Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231429 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
ZŠ Bolatice - Bolatice
Olympia - Brno - Modřice
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point Olomouc - Olomouc
Rock Point - OC Nisa - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sněžka02.03.2012
Čau, budu mít trochu troubelínský dotaz :) Jak je to teď s podmínkami na trase Výrovka->Luční->Sněžka? Dá se to i pěšky? Nebo jen na lyžích, sněžnicích? Díkes. Pavel
 Re: Sněžka02.03.2012
Samozřejmě, že se to dá, ale s trochu větší fyzickou námahou, přejít pěšky, takřka se není čeho obáv
  Re: Sněžka02.03.2012
Dík. A myslíš, že se to dá z Pece přes Výrovku a Luční a ze Sněžky dolů pod lanovkou v rozumnému tem
   Re: Sněžka02.03.2012
tenle vikend se bezi krkonosska 70, takze se ti muze stat ze kdyz se budes bezkarum motat pod nohy t
    Re: Sněžka02.03.2012
:-D dík
    Re: Sněžka02.03.2012
Jasně, pokud chceš jít teď o víkendu, tak to je závod - nicméně to zase bude pěkně vyfrézovaný a bok
     Re: Sněžka02.03.2012
dík, už mám lepší představu... na běžkách by to bylo samozřejmě lepší, ale ne všichni jsme běžkaři,
      Re: Sněžka02.03.2012
Z Pece přes Richtrovky na Výrovku a dál na Luční je to prakticky vždy v pohodě .... jezdí tam skůtry
       Re: Sněžka02.03.2012
Pod lanovkou ze Sněžky jsme to šli několikrát pěšky dolů do Pece v zimě a bylo to v pohodě - cesta j
        Re: Sněžka02.03.2012
Tu Sněžku rozhodně nezpochybňuju, ale s tím pěšky jsem od jisté doby opatrnej, kdy jsem si naivně my
         Re: Sněžka03.03.2012
O tom ani já nepochybuju! :)
 Re: Sněžka02.03.2012
zápecník-nejsi náhodou z moravy?
  Re: Sněžka02.03.2012
su
 Re: Sněžka02.03.2012
Ne, dupat v zimě bez lyží po horách je nesmysl.

 Kutná Hora02.03.2012
ahoj pracuju ted kousek mezi kolínem a kutnou horou a narazil sem u obce Hranice na kámen kousek od železniční trati.. byl sem tam v noci s čelovkou a viděl i skoby a linky tak se chci zeptat,prosím, jak se skála jmenuje popř. jake jsou pravidla a podmínk
 Re: Kutná Hora02.03.2012
Pašinka, konkrétně Skála u Kohoutova mlýna. Info na

 Okamžik radosti01.03.2012
Ahoj, máte někdo prosím film Okamžik radosti?Prosim o odkaz, díky moc.

 půlroční pauza01.03.2012
Zdarec, mám dotaz,zda máte zkušenost se začínáním po delší pauze. Nikdy jsem nelezla nějak skvěle, na prvním tak max. 6+ zhruba po roce pravidelnýho lezení. Pak přišel zánět šlach, tak jsem tři měsíce nelezla, pak jsem začínala hodně opatrně jednou týdně
 Re: půlroční pauza01.03.2012
:) .. jelikož bytostně nesnáším lezení na stěně a přirovnávám to k posilovně (tam bych ani nepáchnul
  Re: půlroční pauza01.03.2012
Beliale tebe bych fakt někdy chtěla vidět na živo ... Ty tvoje kydy jsou fakt unikátní a přírodní úk
   Re: půlroční pauza02.03.2012
Že? Taky u nich každý večer onanuju.
 Re: půlroční pauza01.03.2012
Pul roku je dlouha doba. Do vykonnosti se budes vracet rychleji nez nekdo kdo v zivote nelez, ale kl
  Re: půlroční pauza07.03.2012
díkas. Jak na sviňu jsem teď chytla chřipku, takže se mi začátek protáhne zas o 14 dní, sakraaaaaaa
 Re: půlroční pauza01.03.2012
Mam. Pred urazem tak okolo 7- na RP. Po pul rocni pauze stezi 5. Nejhorsi bylo se prinutit chodit 2x
 Re: půlroční pauza01.03.2012
Mam. Pred urazem tak okolo 7- na RP. Po pul rocni pauze stezi 5. Nejhorsi bylo se prinutit chodit 2x
  Re: půlroční pauza07.03.2012
jéé, tak to jsi mě potěšil, že je to normální a že to jde rychle zpátky:) Nikdy jsem netrénovala něj
 Re: půlroční pauza01.03.2012
lezenie po pauze je super. Najprv strasna bieda, potom prudky nastup, radost z rychleho narastu form
  Re: půlroční pauza07.03.2012
dík za optimistický úhel pohledu. Snad z toho budu mít takovou radost, i když se začátek odložil o d
 Re: půlroční pauza01.03.2012
Hrozně záleží jak lezeš (silově, technicky), kolik toho už máš odlezeno.
Pokud jsi lezla šest
  Konečně rozumné slovo mezi sportovními lezci02.03.2012
Delší cesty? Tak patnáct délek a více?
  Re: půlroční pauza07.03.2012
díky:) já se za silový typ moc nepovažuju, ani v době, kdy jsem byla nerozlezenější, jsem neudělala
 Re: půlroční pauza01.03.2012
(následují chytrý kecy, můžeš přeskočit k dalšímu příspěvku ve kterým Ti odpovídám na to na co se pt
  Re: půlroční pauza01.03.2012
K tomu na co se ptáš: Souhlas s tim, co píšou lidi nade mnou, ale vezmu to víc ze široka. Lezecký ka
   Re: půlroční pauza01.03.2012
Btw: vedle lepší vytrvalosti máš možnost tímhle zlepšit i techniku - nic Tě nestresuje a tak máš pln
    Re: půlroční pauza02.03.2012
Ja bych k tomu jen dodal, ze pokud jsi predtim lezla jen rok, tak vypadek bude pravdepodobne markant
     Re: půlroční pauza02.03.2012
A ja bych k tomu dodal, ze spousta cest bude vylezenych s pevnym brichem, takze leh-seduj o stosest.
      Re: půlroční pauza07.03.2012
tak sedy-lehy mě nenapadly jako lezecký trénink a určitě vyzkouším. S tím protahováním je to fakt, j
    Re: půlroční pauza07.03.2012
díky moc:) 20-40 min. v kuse nevím, jestli spolulezci dovolí, to by šlo tak možná na bouldeovce a tu
 Re: půlroční pauza02.03.2012
Ja som liezol najviac 1 x tyzdenne, max 7+, 8-, tzn. max nadhodnotene sedmicky. Popritom som liezol
  Re: půlroční pauza07.03.2012
I ty starče! :-) ozvi se až ti bude 56 ;-)
  Re: půlroční pauza07.03.2012
jééééééééé, co já bych dala za to, kdybych se mohla vrátit o dva roky zpátky a začínat v 26 letech..
   Re: půlroční pauza07.03.2012
teda o 4
    Po nemoci07.03.2012
A jak jste na tom když marodíte? Po pár dnech proležených v horečkách. jak dlouho se pak vracíte zpě
     Re: Po nemoci07.03.2012
týden nemoc, 4dny s horečkou: po týdnu (2-3x na stěně) to vypadá jakž takž, po 14 dnech v původní ko
     Re: Po nemoci07.03.2012
noo, já teď pro změnu bojuju s chřipkou. V pondělí jdu do práce, ale dám si od stěny oraz tak ještě

 letenky29.02.2012
umíte někdo přebukovat jméno na letence od ryanair?
díky Tom
 Re: letenky02.03.2012
Teď zrovna jsem je platil. Podle mně to nejde. Ještě to na mně červeně blikalo, že jak provedeš Chec

 BD Speed 3029.02.2012
Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto lezeckým batohem? Za všechny poznatky a připomínky budu rád, díky.
 Re: BD Speed 3002.03.2012
Mám Speeda 40 a můžu určitě doporučit. Nejlepší máš zajít si ho vyzkoušet do Hudáče. Každému sedí ji

 Sicílie II.29.02.2012
Na zaklade doporuceni z Lezce letime v breznu lezt tady. Nemel by nekdo jeste nejakou dobrou radu nebo doporuceni na lezeni sportovek 6a az 7a  a take treba pruvodce na prodej, nebo kde by doporucil zacit a kde koupit mapu a tak? V Catanii si pujcuje
 Re: Sicílie II.01.03.2012
Zeptej se Davida Lamy !
  Re: Sicílie II.02.03.2012
To je nejakej mongol?
  Re: Sicílie II.02.03.2012
Taky nevim, co s tim ma Lama spolecnyho.
Pro podrobnejsi informace doporucuje zeptat se me. A

 Sicílie II.29.02.2012
Na zaklade doporuceni z Lezce letime v breznu lezt tady. Nemel by nekdo jeste nejakou dobrou radu nebo doporuceni na lezeni sportovek 6a az 7a  a take treba pruvodce na prodej, nebo kde by doporucil zacit a kde koupit mapu a tak? V Catanii si pujcuje

 špáňo29.02.2012
Ahoj nemáte někdo zkušenosti jaké bývá počasí v dubnu ve špaňelsku? Myslim tim Siurana, margalef..Chceme tam na celý duben.Dík
 Re: špáňo29.02.2012
vetsinou uz dost teplo, ale ojedinele muze i nasnezit...
  Re: špáňo29.02.2012
Jedeme zitra, idealni je brezen, nejmene srazek a teplota kolem krasnych 20ti pres den a 5-7 v noci.
 Re: špáňo01.03.2012
Nazdárek,byli jsme v této oblasti 19.4,takže:větrno,přes den kol.15st.na slunci líp,kolem 10 hod. se

 Slaňování28.02.2012
Čau, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti se slaňováním. Pořád se s přítelkyní dohadujem co je lepší, jestli kyblík nebo osma. Bohužel jsme v lezní i slaňováňí začátečníci tak to nedokážem posoudit. Jedná se nám především o bezpečnost. Dik za odpověď
 Re: Slaňování28.02.2012
Mně osobně přijde lepší na slanění kyblík.. lana máš od sebe oddělené a je to pohodlnější.. ale každ
 Re: Slaňování28.02.2012
Můj názor:
1) Obojí funguje dobře.
2) Obojí má svoje plus a minus - letmo: osma zvládn
  Re: Slaňování28.02.2012
Ještě doplňuju vychytávku ve prospěch osmy, která se dá uplatnit při slaňování na moderních tenkejch
   Re: Slaňování28.02.2012
Souhlas - ono těch různých vychytávek je víc; okolo osmy se dá lano omotávat ještě i jinak, stejně t
 Re: Slaňování28.02.2012
nakonec asi zalezi na osobnich preferencich... & nauc se zachazet s obojim, a to tak abys to ume
  Re: Slaňování28.02.2012
I kyblík je třeba v horách pojistit prusíkem, pro případy, které jsi popsal úplně stejně jako osmu.
   Re: Slaňování29.02.2012
zřejmě bylo myšleno uzly na konci lana (resp. každém konci lana) při vícedélkovém slanění kdy to kýb
    Re: Slaňování29.02.2012
Uzly na konci bez prusíku taky nic moc - pod slaňákem dostaneš do tykve, rychle projedeš celou dýlk
     Re: Slaňování29.02.2012
ale jo. uzly na konci jsou dobrý pro sklerotika, ne pro šlupku šutrem do kebule.
      Re: Slaňování29.02.2012
kdyz je rec o pripojisteni na slaneni - jeskynari pouzivaji shunta kterej se nasadi na lano NAD slan
       Re: Slaňování01.03.2012
na vořezávání větví pochystátor jistě užitečný. při lezení musím s tím dertkem síly co mám velmi uvá
  Re: Slaňování29.02.2012
Prusík je zespodu? Myslel jsem, že když se na lezce díváš z boku, tak je odspodu: Jistící pomůcka, p
   Re: Slaňování29.02.2012
Prusik při slaňování určitě pod "slaňovadlo", třeba do nohavice a co nejkratší.
    Re: Slaňování29.02.2012
Aha, máš pravdu, možné způsoby jsou oba. Nad i pod. Pod by měl být bezpečnější. V případě umístění p
     Re: Slaňování29.02.2012
Prusík za nohavici funguje dobře.
1, nohavice tě unese - musí, je to pevnostní součást sedáku
      Re: Slaňování29.02.2012
Prusík za nohavici je za prvý nepohodlnej při zatížení a hlavně za druhý velmi často funguje pouze p
       Re: Slaňování01.03.2012
O osmu se prusik určitě neodblokuje...
     Re: Slaňování01.03.2012
Prusik nema preco nosit tiahu lezca. Na to je tam zlanitko, na tom sa nema co pokazit. Prusik iba &q
 Re: Slaňování28.02.2012
Zásadní rozdíl mezi osmou a kyblíkem nevidím. Důležité je naučit se tu svoji pomůcku perfektně ovlád
 Re: Slaňování28.02.2012
Stopák
 Re: Slaňování28.02.2012
Coz takhle vyzkouset nejakou horoskolu, nebo treba metodicky den poradany CHS. Vse si procvicite p
  Re: Slaňování29.02.2012
všechny názory jsou pěkný, ale tenhle má palec nahoru :)
 Re: Slaňování28.02.2012
Oboje má svoje. Kýbl (s V-drážkama) líp brzdí na tenkých lanech, do osmy se zase líp zakládá lano v
 Re: Slaňování29.02.2012
Vzhledem k tomu, že osma nepředstavuje oproti kyblíku žádnou markantní výhodu, doporučuju slaňovat k
  Re: Slaňování29.02.2012
Osmou nejde jistit?;-) Velkou výhodou proti kyblu je, že když ten nahoře vyšumí a pak si potřebuje d
   Re: Slaňování29.02.2012
Aaa zase mnoho prispevku od lidi co musi neustale reagovat a pritom moc toho nevi:(, zkus kouknout t
    Re: Slaňování29.02.2012
Takže na osmě se jenom slaňuje a kyblem se jenom jistí?;-) Metodýka je dobrá, akorát když se to přeh
     Re: Slaňování29.02.2012
a proto slanuju pres 2 gri-gri :-D
      Re: Slaňování01.03.2012
Tak tohle si musim zapamatovat :-)

Uz jsem videl metodicky zodpovedne lezce, co meli
      Re: Slaňování01.03.2012
A proc ne na jednom? Neni problem uvazat uzel, ktery pri tahu za jeden pramen drzi a za druhy se pov
       Re: Slaňování01.03.2012
Jakej uzel, aby neprolezl třeba kruhem nebo když jedeš ze smyce? Navíc když slaňuješ převisem či do
    Re: Slaňování01.03.2012
Hele já osmou normálně jistim, páč svou chlupatou jedenáctku do kýble nenarvu a do osmy jo, ačkoliv
     Re: Slaňování01.03.2012
to je otazka hodna zenoveho mistra. jaky je zvuk chlupate jedenactky protahovane osmou v adru v pond
      Re: Slaňování01.03.2012
Kdybych odpověděl, že taková chlupatá jedenáctka ječí, že jí sdíráš chlupy z kůže - dostal bych holí
 Re: Slaňování01.03.2012
Používám z obojí, z hlediska přípravy ke slanění mám jednu bezpečnostní výhradu ke kyblíku. Manipula
  Re: Slaňování01.03.2012
Nevíme... :-))))

1   ...   644   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Sněžka
Čau, budu mít trochu troubelínský dotaz :) Jak je to teď s podmínkami na trase Výrovka->Luční->Sněžka? Dá se to i pěšky? Nebo jen na lyžích, sněžnicích? Díkes. Pavel
zápecník09:20:20 02.03.2012
odpovědět 
 Re: Sněžka
Samozřejmě, že se to dá, ale s trochu větší fyzickou námahou, přejít pěšky, takřka se není čeho obávat, pokud nebude vyloženě hnusné počasí. Běžky ti to ale hodně urychlí, nicméně tam nebudeš v turistických botách první ani poslední. Standardně chodíme různé trasy pěšky na Sněžku na Silvestra. Takže tedy: jo, dá se to.
O.09:58:19 02.03.2012
odpovědět 
  Re: Sněžka
Dík. A myslíš, že se to dá z Pece přes Výrovku a Luční a ze Sněžky dolů pod lanovkou v rozumnému tempu stihnout? Třeba za 7-8 h? Respektive jestli to je pěkná túra nebo se budeme pachtit, bořit a motat běžkařům pod nohy... :) Krkonoše moc neznám, ale právě proto mě to tam láká. Šel jsem to jednou v létě. Na zítřek je docela pěkná předpověď, tak vymýšlím kraviny.
Pavel10:33:17 02.03.2012
odpovědět 
   Re: Sněžka
tenle vikend se bezi krkonosska 70, takze se ti muze stat ze kdyz se budes bezkarum motat pod nohy tak te nejakej napichne na hulku ))). radej pockej az trochu sleze snih.
11:05:36 02.03.2012
odpovědět 
    Re: Sněžka
:-D dík
Pavel11:18:41 02.03.2012
odpovědět 
    Re: Sněžka
Jasně, pokud chceš jít teď o víkendu, tak to je závod - nicméně to zase bude pěkně vyfrézovaný a bokem se po tom pěkně půjde. Cesta z Pece přes Výrovku na Sněžku je dlouhá normálně v létě a nemůžu ti zaručit, že se tam nebudeš "pachtit", ale nemělo by to být nic hrozného - tím, že se tam pohybuje spousta lidí, tak je pravděpodobnost, že aspoň 2/3 trasy budou prošlápnutý a půjde se v tom lépe, nicméně to bude celodenní podnik. S běžkama je to tam paráda, o tom neuvažuješ? Ulehčí ti to a dá se krásně projet po hřebeni kamkoliv, třeba i přespat na Výrovce za 200Kč/noc/os. ve spacáku a strávit tak sobotu i neděli na horách ..
O.11:40:10 02.03.2012
odpovědět 
     Re: Sněžka
dík, už mám lepší představu... na běžkách by to bylo samozřejmě lepší, ale ne všichni jsme běžkaři, asi na tento víkend vymyslím ještě něco jiného
Pavel11:44:05 02.03.2012
odpovědět 
      Re: Sněžka
Z Pece přes Richtrovky na Výrovku a dál na Luční je to prakticky vždy v pohodě .... jezdí tam skůtry a rolby, i když na Výrovku je kopec hnusný a nudný. Ta cesta dolů ze Sněžky pod lanovkou a podobně by mohla být podstatně větší pakárna, dost bych si to rozmyslel, a spíš se rozhodl na místě podle toho, jak je to vůbec prošláplé.
MM15:07:33 02.03.2012
odpovědět 
       Re: Sněžka
Pod lanovkou ze Sněžky jsme to šli několikrát pěšky dolů do Pece v zimě a bylo to v pohodě - cesta je to trochu úmorná, ale dá se sešlápnout v klidu, chodí tu davy turistů a pořád je prošlapaná .. jako zkrátka: pěšky po Krkonoších se pohybovat dá i v zimě.
O.17:17:18 02.03.2012
odpovědět 
        Re: Sněžka
Tu Sněžku rozhodně nezpochybňuju, ale s tím pěšky jsem od jisté doby opatrnej, kdy jsem si naivně myslel jak si vyšlápnu ze Sv.Petra po zelené na Výrovku a málem jsem se ..... a v půlce, kdy jsem začal zapadat ne po kolena ale do půli stehen, jsem to pěkně otočil. Od té doby si ty TSL moc rád nosím přicvaklé na báglu a často se fest hodí.
MM21:22:00 02.03.2012
odpovědět 
         Re: Sněžka
O tom ani já nepochybuju! :)
O.18:03:58 03.03.2012
odpovědět 
 Re: Sněžka
zápecník-nejsi náhodou z moravy?
Čenda11:19:30 02.03.2012
odpovědět 
  Re: Sněžka
su
zápecník11:37:26 02.03.2012
odpovědět 
 Re: Sněžka
Ne, dupat v zimě bez lyží po horách je nesmysl.
stip14:33:07 02.03.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192440)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Severozápadní hrana IV Ostrov
Dlouhý bidlo VIIc Ostrov
Ruční spára VIIa Ostrov
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1286 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi