Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dűrnstein 07.05.2012 Fotky z lezení v rakouském Dűrnsteinu (28.4.-1.5.) pro lezce od Vsetína - momentálně v Praze k mání na emailu: vhlusek@seznam.cz
pujceni vybavy - deti 07.05.2012 Ahoj vsem. Nemate nekdo tip na pujcovnu (v Praze), kde by se daly poridit veci pro 5-6 lety dite ? Prilbu, sedak, mozna macky. Nahoda je blbec.. diky :)
  Re: pujceni vybavy - deti 07.05.2012 Mammut v Holešovicích, možná i Namche na Palmovce. Teda ty mačky nevim nevim, nejen, že by to bylo h
    Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 taky jsem nad tim uvazoval, na druhou stranu, aspon nejaky nesmeky by to na pripadnej led chtelo, at
  Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 Jak na to tak koukám, nejsem si jistej, jestli v nějaký lezecký půjčovně bude přilba na takhle malý
    Re: pujceni vybavy - deti 08.05.2012 nejde ani tak o zadny lezeni, ani padajici kameni, jde o vychazku na ledovec u gloknera, jediny co b
      Re: pujceni vybavy - deti 09.05.2012 5-6 let? To už by s čepicí mohla být Petz Elioss nejmenší velikost a ta je v půjčovnách běžně k dost
        Re: pujceni vybavy - deti 09.05.2012 Souhlas; pokud nehrozí pád kamení (to nebylo na začátku řečeno), taky bych si myslel, že cyklopřilba
        Re: pujceni vybavy - deti 10.05.2012 ahoj, tu cykloprilbu jsem mezitim prijal jako dostatecny nahradni reseni, o kameni rozhodne rec byt
          Re: pujceni vybavy - deti 10.05.2012 Mívají je taky v půjčovnách (jsou to takové mačky jen pod podrážku dospělého člověka, ale pro děcko
obleceni 07.05.2012 Ahoj, mám naprosto hloupý dotaz, nemůžu si už dva dny vzpomenout na značku oblečení na hory, jediné co si pamatuju, že logo té firmy bylo takové kolečko nahoře červené dole modré a uprostřed byla nějaká bíla vlnovka. Já vím, že je to hloupý dotaz, když mě
  Re: obleceni 07.05.2012 montane
  Re: obleceni 07.05.2012 montane
  Re: obleceni 09.05.2012 pepsi :D
obleceni 07.05.2012 Ahoj, mám naprosto hloupý dotaz, nemůžu si už dva dny vzpomenout na značku oblečení na hory, jediné co si pamatuju, že logo té firmy bylo takové kolečko nahoře červené dole modré a uprostřed byla nějaká bíla vlnovka. Já vím, že je to hloupý dotaz, když mě
Pichlweg na Dachstein 07.05.2012 Ahoj, nemáte někdo ponětí jak je to se sněhem v jižní stěně Dachsteinu? Konkrétně nám jde o cestu Pichlweg.
  Re: Pichlweg na Dachstein 07.05.2012 Kamarádi byli před 14dny a sněhu bylo po k*kot, takže ani nelezli a jeli do Hollentalu.
půjčovna vybavení- Slovinsko 06.05.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s půjčením vybavení na ferraty přímo ve Slovinsku? Jestli něco takového funguje (a asi tak za kolik a jak moc komplikovaně) v okolí Kranjske Gory, Soči nebo Trenta? Dík
smrt zdenka Weingartla 06.05.2012 Ahoj všem kamarádům, zprostředkovaně jsem se dověděl o smrti Zdeňka Weingartla, víte o té smutné události více?
Díky, jeho obdivovatel Tomáš Švihnos z Dolního Žlebu
  Re: smrt zdenka Weingartla 06.05.2012 jediný co jsem našla je toto:
"Zdenek Jan Weingartl unexpectedly passed away last week a
La Chambotte 06.05.2012 Ahoj, neznáte někdo náhodou oblast La Chambotte? Jaké je tam lezení, spaní a tak vůbec. Průvodce? Dík
  Re: La Chambotte 06.05.2012 Celkem pěkná oblast nad krásným jezerem, spíše těžší cesty, velké dachy, často přísný nástupy, spaní
bota 05.05.2012 Ahoj všem, na Českém poháru v Jičíně,tuto sobotu, mi někdo snad nechtěně vyměnil moji botu-černou krosku s modrým smajlíkem,prosím o vrácení,mě zůstala ta menší zřejmě tvoje,tak se ozvi ať uděláme výměnu a máme páry stejné velikosti.
děkuji můj tel
Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 05.05.2012 Zdravím,
chci se zeptat na zkušennosti s botami Saltic Hurricane a X-Ray. Potřeboval bych kvalitní botu, především na VHT (Alpy, kde občas připnu mačky, Tatry +teď v létě na Špicberky, kde se nechodí teda úplně po velkejch kopcích ale spíš na treky
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 05.05.2012 Nepaly jsou super, ale tady je trochu limitní ta cena :-)
  Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 05.05.2012 Hurricany mám tři roky. Na zimní lezení jsou super a neměnil bych. Výborně se v nich i leze po skále
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 05.05.2012 To o Hurricanech potvrzuju. Salticy jsou spíš na širší nohu, ale já jsem neměl pohodlnější boty.
  Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 Super, díky. Ještě fakt prosím o zkušennost typu víkendovej přechod Šumavy, hřebenovka v Krkonoších,
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 Tohle se tu už loni řešilo-je problém spojit požadavky na vícedenní trek a ledové lezení.Ta bota co
      Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 To je jasný, úplnej kompromis nikdy nenajdeš, ale aspoň trochu. Nepočítám, že s botou, kterou budu m
        Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 Honzo, je to blbý, ale ten "kompromis" nemůžeš najít ani trochu. To je prostě (za současný
  Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 A nechceš Scarpa Triolet č.45? Snad by jsi s němi byl spokojený, mohly by tak být na to, co píšeš, j
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 06.05.2012 Jo a něco k vyžití-použité 4 dny v Tatrách, nemálo chození na sněhu, dost pohodlné, mačky sedí, pevn
      Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 07.05.2012 To by mi bylo velký...
  Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 07.05.2012 Používám X-Ray, připadají mi univerzálnější a pohodlnější než Hurricany. Pokud ti sednou na nohu, ta
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 07.05.2012 Myslíš, že jsou měkčí?
    Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 07.05.2012 Hele a nevíš, kde by se daly zkusit a ještě - maji na patě hrazdičku na mačky?
      Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 07.05.2012 Na webu Salticu je seznam prodejců. A když napíšeš, odkud jsi, tak ti možná někdo i poradí konkrétně
        Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 08.05.2012 Mám X-Ray testovací vzorek s možností upnutí mačky vpředu pomocí rychloupínáku. Jako horský vůdce po
          Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 08.05.2012 "Mám X-Ray testovací vzorek s možností upnutí mačky vpředu pomocí rychloupínáku." To mne d
            Re: Saltic Hurricane x Saltic X-Ray x jiné 08.05.2012 Spolupracuji ze Salticem už skoro 20 let, tak občas se dostanu k zajímavým modifikacím. Je škoda, že
1
...
621
622
623
624
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
...
2263
Dűrnstein Fotky z lezení v rakouském Dűrnsteinu (28.4.-1.5.) pro lezce od Vsetína - momentálně v Praze k mání na emailu: vhlusek@seznam.cz Věra 22:32:20 07.05.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: