LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231373 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Matroš13.11.2011
Ahoj, je pravda, že na horolezeckých výstavách a veletrhoch sa dajú kúpiť rôzne lezecké veci, oblečenie, a pod. napr aj za tretinové ceny oproti cenám v obchodoch. Ďakujem 
 Re: Matroš13.11.2011
Pravda to je. Ale, ze by to bylo tak zlevnene, to asi ne.
 Re: Matroš13.11.2011
Já byl na Smíchovském festivalu a parťák tam koupil nové cepíny za 4tis. místo 8tis. Katany. Je prav

 Kdy je zima na lezení?12.11.2011
Kdy už je moc zima na lezení venku? Minulý víkend ještě bylo příjemných 15°C, ale teď je tak kolem 5°C, má ještě smysl někam vyrazit?
 Re: Kdy je zima na lezení?12.11.2011
určitě:-) krátké cesty a oheň dole.
 Re: Kdy je zima na lezení?12.11.2011
Na lano uz je spis zima... ale na boulder je to v pohode. Navic se slunickem jako dnes na Snezniku :
 Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Dnes 10 cest, ale chce to vybirat skály na sluníčku a nevystydnout. Je to asi poprvé teď od podzimu
  Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Furt se leze.... :-)
   Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Už jsou lepší spíš úderné jednodení akce, na ty seženeš víc spolulezců. Ráno nespěchat aby se skála
    Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Naopak teď jsou výborné podmínky na těžké cesty a v některých lokalitách lze lézt i dlouhé vytrvalos
     Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Ted jsou ideální podmínky na trénink než v horách napadne sníh na zimní lezení. Pohorky na nohy lezt
     Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Pravdu máš teď začíná to pravé lezení žádný hic a dobrý tření.
      Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Jo, ale zkousel to nekdo z Vas vysvetlit tem zhyckanym ,,sportovnim'' lezcum? :)
       Re: Kdy je zima na lezení?13.11.2011
Víťo, když se podívám do deníčku, tak bych řekl, že k nim už taky patřím, takže sobě si to říkám poř
        Re: Kdy je zima na lezení?14.11.2011
Idelání na rozehřátí je začít uřezáním tak dvou větví co rostou do lezecké cesty a jejich úklidem:)
         Re: Kdy je zima na lezení?14.11.2011
Myslíš spálit na místě?
          Re: Kdy je zima na lezení?14.11.2011
Nějaké ty stromky je nutné nachat, aby byl v létě u skály trošku stín, něco je dobré probrat s ochra
           Re: Kdy je zima na lezení?14.11.2011
Souhlas, na podzim , a nejen tehdy, do skal pouze s křovinořezem.

 REPORT: Kofola Boulder Party12.11.2011
Pro nedočkavé sem dávám odkaz na moje data z digitálu z dnešní parádní akce Kofola Boulder Party na holešovické stěně Mammut, jsou to jen 2 fotky a zbytek videa z finále holek a kluků. Hlavně holky to tam pěkně dávaly. No mrkněte sami, než to sestříhám a
 Re: REPORT: Kofola Boulder Party12.11.2011
  Re: REPORT: Kofola Boulder Party13.11.2011
Mě to nejde=( asi sem fakt technickej antitalent...
  Re: REPORT: Kofola Boulder Party13.11.2011
Mě to nejde=( asi sem fakt technickej antitalent...
   Re: REPORT: Kofola Boulder Party13.11.2011
Možná jsi jen zkopíroval špatně odkaz, anebo nemáš jak rozbalit ten archív (např. programem WinRAR a
    Re: REPORT: Kofola Boulder Party14.11.2011
A super, tak doma vyzkoušim jestli mi to půjde. A nešlo by to hodit třeba na youtube? S tim bych si

 wildspitze11.11.2011
ahoj, měl bych dotaz: v jakym stavu je ledovec na wildspitze??? rád bych to sjel na snb - tak bych rád nějáký nápad kudy by to bylo nejlepší??? díky za každou radu :) případně když by měl někdo lepší návrh na nějákou horu, kde by se dalo hezky zajezdit bu
 Re: wildspitze11.11.2011
:-)...momentálně si nahoře sklouzneš...dole to bude dost drncat a možná spadneš do trhliny, neb jich
  Re: wildspitze11.11.2011
tak je jasný, že tam nejedu hned zítra :D zatim jen plánuju co a kde :D
takže myslíš že se ta
   Re: wildspitze11.11.2011
Myslim že si tam moc nezajezdíš protože severka Wildspitze má jen nějakejch 50° a na SNB to prej po
    Re: wildspitze11.11.2011
ok, díky za rady:)
snad se něco hezkýho najde :)
    Re: wildspitze11.11.2011
Já myslím, že na SNB by se z Wildspitze dobře jelo směrem na Wroclawskou chatu a dál do Ventu. Ať už
    Re: wildspitze11.11.2011
Já myslím, že na SNB by se z Wildspitze dobře jelo směrem na Wroclawskou chatu a dál do Ventu. Ať už
     Re: wildspitze13.11.2011
to nevypadá špatně :)
      Re: wildspitze13.11.2011
ještě někdo nějáký nápad na dobrý ježdění???
       Re: wildspitze14.11.2011
Na druhou stranu vildšpice, směrem na Breslerhute jsou ryny, co vypadaly dobře a jetelně.
        Re: wildspitze14.11.2011
O nich právě píšu výš. Doporučuju ale právě jít nahoru právě od Wroclavské chaty, aby sis prohlédnul
         Re: wildspitze16.11.2011
Nic ve zlým, ale neni to video právě z normálky (sedlo mezi Wildspitzí a Brochkoglem) spíš než ze žl
          Re: wildspitze16.11.2011
Jasně že jo. Jenom je dobrý se kouknout, že nahoře foukalo, ale možná to vypadalo, že ze sedla hned
 Re: wildspitze14.11.2011
zdarec, na skialpech jsme tam potkali dost lidí na sněžnicích se snb na zádech. Nebyl tam žádný prob

 Výsledky Moravské Kejkle 201111.11.2011
Ahoj chci se zeptat jestli někdo nemáte fotky s moravských kejklí víc něž má na netu čaj když tak je pošlete nebo dejte někde sdíle a napište kde děkuji za info Johny :)
 Re: Výsledky Moravské Kejkle 201111.11.2011
  Re: Výsledky Moravské Kejkle 201111.11.2011
dík ale psal sem jiný než má čaj na netu ? :)
   Re: Výsledky Moravské Kejkle 201111.11.2011
htt
    Re: Výsledky Moravské Kejkle 201111.11.2011
Dík, dva odkazy jsem přidal pod článek, ale ta lezba.net mi nejde otevřít.

 Jarda Klasik10.11.2011
Konečně klasik, tepláče českej adidas se dvěma lampasama jako za mlada, uzle vlevo, uzle vpravo, smyce vůkol koukolem, hodiny. Sveřepý výraz pískové ho matadora. Pěkně Jardo.
 Re: Jarda Klasik10.11.2011
Teda Foto dne
  Re: Jarda Klasik10.11.2011
Docela by mě zajímalo, kolik by tyhle hodiny udržely. Sice jsou tlustý dost, ale zase vypadaj hodně
  Re: Jarda Klasik11.11.2011
a jo Karel Jardomír Mácha aka Blonďatej husky. Pěkně pane.
 Re: Jarda Klasik11.11.2011
vod gdy klasik na písku používá expresky ??? :-D

 Ortler10.11.2011
Lezl nekdo letos na podzim severku Ortleru? Jake jsou podminky? Spis led nebo firn? Webku samozrejme znam (horni cast vypada cisty led), ale neni nad osobni zkusenost. Dik!!!

 Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Zdravím, hele jedu trekovat po ráji na víkend a chtěl bych se podívat na Kozinec. Máte někdo nějaké info k téhle krásné lokalitě? Dostala mě :)
Nějakýho aktuálního průvodce, nebo třeba alespoň info o stavu ( jištění vlastní, nebo přejištěno atd. D

 viklavé borháky10.11.2011
Netuší někdo, byť orientačně, jak moc se dá věřit lepeným borhákům, které se v díře nepatrně posunují nebo pootáčejí?
 Re: viklavé borháky10.11.2011
já teda nevím, ale moc bych tomu nevěřila.zas jako kdyby nebyla jiná možnost, tak mi asi nezbyde nic
 Re: viklavé borháky10.11.2011
Takhle jednoduše nikdo. Většinou skoro nejdou vyrvat ale pokaždé to neplatí. Zvažoval bych jestli te
 Re: viklavé borháky10.11.2011
Takhle od stolu není možné rozhodnout ano/ne. Třeba na Srbsku jsme tahali jeden co se kompletně prot
  Re: viklavé borháky10.11.2011
Dá se tomu věřit celkem v pohodě, mám vyzkoušeno, že lze padat i do borháku pouze obaleného izolačko

 Kozinec u Ž. Brodu10.11.2011
Zdravím, hele jedu trekovat po ráji na víkend a chtěl bych se podívat na Kozinec. Máte někdo nějaké info k téhle krásné lokalitě? Dostala mě :)
Nějakýho aktuálního průvodce, nebo třeba alespoň info o stavu ( jištění vlastní, nebo přejištěno atd. D

1   ...   677   678   679   680   681   682   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Matroš
Ahoj, je pravda, že na horolezeckých výstavách a veletrhoch sa dajú kúpiť rôzne lezecké veci, oblečenie, a pod. napr aj za tretinové ceny oproti cenám v obchodoch. Ďakujem 
Juro12:52:32 13.11.2011
odpovědět 
 Re: Matroš
Pravda to je. Ale, ze by to bylo tak zlevnene, to asi ne.
KÁRL17:58:29 13.11.2011
odpovědět 
 Re: Matroš
Já byl na Smíchovském festivalu a parťák tam koupil nové cepíny za 4tis. místo 8tis. Katany. Je pravda že to nebyl čech ale rakušák :)
postman18:27:48 13.11.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1435 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi