konkrétně se jednalo o 1x Petzl a 3x BD presky, kara
 Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022
Vse v poradku! Nalezeno dobrymi lidmi )
  Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022
Rádo se stalo. Nejsu taková kunda, jak se traduje.
   Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022
Nevydavej se za mě. Já jsem Jaryn a vždycky jsem byl Jaryn.
    Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 21.03.2022
Že se za tebe někdo jenom podle vydává bylo celkem jasný od chvíle, kdy dotyčný napsal, že není tako
     Re: Ztracené smyce a presky na Suškách 22.03.2022
Kunda sem kunda tam... To potom "Jaryn na hrad" neasi?

 Ztracené klice17.03.2022
Ahoj, nenašel v poddnes večer (17.3.) někdo klíče od auta v Hlubočepech?
David
 Re: Ztracené klice18.03.2022
Co je to za auto?
  Re: Ztracené klice18.03.2022
Stribrny, myslim, že na takovou to otázku by se hodila jiná odpověď. Pokud jsi je našel tak mi prosí
   Re: Ztracené klice18.03.2022
A Jaryn má nový auto.
    Re: Ztracené klice18.03.2022
Vždyť ho našel 😄
     Re: Ztracené klice19.03.2022
Mohl by tu někdo napsat něco relevantního, prosím?
      Re: Ztracené klice19.03.2022
Nevim co znamena poddnes ale vim, ze kdyz to ma v merku Jaryn, je to vyreseny.
       Re: Ztracené klice20.03.2022
Ten Jaryn to je legenda
      Re: Ztracené klice20.03.2022
Moc to teda nejede, no ale což. Nevadí.
       Re: Ztracené klice21.03.2022
Prosim , kam davas zelenou kartu? Za slunecni clonou neni...sakra!

 Ubytování15.03.2022
Ahoj,
Máte prosím někdo nějaký tip kde se ubytovat kolem Žihle?
Rád bych tam s dětmi na pár dní na bouldery. Nejlépe nějaká chatka s topením.
Případně stání na divoko s autem.

Díky Jarda.

 Ubytování15.03.2022
Ahoj,
Máte prosím někdo nějaký tip kde se ubytovat kolem Žihle?
Rád bych tam s dětmi na pár dní na bouldery. Nejlépe nějaká chatka s topením.
Případně stání na divoko s autem.

Díky Jarda.
 Re: Ubytování15.03.2022
-
 vlastní jištění12.03.2022
Pokud budete v sobotu 19.3.2022 hledat námět na nějakou zábavu, tak v Praze na Cibulce, lezecké stěně budou probíhat závody v lezení po vlastním jištění a také se stěnovými cepíny. Poleze se v lanových družstvech. Přijďte se zabavit. za RAinbowwedge.com t
 Re: vlastní jištění15.03.2022
hele to popovidej vic :)
Jak mate osefovany az nejakej trumbera vypadne a secko vyzipuje?
  Re: vlastní jištění15.03.2022
   Re: vlastní jištění15.03.2022
Vysokopevnostní slitina duralu by byl ještě lepčí název :D
Klínovitý to bude i dovnitř, takže
   Re: vlastní jištění15.03.2022
ten katalog sem videl nez jsem to napsal. Hodne si kaldu otazku proc to. Udelejte pak nejaky video,
    Re: vlastní jištění15.03.2022
ale jo napad zajiamvej. Nejlpesi je drzak na klice :)
Tak at vam to nikdo nevyzipuje. Spatne
  Re: vlastní jištění15.03.2022
Taky mi to přijde jako pípovina.. Shybovat na držátku můžu v tramvaji.. A smí se věšet smyce na madl
   Re: vlastní jištění15.03.2022
Vystup z anonymity a přijď se podělit o svůj názor i s autory.
    Re: vlastní jištění15.03.2022
O názor se už podělil, co chceš víc?
    Re: vlastní jištění16.03.2022
Názor máš tady, považuju to za komerční chujovinu, aby na trhu bylo něco novýho a byl kšeft. Koukal
     Re: vlastní jištění16.03.2022
Tak je to blbost :D
Kdyz das idealni podminky (presne pasujici dirku), tak ti zalozi i clovek
      Re: vlastní jištění16.03.2022
Je to v duralu, má nízký tření a úhlově to vypadá že to nebude samosvorný, takže i když to zacukáš t
       Re: vlastní jištění17.03.2022
Ja jsem nemyslel, ze tvuj koment je blbost, ale ze takovyhle vehement na nacvik zakladaniho vlastnih

 Arco - je potreba covid pass na zmrzku?01.03.2022
Jarnaky a Arco, jak jinak. Cov$d pass no way - akorat jak moc to resi v Arcu? Je potreba v krame (Sarche) a na zmrzku? Dikec za aktualni info a at to leze
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?01.03.2022
Projev čtrnáctiletého youtubera? Bože.
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?01.03.2022
Jedte do Ticina (Locarno), tam 17.2. Coronu zrusili :).

Teplo tam bude jak v Arcu, it
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?02.03.2022
Leni dikec, Ticino bylo taky v merku, good 2 know. Treba jeste potvrdi nekdo to Arco.
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?02.03.2022
Na cestu do Itálie z ČR od 1.2. 2022-15.3.2022 je potřeba splnit dvě podmínky: EU Certifikát (v dig
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?02.03.2022
Hranice přejedeš na 99% bez kontroly. Ve vnitrozemí je to o náhodě. Navštívil jsem o víkendu dvě res
   Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?02.03.2022
Jj dik, hranice me nedrti, Vanoce jsme jeli od Baskicka po Siuranu a lezli jsme i ve FR a nikde prob
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?03.03.2022
My tam byli na přelomu prosince a ledna, v obchodech ho nechtěli, ale když jsme si dávali pizzu, kte
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?03.03.2022
Dik moc, jj na Podzim uz taky blbnuli s appkou ale na Ledru to meli super reseny tak, ze kdo nechtel
   Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?03.03.2022
Uvidíme no, my tam taky jedem. A máme teda 2 dávky očkování, třetí už ne, takže pro vstup ok a pro u
    Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?03.03.2022
Systém systémů....
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?07.03.2022
Minulý týden zmrzka na rohu bez covidpasu, obchody s potravinami rovněž, 2 horokrámky taky.
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?07.03.2022
proč si tam přímo nezavoláš, nebo ve tvém případě spíše nenapíšeš?
  Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?07.03.2022
Na ubytko s ockovanim buzerujou, ale da se ukecat, ze to clovek prodelal, tak se na ne pripravte.
 Re: Arco - je potreba covid pass na zmrzku?08.03.2022
Jeste tip: Francie pristi pondeli 14.3. Coronu taky rusi.

 Sněžník 28.02.2022
Ahoj. Nebyl někdo v blizke dobe bouldrovat na snezniku? Jak to tam vypada se snehem? Diky

 La sportiva genius 24.02.2022
Ahoj. Prosím o radu vlastníky lezeček La sportiva genius. Mám nohu 47,lezky jsem koupil 45,ale po dvou lezeních na stěně nevím jestli jsem neměl koupit větší. Prsty v nich bolí jako čert. Tak nevím jestli je ještě jako zánovní neposlat dál ,nebo dál zkouš
 Re: La sportiva genius 25.02.2022
Neroztahnou se ani o piď, mám boty kolem 44 - 44.5 a lezky 43.5 a spokojenost. Jak psal kolega v jin
  Re: La sportiva genius 28.02.2022
Píď je až 20 cm, takové roztažení u lezečky nechce nikdo :-).
   Re: La sportiva genius 28.02.2022
držel bych se anglosaského 9 palců, tedy u mužské ruky mezi palcem a nejvzdálenějším prstem. kontine
 Re: La sportiva genius 25.02.2022
Tu:
 Re: La sportiva genius 25.02.2022
Mám nohu 46 a Geniusy 43 a jsou mi velké. Pro kvalitní stání bych dnes zvolil 42.
  Re: La sportiva genius 28.02.2022
Mám to naprosto stejně, noha 46, Solutiony 42. Mám i jedny 41,5 ale to už je trochu mučení.
 Re: La sportiva genius 28.02.2022
Skoro se neroztáhnou jak jsou úplně celé gumové. Jinak tyhle rady "mám nohu velikosti a lezečku
  Re: La sportiva genius 01.03.2022
Taky jsem přišel na to, že utrpení je zbytečné. I ve větší (aktuální - moderní) lezečce se dají ustá
 Re: La sportiva genius 01.03.2022
Jakékoliv lezečky konceptu no-edge neoplývají pohodlností (letitá Zkušenost s Genius, Venom). Po nás

1   ...   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lehky stropy
Cau, daji se nekde u nas lezt stropy (venku)? Ale tak do 7+ UIAA, poradite?
Kaja20:51:33 21.03.2022
odpovědět 
 Re: Lehky stropy
Kružberk má strop jeskyně přesně v klase, kterou chceš ;-) Nutné dojištění a do prvních a jediných dvou skob neradno padat, takže i morální prvek se najde
 JendaZBrna07:01:09 22.03.2022
odpovědět 
  Re: Lehky stropy
možná je to psáno za 7+, ale sedmičkového jezdce bych do toho neposílal
ale trenink dobrý, dá se to brousit tam a zpět, když není nic lepšího na práci a skobky tam byly tak před třiceti lety, tak jsme tam dávali frendy
teď tam budou tři nebo čtyři borháky a taky to bývá očouzené od táboráků a sem tam něco spadne
08:06:35 22.03.2022
odpovědět 
   Re: Lehky stropy
Zas tak těžké to není, reálně cca 8-
pbla402408:12:07 22.03.2022
odpovědět 
    Re: Lehky stropy
asi jo, my tehdy byli rajbasoví sedmičkáři a dalo nám to zabrat, eště povl.
naši taťkové tam viseli v žebříkách
12:11:05 22.03.2022
odpovědět 
  Re: Lehky stropy
To vypada zajimave :) a jeste povl, no, no, na to to bude mozna chtit jeste trochu prevahu, ale diky za tip.
Kaja13:08:07 22.03.2022
odpovědět 
 Re: Lehky stropy
Na Rybenskejch perníčkách je Převis otce Jeronýma, píšou za 7, ale je to Vysočina, tak to je spíš těžší.

Pak přímo vzorová Seperate Reality v Ostrově, ale slyšel jsem, že upadla a už neexistuje.

Pak taky Matlafika na Rozšípené skále.
09:24:49 22.03.2022
odpovědět 
  Re: Lehky stropy
jedna príma převislá separátní realita je taky na Mufloňáči v jizerkách (a spousta dalších cest docela do kopce). ale je to stráááášně daleko od auta.
Lukas B.15:28:12 22.03.2022
odpovědět 
 Re: Lehky stropy
Na trenink (pokud jsi z Prahy) jedina na Mammuta, sestkovy desetimetrovy stropy jinde nenajdes. Venku se obcas da neco najit, na Marence jsou pekny previsy, na Pasince taky. Na severu je Skalka u Arnultovic. Nejsou to ale vylozene stropy. No a samozrejme Babka, ale to uz bude trochu tezsi nez chces.
caliman10:30:49 22.03.2022
odpovědět 
 Re: Lehky stropy
Proč stropové sedmičky hledáš? Jako raritu nebo jako svůj lezecký cíl?
11:19:21 22.03.2022
odpovědět 
  Re: Lehky stropy
No, ani ne jako raritku, spis bych si to rad zkusil venku. Mam neco natrenovano na preklizce a proto bych to chtel prenest do praxe :)
Kaja13:04:19 22.03.2022
odpovědět 
   Re: Lehky stropy
https://g.denik.cz/41/5a/ rozstipena-skala-bude-znovu-vyhlasena- prirodni-pamatkou-14.jpg
13:34:23 22.03.2022
odpovědět 
   Re: Lehky stropy
OK. Častou chybou začátečníků je (nemyslím to špatně), že natrénují na stěně v převisech, kde lezou např. 7+ a venku pak nemohou vylézt např. 5+ v klasické oblasti. Tak to vyhodnotí, že řeknou, že lezou jen převisy.

Ale venku mají cesty jiný charakter. Bez umění lézt to moc nejde. Respektive jde, ale musíš být neadekvátně silný. Taky jsem v minulosti toužil vylézt svojí první sedmičku, pak osmičku ač jsem na ní lezecky neměl. Jasně nacvičíš ji, ale moc jsem si u toho nezalezl.

Naučit lézt se ti bohatě vyplatí. Navíc sedmičkové stropy jsou zpravidla výmrdy, které zas tolik přelezů nemají.
Šel bych na to jinak a našel si hodně přelézané sedmy. To si sice kolikrát taky hodně zúží svět a přijdeš o krásné cesty, ale při průniku do klasifikace je to dobrý.
Pokud jsem silnej za stěny, doporučil bych ti Českou na Rovišti, krásná cesta, ryze bandaskovací. A pokud se ti bude dařit, tak vedle je Ruce vzhůru (spodek neojebat zprava).
15:16:43 22.03.2022
odpovědět 
    Re: Lehky stropy
Ma recht. Tech sedmickovejch stropu moc nebude, ale jinak (okolo Prahy) mas ted jako sedmickovej lezec uplne brutalni nabidku dobre odjistenejch cest. Solvayovy lomy, Korno (cesty Petrklic, Korno, pak treba Jessie a neni treba se bat ani tezsich), Kobyla, Tetin (zacal bych treba na ceste Strom), cesty v Lomu v Kozle, ale i stare Srbsko (ikdyz to muze byt oklouzany, sporeji odjistene a tezsi). A na tom Rovisti pro sedmickovyho lezce je urcite i El Krakonos, tezky misto je tam jedno jedno, dve, jinak je treba jen vytrvat. Mnoho zdaru!
caliman15:33:13 22.03.2022
odpovědět 
     Re: Lehky stropy
No, srovnávat Českou s Krakonošem jako podobnou obtížnost si může dovolit až lezec, kterej chodí lézt nalevo dozadu. Pro toho, kdo do 7 až 7+ nakukuje tam bude rozdíl dost podstatný. Kdy stěnaře podle mě překvapí i odlez koutem z police.

Ale když vyzkouší všechny zmíněné cesty a ideálně je všechny vyleze, proleze nebo i prosedí ke slaňáku, tak podle mého názoru pro své lezení udělá více než kdy nacvičí nějakej nesmysl ve stropě.
19:26:50 22.03.2022
odpovědět 
      Re: Lehky stropy
Souhlasim se vsim co pises. Ja jsem psal, ze sedmickovej lezec si muze zkusit Kraka, ne ze je to stejne tezky jako Ceska. ;-) Tu by naopak mel sedmickovej lezec prebehnout, protoze IMHO za 7 neni (ale respektuju tu diskuzi u ty cesty, ze se to bude zdat snazsi tomu, kdo ma vytrvalost, treba z umelky). Co myslis vlevo vzadu (na Roviste se dostanu jednou dvakrat do roka)?
caliman21:00:06 22.03.2022
odpovědět 
    Re: Lehky stropy
Ja doufam, ze to nebude muj pripad, na stene vylezu jen o trochu vic nez normalne ve skalach, lezu i povl prakticky na stejny urovni obtiznosti - snad krome pisku, tam jsem se do toho jeste poradne nedostal.
Kaja22:54:09 22.03.2022
odpovědět 
 Re: Lehky stropy
Babka v Brdech. https://www.skalnioblasti.cz /5_index.asp?cmd=6 &skala_id=11535 (vymaž 2 mezery)
Kuba Turek15:46:29 22.03.2022
odpovědět 
  Re: Lehky stropy
Byls tam někdy? To jsou devítkový a víc stropy v kluzkým buližníků a nízko nad sutí. To je stejný, jakobys doporučoval Reschovu štolu v Alkáči.
Tedy úplně mimo!

Když už sedmičkovej strop, tak je jeden ve Svatým Jánu ve Stěně pod křížem. Vede stropem jeskyně. Dá se najít i video. Myslím na emontaně. Já sem to nelezl, jen okolo. Je to dost vzdušný:) Možná jsou ještě malý strůpky kdesi vpravo v tý steně.
k.23:29:35 22.03.2022
odpovědět 
   Re: Lehky stropy
Babka - je tam jedna sedmička vpravo. Stropová spára by měla být devítka (ale to po mě nechtěj vědět, já ji jenom přehákoval po friendech).

Svatý Jan - Střecha Čech 7+ a Plzeňská varianta 9+
Kuba Turek00:30:45 23.03.2022
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi