Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldry Ludvíkov 08.02.2012 Čau, nevíte někdo, zda na internetu, nebo někde jinde, existuje průvodce na bouldry v Ludvíkově? Nějak se mi nic nedaří najít. Díky
  Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012 ashoj vposdledním čísle lide a hory jsou nějaké popisky jinajk se skus obrátit na vencu kučírk ten b
    Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012 No, průvodce dle mého ještě není. Oblast je v "záběhu". Ale tento rok už místní kluci urči
    Re: Lezení v San Marinu 09.02.2012 Díky za vyčerpávající odpověď. Bylo by možno podělit se o tyto zkušenosti?
Bad Gastein - skialp 08.02.2012 Ahoj, může mi někdo poradit nějaké hezké skialp.túry v okolí Bad Gasteinu? Nic extrémního, beru přítelkyni :-)
Díky,
Radek
vysokej kopec ? 08.02.2012 Ahoj vespolek. Vzhledem k ruznym zranenim se nas letos mixy ani ledy moc netykaji, ale vzhledem k tomu, ze chodit muzeme a mame relativne i cas, zvazujeme vystup na nejaky vyssi kopec. Nema nekdo nejakej tip na ctyrtisicovku, na kterou by se dalo v zime v
  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Takovejch 4000 je hromada. Namátkou: Blanc, Combin, Dent d Herens, Bishorn, Dom, Alphubel, Allalinho
    Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Zrovna DOM se mi jevi jako docela solidni pocin i v lete, natoz v zime za sneznicich. Zalezi na zkus
      Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ono se obecne spis chodi na nizsi hrebenovy tury, nez ze by se nekdo takhle trmacel do kopce, a kdyz
        Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Např. ten Dom je složitější, ale dostupnej. Je to v podstatě stejný jako v létě, jenom ukrutná kosa,
      Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Krom Allalinhorn (kousek od lanovky), Breithorn, Pollux, Castor, Signalkuppe to budou v zimě všechno
        Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 chcem to pojmout spis rekreacne, proste banda kriplu na vejlete. Spani ve stanu/zahrabu je spis zpus
          Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 No jednodušší než glokner normálkou to nebude.
          Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Banda kryplu v zime na ctyrtisicovkach se sneznicema a s umyslem spat v zahrabu rozhodne budete. A s
            Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Mozna to ted jenom vyslo nevhod nacasovane s aktualni "modou" spani na kvilde, ale prijde
              Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ale ne, ja to neberu nijak osobne. Jak jsem rekl: myslim, ze momentalne zkratka podminky pro zimni v
                Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 To mas bezpochyby pravdu, ted se vsude certi zenej. Ani to neni o tom, ze bysme byli schopny vyrazit
                  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Jsem se z Turecka minulej tejden vrátil - v Izmiru palmy pod sněhem, okolo Ankary mrazy a sněhu jak
                    Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 no vidis. aspon to nebude uplne nudny :) Nejde nam o jednoduchou vychazku, ale proste jeste porad ne
                      Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 "bagrovani dvoumetrovym snehem na vysokej krpal je sice az moc lehky" - mne by zajímaly tv
                      Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 ..ale zase to bude skvělej článek v případě úspěchu tady na lezci! ;)
                        Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 na ty clanky moc nejsem, zazitek stejne nepredas a zbytecne chytry v komentech umime bejt vsichni :)
                          Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 Laponsko a polární záře, to může bejt super. I ten Toubkal. Fakt to potom sepiš, poslední články na
                          Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 P.S. Nejde ani tak o nejaky odrazovani, jakzto o "otevreni oci" zaslepenejm jedincum, kter
    Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 Většina těch kopců mně přijde v zimě na sněžnicích jako nemožný počin. Nejideálnější pro váš plán je
      Re: vysokej kopec ? 14.02.2012 Myslím že to není nereálný, byť je pravda, že na spoustu těch kopců by byl únorovej výstup asi horez
  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ak to nemusí byť v Alpách, relatívne blízke rekreačné švortisícovky sú aj Toubkal v Maroku a Suphan
Barva na skálu 07.02.2012 Jaká barva je nejlepší na dělání značek na skále(šipky, tečky)? Dík za radu
  Re: Barva na skálu 07.02.2012 Pominu-li že na skálu se nečmárá, bouldristi prý dělají pidiznačky lakem na nehty.
  Re: Barva na skálu 07.02.2012 Zkus se zeptat na alkydové barvy -jednou jsem se ptal značiče turistických cest a ten říkal olejové
    Re: Barva na skálu 07.02.2012 nejlepší by bylo zeptat se grafiťáků..ty sprays by měli být ok
      Re: Barva na skálu 08.02.2012 Sprej je nesmysl. I když si pořídíš správnou trisku, nikdy nedosáhneš požadované přesnosti (rozpíjí
  Re: Barva na skálu 08.02.2012 Pidiznačky dělám párátkem nebo malým klacíkem, kapičku a roztahat do žádanýho tvaru. Používám Balakr
Doktor v Brně 07.02.2012 Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.
  Re: Doktor v Brně 08.02.2012 A co a jak tě bolí? Mám dost zkušeností s vlastními zraněními :-) Napiš na mejl. Ahoj!
  Re: Doktor v Brně 10.02.2012 Za opravdu kvalitním doktorem budeš muset do Prahy!
  Re: Doktor v Brně 11.02.2012 Zkus Hrazdíru.
Doktor v Brně 07.02.2012 Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.
Led Kralovany 07.02.2012 Nevite jak v současnosti vypadaji ledy v Kralovanech?
  Re: Led Kralovany 07.02.2012 Cau, byli jsme tam v patek 3.2. Ledy natekly v podstate az behem minuleho tydne, lezt se uz dalo. Le
Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Ahoj,
před časem jsem tady psal o rady při shánění hrotů na cepíny Salewa Morpheus. Jeden se mi podařilo sehnat přes Aukro, ale pořád mi ještě jeden schází. Do Salewy do Benešova jsem psal a tam ho prý nemají a nemají ho údajně ani v Itálii, takže
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Ahoj, sústružiť to asi nepôjde, skôr vystrihnúť alebo vypáliť z kusa plechu. Len tam si potom neviem
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Zkus kontaktovat Sport centrum Galfy ve Starom Smokovci-je to slovensky dovozca Salewy. Jestli ho ne
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 som strojar a domaca vyroba urcite nie .cenovo sa to neoplati a ta kvalita by sa len tak lahko nedos
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Tak to si potom hovno strojar :)
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Pokud mas pristup ke strojni kovarne a nastrojarne, tak je cesta. Kdysi jsme si takhle delali Grivel
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Díky moc za tipy. Tak jsem napsal na Slovensko a uvidim, co mi odpoví. Jsem už ale trochu skeptickej
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Ahoj, napiš mi na email: icefi @centrum.cz (1 mezera) a domluvíme se. Hrot přímo nemám, ale vyrobit
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 08.02.2012 Ještě zkus najít hroty k cepínům Climbing Technology. Protože mačky, šrouby do ledu a některé další
      Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Napsal jsem ti mejla.
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Materiál 14260 (jsou použít i staré listové pera z nějakého náklaďáku - hlavně posor na tloušťku), s
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 jj, souhlas. Sehnat vhodný materiál, tvar vypálit na laseru, tloušťku doladit na magnetce (rovinná b
      Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Ty jo diky moc za rady. Strojarina je pro me totiz naprosta spanelska vesnice. Takze ted uz jenom se
        Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 :) .. s Petzlem bych byl opatrný. Hroty na "staré" Quarky, které se ještě loni prodávaly s
          Re: Hrot na cepín ještě jednou 10.02.2012 No tak to je prašť jak uhoď... Ale mě to snad vyříznou v nějaké firmě ze specielního plechu, jen to
            Re: Hrot na cepín ještě jednou 23.02.2012 Ještě jednou díky všem za rady, nakonec se na mě usmálo štěstí a v jednom Dánském obchodě ten hrot n
Foto dne - Dolomity 06.02.2012 Fotka z Abramkante. Docela by mně zajímal účel karabiny v jistícím řetězci. Pokud je to tak jak si myslím, měl by dotyčný zase navštívit někoho kdo leze a naučit se navazovat na prsák, ale asi se pletu. Bohužel si nelze nevšimnout průvěsu lana a té karabi
  Re: Foto dne - Dolomity 06.02.2012 Podle mě je to tak, že dotyčný sundal postupové jištění - smyci, kterou si klasicky hodil přes ramen
    Re: Foto dne - Dolomity 06.02.2012 vidím to stejně. my netrénovaní softmouvři musíme s tím dertkem síly kterým disponujeme zacházet vel
  Re: Foto dne - Dolomity 08.02.2012 :) Veď nemá prsák, len batoh.
1
...
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
...
2263
Bouldry Ludvíkov Čau, nevíte někdo, zda na internetu, nebo někde jinde, existuje průvodce na bouldry v Ludvíkově? Nějak se mi nic nedaří najít. Díky JJ 23:43:38 08.02.2012odpovědět
  Re: Bouldry Ludvíkov ashoj vposdledním čísle lide a hory jsou nějaké popisky jinajk se skus obrátit na vencu kučírk ten by mohl něco mít janek 10:53:01 09.02.2012odpovědět
    Re: Bouldry Ludvíkov No, průvodce dle mého ještě není. Oblast je v "záběhu". Ale tento rok už místní kluci určitě něco hodí na papír. Venca Kučírek 19:38:33 09.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: