Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Košťál 10050 Hory: 22.Bernard 2632 23.X. 2532 24.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Severní stěna Wildspitze-sólo 02.04.2012 Poradi mi nekdo z vas ,kdo lezl severku Wildspitze jake je ojekt.nebezpeci pri nastupu pod stenu hlediska ledovc.trhlin(pri odboceni z normalky vedouci od Breslauer hutte pre sedlo Miterkarjoch) ,pripadne zda je pod stenou okrajova thlina? Rad
  Re: Severní stěna Wildspitze-sólo 02.04.2012 Trhliny jsou i na normálce, nenávazanej bych se tam bez lyží asi dost bál (ačkoliv na podzim tam byl
    Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Příspěvek jsem na Lezce nevkládal. Jen k sobě na web.
H.Kreisinger
  Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Jsou to dobytci! Svaz by mel mit rozklikavaci rozpocet. Kdyz ale vidim, ze neni schopen si poridit a
    Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Ze vas to bavi ...
Serte na CHS, at si delaji co chteji, a bezte radsi lizt, nebo uklizet u s
  Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Wtf? Ja mam teda za to, ze ten zly Mediahouse nebo Kiero na konci mesice posle provozovateli stranek
    Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Proč by to Mediahouse dělal zdarma, když není ani partnerem Svazu. Zobrazovat reklamy můžeš i jinými
      Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 MH není partnerem ČHS, HD nejsou partnerem ČHS, ale třeba HI jsou partnerem ČHS a zároveň využívají
  Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Nevidím už několik let do Media House (mého bratra) a už vůbec ne do Standy. Ale reklamní systém vyu
    Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Už dlouho platí v naší zemi, že na co nemáš přímý důkaz, jako by nebylo, nebo se nestalo.
      Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Úvaha, že ČHS za reklamu musí platit, protože reklama na Lezci je zobrazována přes reklamní systém p
        Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Napsal jsem :
'Je tedy pravděpodobné, že ČHS ve skutečnosti za reklamu svým mediálním partner
          Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Je to úplně mimo, protože technické řešení nasazení banneru vůbec nesouvisí s tím, zda se něco platí
        Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Souhlas se Standou. Z článku autora je naprosto jasné, že neví o čem mluví (technicky).
          Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Je zajímavé, jak se mnou nastíněný problém stočil do čistě techniké roviny. Ve skutečnosti
vů
            Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Tak to pardon, problém se nestáčí do žádné jiné roviny. Jde přeci o to, že jsi napsal, že kamarádi k
              Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Neobviňoval jsem konkrétně nikoho. Napsal jsem jen hypotetickou doměnku, že pokud se reklamy zobrazu
      Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Na to, co tu prohlašuje Honza Kreisinger mohu říci jen tolik, že na takové nesmysly nemá cenu reagov
        Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Nechci vypadat jako Paranoidní Pičus, ale "PP" asi nebude "pink point", že?
  Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Honzo, chtěl jsem ti odpovědět na LR, ale nejde mi to tam, tak tady máš moje vyjádření jakožto čtená
    Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 02.04.2012 Něco mi říká, že Jena trápí něco jiného... Myslím, že O. to celkem vystihl.
      Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 Honzo, nějak tvůj postup vůči ČHS nechápu a nesouhlasím s tebou, ale nejlépe to napsal O.
  Re: Pravděpodobně dochází k tunelování rozpočtu ČHS 03.04.2012 totok nejni očerňování ČHS, ale maskovaná reklama na LR. Za pi:dablju:en Věra Pohlová
Paklenice - velikonoce 02.04.2012 Ahoj,
odjíždíme ve dvou tento pátek odpoledne do Paklenice-Chorvatsko.
Cesta Plzeň-Praha-Brno. Návrat v úterý nebo ve středu.
Pokud by jste měli zájem se svézt, neváhejte se ozvat.
Průvodce máme
Triglav - stav jaro 2012 01.04.2012 Zdar!
rád bych se zeptal, zda jste někdo byl v posledních dnech či týdnech na Triglavu - jak je moc zapadanej ještě ve sněhu ten závěrečnej hromosvod? Chtěl bych tam vytáhnout horolezce-začátečníka, tak jen, zda už je to jakž takž nahoru průchozí .
  Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Triglav byva dostupny celou zimu. POd feratku an lyzich, a pak he t jen kousek - kousek co se chodiv
    Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Jo, to jo, jenom bych nerad kamaráda zatáhl do nějakej nejištěnejch zledovatělejch úseků na dva cepí
      Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Celkem pocitej ze do konce dubna jeste porad bude.. snehu nad 2000 je pomerne dost
La sportiva a Boreal 31.03.2012 Ahoj, mám dotaz. Snažím se sehnat nové lezečky a to buď LS miura, LS futura, LS solution nebo Boreal Kintaro, ale nebyla jsem schopná najít jedinej obchod kde by je měli. Poradíte? Scháním i pro přítele, který potřebuje velikost 44 nebo 44,5 a ani miury n
  Re: La sportiva a Boreal 31.03.2012 Jsi totalne neschopna. Skoda pritele.
    Re: La sportiva a Boreal 31.03.2012 Johanka zřejmě žije v Uzbekistánu, jinak by si zašla do Hudáče :-))))))
      Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Nojo,ale jestli si je chtějí vyzkoušet na noze,tak to problém fakt být může.Bo Solution a natož Futu
        Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Jako zenska bude mit nohu nekde mezi 39-41. To opravdu neni problem zajit do Hudace a ozkouset. Nere
          Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Neschopný jsi ty, a to pochopit psaný text....píše, že je chce pro přítele a potřebuje 44-44,5. Hlev
            Re: La sportiva a Boreal 04.04.2012 Shání !i! pro přítele, takže pro sebe taky. Jste oba stejně vylízaní. Navíc nechápu, proč si přítel
  Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 S Borealem bude asi problém nejen u nás, ale i v Evropě. V současnosti nefrčí tak, jako před deseti
    Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 jj 5.10 je dobrý zboží...
    Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Vyhradne zastoupena je moje prdel.
      Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Tak se podivej na ty čísla,co tam mají ty joudo.Prostě v Cechach musis vyvinout nekdy dost velký usi
        Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Par kliku mysi je obrooovske usili. Jo a nezapomen se utrit. ;)
          Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 To, že Popinář je vyšmelí ze zahraničí neznamená, že výhradní zastoupení ti dá Lasportivu na obchod.
          Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Výhradní zastoupení Hudáče je bohužel fakt. Taky jsem se snažila na veletrhu dojednat se Sportivou n
            Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 jak k sehnání,podívejte se na ty velikosti.Kdyz nejses z Prahy tak si je sice muzes nechat poslat,al
              Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 V tom případě jsi zjevně narazil na díru na trhu a pokud to využiješ, čeká tě pohádkové bohatství. P
                Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 To je videt, ze moc nevidis do outdooroveho obchodu v CR. Ten je diky retezcum jako treba Hudy total
    Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 Jinak děkuji za tip, ale 5.10 není můj šálek čaje. Nevyhovuje mi tvar ani guma. To už raději Scarpa,
  Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 MM děkuji za zastání. Pro ostatní: pár kliků? Prošla jsem každý eshop a doslova každý Hudy i Rock po
    Re: La sportiva a Boreal 04.04.2012 Tak konečně to tu nikdo napsal pořádně,.Plně souhlasím a z vlastní zkušenosti potvrzuji!!!!V dnešní
Raveltik phantom 31.03.2012 Ahojte, chcel by som vedieť, či sa dajú mačky Raveltik Phantom prestaviť na monohrot, bez prikupovania ďalších dielov? Oba hroty by som chel používať v ľade a monopoint napr. v mixoch. Používate to niekto takýmto spôsobom? Aké máte skúsenosti s monopointo
  Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Raveltiky si nekupuj, v mixech je odrovnáš, hroty nic moc nevydržej. Kup si Ramba.
    Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Ramba by som bral, len stoja asi raz toľko ako Raveltiky, a teraz dosť riešim cenu. Mám namysli použ
      Re: Raveltik phantom 31.03.2012 třetí sezónu raveltiky a v pohodě a to dost aktivně !!!ledy mixy skála.
        Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Palo, prosím Ťa, dajú sa prerobiť na monohrot bez pri kupovania ďalších matrošov?
          Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Dají a navíc na tom ušetříš, budeš mít další sadu hrotů. Používám monohrot na mix i na led.
      Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Lezu se Spidery už asi 4 sezony,většinou tak 3 dny v týdnu(přes zimu)-ledy,mixy,drytool,prostě vše a
        Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Ještě doplnění - vyhazovače sněhu jsou i na raveltiky a v žádném terénu bych nikomu nedoporučoval lé
  Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Ja osobne mam Spidery, ale kamaradovi jsem je pred lety Phantomy prenastavoval na mono a navic zahnu
    Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Jo a myslim ze se tam nic dokupovat nemusi. Kdyby ano, tak zajdi do zelezarstvi. Myslim ze tam Ravel
      Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Já jsem o nich taky přemýšlel, ale nakonec jsem si koupil Grively G14. Ty Phantomy postrádaj vyhazov
Průvodce na Sněžník z Hudy cupu 2004 31.03.2012 Ahoj,
prosím Vás nemáte náhodou někdo u sebe kartu s mapkou a průvodcem co se rozdávala závodníkům na prvním HUDYcupu 2004 na Sněžníku?
Myslím, že jsme to tiskly na zelený papír vel.A3, nebo A2.
Kdyby jí někdo měl, tak nám moc pomůžet
Horosvaz.cz a RSS 31.03.2012 Přijde mi fakt dobrej mazec, že za ty prachy co se vydaly za web ČHS ani nefunguje RSS co mají dole na titulní straně ... :-( Jsem si říkala proč mi moje čtečka zobrazuje pořád přání k novýmu roku ... :-( To je teda fakt ostuda :-(((
  Re: Horosvaz.cz a RSS 31.03.2012 Změníš to touhle diskusí, nebo když jim to napíšeš na email?
Podrazit speedstery 31.03.2012 Zkoušel jste někdo podrazit ls speedstery? Myslim si, ze to je nerealne, ale treba to uz nekdo zkusil. . treba se tim z nich stane "normalni" bota :)
  Re: Podrazit speedstery 31.03.2012 Ne, ale poslal bych dotaz do Salticu a Restdaye a uvidíš, kdyžtak potom napiš, co a jak -taky mě to
    Re: Podrazit speedstery 31.03.2012 tohle me taky zajima... botu uz sem i zkousel, ale cekam co kdo rekne na podrazeni... neni tady nekd
      Re: Podrazit speedstery 01.04.2012 Zkusim jim to poslat, at se s tim nejak poperou. Pak sem napisu, jak to dopadlo.
        Re: 02.04.2012 Restday: Nově opravujeme i lezečky značky La Sportiva vyrobeny technologií No-Edge!
          Re: 03.04.2012 tak paráda!
      Re: Podrazit speedstery 03.04.2012 ahoj, pro nás opravit Speedster není problém, umíme samozřejmě opravit i lezečky FUTURA - které jsou
  Re: Podrazit speedstery 12.05.2012 Tak už je mám opravené z RD. Výsledek je takový, že špička už není no edge, ale má klasickou hranu.
Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Našel jsem velmi zajímavý odkaz. Test zachytávání pádů. Naprosto katastroficky působí "zachytávání" do karabiny s otevřeným zámkem při použití Grigri. Karabina má "běžné" parametry nosnosti tj. 23Kn x 8 Kn x 8 Kn, které de facto má vět
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Tak to si dej bacha abys nejistil s karáblej co má oteřenej zámek natvrdo do štandu se třema metrama
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Nadeje umira posledni...
Za prve se nesmi otevrit karabina. Za druhe to lano vypada d
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Padá se fest, ale ne takhle.
        Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 No ono odlezt v horách 2m od štandu, založit, nadlézt metr a padnout (např. poté co něco uloupneš n
          Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 Tak určitě, proto se taky doproučuje lézt jen na skály bez hran a bez výstupků. Ideální je samozřejm
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Souhlas, měla by být uvedená rázová síla lana. Dnes už jsou lana s velmi nízkou rázovou silou, které
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Lámavost otevřených karabin je způsobená používáním magnézia na písku. Písek váže uhličitanové katio
      Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 Konečně pádnej důvod, proč se na ten maglajz vykašlat, a nejenom na písku.
Až se ještě ukáže,
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Konečně důkaz o škodlivosti MG. Bylo na čase,co na to překližkáři,chytí se za nos? Stojí jim to za t
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 01.04.2012 Pfff, staré řešení starých problémů!
Firma Camp k příležitosti dnešního svátku uvede na trh n
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 01.04.2012 Na hromadě pískovcových věží (a nejenom tam) je slaňák pod hranou. Stačí jít na slanění, cvaknout kr
  Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 02.04.2012 Mě by ještě zajímalo k těm odsedkám ve videu, jakým uzlem si mám teda navázat šitou smyci-odsedku na
1
...
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
...
2263
Severní stěna Wildspitze-sólo Poradi mi nekdo z vas ,kdo lezl severku Wildspitze jake je ojekt.nebezpeci pri nastupu pod stenu hlediska ledovc.trhlin(pri odboceni z normalky vedouci od Breslauer hutte pre sedlo Miterkarjoch) ,pripadne zda je pod stenou okrajova thlina? Rad bych si zkusil tuto severku vysolovat ... Patrik Š. 14:12:46 02.04.2012odpovědět
  Re: Severní stěna Wildspitze-sólo Trhliny jsou i na normálce, nenávazanej bych se tam bez lyží asi dost bál (ačkoliv na podzim tam bylo hafo "čehuňů" nenavázaných, jen tak chaoticky pobíhajících mezi trhlinami i mimo vyšlapanou stopu)...pokud odbočíš z normálky pod vrcholovou hlavou a do stěny natraverzuješ v úrovni odtrhovky, bude to "asi" v pohodě...resp. na podzim 2011 bylo. Skrytejch trhlin na normálce je ale hafo. Kleboň 14:25:41 02.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: