LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Hotel Impuls - Havířov
Lezecká stěna - Tábor
HoSPORT - Staré Hodějovice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Brnčalka27.02.2012
Ahoj, nevíte, jak je to teď s ubytováním na Brnčálce? Vloni jsem na nového nájemce slyšel jenom chválu, ale letos jsem slyšel, že si prý lidi stěžujou, že se tam netopí a že obsluha je na hovno. Máte někdo aktuální zkušenost? Dík, Pól
 Re: Brnčalka27.02.2012
Je to bohužel tak :-(

 Re: Brnčalka28.02.2012
Konec ledna 2012 - pouze zastávka, nikoliv pobyt: dobrý a levný točený (narozdíl od točenýho na Zboj
 Re: Brnčalka28.02.2012
Ne všechno je tam dokonalé, ale veskrze to šlape (a na obsluhu nemůžu říct křivé slovo). Takže neváh
 Re: Brnčalka28.02.2012
Byli jsme čtyři dny na začátku ledna a naprostá spokojenost. S ČHSkou bydlení na pokoji za 7€, jídla
  Re: Brnčalka28.02.2012
Opačnej pól Teryna - nesouhlas. Nebo se tam vyměnil chatár? Špatnou zkušenost mám spíš na Skalnatý c
   Re: Brnčalka28.02.2012
Chatár se nevyměnil, stále Jílek. Stojím si za svým, ale co člověk, to názor. Ono je jednoduchý zjis
  Re: Brnčalka29.02.2012
srovnavat Terynku s Brncalou neni uplne fer....Brncala je velka turisticka chata kam se da dojet aut
 Re: Brnčalka28.02.2012
Vede to na Brncal jeste "Cervena vesticka"?
  Re: Brnčalka29.02.2012
Jó, to byla vostrá slečna :)
 Re: Brnčalka28.02.2012
Na Brnčalce 4 noci v únoru a dost v pohodě. Jako museli jsme se lehce přioblíknout, ale tak co... by
 Re: Brnčalka28.02.2012
Díky všem za info! Jedeme to otestovat.
  Re: Brnčalka28.02.2012
Vevnitr byla vcera vetsi kosa, nez venku, tak nezapomen na tu perovku.
   Re: Brnčalka29.02.2012
Tieto problemy s kurenim su podla moich info sposobene tym, ze byvaly majitel odtial vsetko drevo od
    Re: Brnčalka29.02.2012
Ale no tak, neříkej mi, že nový chatař nebyl schopný za celý rok sehnat, nakrást nebo koupit dost dř
     Re: Brnčalka29.02.2012
Proste tam nemaj drevo, nebo to v ty kose nevytopi..no a co..neni to petihvezdickouvej hotel s bazen
      Re: Brnčalka29.02.2012
To jo, ale zase kdyz maj na pokoji jen 12 st. (v 1m nad zemi), tak by mohli mit alespon teplo v jide
       Re: Brnčalka29.02.2012
Ok, beru i polínka na topení. Pivo tam ostatně maj, tak budu mít půlku báglu stejně prázdnou, že. :)
        Re: Brnčalka29.02.2012
Pivo maj dobry 1.70E Kozel, 2E Plzen.
      Re: Brnčalka01.03.2012
Sohlasím s tebou, že to není 5* hotel, ale prachy chtějí, že? Nebo jsi snad dostal slevu za to že je
     Re: Brnčalka01.03.2012
No to drevo aj nieco stoji. Si videl tie zasoby, ktore tam boli roky predtym? Vies co taky kolos spo
      Re: Brnčalka01.03.2012
No to sice jo ale minulý rok, když jsme tam byli po výměně, tak se to tolerovat dalo. Výměna byla tě
       Re: Brnčalka01.03.2012
Souhlas se vším.

 Lezeni Strasbourg27.02.2012
Mate niekto tip na lezeni v okoli Strasbourgu?
Diky.
 Re: Lezeni Strasbourg27.02.2012
Zde:

 Sicílie.26.02.2012
Na zaklade doporuceni z Lezce letime v breznu lezt tady. Nemel by nekdo jeste nejakou dobrou radu nebo doporuceni na lezeni sportovek 6a az 7a  a take treba pruvodce na prodej, nebo kde by doporucil zacit a kde koupit mapu a tak? V Catanii si pujcuje

 Lago di Garda25.02.2012
Zdar všem. Chystám se do Itošky k jezeru Lago di Garda.... ovšem nevím, do kterého místa (města) mám jet, abych si i zalozil a né jen blbnul ve vodě atd. Je to obrovské a fakt nevím do které části zamířit :) Má někdo zkušenosti?
 Re: Lago di Garda25.02.2012
Nejlepší to je někde poblíž Arca :)
  Re: Lago di Garda25.02.2012
a nějaký tip na ubytování? ;)
   Re: Lago di Garda25.02.2012
ZOO Camp, strýko Gůgl už ti poradí.
    Re: Lago di Garda25.02.2012
super, díky :)
    Re: Lago di Garda26.02.2012
Jojo, ZOO camp je super, taky ho doporučuju :)
 Re: Lago di Garda26.02.2012
Pokud chces zaroven i WS, tak Torbole je nejlepsi, lezeni Nago. Ubytko v kempu, na divoko nebo
  Re: Lago di Garda26.02.2012
Používal někdo ZOO campu elektrickou přípojku, která je mezi několika sousedícími "stan placy&
   Re: Lago di Garda28.02.2012
Zpoplatněná není, respektive nebyla.
Ale vyžaduje redukci (tu ti prodaj v kempu, ale je relat
 Re: Lago di Garda26.02.2012
Tak to čumím.. Vypadá to, že Pražáci nejsou u počítačů. Čekal bych, že Tě tu někdo hned začne hlásit
  Re: Lago di Garda26.02.2012
Co to 7b ? poň si ho vyseděl ? :)

 podmínky v Krasu24.02.2012
Krasoví specialisté, jaké jsou aktuální podmínky v Krasu? Dá se někde lízt, nebo je všechno mokrý?
 Re: podmínky v Krasu24.02.2012
Rudice by snad mohly byt ok, pocasi je celkem fajn, mozna Kostelik, neco ve Sloupu...ale to je jen m
  Re: podmínky v Krasu25.02.2012
Rychlé tání znamená, že se shora zatéká, navíc se prudce oteplilo a voda zkondenzovala na skále, vče
   Re: podmínky v Krasu25.02.2012
V Rudicich bylo podminky vpohode, treni skvele, teplota na mikinu. Az na to blato pod skalama, prist
    Re: podmínky v Krasu25.02.2012
díky za odpovědi, Rudice v pohodě. Sem tam něco zatečený, jinak naprostá paráda.

 Pieps freeride24.02.2012
Ahoj varuji před timdle pípákem, zrovna se objevil v inzerci. Kámoše v lavině s timdle přístrojem najdete jen sotva. Malej dosah, display hazí cisla i smery trosku na nahodu. V lavině jde o rychlost vyhledání, tak na pípacích radši nešetřete
 Re: Pieps freeride27.02.2012
Ty jseš nějakej chytrej :) ... možná by stačilo upozornit na to, k čemu je tento pípák určený. To ta
  Re: Pieps freeride27.02.2012
Jako ze se pri FRERIDE neztratite kaamosum v mlze jo? :D
  Re: Pieps freeride27.02.2012
To mi teda vysvětli. Tešn pípák je prostě k prdu, leda že bych spoléhal na to, že při freeride budu
  Re: Pieps freeride29.02.2012
Tak esi pocitas s tim ze to pri frýrajdu vzdycky zasype jenom tebe s timdle piepsem tak je to samose
   Re: Pieps freeride29.02.2012
Cvičit, cvičit cvičit....a najdeš je s čímkoliv co chytá signál.
Když nebudeš cviči tak je ne
    Re: Pieps freeride29.02.2012
No dobře, ale při stejným počtu hodin cvičení s tříantéňákem a s frýrajdem najdeš zasypanýho v průmě
    Re: Pieps freeride29.02.2012
Problém Piepsu freeride je v tom, že při větším počtu zasypaných neumí správně vyhodnotit signály a
     Re: Pieps freeride29.02.2012
Nepopírám, ale .....
 Re: Pieps freeride29.02.2012
Co je ti do toho, že se objevil v inzerci. Ten pípák funguje a jeho výkon a vybavenost odpovídá jeho
  Re: Pieps freeride29.02.2012
je mi jedno esi se objevil v inzerci nebo ne. jenom kdyz sem ho tam videl, tak sem si vzpomel ze sto
  Re: Pieps freeride01.03.2012
Tak nějak. Prostě Pieps Freeride má své zákazníky. Např. při skialpové tůře vůdce + klienti. Nechápu
   Re: Pieps freeride01.03.2012
Asi jo, i když bych hodně se divil vůdcovi, kterej si veme klienty a nevyškolí je v hledání pípákem
   Re: Pieps freeride01.03.2012
Asi jo, i když bych hodně se divil vůdcovi, kterej si veme klienty a nevyškolí je v hledání pípákem
   Re: Pieps freeride02.03.2012
Presne, distributor piepsu nam rikal ze hlavni duvod proc to maj v nabidce je prave umoznit mladym k
    Re: Pieps freeride02.03.2012
ano ano , jenda ma pravdu !!!
   Re: Pieps freeride09.01.2015
V prosinci jsem zakoupil dva PIEPS Freeride - nové. Spíše jen tak pro zkoušku a abychom doopravdy ně
 Re: Pieps freeride09.01.2015
Pro ty, co se o pipaky zajimaji vice, je zde test bezpecnostni komise DAV (v nemcine, ale v graficke
  Re: Pieps freeride09.01.2015
Hele, slyšela jsi někdy už zkracovačích URL?
  Re: Pieps freeride09.01.2015
jak bez mezer? Vždyť tam jsou tři :)
a přidávám zkrácený odkaz
 Tatranská magistrála24.02.2012
Zdar! rád bych se zeptal tatranských specialistů, od kdy je zhruba (většinou) dobře průchozí Tatranská magistrála (s případným výstupem na Kriváň)? Mám namysli pěšky s batohem bez sněžnic, lyží apod. Díky za tipy O.
 Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Téměř jistě od července.
  Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Doufal jsem, že bejvá snadněji průchozí aspoň o něco dříve, třeba na konci května, počátku června. A
 Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Od 16.6. hodinu po východe slnka.
  Re: Tatranská magistrála24.02.2012
jo do 16.6 se tam furt motaji nezodpovedni a privozrali skialpinisti presvedceni os vich nekonecnych
 Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Pokud tvůj výlet na Kriváň není za účelem lezení, tak
  Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Dík za odkaz. Vím, že tam nevede, díky za starost :), na pravidla nekašlu - lepší poslouchat špatné
  Re: Tatranská magistrála24.02.2012
Nezmysel, práveže podľa návštevného poriadku je turistický chodník na Kriváň do 15.6. uzavretý a hor
   Re: Tatranská magistrála27.02.2012
Ale nemusíš zoufat, protože většinou i v červnu je tam ještě sníh. Pokud sníh nechceš, tak je fakt n
    Re: Tatranská magistrála27.02.2012
Sníh nevadí, pokud ho není metr a půl, abych šel kilometr dva dny. :) ---

 škrovád24.02.2012
Zdar, nevíte někdo jak to vypadá na Škrovádě? Je tam vlhko nebo by to o víkendu šlo? Díky za info
 Re: škrovád24.02.2012
Je mokro. Když ale vydrží nepršet, tak by to alespoň okolo Centrálu mohlo vyschnout.

 Jaké lezečky?23.02.2012
Ahoj!
Po 15 letech jsem opět začala lézt.
Chci si koupit lezečky, ale jaksi už nemám žádný přehled. Moje předchozí byly Buffa ( ty už čekají až dorostou děti)Moje lezecké schopnosti jsou tak maximálně 7a.Materiál vápenec a to ostatní co tu n
 Re: Jaké lezečky?23.02.2012
Obejdi pár šopů a vyzkoušej na co přijdeš. Co ti bude sedět, to kup!
 Re: Jaké lezečky?24.02.2012
Když jsi měl Bufa, kup Bufa:
 Re: Jaké lezečky?24.02.2012
Buffa nebo Salticy, nad tím bych ani nepřemýšlel.

Rock Pillars Ozone, 5.10 Anasazi VC
 Re: Jaké lezečky?24.02.2012
Na to se moc poradit nedá, hlavně aby ti seděly na noze. Bufa a Triop bych osobně vynechal, Saltic a
 Re: Jaké lezečky?24.02.2012
kup ty který ti budou pohodlný, po té době nebotřebuješ nic údernýho, tvrdýho, o dvě čísla menšího c
 Re: Jaké lezečky?24.02.2012
kup ty který ti budou pohodlný, po té době nebotřebuješ nic údernýho, tvrdýho, o dvě čísla menšího c
 Re: Jaké lezečky?27.02.2012
Mám Saltic hurricane a spokojenost - za ty prachy (cca 5 litrů) dobrý.
  Re: Jaké lezečky?27.02.2012
ty vole, za 5 litrů ještě aby pohodlný nebyly :D
   Re: Jaké lezečky?27.02.2012
Taky to nejsou lezečky, ale zimní pohorky. A jsou fakt dobrý, sám je mám. Ovšem, na to se asi tazate
    Re: Jaké lezečky?04.03.2012
Děkuji všem kteří napsali svůj názor na moji otázku. :)) Všechny beru v potaz.

Ahoj!

 Anketa o tom co vadí při lezení venku...23.02.2012
V anketě chybí k zaškrtnutí to nejzásadnější: lidi co nevědí jak se chovat ve skalách. Ve skalách, ke skalám, k lidem...

1   ...   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Brnčalka
Ahoj, nevíte, jak je to teď s ubytováním na Brnčálce? Vloni jsem na nového nájemce slyšel jenom chválu, ale letos jsem slyšel, že si prý lidi stěžujou, že se tam netopí a že obsluha je na hovno. Máte někdo aktuální zkušenost? Dík, Pól
Pól21:15:38 27.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Je to bohužel tak :-(

Pavel22:18:01 27.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Konec ledna 2012 - pouze zastávka, nikoliv pobyt: dobrý a levný točený (narozdíl od točenýho na Zbojandě!!), dobrá kapustnica, v okýnku milá slečna.
honza06:50:07 28.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Ne všechno je tam dokonalé, ale veskrze to šlape (a na obsluhu nemůžu říct křivé slovo). Takže neváhej a jeď. Jen trochu tepleji by tam fakt být mohlo!-)
jíra08:01:42 28.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Byli jsme čtyři dny na začátku ledna a naprostá spokojenost. S ČHSkou bydlení na pokoji za 7€, jídla ok, ceny lidský. Rozhodně to nejsou rutinéři rejžující z polohy chaty, podobně příjemná jen Váha, opačnej pól Teryna.
Paja08:20:00 28.02.2012
odpovědět 
  Re: Brnčalka
Opačnej pól Teryna - nesouhlas. Nebo se tam vyměnil chatár? Špatnou zkušenost mám spíš na Skalnatý chatě s Lacem.
honza09:18:29 28.02.2012
odpovědět 
   Re: Brnčalka
Chatár se nevyměnil, stále Jílek. Stojím si za svým, ale co člověk, to názor. Ono je jednoduchý zjistit kam se jezdí víc a kam skoro vůbec.
Paja09:41:39 28.02.2012
odpovědět 
  Re: Brnčalka
srovnavat Terynku s Brncalou neni uplne fer....Brncala je velka turisticka chata kam se da dojet autem, na kole atd....takze me neprekvapuje ze je levnejsi..
Hanz16:40:05 29.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Vede to na Brncal jeste "Cervena vesticka"?
..09:55:10 28.02.2012
odpovědět 
  Re: Brnčalka
Jó, to byla vostrá slečna :)
David12:08:42 29.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Na Brnčalce 4 noci v únoru a dost v pohodě. Jako museli jsme se lehce přioblíknout, ale tak co... bylo to tehdy, jak bylo i -27 Celsiových st, však to je na horách, ne? A obsluha fajná.
Polda10:39:44 28.02.2012
odpovědět 
 Re: Brnčalka
Díky všem za info! Jedeme to otestovat.
Pól11:02:23 28.02.2012
odpovědět 
  Re: Brnčalka
Vevnitr byla vcera vetsi kosa, nez venku, tak nezapomen na tu perovku.
Geo16:26:37 28.02.2012
odpovědět 
   Re: Brnčalka
Tieto problemy s kurenim su podla moich info sposobene tym, ze byvaly majitel odtial vsetko drevo odviezol a novy majitel nestihol navozit dostatok na celu zimu. Takze sa musi sakra setrit. Tuto zimu to treba uz preckat bohuzial. Je to pochopitelnejsie ako napriklad na Gmunderhutte v Maltatali, okolo ktorej ide vedeie vysokeho napatia a oni funguju na agregat, ktory kazdy vecer o deviatej vypinaju kvoli setreniu nafty. Potom je vzdy o tretej rano v izbach 4 stupne :)))
Eric11:35:07 29.02.2012
odpovědět 
    Re: Brnčalka
Ale no tak, neříkej mi, že nový chatař nebyl schopný za celý rok sehnat, nakrást nebo koupit dost dřeva nebo uhlí? Minulý chatár odešel zhruba před 13-ti měsíci...
vonkreuz13:49:41 29.02.2012
odpovědět 
     Re: Brnčalka
Proste tam nemaj drevo, nebo to v ty kose nevytopi..no a co..neni to petihvezdickouvej hotel s bazenem a saunou kam si se svoji narazeckou vyrazis na vikend...
Hanz16:44:19 29.02.2012
odpovědět 
      Re: Brnčalka
To jo, ale zase kdyz maj na pokoji jen 12 st. (v 1m nad zemi), tak by mohli mit alespon teplo v jidelne. Nebo treba alespon susarnu na boty...

Jinak je tam fajn, snidane dobry, vecere ujdou, personal ochotnej, jen je tam zima.
Geo17:20:29 29.02.2012
odpovědět 
       Re: Brnčalka
Ok, beru i polínka na topení. Pivo tam ostatně maj, tak budu mít půlku báglu stejně prázdnou, že. :)
Pól17:26:27 29.02.2012
odpovědět 
        Re: Brnčalka
Pivo maj dobry 1.70E Kozel, 2E Plzen.
Geo17:46:00 29.02.2012
odpovědět 
      Re: Brnčalka
Sohlasím s tebou, že to není 5* hotel, ale prachy chtějí, že? Nebo jsi snad dostal slevu za to že je tam kosa jak v prd...? Jde spíš o princip. Když nešlo na Rysech topení, tak každý aspoň dostal po štamprli nebo čaj, což min. udělalo to, že celé osazenstvo vědělo, že na opravě se maká a chatař si je vědomý toho, že je tam kosa a hlavně - nemůže za to. Proč si nechat srát na hlavu? Ty když v zaměstnání odvedeš svoji práci napůl, jsou všichni spokojeni a říkají si, šak udělal aspoň něco nebo tě zm.dají jak psa? stejné je to se dřevem a uhlím na zimu na horské chatě.
Belial13:57:39 01.03.2012
odpovědět 
     Re: Brnčalka
No to drevo aj nieco stoji. Si videl tie zasoby, ktore tam boli roky predtym? Vies co taky kolos spotrebuje za jednu zimu?
Eric08:42:00 01.03.2012
odpovědět 
      Re: Brnčalka
No to sice jo ale minulý rok, když jsme tam byli po výměně, tak se to tolerovat dalo. Výměna byla těsně před sezónou. Druhou zimu se už to ale tolerovat nedá! Měli dost času si otop zajistit.
Nicméně musím konstatovat, že nová obsluha a snad i majitel jsou celkem v poho. V tomhle směru to je v pořádku.
Aldo10:54:00 01.03.2012
odpovědět 
       Re: Brnčalka
Souhlas se vším.
Belial13:58:26 01.03.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi