LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231530 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Tip na výstup31.01.2012
Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
 Re: Tip na výstup31.01.2012
Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
 Re: Tip na výstup31.01.2012
slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
  Re: Tip na výstup31.01.2012
Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
   Re: Tip na výstup31.01.2012
černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
    Re: Tip na výstup31.01.2012
"kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
     Re: Tip na výstup31.01.2012
Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
     Re: Tip na výstup01.02.2012
Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t

 goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™ od The North Face. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
 Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
ja mam frosty forest od columbie - taky membranovka s vpinatelnou perovkou a je super...peri proste
 Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka01.02.2012
Můj názor je, že nebude stát za moc, protože péřovka se většinou nosí když nepřší. A pokud se má věj
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka02.02.2012
Mam klasickou Miletku, trivrstvy gorac, trosku vetsi a pod ni se mi krasne vejde 600 perovka od Nort

 goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?

 Péřovka30.01.2012
Nevítě někdo kde opravují roztžené péřovky??
 Re: Péřovka30.01.2012
Nevíme, ale páskou stříbrnou, případně outdoráckou na stany a hadry nic nepokazíš. Je dobrý u záplat
 Re: Péřovka31.01.2012
jestli mas sir joseph, tak jejich produkty opravuji z par kacek.. jestli mas jen malou skubnutou dir
  Re: Péřovka31.01.2012
zkus Skytex
například:
 Mayan Smith-Gobat climbing the Salathe Headwall30.01.2012
Enjoy!!!

http://www.zkracovatko.cz/8qc6hf

 ledy30.01.2012
prosím o radu: kam ted na víkend na ledy? (radši blíž)

 fontáč - jak dlouho29.01.2012
Zdravím, hodlám (až bude nabušeno) vyrazit na trip do fontáče, jenže rozhodování není tak úplně lehké jak se zdá. Zaprvé jsem závislý na hromadné dopravě. (Což cenově vychází zhruba stejně, ale pohodlí sucks.) Za druhé, chci trip finančně co nejvíc zefekt
 Re: fontáč - jak dlouho29.01.2012
Ahoj, chtěl bych jet bouldrovat na 5 dní a beru si sebou 3 paštiky. Vždy jsem jel maximálně na 3 dny
 Re: fontáč - jak dlouho29.01.2012
Hulak je čur*ak
  Re: fontáč - jak dlouho29.01.2012
Info je v Bohnickém areálu na vývěsce.Dovíš se vše co potřebuješ vědět....
   Re: fontáč - jak dlouho30.01.2012
Ještě že mu odpověděli takoví debílci jako vy...
    Re: fontáč - lamazájezd30.01.2012
Zastav se na Shell u Rozvadova, nakup pornáč, vem děvku do kufru. Ve veldnu maj Dolly buster shop, t
    Re: fontáč - jak dlouho30.01.2012
A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
    Re: fontáč - jak dlouho30.01.2012
A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
 Re: fontáč - jak dlouho29.01.2012
Neber Font jako jednu oblast, na tři týdny můžeš bejt každej den v nový aree. jel bych klidně i na m
 Re: fontáč - jak dlouho30.01.2012
Do Fontáče klidně na měsíc, na rok... Vždycky si najdeš něco nového a tenhle les je opravdu návykový
 Re: fontáč - jak dlouho30.01.2012
Pokud je bouldering tvoje krev, tak poho, 3 tydny i klidne mesic. Moje krev je ale spis lezeni se sp

 Ubytování v Siuraně?29.01.2012
Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do

 Ubytování v Siuraně?29.01.2012
Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do
 Re: Ubytování v Siuraně?29.01.2012
v cornudella del montsant (tá dedinka priamo pod siuranou) by mal byť nejaký lezecký penzión.. na ne
 Re: Ubytování v Siuraně?29.01.2012
Cau Sobi, zkus tohle
  Re: Ubytování v Siuraně?29.01.2012
pokud si dobre pamatuji tak lezeckej hostel byl primo ve vesnicce Monsant a potom je taky malej v Ar
  Re: Ubytování v Siuraně?29.01.2012
To jo docela dobrý. Nakonec tam jedem na blind, s tim, že něco seženem na místě. Tohle se hodí pro p
   Re: Ubytování v Siuraně?30.01.2012
Kdyz jsem tam byl loni, tak se rikalo, ze chcou otevrit nove refugio primo v siurane, ale v jakem st

 Maltatal28.01.2012
Zdravim,nevite nekdo soucasnou situaci v udoli Maltatal.Kdyz tam zavolam,tak mi vzdy nerikaji pravdu,tak budu rad za prispevek nikoho,kdo tam byl.Diky Michal
 Re: Maltatal29.01.2012
Info z minuleho vikendu, co to udelalo pres tyden netusim.
radek


 Re: Maltatal31.01.2012
28. - 29. šla lézt Katedrála i Stranenbach, ale hodně sněhu a málo ledu.

1   ...   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   670   671   672   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Tip na výstup
Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Baranie sedlo-Priečne-Prielom-Polský hrebeň, no a letos bychom spíše rádi vystoupili na nějaké lehčí štíty,když už jsme ta hlavní sedla prošli.
Polda11:44:56 31.01.2012
odpovědět 
 Re: Tip na výstup
Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co jde bez lana, ale kde je pro běžného lezce zapotřebí. Budeš mít kratší seznam. A pokud Ti nikdo neodpoví, velmi dobře si z tepla domova Tatry naplánuješ na tatry.nfo.sk
12:08:30 31.01.2012
odpovědět 
 Re: Tip na výstup
slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmarák normálkou (takže od svišťovky po hřebenu a pak úbočím doleva a do sedla a po hřebeni vlevo či vpravo - ale bacha na lavinu.
rysy nebo těžkej českej štít normálkou (od váhy)
malý ledový nebo široká od téryny normálkou.
a asi ještě milion dalších možností dle kondice, počasí a stavu sněhu.
Lukas B.12:24:52 31.01.2012
odpovědět 
  Re: Tip na výstup
Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny přes Východní Kozí štrbinu (1-2), Baraní rohy z Baraního sedla (2), Černý štít normálkou (1, jedno místo 2) - tam se může hodit lano na sestup, Kolový štít přes Malou Zmrzlou dolinu a Černé sedlo (CH). Když jste dobří, tak Lomnický štít přes Mědené lávky (2) nebo Lomnický štít Měděnou dolinkou na Poslednou štrbinu, přes Lomnickou věžičku a ferátou (2). Nebo o kousek dál Huncovský štít (CH) či Malý Kěžmarský štít (CH) od Magistrály.
Kuba Turek13:23:49 31.01.2012
odpovědět 
   Re: Tip na výstup
černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do batohu vzal. už třeba kvůlivá flašce.
ovšem závisí na výkonnosti.
Lukas B.14:55:17 31.01.2012
odpovědět 
    Re: Tip na výstup
"kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
18:46:16 31.01.2012
odpovědět 
     Re: Tip na výstup
Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kotlík na vstupu do Velké zmrzlé doliny. Mějte se!
Polda19:46:40 31.01.2012
odpovědět 
     Re: Tip na výstup
Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je tam prašan rozježděnej od lyží).
honza07:56:18 01.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192458)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi