Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: stěna na cibuli 15.11.2011 Ahoj Tondo, zkus to dát spíš do inzerce pod příslušnou kategorii;) Tam to logicky většina lidí bude
    Re: stěna na cibuli 15.11.2011 však tam to je, ale zatím nic :o) Na Cibulku asi nikdo nechodí.
      Re: stěna na cibuli 16.11.2011 Ja bych tam nekdy zasel.take nemohu nikoho sehnat.nikomu se tqm nechce. pritom si tam muzeme vyrobit
      Re: stěna na cibuli 17.11.2011 Ja na Cibuli zajdu tak 3x do roka .. příjemná změna a "nebývá tam narváno". O tom, že by s
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 Je to tak. Pokud nebudeš stavět šlemy.
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 Je to tak. Je potřeba tam nasadit cesty 4-5. Jinak si tam normální lidi nezalezou. Cesty triviálně s
        Re: stěna na cibuli 18.11.2011 To zní fakt dobře. Ale hlvaně by to chtělo ty chyty pořádně očistit - je to hnus Velebnosti.
          Re: stěna na cibuli 19.11.2011 Jooo. Vočistěte to tam!!!
cepíny 15.11.2011 mam koupit Grivel x monster??? nebo nějáký jiný cepíny???
díky :)
  Re: cepíny 15.11.2011 New Petzl Quark.
Závody - organizování 15.11.2011 Ahoj. Jak těžké je připravit lezecké závody? Třeba Tenton Cup.
Co je všechno potřeba? Rád bych závody udělal, ale pořád nevim jak na to.
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Napiš někomu z komise lezení mládeže. Na horosvazu najdeš kontakty (soutěže/mládež/komise. Lumi nebo
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Nejni to žádná prdel! Vždycky se někomu nezavděčíš a někoho přímo nasereš - a na to nebudeš připrave
  Re: Závody - organizování 15.11.2011 Hlavně se napřed nějakých závodů zúčastni a pak zkus nějaké malé oddílové. Nedělej to sám. Rovnou na
  Re: Závody - organizování 16.11.2011 Díky všem za dobrý rady. K
Alone on the wall 15.11.2011 Prosim nemate nekdo titulky k filmum ALONE ON THE WALL a PROGRESSION? Nemuzu je nikde sehnat. dik moc
WALLTOPIA 15.11.2011 Zdravím ve spolek. Obracím se na širší lezeckou obec s dotazem.
Nevíte jestli u nás někdo dělá podobný profily jako Waltopia.com ? Rockplast mě kvalitou moc neuspokojil. A marně hledám a nenacházím.
Díky za info.
Petr
lezečky 15.11.2011 Ahoj, potřebovala bych poradit. Které lezečky se Vám zdají lepší Saltic Bara nebo od La Sportiva Nago. Předem dík za rady=)
  Re: lezečky 15.11.2011 Ty, které Ti lépe sedí na nohou :-)
  Re: lezečky 15.11.2011 Jednoznačně ty, které ti lépe sedí.
    Re: lezečky 15.11.2011 Dík za rady =D Potíž je v tom, že jsem zatím vyzkoušela jen ty jedny. Vlastním ty od Sportivy, ale p
      Re: lezečky 15.11.2011 Bacha na číslování, imho se od LS berou menší čísla (o 2 velikosti a tak...), než od Salticu. Jinak
      Re: lezečky 15.11.2011 Viz odpovědi výše - když ti budou líp sedět, není co řešit a ber je. (Pokud ti sedět nebudou, taky n
  Re: lezečky 15.11.2011 Pozor jestli na tech Barach mas vepredu nahore sev. V nem se zpravidla roztrhnou. Odzkouseno na dvou
  Re: lezečky 15.11.2011 já mám saltic bara a úplně je zbožňuju. Koupila jsem si o trochu menší, tak to ze začátku nebylo úpl
    Re: lezečky 15.11.2011 Z toho si nic nedělej, jednu nohu má větší až na výjimky každej. A ruce taky a uši a vůbec sme takov
      Re: lezečky 17.11.2011 díky za uklidnění, už jsem se bála, že jsem divná:)
      Re: lezečky 17.11.2011 Ty výjimky mají jednu nohu menší. Vím to, jsem jedna z nich :-)
BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 Zdravím všechny ledo a mixo lezčíky. Po deseti letech nastal čas na výměnu nádobíčka. V hledáčku mám 3 typy maček. Black diamond cyborg pro, Cassin C14 nebo Camp vector. Proto prosím majitele těchto maček, aby se podělili o zkušenosti.
díky <
  Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 BD mají jednu nevýhodu proti těm ostatním nedá se mněnit délka hrotů ale jinak spokojenost. A nekouk
    Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 15.11.2011 Původně díval, ale součástí neví vložka proti nabalování sněhu,dá se samozřejmě dokoupit.
Ty
  Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector 17.11.2011 Na strikně ledové lezení nebo drytooling bych volil Grivel Rambo (léta ověřené rámovky), do těžkých
Pokuta v rakousku 14.11.2011 Cau, chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti.
Vec se ma tak:
Pred nedávnem jsme byli na Weiskugelu v Rakousku. Cela tura mela trvat 12h. Bohuzel se nam to protahlo az do vecera. Majitel horske chaty se uz po nas zacal ptat v udoli atd. Nahla
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Chatař má zřejmě povinost volat horskou ( z titulu odpovědnosti z provozování horské chaty), pokud s
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Kdyz jsme dorazili na chatu k ubytovani, tak tam zadna kniha nebyla cely vecer,takze chatar nevedel
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Bude myslím lepší, když "oživíš" původní vlákno diskuse novým příspěvkem, než když se to t
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 No teď už ti to nepomůže, ale do budoucna doporučuji pojištění právní ochrany.. třeba DAS
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Diky za radu,asi to tak priste udelam. Bohuzel takova zkusenost bude stat hodne penez.
  Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Sám cítíš,že je to asi v pytli,takže jediná možnost je vejít co nejrychleji v písemný styk s tou hor
    Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Tady je mejlik,co jsem jim ted posilal, tak uvidime reakci :-(
Dear Mrs.
Is it
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Jen doplneni.
Mne a tatikovi poslali jen fakturu. Ostatnim dvema i nejaky standardni
        Re: Pokuta v rakousku 15.11.2011 V německy mluvících zemích obvykle daleko lépe reagují na němčinu, než na angličtinu. Je totiž podle
          Re: Pokuta v rakousku 15.11.2011 Souhlas. Kromě toho, i ta angličtina toho mailu není moc dobrá. Nicméně, jako upřímný pokus od stude
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 Ahoj Jindro
Mail bych hodnotil jako celkem povedený. I když má dvě polohy. Souhlasím s první
      Re: Pokuta v rakousku 14.11.2011 I v kontextu toho, jak se to probíralo dříve (díky, Marťane, za propojení odkazy), bych tenhle mail
        Re: Pokuta v rakousku 17.11.2011 Pravnik, ktery dela mezinarodni pravo a ma certifikaci na vykon sve praxe v rakousku by vysel na mno
          Re: Pokuta v rakousku 17.11.2011 V zájmu osvěty :)
Pokud jde o pojmy a kontext, tak tohle zatím nemá nic společného s mezináro
    Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 Jakožto naprosto nezasvěcený amatér v těchto ohledech mne napadlo po přečtení příspěvku: není přece
      Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 ...se mi to pořád nějak nezdá. Furt si myslím, že nějaký seriozní impuls na vyhlášení pátračky někde
        Re: Pokuta v rakousku 16.11.2011 .. přesně to si myslím taky. A proto je třeba najít ten "impuls" a ať si připraví peněženk
      Re: začátek diskuse 16.11.2011 To dá asi dost práce, protože každá rakouská země to má řešené vlastními vyhláškami.
        Re: začátek diskuse 17.11.2011 pro zajímavost jak je to na Slovensku:
544/2002 Zákon o Horskej záchrannej službe
§ 1
          Re: začátek diskuse 17.11.2011 Zde je odpoved na muj email:
First I would like to inform you that our calcul
            Re: začátek diskuse 17.11.2011 Takze jsem asi tady nasel odpoved.
(5) Ak sa osoba nevráti do času uvedeného v knihe
              Re: začátek diskuse 17.11.2011 Ano, na Slovensku by to bylo jasný, byli byste v rejži (když se nezapíšete vůbec, anebo se nedomluví
                Re: začátek diskuse 13.01.2012 Takze vse nakonec nevyreseno. Pokuta 1300 euro se musela zaplatit. Ambasada ve Vidni nepomohla, pora
Zmní spacák 14.11.2011 Ahoj. Co si myslíte o tomto spacáku? Mammut Ajungilak Lahar Winter .... ve srovnání například s Rákoskou Erratic plus 850. Dík za koment.
  Re: Zmní spacák 15.11.2011 základní věc ve spacáku je výplň-peří.
Peří je nejkvalitnější kajčí pak husí a pak kachní. Pr
  Re: Zmní spacák 15.11.2011 otázka je na co jej budeš používat. S Eratticem chodím několik let a spím v něm téměř každý víkend v
    Re: Zimní spacák 15.11.2011 Tak chci ho na zimu. Do stanu, žďáráku, záhrabu. Ten jurek bude už asi dost velkej po sbalení.
Kozel - zapomenutý průvodce 13.11.2011 Ahoj, dnes jsem byl zalozit na Kozlovi v Chřibech. Nějakým omylem jsem tam zapoměl průvodce, tak kdyby ho někdo našel a vzal sebou, nechť se ozve na můj mail, vyměním za láhev ohnivé vody ;-)
  Re: Kozel - zapomenutý průvodce 14.11.2011 viz inzerce?:
Různé: ztraceny pruvodce ztráty a nálezy
ahoj pratele, d
    Re: Kozel - zapomenutý průvodce 15.11.2011 díky, přehlídl jsem :-)
1
...
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
687
688
689
690
691
692
693
694
695
...
2263
  Re: stěna na cibuli Ahoj Tondo, zkus to dát spíš do inzerce pod příslušnou kategorii;) Tam to logicky většina lidí bude hledat. Za chvíli se tady rozjede nějaká dlouhá diskuse a Tvé dva řádky se snadno ztratí:) martan 17:00:01 15.11.2011odpovědět
    Re: stěna na cibuli však tam to je, ale zatím nic :o) Na Cibulku asi nikdo nechodí. Tonda 19:13:21 15.11.2011odpovědět
      Re: stěna na cibuli Ja bych tam nekdy zasel.take nemohu nikoho sehnat.nikomu se tqm nechce. pritom si tam muzeme vyrobit cesty dle vlastniho gusta.majitel by asi byl rad za obmenu cest. torous 12:58:15 16.11.2011odpovědět
      Re: stěna na cibuli Ja na Cibuli zajdu tak 3x do roka .. příjemná změna a "nebývá tam narváno". O tom, že by se tam daly stavět vlastní cesty jsem neslyšel, ale zní to lákavě :-) Axal 23:34:58 17.11.2011odpovědět
        Re: stěna na cibuli Je to tak. Pokud nebudeš stavět šlemy. Torouš 09:34:23 18.11.2011odpovědět
        Re: stěna na cibuli Je to tak. Je potřeba tam nasadit cesty 4-5. Jinak si tam normální lidi nezalezou. Cesty triviálně snadný, cesty technické. I v pěkně udělané čtyřce se může člověk vydusit - když bude třebas v tom velkým převisu. Petr S. 10:16:12 18.11.2011odpovědět
        Re: stěna na cibuli To zní fakt dobře. Ale hlvaně by to chtělo ty chyty pořádně očistit - je to hnus Velebnosti. KÁRL 11:54:32 18.11.2011odpovědět
          Re: stěna na cibuli Jooo. Vočistěte to tam!!! Goťák 17:09:51 19.11.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: