Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Křížák 21.03.2012 Nemáte někdo info k nový cestě na Křeslo (nástup asi 10 vlevo od Křesla pro hosta, 2 kruhy, cca VI-VIIa)? Díky
  Re: Křížák 21.03.2012 To už tam je tak dva roky ne?Myslim, že je to VIIa od Mocana
    Re: Křížák 21.03.2012 Je to možný. Každopádně díky, název asi nevíš, co?
      Re: Křížák 21.03.2012 To si fakt nepamatuju, ale je to nahoře ve vrcholovce zapsany
Jistím za jídlo 20.03.2012 Nevzpomene si prosím někdo, jak se jmenoval americký lezec, který lezl celý život a u silnice stopoval s tabulkou "Jistím za jídlo" nebo tak nějak. Vím, že snad o něm byl článek, ale ani bohovi si nevzpomenu. Díky!
  Re: Jistím za jídlo 20.03.2012 Stařec a hory: Fred Beckey
    Re: Jistím za jídlo 21.03.2012 Díky! To je ono.
Pik Lenina 20.03.2012 Ahoj.Zaslechl jsem že na Pik Lenina je k získání povolení vstupu do pohraniční oblasti nutné mít průvodce,neví někdo co je na tom pravdy??Je to prý letošní novinka ze strany kyrgyzských úřadů.Dík za případné informace.Petr.
Matoušovka 20.03.2012 Ahoj, nevíte někdo, jak vypadá aktuálně Matoušovka u Křížan? Minulý týden byla ještě dost mokrá, ale slunce svítí...?
  Re: Matoušovka 20.03.2012 zas tolik slunce do ní nejde, bude to vlhké, hlavně v pravé části.
sasko - uzavírka v kirnitzschtalu 20.03.2012 zdarec! bacha, kdo pojedete do saska, tak kirnitzschtal je průjezdnej od bad schandau jen k beuthanfallu. Od něj je to až k lichtenheiner wasserfall rozkopaný - opravujou břeh. Když chceš jet dál, musíš z druhý strany. Podle cedule to má být zavřený až do
  Re: sasko - uzavírka v kirnitzschtalu 20.03.2012 víte někdo - už je to průjezdné na Porschdorf-Waltersdorf?
značení půlky lana 19.03.2012 Ahoj,uškodím nějak lanu,když půlku lana označim obyčejnou lihovkou?
  Re: značení půlky lana 19.03.2012 použij červenou řepu, krásně barví! nebo v létě borůvky...
    Re: značení půlky lana 19.03.2012 Hlavně to udělej po směru vlákem.Jinak ho znehodnotíš
    Re: značení půlky lana 21.03.2012 Jednoznačně borůvky..ale musíš je nasbírat v ádru, aby to mělo efekt i na morál..a vydrží ti to urči
  Re: značení půlky lana 20.03.2012 zkus s ním zajít do nějakýho lepšího lezeckýho šopu, tak do 50,- by ti to mohli označit...
    Re: značení půlky lana 20.03.2012 Tendon Rope marker (vyrábí pro Tendon Centropen), ale stačí obyčejný Centropen Textile marker 2739 z
      Re: značení půlky lana 20.03.2012 Bohužel se to po čase hojného používání smaže, takže je dobrý to označení obnovovat docela pravideln
        Re: značení půlky lana 20.03.2012 potřebuješ fix bez alkoholu, alokohol nedělá PE dobře, takže běžný liháč určitě ne! nicméně i ten or
          Re: značení půlky lana 20.03.2012 Stím obyč značkovačem bych byl opatrný. Dělá se jich dost velké množství a nikde není psáno, že ten
            Re: značení půlky lana 20.03.2012 Stačí se podívat na to, co je na tom fixu od TENDONu napsáno, a pak zajít do papírnictví - seženeš f
              Re: značení půlky lana 21.03.2012 Tak to v tom případě ano, když víš o čem mluvíš :)
                Re: značení půlky lana 22.03.2012 Nevím jak dnes, ale dřív měl na sobě značkovač od Tendonu ještě originální Centropeňácké označení ..
  Re: značení půlky lana 21.03.2012 Zkus to nožem:)))
  Re: značení půlky lana 22.03.2012 Doporučuji Beal Rope Marker.Sice Se jeví při nákupu jako drahý, ale je to na mnoho a mnoho značení a
    Re: značení půlky lana 23.03.2012 like :-D
Lezení Hradec Králové 19.03.2012 Ahoj, poradíte někdo nějakou lezeckou oblast okolo Hradce Králové? Klidně i něco malého. Díky!
  Re: Lezení Hradec Králové 20.03.2012 Dík za info!
Gorges du Tarn 19.03.2012 Ahoj, nevite jak to aktualne vypada v Tarnu s prejistenim cest?
12ka v labaku 19.03.2012 Nejake drby by nebyly nez vyjde oficialni zprava?
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Něco bych měl;-)
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 neukojitelnou potrebu komentovat vsechno?
      Re: 12ka v labaku 19.03.2012 To taky. Příští víkend pokačíno?
        Re: 12ka v labaku 19.03.2012 domluva pres mail, nekam bych jel
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 No je to prý XIIb. Nějaké info je myslím na stránkách Aixu.
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Má to být XIIb(u Adama jeden nikdy neví) a přelez je snad i natočen. Název jsem už samozřejmě zapomn
      Re: 12ka v labaku 19.03.2012 "To tu jeste nebylo" je prej nazev
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 jirous striha video, takze se vsichni brzy dockame, jak na to, co tu jeste nebylo! :)
      Re: 12ka v labaku 20.03.2012 To tu jeste nebylo? Na nemecky strane je podobnejch cisel docela dost a zdaleka ne vzdy jsou "i
        Re: 12ka v labaku 20.03.2012 Máš představu, který saský dvanáctky jsou inflační a který ne? Poděl se o to.
      video XIIb 20.03.2012 Video XIIb To tu ještě nebylo už je na aix.cz
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Prý 9a francouzskejch, krutej výkon!
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Takže si Adam v sobotu nedělal srandu a opravdu na to v neděli vyrazil?
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Delal si srNdu
      Labak 19.03.2012 Malý Dábel : To tu ještě nebylo ! RP XIIb
První přelez RP Adam Ondra
Jarda Ježek n
        Re: Labak 19.03.2012 viz cs.euroclimbing.com/?p=17541
        Re: Labak 20.03.2012 JPK XIIb je ALE XIc zlebskych! Posun vzdy byl dva stupne!toto pravidlo snad neplati
u nejtezs
          Re: Labak 20.03.2012 Vylez to a pak můžeš klasifikaci opravit ;-) Akorát nevim nevim, jestli tomu Adámek dal XIIb, jestli
  Re: Hollental 19.03.2012 pravdu mas v oboch konstatovaniach.
    Re: Hollental 20.03.2012 Dik :) Cez vikend tam skocim, potom sem dam aktualne info :)
      Re: Hollental 20.03.2012 zachodky boli este zamknute, s prichodom jari ich snad otvoria...
        Re: Hollental 20.03.2012 Záchody zavřené, říčka studená, skály suché(od slunce spálené ruce a krk), naproti nahoře na lanovce
          Re: Hollental 20.03.2012 a kam jste curali, kdyz bylo zavreno? ha? :-)
            Re: Hollental 20.03.2012 Čůrali jsme po sobě navzájem. Máme z toho i hezké video!
          Re: Hollental 21.03.2012 Super, dik.
            Re: Hollental 26.03.2012 Pisem ako som slubil. Zachody na parkovisku su este zavrete, cez cestu je vsak dostupny pramen vody
1
...
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
...
2263
Křížák Nemáte někdo info k nový cestě na Křeslo (nástup asi 10 vlevo od Křesla pro hosta, 2 kruhy, cca VI-VIIa)? Díky s. 09:41:26 21.03.2012odpovědět
  Re: Křížák To už tam je tak dva roky ne?Myslim, že je to VIIa od Mocana MíraK 11:06:41 21.03.2012odpovědět
    Re: Křížák Je to možný. Každopádně díky, název asi nevíš, co? s. 11:29:35 21.03.2012odpovědět
      Re: Křížák To si fakt nepamatuju, ale je to nahoře ve vrcholovce zapsany Mírak 15:24:44 21.03.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: