Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231464 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Skály v okolí Chotěboře14.12.2011
Ahoj,
nemáte někdo náhodou samizdatového průvodce "Skály v okolí Chotěboře" ?
Nedaří se mi ho splašit..... :-/
tel.:774636935 nebo mail
díky
 Re: Skály v okolí Chotěboře14.12.2011
Měli by ho mít v Lidický hudy, nebo hledej kontakt na David Kroupa starosta Chotěboř - Dobkov
 Re: Skály v okolí Chotěboře14.12.2011
Mívaly ho v Chotěboři v knihkupectví na náměstí.
 Re: Skály v okolí Chotěboře14.12.2011
Seženeš ho také v Informačním centru v Chotěboři

 leyení v laosu14.12.2011
čau,
nemáte někdo pár tipu a rad ohledně lezení v laosu.zajímají mě spíš těžší sportovní cesty.
díky
 Re: leyení v laosu14.12.2011
  Re: leyení v laosu14.12.2011
Od tohoto článku se toho hooodně změnilo. Byli jsme tam s kámošem 2 krát. Vyšel článek v Montaně neb
   Re: leyení v laosu14.12.2011
Ještě mail.
    Re: leyení v laosu14.12.2011
sorry,
muj mejl-michalpožar@centrum.cz
dík

 sněžnice14.12.2011
Zdravím,
rád bych si zeptal na váš názor na tyto dva typy sněžnic. Sněžnice X-MORPH Mk.IV VERSUS BALDAS NEVADA CASTOR .Se sněžnicemi začínám, takže zatím žádná zkušenost. Neplánuju extrémní přechody alp atd.,spíš sem tam víkendový výšlap. Které ted
 Re: sněžnice14.12.2011
Oboje je nahovno ... doporučuju TSL (zejména kvůli životnosti vázání), Inook (výborně řešené přepíná
  Re: sněžnice14.12.2011
jj mám inooky...druhou sezonu, uvidím jaká bude jejich životnost, chodím v nich po jeseníkách a zatí
 Re: sněžnice14.12.2011
Caute, ja mam CZ Sasquetch uz 8 let, v pohode na slapani na freeride jak v CZ, tak ve Swissu, do pra
  Re: sněžnice15.12.2011
Tak to by opravdu nemusely bejt špatný sněžnice, když se na nich dá chodit i ve Švajcu;)

 Geyikbairy13.12.2011
Zdar, nevíte někdo jak tvrdá je klasa v tureckém Geyikbairy?
 Re: Geyikbairy14.12.2011
Proč? úlety + a - jsou asi jako v každé oblasti.
jeď se podívat, nebudeš litovat.
 Re: Geyikbairy14.12.2011
co vylezes v Turecku, nedas bezne v Jure
  Re: Geyikbairy14.12.2011
Ne naopak, co vylezeš v Německu nedáš v Turecku. Osma v Juře napohodu a 8a v Turecku nějak nešlo a n
   Re: Geyikbairy14.12.2011
A jak 8a v Německu?
    Re: Geyikbairy14.12.2011
Řekl bych, že klasa v Turkey až na vyjímky sedí.
Geyikbayiri je po všech stránkách navštívení
   Re: Geyikbairy15.12.2011
Rekl bych, ze srovnavat Juru s Tureckem muze clovek, co nejezdi ani tam, ani tam. Nebo je casto v ob
    Re: Geyikbairy15.12.2011
A voco vlastně jde? Dobře si zalézt nebo si přivézt vyší číslo?
Lépe si člověk zaleze rozhod
     Re: Geyikbairy15.12.2011
Rekl bych, ze jde o cislo, kdyz si chci dobre zalezt, tak jedu do Adru, Saska, na Hrubici, Drabky, O
      Re: Geyikbairy15.12.2011
No fuj! Na Hrubici....
       Re: Geyikbairy15.12.2011
Co je? Hrubice je beton, když máš s čím srovnávat :-) A 25 metrů VIIIc čistě po smyčkách jsem tam (
        Re: Geyikbairy15.12.2011
No právě. Trochu srovnáváš jabka s hruškama.
Ale proti gustu žádnej dišputát(ikdyž nevím co t
        Re: Geyikbairy18.12.2011
Tak to je jasný. Když se bojíš, tak nejvyšší číslo ve své obtížnosti nevylezeš. Když budeš v Juře cv
 Re: Geyikbairy14.12.2011
Kdyz si natipujes hodne lezeny cesty, tak u nich je klasa temer vzdy mekka. Tyhle cesty poznas podle

 celozip nohavice13.12.2011
Mate dakto celorozopinacie gate ferrino storm? Chcem ich na skialpovacku, hlavne na preteky. Ako su dole siroke, daju sa natiahnut cez skelet? A meterial? kolko cca vazia a ake su velke ked ich sbalim? Inac budem velmo rad, ked mi poradite daco dalsie, ja

 Nové video slack-Frantíků 13.12.2011
http://vimeo.com/31240369

 Pulčíny13.12.2011
nazdárek nevíte nekdo či je na pulčínech dovolené boldrovat?????
 Re: Pulčíny13.12.2011
myslim, ze povoleno je pouze lezeni s lanem na nekolika utvarech, je nutne mit k tomu ale povoleni a

 pěkné a milé13.12.2011
foto dne :)
 Re: pěkné a milé13.12.2011
...foto 6790 Majzlíci
 Re: pěkné a milé13.12.2011
Jojo, krasna fotka, Mazlici na Vejci, uz se tesim, az to budou oblejzat moje dvojcata za par let ;)

 Adam Ondra - film11.12.2011
Ahoj, nevíte jak to vypadá s filmem Adam Ondra od Petra Pavlíčka? Už vyšel nebo ještě ne?
 Re: Adam Ondra - film12.12.2011
To teda nevíme, ale bylo k vidění něco s Osmanem, kde lezl i Adam;-)
 Re: Adam Ondra - film12.12.2011
jo jo, víme.
  Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Autor je totalne neprofesionalny..neviem ci sa hambi za svoje dielo ale kasle na cesko-slovensko. Ce
   Re: Adam Ondra - film12.12.2011
predstavu o tom jak to ma autor na haku lze ziskat i prostrednictvim FB. Zivot je holt otazka priori
    Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Jo, souhlasim ze FB profil autora zodpovi mnohe. Je sice krasne, ze se Pavlicek snazi "zit prit
 Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Před časem tu byl odkaz na stránky Montury, kde bylo info o premiéře, která se měla konat v někde v
  Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Mimochodem, ten film sponzoruje Montura, La Sportiva a další zahraniční firmy, který si ten film i o
   Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Taky o tom mnoho nevis...
   Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Jedine v cem ma Tvuj prispevek pravdu je to, ze film asi neni moc urcen pro "beznou populaci&qu
   Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Je jasný, že každej biografickej film bude ve chvíli svého uvedení dost možná neaktuální. Pak je to
 Re: Adam Ondra - film12.12.2011
taky mě to štve, že se na to ani netěším...daleko větší radost mám, když vylezu něco těžkýho
  Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Přesně tak! Vykašlete se na to koukat na film, radši si běžte zalízt sami!
 Re: Adam Ondra - film12.12.2011
Film už je...
  Re: Adam Ondra - film12.12.2011
...v prdeli.
   Re: Adam Ondra - film13.12.2011
:D
   Re: Adam Ondra - film13.12.2011
Jo, někdo tak říká Praze, někdo zbytku světa :)
Premiéra byla v Itálii nedavno.
    Re: Adam Ondra - film13.12.2011
Italie je nam docela u prdele...
    Re: Adam Ondra - film13.12.2011
To je pravda. Nebavi me cekat, nez se objevi v prodeji u nas, tak uz jsem si ho stahnul z netu. A mu
     Re: Adam Ondra - film13.12.2011
Zeby hodit link????...:)..
      Re: Adam Ondra - film13.12.2011
Budte v klidu, trpelivi a teste se. Film je uplne super a rekl bych, ze aktualnost vykonu v nem nehr
       Re: Adam Ondra - film14.12.2011
no kdyby mel autor aspon par procent z formatu tufiho, mohl se vyhnout otravnym komentarum a neutuch
 Re: Adam Ondra - film13.12.2011
To si radšej pozriem Na vrcholky hor s praotcem Vladimírem Čechem. Prečo by som mal sledovať film o
  Re: Adam Ondra - film14.12.2011
bráni ti niečo pozrieť si film s praotcom? núti ťa niečo komentovať iný film, ktorý ťa podľa tvojich
 Re: Adam Ondra - film15.12.2011
  Re: Adam Ondra - film15.12.2011
V titulkách na konci odkazu(videa) jsou všechny odpovědi. Film je zdá se hotov.

 Ztracený sedák s příslušenstvím11.12.2011
Zdravím vespolek. 7. prosince jsem v Mammutu v Holešovicích ztatil oarnžovo černý sedák Edelrid, na kterém bylo modré Grigri 2 na modré karabině, spárové rukavice a oranžová odsedávačka s karabinou. Foto a přesný popis ztracených věcí je zde:
 Re: Ztracený sedák s příslušenstvím11.12.2011
Oprava chybného e-mailu, tento je správně.
  Re: Ztracený sedák s příslušenstvím11.12.2011
Inzerce, ztráty a nálezy, pane kolego:)
 Re: Ztracený sedák s příslušenstvím11.12.2011
Oprava chybného e-mailu, tento je správně.
  Re: Ztracený sedák s příslušenstvím11.12.2011
Zprava je logicky nesmyslna...Poctivy nalezce by odevzdal obsluze steny, neni to ztraceno na skale,

1   ...   668   669   670   671   672   673   674   675   676   677   678   679   680   681   682   683   684   685   686   687   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Skály v okolí Chotěboře
Ahoj,
nemáte někdo náhodou samizdatového průvodce "Skály v okolí Chotěboře" ?
Nedaří se mi ho splašit..... :-/
tel.:774636935 nebo mail
díky
Honza19:28:33 14.12.2011
odpovědět 
 Re: Skály v okolí Chotěboře
Měli by ho mít v Lidický hudy, nebo hledej kontakt na David Kroupa starosta Chotěboř - Dobkov
Jirous20:10:27 14.12.2011
odpovědět 
 Re: Skály v okolí Chotěboře
Mívaly ho v Chotěboři v knihkupectví na náměstí.
Tomas22:18:40 14.12.2011
odpovědět 
 Re: Skály v okolí Chotěboře
Seženeš ho také v Informačním centru v Chotěboři
23:09:49 14.12.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1140 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi