Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
37.Barták 10172
Bouldry:
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
37.Rychtrmoc 9400
Hory:
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231360 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezení na Islandu18.02.2012
Ahoj.

Přemýšlím o letním výletu-dovolené na Island. Rád bych to spojil s lezením, ale na internetu jsem nic o lezení na Islandu nenašel. Leze se tam vůbec?? :) Máte nějaké tipy na cestování po Islandu a případnému lezení?
Děkuji
 Re: Lezení na Islandu18.02.2012
No pokud ještě přemýšlíš, tak bych doporučil jet někam jinam. Je tam strašně draho. Za ty prachy se
  Re: Lezení na Islandu18.02.2012
Hrozně draho?? :( Myslel jsem, že to bude o něco levnější než Norsko..
 Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Na cestování je celej Island super a opravdu tam je, po krachu z předloňska, trochu levněji než v No
  Re: Lezení na Islandu19.02.2012
s lezením si myslim to samý, v zimě tam snad něco místňáci lezou s motykama, ale to mi (dle videí) p
   Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Ještě jsem se chtěl zeptat.. Jak je to tam s cestováním? Myslím tím jestli se tam dá spát v pohodě v
    Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Lezení- jen malá oblast někde na východě(dle místní lezkyně), jinak je to jako lego. Co se týče span
     Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Youtube,google. Stačí trochu hledat.
    Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Spaní venku se tam moc neřeší, platí něco jako ve Skandinávii - nespi nikomu na zahradě (v těsný blí
     Re: Lezení na Islandu20.02.2012
pozri tuto stranku:
klifur.is
Su tam pekne spracovane komplet oblasti plus sprievodco

 Zell am Ziller ubytovani17.02.2012
Nevite o nejakem ubytovani pobliz Zell am Ziller prosim? Vikend.
 Re: Zell am Ziller ubytovani18.02.2012
Ubytování velmi snadno potáš podle informací na

 foto dne16.02.2012
údolní na Amora, leze Míra, fotila Líza
 Re: foto dne16.02.2012
Děkuji uctivě. Doplním.

 jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?14.02.2012
Ahoj jaké byste zvolili boty na skialpy a proč?Mam na výběr mezi Dynafit zzero 4(polyuretanové) a Lowa struktura evo.díky Jakub
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?14.02.2012
vyzkoušej a uvidíš co ti víc padne. Lowy jsou tvrdší na sjezd a budou líp sedět na širší noze. Dynaf
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?15.02.2012
Dynafity pokud to chceš na chození a Lowy na sjezd. Na chození a závody jsou Dynafity asi to nejlepš
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?15.02.2012
Mám ZZero4 PX-TF a plná spokojenost. Šlape se v nich dobře, do prašanu i na větrem ubitý sníh v poho
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?16.02.2012
Ahoj,
Jezdím ve Strukturach a jsem naprosto spokojenej...od ťapání po Šumavě, přes Krkonoše a
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?17.02.2012
Tak jsem měl na noze dnes lowy i dynafity a domu jsem si odvezl Dynafity zzero 4.padly mi jak ulitý

 Hledáme Čechy z GR20 ze září 201114.02.2012
Ahoj všem, zkoušíme najít bandu 6 Čechů z Ostravy, které jsme potkali v září 2011 na Korsice na GR20 (konkrétně šli trasu Calenzana až Vizzavona) od 3. do 11.9.2011. Těsně po sestupu z hor nám byl ukraden foťák. A my si na ně nevzali žádný kontakt a hořce
 Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201119.02.2012
Ahoj, vím o koho se jedná a seženu Ti je. Napiš když tak mail kam se mají ozvat.
  Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201119.02.2012
Email napsala, stačí myší najet na Jitka;)
   Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201121.02.2012
Díky:-)
Pořád platí "chytrému napověz, blbého kopni" :-)

 Baterky do čelovky14.02.2012
Zdar,
rád bych zde kolektivu zeptal, jak osobně řešíte baterky do čelovky - kupujete drahé alkalické jednorázové? Nebo nabíjecí a nabíjíte je před každou akcí? Dík za vaše ohlasy, ať to leze, O.
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Na nabijecí Sanyo Eneloop nedám dopustit.I v zimě v pouzdru na přilbě bez problemu.Asi taky zaleží n
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
NiMH a NiCd mrznou už při -5°C. Při -10°C je velmi pravděpodobné, že čelovku už ani nerožneš. Na nab
  Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Zajímá mne to tak celkově, nejen v zimě - ale třeba i v létě a na déle než víkend, sám často jezdím
   Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Asi bych koupil ty Sanyo co tady doporučují. Jenom pozor na nabíječky. Myslím, že Tikka XP má 3xAAA
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Pokud jde o zimu, tak podle mne nejlepší řešení jsou čelovky, které mají baterky v odděleném pouzdru
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
dobijeci jsou dobry na leto, vydrzi akorat ten vikend. Na zimu jednorazovky, nejlepsi co se da za pe
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Eneloopy ač NiMH nemají se zimou problém sám je taky používám a ani při vícedenním pobytu v mínsovyc
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Jednak mluvím z vlastní zkušenosti, ale udávají to i výrobci baterií. Tudíž tvému příspěvku nelze vě
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Věříš víc wikipedii nebo praktické zkušenosti několika uživatelů, co se tu o tom zmínili ?
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Ja mam zas zkusennost ted z nedavne doby, co byly ty mrazy - GPS s alkalickymi AA "zdechla"
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Přidávám svou zkušenost se sanyo eneloop + petzl tikka 2 XP, že i v teplotách kolem -10 až -15 svítí
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
4eneloopy+fenixHP11 at těžký krám,nikdy mne ve štychu nenechal
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Řeším to v Pentlingu ranou do čela - kurva - nemam baterky v čelovce a v pípáku. A solim, čímž roztá
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
jo, bez tebe by Helmuti pochcipali hlady :D
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Kupuju jednorázovky alkalický, ale ne ty drahý, nýbrž např. kaufland nebo podobné. Někde na internet
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Jj, já kupuju v IKEA balení po deseti a mám doma pořád v zásobě, jsou vpohodě. R.
 Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Používám NiMH akumulátory (Varta, Sanyo). Pokud očekávám mráz, chci maximální výkon, výdrž a jde mi
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Kup jednorázoví drahý (těžký, pořádnej kus olova) stejně ti rok vydrží :)
   Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Davide: nevydrží, věř tomu. :) Proto se tu ptám, jak to řešíte, protože dávat několik set (až tisíc)
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Minulý týden v největších mrazech jsem pohodlně svítil s baterkama od Vietnamců (čelovka Black Diamo
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Na co se vlastně ptáš ? Zkušenosti s tím máš, znáš pro a proti, a nic zázračného nevymyslíš ;)
     Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Petře, díky za tip, také zajímavé řešení, ale trochu těžké, možná na víkend, kde toho tolik s sebou
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
       Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Omlouvam se za opakovane vlozeni. Koukam, ze s pomalym pripojenim je to hned. Jenom jsem zmacknul En
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Milý Jene, "neřeším" nic, už jsem to tu psal několikrát, já pro změnu nevím, co zase není
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Jinak díky za tip s jednorázovými baterkami z IKEA, vlastně přesně "to řeším" ..

 I like climbing more than ever.14.02.2012
http://imgur.com/gallery/O0SuU
 Re: I like climbing more than ever.14.02.2012
tady je i video...
  Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
První fotka mi trochu zvedla tepovku............Video mi nezobrazí přímo
 Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
 Gmunderhutte14.02.2012
Caute. Viem, ze to nezapada do stylu poslednych prispevkov v diskusii, ale chcem sa spytat, je Gmunderhutte v Malte v zime otvorena, dostupna autom a hovoria tam aj inak ako nemecky? Dakujem. E.
 Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nevím, ale webu AV bych v tomhle případě věřil, ačkoliv (a to mě docela prudí, protože jedna výjimka
  Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nejlepší je na tu chatu zavolat a domluvit se s chatařem. O pěkných víkendech otevřou i mimo sezónu.
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik za info. Vcera som tam zavolal a bolo to dost usmevne, nakolko ja neviem po nemecky a nikto z ni
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Rezervovali sme dve miesta na vikend, tak hadam bude otvorene :) Ak nebude, je nejake specialne mies
    Re: Gmunderhutte15.02.2012
Zdar chlapi.O víkendu maj otevřeno určitě,do údolí se sjedou davy lezců tak se jim to vyplatí.Andrea
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik este raz. V piatok na obed vyrazame, tesime sa :)
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Domluvu jsme zvládli i anglicky, ale byla tam nějaká ženská - možná tam není pravidelně, chlapík se
      Re: Gmunderhutte16.02.2012
Ahoj,

jen pridam svoji zkusenost z lonska. Domluveny pokoj pro 2 nebyl (domluveno di
       Re: Gmunderhutte20.02.2012
Asi si to tu uz niekto sice neprecita, ale pre uzavretie temy doplnim najcerstvejsie info. Chata par
        Re: Gmunderhutte20.02.2012
Diky za info!
       Re: Gmunderhutte21.02.2012
hele vsechny nas sice stve ze v nemecku rakousku se mluvi nemecky...a ze tam anglictina nefunguje...
        Re: Gmunderhutte21.02.2012
K tomu je, řekl bych, na místě dodat, že němčina - na rozdíl od češtiny a polštiny - patří do skupin

 lezeni drytool14.02.2012
ahoj ! poradam soukromi kurzy lezeni drytool nebo ledopadu. Rad bych se vas nekoho zeptal, jestli na to nepotrebuju nejaky rozsireny pojisteni ? Mam vlastni lano a macky a sedak a cepiny, takze to pucovat nepotrebuju, jenom se me jeden zakaznik ptal jak j
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
LOL! Tento příspěvek trochu předešel dobu, neměl by tady být vystavený až 1.4.2012? Jinak vrácení po
  Re: lezeni drytool14.02.2012
Zase se někdo strašně nudí :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Pozor by si měl dát ten, kdo do toho Tvého kurzu půjde :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ty pyko, ty pyko :-D :-D To néé!
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ahoj ! taky ucim drajtul, ohledne pojistky je to strasne jednoduchy - jdete spolu na vylet. penize s
 Re: lezeni drytool15.02.2012
JohnyDry umíš číst? Pokud jo tak si přečti podmínky Alpenvereinu. Pojištění se vztahuje jen na tebe.
  Re: lezeni drytool17.02.2012
aha. to je mozny. Oni ty podminky jsou tak dlouhy, ze ani nema cenu je cist, navic, kdyz stejne nic

 Špatná metodologie?13.02.2012
Ahoj, v našem klubu řešíme takový problém a nějak si s ním nedovedeme poradit. Tak doufám, že někdo tu, metodicky velmi znalý, by nám mohl pomoci. Představte si situaci. Tím nám vzniká neuvěřitelný paradox. Nejhorší na tom je, že jde o přímé ohrožení živo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Bude hůř...
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Tzv. 1. metodologická maxima: Raději si nic nepředstavovat!
2. metodologická maxima: Do teré
  Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Z autosexu bolí ruce víc než z lezení. Jsem nějaký překližkář/onanista nebo co?
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
K tomu snad jen klasickou báseň Ivana Wernische "Baže".
Baže, onanisté,
ti m
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ad P:misto metodologie Daseinsanalyse?
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Jen drobnost :-)
Metodika - metodický (nauka o metodě vyučování určitého oboru)
Metodo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
A o co teda jde? Že někteří o lezení jen nekecají, ale skutečně lezou? :-) Nebuď tajnůstkář...
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
metodicky velmi znalej je tu uplne kazdej, vhod do diskuse libovolnou ptakovinu a mas 100+ prispevku
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Vy debi... vy ste si to snad ani nepřečetli, tady jde o životy a někdo potřebuje poradit, ne jen pla
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
A jakou situaci si máme představit?
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Necekal jsem ze by se nekdo ptal zrovna na toto, kdyz jde o zivot.
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Jakouže situaci si máme představit? Takovou, ve které dělá 60% lezecké populace chybu? Jaká že to je
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
60% lezců? To by mohlo bejt pivo před lezením :-)
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Musím se přiznat, že u nás se s tímtéž problémem potýkáme taky a taky nevím jak z toho ven. Docela b
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
No zatím jsme nic nevykoumali. A koukám, že i tady jsou na to lidi kratký... Nezbývá než doufat, že
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Spíš myslím, že to již fatální následky mít muselo, pouze chybí statistiky.
     Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Tak pro někoho už to fatální následky mělo, někoho to teprve čeká. Nahoře se psalo o nějakých 60%, t
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Ono na těhle bezpečnostních chybách je nejhorší to, že jsou bezpečnostní!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Hlavně lidi maj právě tenhle postup zafixovanej a dělaj to zcela bezmyšlenkovitě - a to je nejkratší
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ježiš, já si toho představuju... A ať se na to dívam jak se na to dívam, pořád mi vychází totéž: Vyk
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
dodržovat partnerskou kontrolu
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
tak nevim.. je to for, provokace, nebo vazne myslenej podnet k diskusi? chyba pri ktere jde o zivot,
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Taky jsem si říkal jestli je to fór nebo jestli je to myšlený vážně, a tak jsem prolistoval Procházk
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Uaaaaaa, Anonymous, ACTA, uaaaaa...
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tady se seriózně diskutuje o zásadní lezecké chybě a stejně se najdou rejpalové jako TOA a honza, kt
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
pokorne se omlouvam za zlehcovani duleziteho tematu ..a moh by mi teda nekdo rict o cem je rec, tedy
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
@Tom: Kategoricky žádám o dementi nařčení, že jsem rejpal. Málokdo v tomhle vláknu diskutuje serióz
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Nezbývá mi než napsat toto dementi: "Odvolávám své předchozí vyjádření, ani ty ani TOA nejste r
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
nezbyde nez citovat klasika: Vy se tomu smejete, ale mohlo nas to zabit!!!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
TOA klidně ať rejpalem zůstane, to mi nevadí. Ale vzhledem k tomu, žes odvolal přivolání anebo možná
 Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tak jako chybu všichni děláme? Řekneš nám to prosím, ať se jí můžem vyvarovat? Dík.
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
řekl bych, že se chyby dělaj v lecjakých aktivitách,povoláních atpod.které vyžadují i získání určité
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Jedine co me napada je pouzivani nedynamicke odsedky a jeji nadlezani, hlavne asi na pisku. Ale kdyz
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
No ono totiž je ta nějvětší a nefatálnější chyba představit si tu situaci. Když si ji představim tře
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
Myslím že Ludvík buď vynechal větu s popisem situace, nebo si z nás dělá dobrej den, vyvolávat disku
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
bych řekl, že fatální chybou je v pondělí vstávat
  Re: Špatná metodologie?16.02.2012
kdyby jenom v pondeli..

1   ...   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení na Islandu
Ahoj.

Přemýšlím o letním výletu-dovolené na Island. Rád bych to spojil s lezením, ale na internetu jsem nic o lezení na Islandu nenašel. Leze se tam vůbec?? :) Máte nějaké tipy na cestování po Islandu a případnému lezení?
Děkuji
BikerM00:33:21 18.02.2012
odpovědět 
 Re: Lezení na Islandu
No pokud ještě přemýšlíš, tak bych doporučil jet někam jinam. Je tam strašně draho. Za ty prachy se to tam nevyplatí. Lezení maximálně tak v zimě ledopády...
ales11:02:12 18.02.2012
odpovědět 
  Re: Lezení na Islandu
Hrozně draho?? :( Myslel jsem, že to bude o něco levnější než Norsko..
BikerM17:36:13 18.02.2012
odpovědět 
 Re: Lezení na Islandu
Na cestování je celej Island super a opravdu tam je, po krachu z předloňska, trochu levněji než v Norsku. Lezecky to asi není žádná sláva. Většina Islandu je zvětralá hromada sopečnýho popela a lávy. Možná nějaký útesy na pobřeží? Nevím, ani od místních jsem se moc nedozvěděl
pavelk16:02:47 19.02.2012
odpovědět 
  Re: Lezení na Islandu
s lezením si myslim to samý, v zimě tam snad něco místňáci lezou s motykama, ale to mi (dle videí) přišlo jako rozchrast/led/tráva. byly by tam asi leda nějaký bouldrový možnosti (spíš na jižním pobřeží). a loni v září mi přišlo že je to tam trochu dražší než norsko (předloni), asi záleží co a jak. ale na cestování parádní, zvláštní krajinka, horký jezírka a polární zář, jinde v evropě se tohle nevidí:)
Mates17:02:29 19.02.2012
odpovědět 
   Re: Lezení na Islandu
Ještě jsem se chtěl zeptat.. Jak je to tam s cestováním? Myslím tím jestli se tam dá spát v pohodě venku ve stanu/pod širákem? Chtěl bych jít s báglem na zádech..
BikerM18:37:21 19.02.2012
odpovědět 
    Re: Lezení na Islandu
Lezení- jen malá oblast někde na východě(dle místní lezkyně), jinak je to jako lego. Co se týče spaní, není problém, kór když jdeš pěšo, spát můžeš jednu noc kdekoliv mimo národní parky. Neměl bys spát volně kousek od kempu, ale nikdo to tam moc neřeší.
Kuba21:40:16 19.02.2012
odpovědět 
     Re: Lezení na Islandu
Youtube,google. Stačí trochu hledat.
22:18:50 19.02.2012
odpovědět 
    Re: Lezení na Islandu
Spaní venku se tam moc neřeší, platí něco jako ve Skandinávii - nespi nikomu na zahradě (v těsný blízkosti baráku, třeba 100 metrů) a nikdo ti nic neřekne. V Reykjavíku nám místní poradili, ať si postavíme stan na trávníku ve městě pod takovou kopulí, myslím že se to jmenuje Perlan, a nikomu to nevadilo.
Docela dobře by se tam jezdilo stopem, ale v odlehlejších oblastech nemusíš celej den potkat auto. Autobusy leckde jezděj jenom během sezóny a to ještě ne každej den. Při plánování je dobrý na to myslet:)
pavelk22:33:06 19.02.2012
odpovědět 
     Re: Lezení na Islandu
pozri tuto stranku:
klifur.is
Su tam pekne spracovane komplet oblasti plus sprievodcovia v pdfkach.
chobotisko09:10:58 20.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1284 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi