Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Ahojte, rád bych se zeptal, zda někdo nevíte co je to za týpka, kterého často potkávám na rajčeti nebo klajdě. Leze vždy bez trička, je krásně svalnatej a taky fakt dobře leze, z mýho softmoverskyho pohledu skoro jako mistr světa. Často dělá kolečka bez o
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 asu leze ve svetru, ten to určitě nebyl
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 ja ti ho videl i na bouldrovkach, na Fleschi i na Fritu, vali tam kolecka takovych gradu, ze si z to
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Asu ma dost chlupate zada, nevim nevim
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 ale pod nimi je krasne svalnaty!
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Pod těmi zády? :)
          Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Asu to nejni, tenhle ma kratky vlasy a myslim nema ani jeden chlup. :-) A vostrej, ale jestli leze n
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 a taky špinavá...
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 No ja neviem ten opis sedi na mna až na detail že som v brne nebol už 7 rokov :)
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 lžeš tah-sha-tungo
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 to bude nejakej fantom, u nas v prahee se vyskytuje hned na nekolika preklizkach...
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Ondřej Nevělík možná
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 ale prd..Nevělajz to není...je to sám "malý velký" Petr Solanský!!!!!
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Dík.
          Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 April uz snad neni, tak jen debil se pta verejne na webu na nekoho, koho se boji na stene oslovit. M
            Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 13.04.2012 Myslim, že nejsi debil, ale do teď to byla docela slušná diskuze.
              Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 15.04.2012 Sorry...byl jsem moc sprosty?
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře 16.04.2012 Solanský chodí na Klajdu? Na rajčeti jsem ho viděl mockrát a podle toho svalovýho popisu by to seděl
Studenské skály 13.04.2012 Ahoj, nevíte někdo jak to tam vypadá s jištěním? Potřebuji něco svého...nebo jsou cesty dobře zajištěny? Děkuji za info! :)
  Re: Studenské skály 13.04.2012 Je to odjištěné krásně stačí ti jen presky!
    Re: Studenské skály 13.04.2012 Díky!
    Re: Studenské skály 13.04.2012 No jak je názorně vidět, tak o pojmech krása mají prostě různí lidé různou představu ... :))) /no fl
      Re: Studenské skály 13.04.2012 A jaká je tvá představa? Myslíš, že je to odjištěný mizerně?
        Re: Studenské skály 13.04.2012 Uz jsem tam par let nebyl, ale na drtivou vetsinu cest expresky stacily. Pamatuji si, ze v jedne ces
        Re: Studenské skály 15.04.2012 Moje představa o krásně zajištěné cestě je taková, že v cestě nejsou nýty a borháky, nýbrž co si tam
          Re: Studenské skály 16.04.2012 Sve exkrementy si potom musis odnest domu take...kdyz nic, tak nic.Neco ale prece jen domu neodneses
Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 12.04.2012 Vyznavači "adrenalínových sportů" si mají podle záměrů ministerstva zdravotnictví platit zdravotní připojištění... Kuřáci, alkoholici, narkomani nebo sebevrazi budou dál léčeni ze standardu. Paráda.
viz třeba zpravy.idnes.cz
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 12.04.2012 Nezlob se, ale tvůj výčet obsahuje jednu skupinu lidí, která tam tak úplně nepatří. Jinak ale chápu,
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 Myslim, ze chtel rici, ze vyznavaci adrenalinu si budou muset priplatit na zdrav. pojisteni. Ale fet
      Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 Myslím, že Franta pochopil, co tím chtěl autor sdělit. Jen považoval zařazení sebevrahů do stejné sk
        Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 Informace tu již proběhla, je něco nového?
          Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 nově to vypadá vážnější a aktuálnější, douška např. tady:
      Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 16.04.2012 Presne. Nedávno jsem poslouchal rozhovor v radiu. Týpek mluvil o hracích automatech a říkal tam stat
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 Je to na hlavu postavene, protoze znam mnohem vic dozivotne zmrzacenych kosikaru, hazenkaru, fotbali
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 co jsme si zvolili to máme. Dobře nám tak :-/
      Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 Presne tak. Za komunistu by se to nestalo!
        Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 13.04.2012 No těma komunistama to nevim, to bych radši neopakoval - ale jinak má hojer naprostou pravdu.
  Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 A neplatí oni náhodou více, než ty? Myslím, že alkohol nebo cigarety jsou zatížené takovou spotřební
    Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 Treba vrcholovi sportovci? Muj bracha je atlet, pulku roku promarodi, diky tomu, ze je pretrenovany
      Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 Já mluvil o pojištění úrazu a podobně. Ne o nemocenské. A nevěřím tomu, že by nějaký vrcholový sport
        Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 Ale ono je to dost jasný. Většinu přispěvatelů sere (tebe ne?), že by byla zavedena povinnost se při
        Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 Ani vrcholovíé sportovci nemají extra pojistku na zdravotní péči. Všechno se u nás hradí z toho, co
          Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 15.04.2012 Myslím, že vylívání zlosti tady mezi námi nemá vcelku smysl, protože všichni víme, že je to nesprave
          Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 16.04.2012 Asi se nechápeme - píšu úplně o něčem jiném, než na co odpovídáte. To je jedno, asi se neumím přesně
            Re: Kdo vyznává adrenalin, ať se připojistí 16.04.2012 O co tedy jde?
Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 Ahoj, nevíte někdo co je za novou cestu mezi Fialovým lesem a Zlatýma koulema? Spodek je dost vmáčknutej, ale prostřední část vypadá hezky. Díky
  Re: Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 Právě jsem to dal do databáze.Je to celkem pěknej směr a vešlo se to tam v pohodě.
    Re: Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 Super, rád si jí vyzkouším! Jen tak nadhazuji: Na Roviště jezdí spousta lidí. Nestálo by za to dát t
      Re: Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 To ja teda mam strach i co se pevnosti tyka.. Staci zabrouzdat historii a hned se najde par pripadu,
    Re: Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 A jak se ta cesta jmenuje? Jakou to ma obtiznost?
      Re: Nová cesta na Rovišti 12.04.2012 Kyselej Déšť za 8..http://www.lezec.cz/cesta.php?key=82145
AO 8c+ OS 12.04.2012 Na vosmánu píšou, že Dipsy zase ouřadoval.
  Re: zapomenute expresky rudice 12.04.2012 hod to do inzerce, ztraty nalezy tady to zapadne...
    Re: zapomenute expresky rudice 12.04.2012 ja si prave rikal,ze to zapadne tam.hodim to tam ale.
  Re: Beal Diablo 11.04.2012 Jo, je příjemný do ruky, ale po dvou dnech na skalách nejde dělat kdvjk závěry... Kluci z totaloutdo
    Re: Beal Diablo 11.04.2012 To by me taky zajimalo ;-)
    Re: Beal Diablo 11.04.2012 Borci z totaloutdooru budou lano težko hanět, když ho prodávají ... spíš mě zajímal názor někoho, ko
      Re: Beal Diablo 11.04.2012 Zkus a uvidíš. Je to novinka, těžko s tím bude mít někdo rozsáhlejší zkušenosti než ty, že si na to
  Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti? 10.04.2012 ZS to pouští jen v hlavní pískové sezóně a ta zatím nezačala všude. Kolik dní je silnice suchá?
      Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti? 10.04.2012 Dejte počasí na lezce! Chodí sem nejvíc lidí. Pískomil začal tady, pak ho znárodnil Strnad a ostatní
        Re: Kde je mapa zachcanych pysku na webu skalnich oblasti? 10.04.2012 To jseš tak línej kliknout?
A ona ta aplikace, co +- v reálným čase bere meteodata, nejni tak
Bolest svalů 10.04.2012 Čau chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo z vás nějakou radu na regeneraci svalů.. nebo jak to nazvat.. Mam takovej problém.. poslední dobou po lezení mám pořád natažené svaly(většinou ramenní).. a nepřijde mi, že bych to nějak přeháněl s trénovánim. Le
  Re: Bolest svalů 10.04.2012 Nejakej zmeny ve strave?
Hlavne po treninku zaradit protahovani, to urychli regeneraci az o 8
    Re: Bolest svalů 10.04.2012 Strava pořád stejná.. nic zdravýho, ale pořád stejný :D
  Re: Bolest svalů 10.04.2012 Hmm, zkus BCAA kyseliny, u me to funguje na unavu dokonale - zalezi na vyrobku, obecne ale pred i po
    Re: Bolest svalů 10.04.2012 zkus si dat par lehcich aerobnich treninku, lez po velkych, zadny trhaný pohyby...uvidis jestli to b
  Re: Bolest svalů 10.04.2012 Co nějaký cviky, kde zabírají ramena, třeba kliky a tak? Nedělat to na počet a rychle, ale spíš poct
  Re: Bolest svalů 10.04.2012 Dej pauzu, to je nejlepsi regenerace a dobrej protejnak po lezeni.
  Re: Bolest svalů 10.04.2012 BCAA by mohlo trochu pomoct, ale hlavně to bude chtít posílit pomocné svaly ramen. Více např. zde:
  Re: Bolest svalů 11.04.2012 To, že dřív jsi takové problémy neměl spíš napovídá, že to přeháníš.
První věc co bych ti dop
    Re: Bolest svalů 11.04.2012 Proc mu radis, aby lez do 7+? vzdyt vubec nevis, co leze normalne...
Ja bych to videla na odp
      Re: Bolest svalů 11.04.2012 Více méně souhlasím s Feu. Jestli trénuješ od podzimu v kuse, tělo je už nejspíš unavený. Zvolni, de
      Re: Bolest svalů 11.04.2012 Do 7+ radím, protože tam jsou furt docela velký chyty, nejsou to žádný zvěrský převisy.
A hl
        Re: Bolest svalů 12.04.2012 Pise ze leze 2.rokem. Docela malo lidi co lezou druhym rokem beha na pohodu 7+. Jestli uz radit na c
        Re: Bolest svalů 13.04.2012 Nene, máš to nějak posunutý. Velký chyty jsou přeci max. do 6- a zvěrský převisy začínají už na 6+,
lišty trénink 10.04.2012 Zdarec, nevíte někdo, kde by se na e-shopu daly koupit lišty na trénink? stačí jedna velká, jedna střední a jedna malá s deskou. Koukala jsem na amuerte, ale zdá se mi to docela drahý, tak bych byla ráda za vaše další tipy..
díky moc, K
  Re: lišty trénink 10.04.2012 Tady maj slušnej výběr a dá se to v pohodě objednat. Já si tam právě koupil sadu lišt na kampus.
  Re: lišty trénink 10.04.2012 Máš dvě varianty. Buď šáhneš po profi lištách nebo Ti je někdo "ustrouhá" za pivko a rum.
    Re: lišty trénink 10.04.2012 Co to je za kokotinu ze s komercnima listama se vyhnes riziku zraneni slach a uponu?:-)
      Re: lišty trénink 11.04.2012 Ja psal profi, ne komercni.
        Re: lišty trénink 11.04.2012 Hmm. Profi znamena ze se tim nekdo zivy. Komercni znamena ze na tom nekdo vydelava...
Zda se
          Re: lišty trénink 11.04.2012 Je-li živý, tak se tím třeba i živí!-) Nicméně hlavně má vychytané drobnější i větší mouchy.Čiliž: p
            Re: lišty trénink 11.04.2012 Obcas se divim, ze se temi hruzami, co se prodavaji, nekdo uzivi :-).
      Re: lišty trénink 10.04.2012 Taky jsem si chtěl ty lišty původně vystrouhat sám, ale když jsem viděl výsledek své práce po asi pů
        Re: lišty trénink 11.04.2012 Jo domluva je jistá, ted budeme dělat na zakázku listy delsi nez je standard.
AIX
          Re: lišty trénink 11.04.2012 Jirousi, delate jeste listy jake jsou treba v BB na "Porodnici sily" nebo na kampusce - ru
            Re: lišty trénink 11.04.2012 jj, da se vyrobit napis k nam ne e-mail ktery by jsi chtel :)
  Re: lišty trénink 11.04.2012 Vždyť na to člověk nemusí zase být tak extra šikovný k zakulacení hrany na jakékoliv dřevěné fošničc
    Re: lišty trénink 11.04.2012 To sice jo, ale když chceš, aby byly všechny stejný na převislou desku kampusu, tak už to vyžaduje ř
      Re: lišty trénink 12.04.2012 Já jsem si lišty na kampus nechal uřezat v OBI.Ten řemeslník, co tam řeže ty fošně, mě tam zrovna sj
        Re: lišty trénink 12.04.2012 Jdi do riti s OBI a jim podobnym! Nejdriv tu proklamujes underground samodomo vyrobu a pak tohle???
          Re: lišty trénink 12.04.2012 Co se rozčiluješ? Jedna věc je seříznout úhel, druhá zaoblit hrany. S tím prvním může mít leckdo pro
            Re: lišty trénink 12.04.2012 Zaoblenie je zalezitost frezy, kazdy truhlar ma na to vybavenie, na listy je dobra mala freza - maly
              Re: lišty trénink 12.04.2012 Vybavení a zkušenosti. A protože nedisponuji ani jedním, zakoupil jsem "profi" výrobek a o
                Re: lišty trénink 12.04.2012 "PROFI" prosím, co znamená profi? Jde o lištu ze dřeva, která je dřevitější než jiné? Jde
                  Re: lišty trénink 12.04.2012 A tak víš jak?-) Ono není dřevo jako dřevo (tvrdé, měkké...obojetné)a není úhel jako úhel. Takže kdy
        Re: lišty trénink 12.04.2012 Aix právě dělá i dřevěný lišty.
        Re: lišty trénink 12.04.2012 když nevíte coby, najdete to v OBI!!!
každý normální běloch, čerňoch i japonec, to přeci zvlá
          Re: lišty trénink 12.04.2012 Nebo si zvládne vydělat pár kaček a koupit si to pěkný, ozkoušený a vyladěný od aixáků, kteří podle
            Re: lišty trénink 13.04.2012 ...ale porad jsou to jenom Prazaci :-).
  Re: lišty trénink 12.04.2012 díky vám všem, už mám objednáno:)
    Re: lišty trénink 14.04.2012 AIX mozna dela pekny listy, ale dat za 5ks 40cm list cca 5-7 stovek mi prijde jako hoodne ujety. hol
      Re: lišty trénink 15.04.2012 Jsi dost mimo, ale nevadí. Chachacha...
1
...
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
...
2263
Dotaz pro brněnské překližkáře Ahojte, rád bych se zeptal, zda někdo nevíte co je to za týpka, kterého často potkávám na rajčeti nebo klajdě. Leze vždy bez trička, je krásně svalnatej a taky fakt dobře leze, z mýho softmoverskyho pohledu skoro jako mistr světa. Často dělá kolečka bez ohledu na barvu chytů a, sice už je to vyšší level, ale kříží třeba i několik cest... Mám strach ho oslovit, protože se bojím, že by se s takovou nulou jako jsem já nebavil. Přesto bych rád věděl kdo to je, protože je širokodaleko nejlepší (až na Adama) nebo aspoň to tak vypadá. Všem brněnským skleníkářům, kteří poradí, předem dík. Wagabund 11:45:37 13.04.2012odpovědět
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře asu leze ve svetru, ten to určitě nebyl č 15:57:39 13.04.2012odpovědět
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře ja ti ho videl i na bouldrovkach, na Fleschi i na Fritu, vali tam kolecka takovych gradu, ze si z toho vzdycky ucvrnknu. A vsiml sis ze leze naostro? foton 12:06:59 13.04.2012odpovědět
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Asu ma dost chlupate zada, nevim nevim foton 12:08:45 13.04.2012odpovědět
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře ale pod nimi je krasne svalnaty! 12:12:35 13.04.2012odpovědět
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Pod těmi zády? :) 12:41:49 13.04.2012odpovědět
          Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Asu to nejni, tenhle ma kratky vlasy a myslim nema ani jeden chlup. :-) A vostrej, ale jestli leze naostro nevim, to ja zas koukam na tyto partie radsi po holkach.... Wgbnd. 12:55:16 13.04.2012odpovědět
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře a taky špinavá... T 14:37:13 13.04.2012odpovědět
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře No ja neviem ten opis sedi na mna až na detail že som v brne nebol už 7 rokov :) 13:01:48 13.04.2012odpovědět
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře lžeš tah-sha-tungo 15:59:15 13.04.2012odpovědět
  Re: Dotaz pro brněnské překližkáře to bude nejakej fantom, u nas v prahee se vyskytuje hned na nekolika preklizkach... sara 16:47:47 13.04.2012odpovědět
    Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Ondřej Nevělík možná 18:18:12 13.04.2012odpovědět
      Re: Dotaz pro brněnské překližkáře ale prd..Nevělajz to není...je to sám "malý velký" Petr Solanský!!!!! 19:01:41 13.04.2012odpovědět
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Dík. Wgbnd. 19:41:26 13.04.2012odpovědět
          Re: Dotaz pro brněnské překližkáře April uz snad neni, tak jen debil se pta verejne na webu na nekoho, koho se boji na stene oslovit. Mozna jsem debil ale ja. Martas. 21:03:07 13.04.2012odpovědět
            Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Myslim, že nejsi debil, ale do teď to byla docela slušná diskuze. 21:24:32 13.04.2012odpovědět
              Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Sorry...byl jsem moc sprosty?
Martas. 15:25:27 15.04.2012odpovědět
        Re: Dotaz pro brněnské překližkáře Solanský chodí na Klajdu? Na rajčeti jsem ho viděl mockrát a podle toho svalovýho popisu by to sedělo...jen mi tam nesedí ta Klajda míra 11:50:01 16.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: