Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Ahoj,
nemáte někdo náhodou samizdatového průvodce "Skály v okolí Chotěboře" ?
Nedaří se mi ho splašit..... :-/
tel.:774636935 nebo mail
díky
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Měli by ho mít v Lidický hudy, nebo hledej kontakt na David Kroupa starosta Chotěboř - Dobkov
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Mívaly ho v Chotěboři v knihkupectví na náměstí.
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Seženeš ho také v Informačním centru v Chotěboři
leyení v laosu 14.12.2011 čau,
nemáte někdo pár tipu a rad ohledně lezení v laosu.zajímají mě spíš těžší sportovní cesty.
díky
    Re: leyení v laosu 14.12.2011 Od tohoto článku se toho hooodně změnilo. Byli jsme tam s kámošem 2 krát. Vyšel článek v Montaně neb
      Re: leyení v laosu 14.12.2011 Ještě mail.
        Re: leyení v laosu 14.12.2011 sorry,
muj mejl-michalpožar@centrum.cz
dík
sněžnice 14.12.2011 Zdravím,
rád bych si zeptal na váš názor na tyto dva typy sněžnic. Sněžnice X-MORPH Mk.IV VERSUS BALDAS NEVADA CASTOR .Se sněžnicemi začínám, takže zatím žádná zkušenost. Neplánuju extrémní přechody alp atd.,spíš sem tam víkendový výšlap. Které ted
  Re: sněžnice 14.12.2011 Oboje je nahovno ... doporučuju TSL (zejména kvůli životnosti vázání), Inook (výborně řešené přepíná
    Re: sněžnice 14.12.2011 jj mám inooky...druhou sezonu, uvidím jaká bude jejich životnost, chodím v nich po jeseníkách a zatí
  Re: sněžnice 14.12.2011 Caute, ja mam CZ Sasquetch uz 8 let, v pohode na slapani na freeride jak v CZ, tak ve Swissu, do pra
    Re: sněžnice 15.12.2011 Tak to by opravdu nemusely bejt špatný sněžnice, když se na nich dá chodit i ve Švajcu;)
Geyikbairy 13.12.2011 Zdar, nevíte někdo jak tvrdá je klasa v tureckém Geyikbairy?
  Re: Geyikbairy 14.12.2011 Proč? úlety + a - jsou asi jako v každé oblasti.
jeď se podívat, nebudeš litovat.
  Re: Geyikbairy 14.12.2011 co vylezes v Turecku, nedas bezne v Jure
    Re: Geyikbairy 14.12.2011 Ne naopak, co vylezeš v Německu nedáš v Turecku. Osma v Juře napohodu a 8a v Turecku nějak nešlo a n
      Re: Geyikbairy 14.12.2011 A jak 8a v Německu?
        Re: Geyikbairy 14.12.2011 Řekl bych, že klasa v Turkey až na vyjímky sedí.
Geyikbayiri je po všech stránkách navštívení
      Re: Geyikbairy 15.12.2011 Rekl bych, ze srovnavat Juru s Tureckem muze clovek, co nejezdi ani tam, ani tam. Nebo je casto v ob
        Re: Geyikbairy 15.12.2011 A voco vlastně jde? Dobře si zalézt nebo si přivézt vyší číslo?
Lépe si člověk zaleze rozhod
          Re: Geyikbairy 15.12.2011 Rekl bych, ze jde o cislo, kdyz si chci dobre zalezt, tak jedu do Adru, Saska, na Hrubici, Drabky, O
            Re: Geyikbairy 15.12.2011 No fuj! Na Hrubici....
              Re: Geyikbairy 15.12.2011 Co je? Hrubice je beton, když máš s čím srovnávat :-) A 25 metrů VIIIc čistě po smyčkách jsem tam (
                Re: Geyikbairy 15.12.2011 No právě. Trochu srovnáváš jabka s hruškama.
Ale proti gustu žádnej dišputát(ikdyž nevím co t
                Re: Geyikbairy 18.12.2011 Tak to je jasný. Když se bojíš, tak nejvyšší číslo ve své obtížnosti nevylezeš. Když budeš v Juře cv
  Re: Geyikbairy 14.12.2011 Kdyz si natipujes hodne lezeny cesty, tak u nich je klasa temer vzdy mekka. Tyhle cesty poznas podle
celozip nohavice 13.12.2011 Mate dakto celorozopinacie gate ferrino storm? Chcem ich na skialpovacku, hlavne na preteky. Ako su dole siroke, daju sa natiahnut cez skelet? A meterial? kolko cca vazia a ake su velke ked ich sbalim? Inac budem velmo rad, ked mi poradite daco dalsie, ja
Pulčíny 13.12.2011 nazdárek nevíte nekdo či je na pulčínech dovolené boldrovat?????
  Re: Pulčíny 13.12.2011 myslim, ze povoleno je pouze lezeni s lanem na nekolika utvarech, je nutne mit k tomu ale povoleni a
  Re: pěkné a milé 13.12.2011 ...foto 6790 Majzlíci
  Re: pěkné a milé 13.12.2011 Jojo, krasna fotka, Mazlici na Vejci, uz se tesim, az to budou oblejzat moje dvojcata za par let ;)
Adam Ondra - film 11.12.2011 Ahoj, nevíte jak to vypadá s filmem Adam Ondra od Petra Pavlíčka? Už vyšel nebo ještě ne?
  Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 To teda nevíme, ale bylo k vidění něco s Osmanem, kde lezl i Adam;-)
  Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 jo jo, víme.
    Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Autor je totalne neprofesionalny..neviem ci sa hambi za svoje dielo ale kasle na cesko-slovensko. Ce
      Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 predstavu o tom jak to ma autor na haku lze ziskat i prostrednictvim FB. Zivot je holt otazka priori
        Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Jo, souhlasim ze FB profil autora zodpovi mnohe. Je sice krasne, ze se Pavlicek snazi "zit prit
  Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Před časem tu byl odkaz na stránky Montury, kde bylo info o premiéře, která se měla konat v někde v
    Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Mimochodem, ten film sponzoruje Montura, La Sportiva a další zahraniční firmy, který si ten film i o
      Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Taky o tom mnoho nevis...
      Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Jedine v cem ma Tvuj prispevek pravdu je to, ze film asi neni moc urcen pro "beznou populaci&qu
      Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Je jasný, že každej biografickej film bude ve chvíli svého uvedení dost možná neaktuální. Pak je to
  Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 taky mě to štve, že se na to ani netěším...daleko větší radost mám, když vylezu něco těžkýho
    Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Přesně tak! Vykašlete se na to koukat na film, radši si běžte zalízt sami!
  Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 Film už je...
    Re: Adam Ondra - film 12.12.2011 ...v prdeli.
      Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 :D
      Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 Jo, někdo tak říká Praze, někdo zbytku světa :)
Premiéra byla v Itálii nedavno.
        Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 Italie je nam docela u prdele...
        Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 To je pravda. Nebavi me cekat, nez se objevi v prodeji u nas, tak uz jsem si ho stahnul z netu. A mu
          Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 Zeby hodit link????...:)..
            Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 Budte v klidu, trpelivi a teste se. Film je uplne super a rekl bych, ze aktualnost vykonu v nem nehr
              Re: Adam Ondra - film 14.12.2011 no kdyby mel autor aspon par procent z formatu tufiho, mohl se vyhnout otravnym komentarum a neutuch
  Re: Adam Ondra - film 13.12.2011 To si radšej pozriem Na vrcholky hor s praotcem Vladimírem Čechem. Prečo by som mal sledovať film o
    Re: Adam Ondra - film 14.12.2011 bráni ti niečo pozrieť si film s praotcom? núti ťa niečo komentovať iný film, ktorý ťa podľa tvojich
    Re: Ztracený sedák s příslušenstvím 11.12.2011 Inzerce, ztráty a nálezy, pane kolego:)
  Re: Ztracený sedák s příslušenstvím 11.12.2011 Oprava chybného e-mailu, tento je správně.
    Re: Ztracený sedák s příslušenstvím 11.12.2011 Zprava je logicky nesmyslna...Poctivy nalezce by odevzdal obsluze steny, neni to ztraceno na skale,
1
...
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
687
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: