Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English záhada 30.12.2011 Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-)
  Re: záhada 31.12.2011 Ááááájoooooooo...
  Re: záhada 01.01.2012 a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :)
FREESOLO 30.12.2011 cena 17:52:32 29.12.2011
jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekával
  Re: FREESOLO 30.12.2011 hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
    Re: FREESOLO 30.12.2011 A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal je
      Re: FREESOLO 30.12.2011 a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? m
    Re: FREESOLO 30.12.2011 pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak
      Re: FREESOLO 30.12.2011 to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
      Re: FREESOLO 30.12.2011 Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:
Je vypsáno výběrové ř
        Re: FREESOLO 30.12.2011 Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluv
  Re: FREESOLO 30.12.2011 aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se ne
  Re: FREESOLO 31.12.2011 je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
  Re: FREESOLO 31.12.2011 trochu pocitejme:
rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000
    Re: FREESOLO 01.01.2012 a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
      Re: FREESOLO 02.01.2012 Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne &quo
  Re: FREESOLO 02.01.2012 Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu,
lezení v létě 30.12.2011 bádám a hledám zajimavou destinaci na letní lezení, napadl mě sever Evropy (Norsko), máte někdo zkušenosti s místním skalkařením (hlavně sportovky)? případně odkaz na nějakého knižního průvodce... anebo úplně jiné místo v Evropě kde se dá v létě pohodově
  Re: lezení v létě 30.12.2011 Na jihu Norska vypadá vcelku velkolepě, co se sportovek týče, Sirekrok v Rogalandu. Je toho tam ale
    Re: lezení v létě 30.12.2011 ahoj, díky za tvou reakce, zeptám se tě přímo na toho průvodce, existuje tedy nějaký ucelený průvodc
      Re: lezení v létě 30.12.2011 Ten Klatring i Rogaland se dá sehnat v Intersportu ve Stavangeru, týká se jen kraje (nebo co to tam
Lano 29.12.2011 Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To?
Simonyhutte 29.12.2011 Ahojte. Kto bol v poslednej dobe na Simonyhutte na Dachsteine? Pisal som tam mail, ci su otvoreni a kolko zhruba stoja pre clena OeAV a chalan mi napisal, ze chata je otvorena a cena je 43,30 € v lagri alebo 46,30 v izbe. JE TO FAKT? Mne sa to zda ako pre
  Re: Simonyhutte 29.12.2011 jo, je to fakt.
    Re: Simonyhutte 30.12.2011 No... na inom webe som medzitynm nasiel info z roku 2011: "ubytování na chatě 10 € členové OeAV
      Re: Simonyhutte 02.01.2012 Cena s polopenzi. Byli jsme tam v breznu lonsky rok a ceny byly stejne (nebo velmi podobne).
        Re: Simonyhutte 02.01.2012 Dik za info. Neznejsie polovicky ostavaju doma, takze sprchu nepotrebujeme :) Dufam, ze sa to da obj
Ostrov-pruvodce 28.12.2011 Když už tady byl Ostrov čarodějů, mimochodem fantastická záležitost, neví někdo fundovaný, jestli se nechystá nový průvodce? Ten z roku 2002 se už nedá sehnat...
  Re: Ostrov-pruvodce 29.12.2011 Sledováno jest. Pínovi snad už zdraví bude přát víc než minulý roky a už na něm zase dělá. I v kempu
    Re: Ostrov-pruvodce 29.12.2011 Chtělo by to další nákresy. V průvodci jsou hluchá místa a občas je problém se zorientovat. Hlavně a
      Re: Ostrov-pruvodce 29.12.2011 A jak je to s pruvodcem na Ostas nekdo nevi? U Ady Kadlece je ticho po pesine.
  Re: venezuela 28.12.2011 A co jako?
  Re: venezuela 28.12.2011 No jestli ten projekt dopadne stejně jako web, tak potěš. Nepřehledné, člověk pět minut hledá inform
  Re: venezuela 28.12.2011 esli tomu dobre rozumim tak v podstate inzerujou ze chtej sponzory.
  Re: venezuela 28.12.2011 Že byste se vy profesionální lezci aspoň podepsali, aby bylo jasno, kdo o ty kačky na dovolenou vlas
  Re: venezuela 29.12.2011 "Nahlédněte do podmenu a dozvíte se více..."
tohle je naprosto spolehlivý p
  Re: venezuela 29.12.2011 Mj. informace o Venezuele jsou zkopirovany z Wikipedie - "pochopitelen" bez toho, aby se &
    Re: venezuela 29.12.2011 čim víc si na lezci čtu diskuze, tim víc mi připadá že je to tu samej .... co všechno kritizuje....
Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 28.12.2011 Caute, brezen = mesic volna a jak jinak, nezli do Spana. Brezen proto, ze posledne jsme byli v Unoru a obcas byla jeste dost kosa.
Kazdopadne ted jedeme s prckama, alias potrebuji oblasti s dobrym pristupem a bezpecnym okolim (takova Siruan
  Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 28.12.2011 Ty nemáš na klávesnici háčky a čárky!!
    Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 28.12.2011 Aaaaa... Tomasek si mysli ze kazdej sedi na prdeli v dire kde se prodavaji klavesnice s hackama a ca
    Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 28.12.2011 Ano nemam, i kdyz i kdybych mel, tak bych v rychlosti psal bez diaktritiky. Nechapu kazdopadne, v ce
      Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 29.12.2011 Já bych se toho nebál. Mám průvodce Lleida Climbs je toho tam nepočítaně. 1700 cest v asi v 25 oblas
        Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 29.12.2011 Jirko, diky moc, to jsem potreboval vedet a clanky jsem uz zhltl a tesim se jako male dite. Lleida c
          Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 29.12.2011 Asi ty oblasti, soudě už podle popisu, budou vesměs perfektní, ale dost si lidi co tam byli, chválí
            Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam? 29.12.2011 No ja kemp resit nebudu, klasicky budeme chrnet na divoko v aute. Prave ze v pruvodci vypada vsechno
Chironico-ubytování 28.12.2011 Ahoj,nevíte někdo náhodou o nějakém ubytování v Chironicu,nebo blízkém okolí?Tak do 15eur za noc.
Díky!!!
  Re: Chironico-ubytování 28.12.2011 Do 15 Eur ubytko nesezenes. Jsi ve Svycarsku...
Malta 28.12.2011 Caute Matloznalci. Viem, ze v Maltatale to teraz vyzera katastrofalne roztopeno, ale maju prist mrazy, neviete, ci sa to tam zvykne do takeho tyzdna zhutnit? Alebo mam planovat na buduci vikend radsej nieco uplne ine? Dik.
  Re: Malta 28.12.2011 I dlouhodobá předpověď je úplně katastrofická,takže zatím to na lezení určitě nebude. Tak teplou zim
    Re: Malta 28.12.2011 Hmmm. Skoda. Na tri krale je volno tak chceme niekam vypadnut. Asi to bude teda nejake driapanie na
1
...
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
...
2263
záhada Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-) chytrej kluk :-) 19:07:42 30.12.2011odpovědět
  Re: záhada Ááááájoooooooo... K. 22:28:09 31.12.2011odpovědět
  Re: záhada a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :) chytřejší kluk 20:11:34 01.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: