LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
15.Lebloch 10647
Bouldry:
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
15.Šípek 10075
Hory:
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029
12.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231333 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Ahojte, rád bych se zeptal, zda někdo nevíte co je to za týpka, kterého často potkávám na rajčeti nebo klajdě. Leze vždy bez trička, je krásně svalnatej a taky fakt dobře leze, z mýho softmoverskyho pohledu skoro jako mistr světa. Často dělá kolečka bez o
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
asu?
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
asu leze ve svetru, ten to určitě nebyl
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
ja ti ho videl i na bouldrovkach, na Fleschi i na Fritu, vali tam kolecka takovych gradu, ze si z to
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Asu ma dost chlupate zada, nevim nevim
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
ale pod nimi je krasne svalnaty!
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Pod těmi zády? :)
     Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Asu to nejni, tenhle ma kratky vlasy a myslim nema ani jeden chlup. :-) A vostrej, ale jestli leze n
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
a taky špinavá...
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
No ja neviem ten opis sedi na mna až na detail že som v brne nebol už 7 rokov :)
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
lžeš tah-sha-tungo
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
to bude nejakej fantom, u nas v prahee se vyskytuje hned na nekolika preklizkach...
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Ondřej Nevělík možná
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
ale prd..Nevělajz to není...je to sám "malý velký" Petr Solanský!!!!!
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Dík.
     Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
April uz snad neni, tak jen debil se pta verejne na webu na nekoho, koho se boji na stene oslovit. M
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře13.04.2012
Myslim, že nejsi debil, ale do teď to byla docela slušná diskuze.
       Re: Dotaz pro brněnské překližkáře15.04.2012
Sorry...byl jsem moc sprosty?
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře16.04.2012
Solanský chodí na Klajdu? Na rajčeti jsem ho viděl mockrát a podle toho svalovýho popisu by to seděl

 Studenské skály13.04.2012
Ahoj, nevíte někdo jak to tam vypadá s jištěním? Potřebuji něco svého...nebo jsou cesty dobře zajištěny? Děkuji za info! :)
 Re: Studenské skály13.04.2012
Je to odjištěné krásně stačí ti jen presky!
  Re: Studenské skály13.04.2012
Díky!
  Re: Studenské skály13.04.2012
No jak je názorně vidět, tak o pojmech krása mají prostě různí lidé různou představu ... :))) /no fl
   Re: Studenské skály13.04.2012
A jaká je tvá představa? Myslíš, že je to odjištěný mizerně?
    Re: Studenské skály13.04.2012
Uz jsem tam par let nebyl, ale na drtivou vetsinu cest expresky stacily. Pamatuji si, ze v jedne ces
    Re: Studenské skály15.04.2012
Moje představa o krásně zajištěné cestě je taková, že v cestě nejsou nýty a borháky, nýbrž co si tam
     Re: Studenské skály16.04.2012
Sve exkrementy si potom musis odnest domu take...kdyz nic, tak nic.Neco ale prece jen domu neodneses

 Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí12.04.2012
Vyznavači "adrenalínových sportů" si mají podle záměrů ministerstva zdravotnictví platit zdravotní připojištění... Kuřáci, alkoholici, narkomani nebo sebevrazi budou dál léčeni ze standardu. Paráda.
viz třeba zpravy.idnes.cz

 Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí12.04.2012
Nezlob se, ale tvůj výčet obsahuje jednu skupinu lidí, která tam tak úplně nepatří. Jinak ale chápu,
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
Myslim, ze chtel rici, ze vyznavaci adrenalinu si budou muset priplatit na zdrav. pojisteni. Ale fet
   Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
Myslím, že Franta pochopil, co tím chtěl autor sdělit. Jen považoval zařazení sebevrahů do stejné sk
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
Informace tu již proběhla, je něco nového?
     Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
nově to vypadá vážnější a aktuálnější, douška např. tady:
   Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí16.04.2012
Presne. Nedávno jsem poslouchal rozhovor v radiu. Týpek mluvil o hracích automatech a říkal tam stat
 Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
Je to na hlavu postavene, protoze znam mnohem vic dozivotne zmrzacenych kosikaru, hazenkaru, fotbali
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
co jsme si zvolili to máme. Dobře nám tak :-/
   Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
Presne tak. Za komunistu by se to nestalo!
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí13.04.2012
No těma komunistama to nevim, to bych radši neopakoval - ale jinak má hojer naprostou pravdu.
     Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí14.04.2012
dik
 Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
A neplatí oni náhodou více, než ty? Myslím, že alkohol nebo cigarety jsou zatížené takovou spotřební
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
Treba vrcholovi sportovci? Muj bracha je atlet, pulku roku promarodi, diky tomu, ze je pretrenovany
   Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
Já mluvil o pojištění úrazu a podobně. Ne o nemocenské. A nevěřím tomu, že by nějaký vrcholový sport
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
Ale ono je to dost jasný. Většinu přispěvatelů sere (tebe ne?), že by byla zavedena povinnost se při
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
Ani vrcholovíé sportovci nemají extra pojistku na zdravotní péči. Všechno se u nás hradí z toho, co
     Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí15.04.2012
Myslím, že vylívání zlosti tady mezi námi nemá vcelku smysl, protože všichni víme, že je to nesprave
     Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí16.04.2012
Asi se nechápeme - píšu úplně o něčem jiném, než na co odpovídáte. To je jedno, asi se neumím přesně
      Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí16.04.2012
O co tedy jde?

 Nová cesta na Rovišti12.04.2012
Ahoj, nevíte někdo co je za novou cestu mezi Fialovým lesem a Zlatýma koulema? Spodek je dost vmáčknutej, ale prostřední část vypadá hezky. Díky
 Re: Nová cesta na Rovišti12.04.2012
Právě jsem to dal do databáze.Je to celkem pěknej směr a vešlo se to tam v pohodě.
  Re: Nová cesta na Rovišti12.04.2012
Super, rád si jí vyzkouším! Jen tak nadhazuji: Na Roviště jezdí spousta lidí. Nestálo by za to dát t
   Re: Nová cesta na Rovišti12.04.2012
To ja teda mam strach i co se pevnosti tyka.. Staci zabrouzdat historii a hned se najde par pripadu,
  Re: Nová cesta na Rovišti12.04.2012
A jak se ta cesta jmenuje? Jakou to ma obtiznost?
   Re: Nová cesta na Rovišti12.04.2012
Kyselej Déšť za 8..http://www.lezec.cz/cesta.php?key=82145

 AO 8c+ OS12.04.2012
Na vosmánu píšou, že Dipsy zase ouřadoval.

 zapomenute expresky rudice11.04.2012
v pondeli 9.4.2012 si nekdo v rudici zapomnel 3presa,mam je u sebe.
janis
 Re: zapomenute expresky rudice12.04.2012
hod to do inzerce, ztraty nalezy tady to zapadne...
  Re: zapomenute expresky rudice12.04.2012
ja si prave rikal,ze to zapadne tam.hodim to tam ale.

 Beal Diablo10.04.2012
Už jste někdo měli tu čest? http://www.diablo-revolution.com/ Reference? Dojmy?  ;-)
 Re: Beal Diablo11.04.2012
Jo, je příjemný do ruky, ale po dvou dnech na skalách nejde dělat kdvjk závěry... Kluci z totaloutdo
  Re: Beal Diablo11.04.2012
To by me taky zajimalo ;-)
  Re: Beal Diablo11.04.2012
Borci z totaloutdooru budou lano težko hanět, když ho prodávají ... spíš mě zajímal názor někoho, ko
   Re: Beal Diablo11.04.2012
Zkus a uvidíš. Je to novinka, těžko s tím bude mít někdo rozsáhlejší zkušenosti než ty, že si na to
   Re: Beal Diablo11.04.2012
Co toto:
    Re: Beal Diablo12.04.2012
Tohle jsem dnes našla
 Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
S takovejma zelenejma, zlutejma, oranzovejma a cervenejma ctvereckama. Kde sou, kde sou..?
 Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
no fuj pochcaný pysky :-)
 Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
Tady:
  Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
Tak neni a já myslel, že je...pardon!
 Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
ZS to pouští jen v hlavní pískové sezóně a ta zatím nezačala všude. Kolik dní je silnice suchá?
  Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
Ve formě tabulky je to tady:
   Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
Dejte počasí na lezce! Chodí sem nejvíc lidí. Pískomil začal tady, pak ho znárodnil Strnad a ostatní
    Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti?10.04.2012
To jseš tak línej kliknout?
A ona ta aplikace, co +- v reálným čase bere meteodata, nejni tak

 Bolest svalů10.04.2012
Čau chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo z vás nějakou radu na regeneraci svalů.. nebo jak to nazvat.. Mam takovej problém.. poslední dobou po lezení mám pořád natažené svaly(většinou ramenní).. a nepřijde mi, že bych to nějak přeháněl s trénovánim. Le
 Re: Bolest svalů10.04.2012
Nejakej zmeny ve strave?
Hlavne po treninku zaradit protahovani, to urychli regeneraci az o 8
  Re: Bolest svalů10.04.2012
Strava pořád stejná.. nic zdravýho, ale pořád stejný :D
 Re: Bolest svalů10.04.2012
Hmm, zkus BCAA kyseliny, u me to funguje na unavu dokonale - zalezi na vyrobku, obecne ale pred i po
  Re: Bolest svalů10.04.2012
zkus si dat par lehcich aerobnich treninku, lez po velkych, zadny trhaný pohyby...uvidis jestli to b
 Re: Bolest svalů10.04.2012
Co nějaký cviky, kde zabírají ramena, třeba kliky a tak? Nedělat to na počet a rychle, ale spíš poct
 Re: Bolest svalů10.04.2012
Dej pauzu, to je nejlepsi regenerace a dobrej protejnak po lezeni.
 Re: Bolest svalů10.04.2012
BCAA by mohlo trochu pomoct, ale hlavně to bude chtít posílit pomocné svaly ramen. Více např. zde:
 Re: Bolest svalů11.04.2012
To, že dřív jsi takové problémy neměl spíš napovídá, že to přeháníš.
První věc co bych ti dop
  Re: Bolest svalů11.04.2012
Proc mu radis, aby lez do 7+? vzdyt vubec nevis, co leze normalne...
Ja bych to videla na odp
   Re: Bolest svalů11.04.2012
Více méně souhlasím s Feu. Jestli trénuješ od podzimu v kuse, tělo je už nejspíš unavený. Zvolni, de
   Re: Bolest svalů11.04.2012
Do 7+ radím, protože tam jsou furt docela velký chyty, nejsou to žádný zvěrský převisy.
A hl
    Re: Bolest svalů12.04.2012
Pise ze leze 2.rokem. Docela malo lidi co lezou druhym rokem beha na pohodu 7+. Jestli uz radit na c
    Re: Bolest svalů13.04.2012
Nene, máš to nějak posunutý. Velký chyty jsou přeci max. do 6- a zvěrský převisy začínají už na 6+,

 lišty trénink10.04.2012
Zdarec, nevíte někdo, kde by se na e-shopu daly koupit lišty na trénink? stačí jedna velká, jedna střední a jedna malá s deskou. Koukala jsem na amuerte, ale zdá se mi to docela drahý, tak bych byla ráda za vaše další tipy..
díky moc, K
 Re: lišty trénink10.04.2012
Tady maj slušnej výběr a dá se to v pohodě objednat. Já si tam právě koupil sadu lišt na kampus.
 Re: lišty trénink10.04.2012
Máš dvě varianty. Buď šáhneš po profi lištách nebo Ti je někdo "ustrouhá" za pivko a rum.
  Re: lišty trénink10.04.2012
Co to je za kokotinu ze s komercnima listama se vyhnes riziku zraneni slach a uponu?:-)
   Re: lišty trénink11.04.2012
Ja psal profi, ne komercni.
    Re: lišty trénink11.04.2012
Hmm. Profi znamena ze se tim nekdo zivy. Komercni znamena ze na tom nekdo vydelava...
Zda se
     Re: lišty trénink11.04.2012
Je-li živý, tak se tím třeba i živí!-) Nicméně hlavně má vychytané drobnější i větší mouchy.Čiliž: p
      Re: lišty trénink11.04.2012
Obcas se divim, ze se temi hruzami, co se prodavaji, nekdo uzivi :-).
 Re: lišty trénink10.04.2012
Lišty zde:
  Re: lišty trénink10.04.2012
A hlavně sady stejně velkých lišt. Dotyčná shání tři různé lišty...
   Re: lišty trénink10.04.2012
Taky jsem si chtěl ty lišty původně vystrouhat sám, ale když jsem viděl výsledek své práce po asi pů
    Re: lišty trénink11.04.2012
Jo domluva je jistá, ted budeme dělat na zakázku listy delsi nez je standard.
AIX
     Re: lišty trénink11.04.2012
Jirousi, delate jeste listy jake jsou treba v BB na "Porodnici sily" nebo na kampusce - ru
      Re: lišty trénink11.04.2012
jj, da se vyrobit napis k nam ne e-mail ktery by jsi chtel :)
 Re: lišty trénink11.04.2012
Vždyť na to člověk nemusí zase být tak extra šikovný k zakulacení hrany na jakékoliv dřevěné fošničc
  Re: lišty trénink11.04.2012
To sice jo, ale když chceš, aby byly všechny stejný na převislou desku kampusu, tak už to vyžaduje ř
   Re: lišty trénink12.04.2012
Já jsem si lišty na kampus nechal uřezat v OBI.Ten řemeslník, co tam řeže ty fošně, mě tam zrovna sj
    Re: lišty trénink12.04.2012
Jdi do riti s OBI a jim podobnym! Nejdriv tu proklamujes underground samodomo vyrobu a pak tohle???
     Re: lišty trénink12.04.2012
Co se rozčiluješ? Jedna věc je seříznout úhel, druhá zaoblit hrany. S tím prvním může mít leckdo pro
      Re: lišty trénink12.04.2012
Zaoblenie je zalezitost frezy, kazdy truhlar ma na to vybavenie, na listy je dobra mala freza - maly
       Re: lišty trénink12.04.2012
Vybavení a zkušenosti. A protože nedisponuji ani jedním, zakoupil jsem "profi" výrobek a o
        Re: lišty trénink12.04.2012
"PROFI" prosím, co znamená profi? Jde o lištu ze dřeva, která je dřevitější než jiné? Jde
         Re: lišty trénink12.04.2012
A tak víš jak?-) Ono není dřevo jako dřevo (tvrdé, měkké...obojetné)a není úhel jako úhel. Takže kdy
    Re: lišty trénink12.04.2012
Aix právě dělá i dřevěný lišty.
    Re: lišty trénink12.04.2012
když nevíte coby, najdete to v OBI!!!
každý normální běloch, čerňoch i japonec, to přeci zvlá
     Re: lišty trénink12.04.2012
Nebo si zvládne vydělat pár kaček a koupit si to pěkný, ozkoušený a vyladěný od aixáků, kteří podle
      Re: lišty trénink13.04.2012
...ale porad jsou to jenom Prazaci :-).
 Re: lišty trénink12.04.2012
díky vám všem, už mám objednáno:)
  Re: lišty trénink14.04.2012
AIX mozna dela pekny listy, ale dat za 5ks 40cm list cca 5-7 stovek mi prijde jako hoodne ujety. hol
   Re: lišty trénink15.04.2012
Jsi dost mimo, ale nevadí. Chachacha...

1   ...   630   631   632   633   634   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   645   646   647   648   649   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Dotaz pro brněnské překližkáře
Ahojte, rád bych se zeptal, zda někdo nevíte co je to za týpka, kterého často potkávám na rajčeti nebo klajdě. Leze vždy bez trička, je krásně svalnatej a taky fakt dobře leze, z mýho softmoverskyho pohledu skoro jako mistr světa. Často dělá kolečka bez ohledu na barvu chytů a, sice už je to vyšší level, ale kříží třeba i několik cest... Mám strach ho oslovit, protože se bojím, že by se s takovou nulou jako jsem já nebavil. Přesto bych rád věděl kdo to je, protože je širokodaleko nejlepší (až na Adama) nebo aspoň to tak vypadá. Všem brněnským skleníkářům, kteří poradí, předem dík.
Wagabund11:45:37 13.04.2012
odpovědět 
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
asu?
12:05:30 13.04.2012
odpovědět 
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
asu leze ve svetru, ten to určitě nebyl
č15:57:39 13.04.2012
odpovědět 
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
ja ti ho videl i na bouldrovkach, na Fleschi i na Fritu, vali tam kolecka takovych gradu, ze si z toho vzdycky ucvrnknu. A vsiml sis ze leze naostro?
foton12:06:59 13.04.2012
odpovědět 
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Asu ma dost chlupate zada, nevim nevim
foton12:08:45 13.04.2012
odpovědět 
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
ale pod nimi je krasne svalnaty!
12:12:35 13.04.2012
odpovědět 
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Pod těmi zády? :)
12:41:49 13.04.2012
odpovědět 
     Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Asu to nejni, tenhle ma kratky vlasy a myslim nema ani jeden chlup. :-) A vostrej, ale jestli leze naostro nevim, to ja zas koukam na tyto partie radsi po holkach....
Wgbnd.12:55:16 13.04.2012
odpovědět 
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
a taky špinavá...
T14:37:13 13.04.2012
odpovědět 
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
No ja neviem ten opis sedi na mna až na detail že som v brne nebol už 7 rokov :)
13:01:48 13.04.2012
odpovědět 
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
lžeš tah-sha-tungo
15:59:15 13.04.2012
odpovědět 
 Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
to bude nejakej fantom, u nas v prahee se vyskytuje hned na nekolika preklizkach...
sara16:47:47 13.04.2012
odpovědět 
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Ondřej Nevělík možná
18:18:12 13.04.2012
odpovědět 
   Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
ale prd..Nevělajz to není...je to sám "malý velký" Petr Solanský!!!!!
19:01:41 13.04.2012
odpovědět 
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Dík.
Wgbnd.19:41:26 13.04.2012
odpovědět 
     Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
April uz snad neni, tak jen debil se pta verejne na webu na nekoho, koho se boji na stene oslovit. Mozna jsem debil ale ja.
Martas.21:03:07 13.04.2012
odpovědět 
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Myslim, že nejsi debil, ale do teď to byla docela slušná diskuze.
21:24:32 13.04.2012
odpovědět 
       Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Sorry...byl jsem moc sprosty?
Martas.15:25:27 15.04.2012
odpovědět 
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře
Solanský chodí na Klajdu? Na rajčeti jsem ho viděl mockrát a podle toho svalovýho popisu by to sedělo...jen mi tam nesedí ta Klajda
míra11:50:01 16.04.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1432 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi