LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 stěna na cibuli15.11.2011
Chodí někdo lízt na cibuli? hledám parťáka
 Re: stěna na cibuli15.11.2011
Ahoj Tondo, zkus to dát spíš do inzerce pod příslušnou kategorii;) Tam to logicky většina lidí bude
  Re: stěna na cibuli15.11.2011
však tam to je, ale zatím nic :o) Na Cibulku asi nikdo nechodí.
   Re: stěna na cibuli16.11.2011
Ja bych tam nekdy zasel.take nemohu nikoho sehnat.nikomu se tqm nechce. pritom si tam muzeme vyrobit
   Re: stěna na cibuli17.11.2011
Ja na Cibuli zajdu tak 3x do roka .. příjemná změna a "nebývá tam narváno". O tom, že by s
    Re: stěna na cibuli18.11.2011
Je to tak. Pokud nebudeš stavět šlemy.
    Re: stěna na cibuli18.11.2011
Je to tak. Je potřeba tam nasadit cesty 4-5. Jinak si tam normální lidi nezalezou. Cesty triviálně s
    Re: stěna na cibuli18.11.2011
To zní fakt dobře. Ale hlvaně by to chtělo ty chyty pořádně očistit - je to hnus Velebnosti.
     Re: stěna na cibuli19.11.2011
Jooo. Vočistěte to tam!!!

 cepíny15.11.2011
mam koupit Grivel x monster??? nebo nějáký jiný cepíny???
díky :)
 Re: cepíny15.11.2011
New Petzl Quark.

 Závody - organizování15.11.2011
Ahoj. Jak těžké je připravit lezecké závody? Třeba Tenton Cup.
Co je všechno potřeba? Rád bych závody udělal, ale pořád nevim jak na to.
 Re: Závody - organizování15.11.2011
Napiš někomu z komise lezení mládeže. Na horosvazu najdeš kontakty (soutěže/mládež/komise. Lumi nebo
 Re: Závody - organizování15.11.2011
Nejni to žádná prdel! Vždycky se někomu nezavděčíš a někoho přímo nasereš - a na to nebudeš připrave
 Re: Závody - organizování15.11.2011
Hlavně se napřed nějakých závodů zúčastni a pak zkus nějaké malé oddílové. Nedělej to sám. Rovnou na
 Re: Závody - organizování16.11.2011
Díky všem za dobrý rady. K

 Alone on the wall15.11.2011
Prosim nemate nekdo titulky k filmum ALONE ON THE WALL a PROGRESSION? Nemuzu je nikde sehnat. dik moc

 WALLTOPIA15.11.2011
Zdravím ve spolek. Obracím se na širší lezeckou obec s dotazem.
Nevíte jestli u nás někdo dělá podobný profily jako Waltopia.com ? Rockplast mě kvalitou moc neuspokojil. A marně hledám a nenacházím.
Díky za info.
Petr

 lezečky15.11.2011
Ahoj, potřebovala bych poradit. Které lezečky se Vám zdají lepší Saltic Bara nebo od La Sportiva Nago. Předem dík za rady=)
 Re: lezečky15.11.2011
Ty, které Ti lépe sedí na nohou :-)
 Re: lezečky15.11.2011
Jednoznačně ty, které ti lépe sedí.
  Re: lezečky15.11.2011
Dík za rady =D Potíž je v tom, že jsem zatím vyzkoušela jen ty jedny. Vlastním ty od Sportivy, ale p
   Re: lezečky15.11.2011
Bacha na číslování, imho se od LS berou menší čísla (o 2 velikosti a tak...), než od Salticu. Jinak
   Re: lezečky15.11.2011
Viz odpovědi výše - když ti budou líp sedět, není co řešit a ber je. (Pokud ti sedět nebudou, taky n
 Re: lezečky15.11.2011
Pozor jestli na tech Barach mas vepredu nahore sev. V nem se zpravidla roztrhnou. Odzkouseno na dvou
 Re: lezečky15.11.2011
já mám saltic bara a úplně je zbožňuju. Koupila jsem si o trochu menší, tak to ze začátku nebylo úpl
  Re: lezečky15.11.2011
Z toho si nic nedělej, jednu nohu má větší až na výjimky každej. A ruce taky a uši a vůbec sme takov
   Re: lezečky17.11.2011
díky za uklidnění, už jsem se bála, že jsem divná:)
   Re: lezečky17.11.2011
Ty výjimky mají jednu nohu menší. Vím to, jsem jedna z nich :-)

 BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector15.11.2011
Zdravím všechny ledo a mixo lezčíky. Po deseti letech nastal čas na výměnu nádobíčka. V hledáčku mám 3 typy maček. Black diamond cyborg pro, Cassin C14 nebo Camp vector. Proto prosím majitele těchto maček, aby se podělili o zkušenosti.
díky  <
 Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector15.11.2011
BD mají jednu nevýhodu proti těm ostatním nedá se mněnit délka hrotů ale jinak spokojenost. A nekouk
  Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector15.11.2011
Původně díval, ale součástí neví vložka proti nabalování sněhu,dá se samozřejmě dokoupit.
Ty
 Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector16.11.2011
Rámovky Grivel Rambo IV.
 Re: BD cyborg pro vs. Cassin C14 vs. Camp vector17.11.2011
Na strikně ledové lezení nebo drytooling bych volil Grivel Rambo (léta ověřené rámovky), do těžkých

 Pokuta v rakousku14.11.2011
Cau, chtel bych se zeptat na Vase zkusenosti.
Vec se ma tak:
Pred nedávnem jsme byli na Weiskugelu v Rakousku. Cela tura mela trvat 12h. Bohuzel se nam to protahlo az do vecera. Majitel horske chaty se uz po nas zacal ptat v udoli atd. Nahla
 Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Chatař má zřejmě povinost volat horskou ( z titulu odpovědnosti z provozování horské chaty), pokud s
  Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Kdyz jsme dorazili na chatu k ubytovani, tak tam zadna kniha nebyla cely vecer,takze chatar nevedel
 Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Bude myslím lepší, když "oživíš" původní vlákno diskuse novým příspěvkem, než když se to t
 Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
No teď už ti to nepomůže, ale do budoucna doporučuji pojištění právní ochrany.. třeba DAS
  Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Diky za radu,asi to tak priste udelam. Bohuzel takova zkusenost bude stat hodne penez.

 Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Sám cítíš,že je to asi v pytli,takže jediná možnost je vejít co nejrychleji v písemný styk s tou hor
  Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Tady je mejlik,co jsem jim ted posilal, tak uvidime reakci :-(

Dear Mrs.
Is it
   Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Jen doplneni.

Mne a tatikovi poslali jen fakturu. Ostatnim dvema i nejaky standardni
    Re: Pokuta v rakousku15.11.2011
V německy mluvících zemích obvykle daleko lépe reagují na němčinu, než na angličtinu. Je totiž podle
     Re: Pokuta v rakousku15.11.2011
Souhlas. Kromě toho, i ta angličtina toho mailu není moc dobrá. Nicméně, jako upřímný pokus od stude
   Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
Ahoj Jindro
Mail bych hodnotil jako celkem povedený. I když má dvě polohy. Souhlasím s první
   Re: Pokuta v rakousku14.11.2011
I v kontextu toho, jak se to probíralo dříve (díky, Marťane, za propojení odkazy), bych tenhle mail
    Re: Pokuta v rakousku17.11.2011
Pravnik, ktery dela mezinarodni pravo a ma certifikaci na vykon sve praxe v rakousku by vysel na mno
     Re: Pokuta v rakousku17.11.2011
V zájmu osvěty :)
Pokud jde o pojmy a kontext, tak tohle zatím nemá nic společného s mezináro
  Re: Pokuta v rakousku16.11.2011
Jakožto naprosto nezasvěcený amatér v těchto ohledech mne napadlo po přečtení příspěvku: není přece
   Re: Pokuta v rakousku16.11.2011
...se mi to pořád nějak nezdá. Furt si myslím, že nějaký seriozní impuls na vyhlášení pátračky někde
    Re: Pokuta v rakousku16.11.2011
.. přesně to si myslím taky. A proto je třeba najít ten "impuls" a ať si připraví peněženk
 začátek diskuse14.11.2011
je zde:
  Re: začátek diskuse16.11.2011
Spíš je dobré se jich písemně zeptat, na základě jakých konkrétních právních předpisů jsou oprávněni
   Re: začátek diskuse16.11.2011
To dá asi dost práce, protože každá rakouská země to má řešené vlastními vyhláškami.
    Re: začátek diskuse17.11.2011
pro zajímavost jak je to na Slovensku:
544/2002 Zákon o Horskej záchrannej službe
§ 1
     Re: začátek diskuse17.11.2011
Zde je odpoved na muj email:


First I would like to inform you that our calcul
      Re: začátek diskuse17.11.2011
Takze jsem asi tady nasel odpoved.

(5) Ak sa osoba nevráti do času uvedeného v knihe
       Re: začátek diskuse17.11.2011
Ano, na Slovensku by to bylo jasný, byli byste v rejži (když se nezapíšete vůbec, anebo se nedomluví
        Re: začátek diskuse13.01.2012
Takze vse nakonec nevyreseno. Pokuta 1300 euro se musela zaplatit. Ambasada ve Vidni nepomohla, pora

 Zmní spacák14.11.2011
Ahoj. Co si myslíte o tomto spacáku? Mammut Ajungilak Lahar Winter .... ve srovnání například s Rákoskou Erratic plus 850. Dík za koment.
 Re: Zmní spacák15.11.2011
základní věc ve spacáku je výplň-peří.
Peří je nejkvalitnější kajčí pak husí a pak kachní. Pr
 Re: Zmní spacák15.11.2011
otázka je na co jej budeš používat. S Eratticem chodím několik let a spím v něm téměř každý víkend v
  Re: Zimní spacák15.11.2011
Tak chci ho na zimu. Do stanu, žďáráku, záhrabu. Ten jurek bude už asi dost velkej po sbalení.

 Kozel - zapomenutý průvodce13.11.2011
Ahoj, dnes jsem byl zalozit na Kozlovi v Chřibech. Nějakým omylem jsem tam zapoměl průvodce, tak kdyby ho někdo našel a vzal sebou, nechť se ozve na můj mail, vyměním za láhev ohnivé vody ;-)
 Re: Kozel - zapomenutý průvodce14.11.2011
viz inzerce?:

Různé: ztraceny pruvodce ztráty a nálezy

ahoj pratele, d
  Re: Kozel - zapomenutý průvodce15.11.2011
díky, přehlídl jsem :-)

1   ...   676   677   678   679   680   681   682   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 stěna na cibuli
Chodí někdo lízt na cibuli? hledám parťáka
Tonda16:02:11 15.11.2011
odpovědět 
 Re: stěna na cibuli
Ahoj Tondo, zkus to dát spíš do inzerce pod příslušnou kategorii;) Tam to logicky většina lidí bude hledat. Za chvíli se tady rozjede nějaká dlouhá diskuse a Tvé dva řádky se snadno ztratí:)
 martan17:00:01 15.11.2011
odpovědět 
  Re: stěna na cibuli
však tam to je, ale zatím nic :o) Na Cibulku asi nikdo nechodí.
Tonda19:13:21 15.11.2011
odpovědět 
   Re: stěna na cibuli
Ja bych tam nekdy zasel.take nemohu nikoho sehnat.nikomu se tqm nechce. pritom si tam muzeme vyrobit cesty dle vlastniho gusta.majitel by asi byl rad za obmenu cest.
torous12:58:15 16.11.2011
odpovědět 
   Re: stěna na cibuli
Ja na Cibuli zajdu tak 3x do roka .. příjemná změna a "nebývá tam narváno". O tom, že by se tam daly stavět vlastní cesty jsem neslyšel, ale zní to lákavě :-)
Axal23:34:58 17.11.2011
odpovědět 
    Re: stěna na cibuli
Je to tak. Pokud nebudeš stavět šlemy.
Torouš09:34:23 18.11.2011
odpovědět 
    Re: stěna na cibuli
Je to tak. Je potřeba tam nasadit cesty 4-5. Jinak si tam normální lidi nezalezou. Cesty triviálně snadný, cesty technické. I v pěkně udělané čtyřce se může člověk vydusit - když bude třebas v tom velkým převisu.
Petr S.10:16:12 18.11.2011
odpovědět 
    Re: stěna na cibuli
To zní fakt dobře. Ale hlvaně by to chtělo ty chyty pořádně očistit - je to hnus Velebnosti.
KÁRL11:54:32 18.11.2011
odpovědět 
     Re: stěna na cibuli
Jooo. Vočistěte to tam!!!
Goťák17:09:51 19.11.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi