LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
49.Zaoral 9994
50. 9986
51.Šenkýř 9969
Bouldry:
49.Skočdopole 9103
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
Hory:
17.Dörfl 3442
18. 3376
19.Sukačová 3238

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231645 cest
Nové přelezy:
Wakanda 9
Osttiroler 7b
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne:05.11.2011
Koukám, že pěkný fotky co stojí za to se jen tak ne Lezci, nezveřejní. Pak tam dáte takoví mrtky bezvýznamný from Martin Tučka a ještě k tomu nejon jednu. :-((((
 Re: Foto dne:05.11.2011
Tak něco pošli. Zveřejňuju postupně vše, co mi dojde, chodí mi nyní tak tři fotky za týden.
 Re: Foto dne:05.11.2011
Tady je zas někdo chytrej. Tak nějakou fotku pošli, kde asi mají kluci pořád ty fotky brát. Místo to
 Re: Foto dne:05.11.2011
Ahoj Dave, uložil jsem do databáze fotek pár dokumentačních obrázků k cestám co jsme lezli, to snad

 Pik Komunisma04.11.2011
Ahoj, kdo byl na Pik Komunismě a podal by nějaké informace? Díky. Akim

 kam na kopec ?04.11.2011
Ahoj vsem.. Nejake napady kam vyrazit na kopec ? Mame po dlouhe dobe cas, tak cca za 14 dni nekam na necely tyden vyrazit. Chtelo by to vylezt na nejaky (i vetsi) vrchol, klidne i s trochou lehciho lezeni, pokud mozno bez sneznic a skialp, takze aby to ne
 Re: kam na kopec ?04.11.2011
Dolomity a dát nějaký normálky na kopce, na který nevedou turistický cesty.
 Re: kam na kopec ?04.11.2011
Dolomiti, Val Gardena, Sella Ronda, totalni bomba, ale musi ti vyjit pocasi. Lezeni kolem mrte a par
 Re: kam na kopec ?06.11.2011
Ahoj kluci, diky za napady. Ja mel na mysli neco jako Studlgrat na Gloknera, Spallagrat na Berninu,
  Re: kam na kopec ?07.11.2011
No myslim že u takový Civetty se nemusíte bát, že by výstup byl moc krátkej.

 Watzmann03.11.2011
Ahoj,nevíte někdo jaký je to na skialp kolem Watzmannhutte a zda je v ní winteraum? Myslel jsem na Klainer Watzmann a popř co by se tam dalo dál.
Díky
 Re: Watzmann04.11.2011
Čus, vintráč na Watzmannhausu je, když je dostatek sněhu tak se dá sjet Hocheck a jinak se dá jít tr
  Re: Watzmann04.11.2011
Kdo jde do Watzmannkaru, tak začíná rovnou na parkáči u Königsssee, stoupá podél bobovky a okolo Küh
  Re: Watzmann08.11.2011
díky

 Klettergebiete ohne Grenzen03.11.2011
Neplánujete někdo objednávat tohoto průvodce?
http://www.tmms-shop.de/ klettergebiete-ohne-grenzen.html# přidal bych se, abychom se rozděli
 Re: Klettergebiete ohne Grenzen03.11.2011
- Adriaküste-Istrien, Erik Svab, Janez Skok, Doriano Perhat, Sidarta Guides, 2011, 308 stran.
 Re: Klettergebiete ohne Grenzen03.11.2011
mam ho k mani, funglac, poslal se ti mail

 Martin K03.11.2011
Zajímalo by mě, jaké lezečky jste už vyreklamovali? Třeba kamoška reklamovala po roce LA Miury,že popraskala guma na obsázce, lepička prolezená nebyla a dostala nové. Já to stejné teď mám u Triopů, tak jsem zvědav. Myslím,že popraskanou obsázku by na rekl
 Reklamace lezeček03.11.2011
Pardon, spletl jsem nadpis a jméno..
  Re: Reklamace lezeček03.11.2011
Připojím se k dotazu. Zajímalo by mě, jestli se někomu podařilo vyreklamovat odlepující se lepičku n
   Re: Reklamace lezeček03.11.2011
Ahoj, asi před 2 lety jsem v Hudači koupil LS Katany, po týdnu lezení (asi dvakrát na stěně) se rozl
 Re: Martin K03.11.2011
Zatím jsem nereklamoval nic (většinou boty dodrbu do půl až roku), uvažoval jsem o tom u Salticů, kd
 Re: Martin K03.11.2011
jednou mi vyreklamovali LS mantis v Hudáči, rozpáraly se suchý zipy a nakonec prasklo i to kovový oč
 Re: reklamace lezeček03.11.2011
Jednou se mi extrémně rychle rozlepila špička na Triopech Wings, v brněnském Eliassu mi to jako rekl
 Re: Martin K03.11.2011
Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
 Re: Martin K03.11.2011
Mě by zajímalo, co si myslíte o reklamaci Scarpa Zen. Za rok a něco díry v kůži, zevnitř chodidel, k
  Re: Martin K04.11.2011
Bejt prodejce tak ti to nevemu (budu argumentovat běžným opotřebením), ale bejt zákazník tak to zkus
 Re: Martin K04.11.2011
Mne áno, bolo to však v Kanade, tak asi pardón za "off-topic".

 stěna kopřivnice02.11.2011
Čau lezci, můžete mi poradit, jestli je v Kopřivnici nějaká stěna nebo bouldr? Na netu jsem našel, že by něco mohlo být na stadioně, ale to info je z roku 2008. Budu rád za jakékoliv info o lezení v Kopru. Dík
 Re: stěna kopřivnice02.11.2011
Zalézt si zajdi do sousedního Štramberka na lomové či krasové vápno.
 Re: stěna kopřivnice04.11.2011
Hooj, tak dobrá zpráva pro Tebe. V Kopřivnice je lez. stěna, je na zimním stadioně. Zrovna tento týd
  Re: stěna kopřivnice04.11.2011
Prosím, přihoď údaje i do seznamu stěn na Lezci, dík.
  Re: stěna kopřivnice04.11.2011
... a další stěnu je ve skautském centru nad koupalištěm. Je čerstvá, venkovní spojená s lanovým cen
   Re: stěna kopřivnice04.11.2011
A nějaké názvy ty stěny mají? Díky moc;)
    Re: stěna kopřivnice04.11.2011
Ta skautská by šla nazvat: Areál zdraví - VANAVIAN.
Ta druhá "Zimní stadion", 49°35
     Re: stěna kopřivnice07.11.2011
Přidal jsem do mapy Zimák, ten nám chyběl, možnost mít reklamu zadáčo v největším seznamu stěn přene

 Ledy02.11.2011
Neví někdo jestli jsou v Alpách už nateklé ledy?

 Ztráta červené helmy Petzl02.11.2011
Ahoj, v sobotu 22. října 2011 jsme na Suškách v okolí Vlajkové nechali asi červenou helmu Petzl, podepsanou fixem vpředu NACA a vzadu je BRh- ... viz foto ...
 Re: Ztráta červené helmy Petzl14.11.2011
Omlouvám se za demenci - helmu jsme našli v garáži pod plachtou přikrývající křovinořez ... Jirka Ka

 prani peroveho spacaku brno02.11.2011
hoj mate nekdo nejake overene misto kde nechat vyprat perovy spacak v brne? dik
 Re: prani peroveho spacaku brno02.11.2011
Si ho vyper doma v pračce na 40 bez chemikálii nebo k tomu určenými.
Vysuš v sušičce nebo poz
  Re: prani peroveho spacaku brno02.11.2011
Tak třeba nemá pračku ne... pokud je to student na nějakým privátě. Jinak taky jsem z Brna, ale neví
 Re: prani peroveho spacaku brno02.11.2011
proč to chceš prát? doporučuji zasadně neprat nebo o něj brzo přijdeš
  Re: prani peroveho spacaku brno02.11.2011
Praní je v pohodě, ale hlavně to neždímat a připravit se na dlouhý sušení a protřepávání. Je dobrý p
   Re: prani peroveho spacaku brno03.11.2011
Když nemá pračku tak ve vaně.
  Re: prani peroveho spacaku brno03.11.2011
po 5 letech pouzivani je spani v nem o zdravi z hlediska nakazy morem....
   Re: prani peroveho spacaku brno03.11.2011
Péřák se prostě nepere. Tím praním jen zkracuješ jeho životnost.
    Re: prani peroveho spacaku brno03.11.2011
Péřák se nepere? Ale jdi ty brepto. Jedině lze souhlasit se zkracováním životnosti. Ale pokud ho poc
    Re: prani peroveho spacaku brno03.11.2011
naopak! kdyz uz mas spacak po par letech nechutnej a umastenej, tak mu to jen prospeje. kdyz to udel
   Re: prani peroveho spacaku brno05.11.2011
doporučuju vyprat ve vaně, to se mi jako jediné osvědčilo (pračka bez ždímání taky jde, ale ručně je

1   ...   680   681   682   683   684   685   686   687   688   689   690   691   692   693   694   695   696   697   698   699   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
Koukám, že pěkný fotky co stojí za to se jen tak ne Lezci, nezveřejní. Pak tam dáte takoví mrtky bezvýznamný from Martin Tučka a ještě k tomu nejon jednu. :-((((
Dave09:57:52 05.11.2011
odpovědět 
 Re: Foto dne:
Tak něco pošli. Zveřejňuju postupně vše, co mi dojde, chodí mi nyní tak tři fotky za týden.
 jirkas11:10:54 05.11.2011
odpovědět 
 Re: Foto dne:
Tady je zas někdo chytrej. Tak nějakou fotku pošli, kde asi mají kluci pořád ty fotky brát. Místo toho, aby si byl rád, že se někdo o ten web stará, tak akorát zbytečně rejpeš.
MichalN13:06:45 05.11.2011
odpovědět 
 Re: Foto dne:
Ahoj Dave, uložil jsem do databáze fotek pár dokumentačních obrázků k cestám co jsme lezli, to snad přežiješ. Splňuje to dvě věci - mám je a vím co je na nich za cesty. To jsou ty fotky, které se pak objevují i v databázi cest, když se chce někdo podívat co lezl nebo poleze. Vystavil jsem jen jednu, to je docela pěkná vysoká stěna, u toho nemusí být žádná umělecká kvalita myslím a takhle ta skála reálně vypadá když k ní přijdeš. Ale snažím se mírnit a možná bude brzy lepší přístroj. Ber to "Foto dne" trochu s nadsázkou;) Jestli někdo čeká, že tam každý den bude shora focený xicht nějakého borce, tak si nedovedu představit kdo bude lézt, když všichni budou fotit. Já mám třeba raději fotky, na kterých je víc vidět jak vypadá nějaká linie než něčí obličej. Myslím ale, že je tu dost prostoru pro všechny typy fotografií. Neboj, až budu mít zase kousek času uložím sem i fotky jiných cest, které fotili kamarádi s trošku lepším automatem a podařilo se mi je ukecat, aby se mohly vystavit. Jinak jestli jste něco slušnějšího posílali a nebylo to zatím vystavený, zkuste to poslat ještě jednou. Díky moc.
 martan19:20:46 05.11.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192471)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Oční zánět 7- Josefovské Údolí
Hungriges herz 8 Dolomity
Pilíře botanikov 5 Přečin
E-bike 8 Berchtesgadenské Alpy
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Re: Rozpočítání amortizace | Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
sport??? | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1291 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1471 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1446 
 Neřeším to – lezu vše 
 1145 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi