Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Wilder Kaiser 15.09.2011 Ahoj nemáte někdo průvodce na Wilder Kaiser?? díky :)
  Re: Wilder Kaiser 16.09.2011 Máme a je super. Sou dva díly, jeden do šestek, druhej od šestek nahoru. Není až takovej problém ho
  Re: Wilder Kaiser 16.09.2011 Spousta cest je např. na bergsteigen.at, průvodci jsou k zapůjčení na chatách - lze nafotit konkrétn
vrtačka 15.09.2011 Cus, poradte. Co musi mit za parametry priklepova vrtacka pro vyvrtani diry pro kruh (drik s prumerem 22 mm)? Pisou treba: drevo 40mm, ocel 13, beton 14. Nebo, prosim poradte rovnou nejaky typ. Dik
  Re: vrtačka 15.09.2011 prosímtě ty radši nikde nic nevrtej :-D
  Re: vrtačka 16.09.2011 Chce to vrtací kladivo a né vrtačku. Cenově začínaj někde na 13000Kč a takový rozumější kladivo je z
  Re: vrtačka 16.09.2011 rozhodně by to mělo mít upínání aby se do toho dost tlustej vrták vrták vůbec tak chytit. pak tě zaj
    Re: vrtačka 16.09.2011 Lukáši, podle tvých komentářů bych řekl, že víš, která bije. Tyhle vrtačky-kladiva mají snad SDS upí
    Re: vrtačka 16.09.2011 A watty bych na aku nářadí taky nehledal... Nový určitě kolem dvacky, spíš víc. Dá se splašit i v ba
  Re: vrtačka 16.09.2011 Ahoj,
UniMax - SDS,kango,vrtanípříklep, klasika. 24V - stačí na pár děr. 2 baterie NiMH- 20 d
  Re: Průvodce na lešky 15.09.2011 *ležky :D
    Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 Jesenicko (sešit z r. 2000)? Ano mám, ani v Kiwi v Práglu už letos poslední kousky nemají. Vypadá to
      Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 na lezec??
        Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 Holt každej web se šikne na něco jinýho:) skaly.horosvaz.cz -je tam knihovna téměř všech českých hor
          Re: Průvodce na Ležky 16.09.2011 ..."tak loňskej sešit z Padání je vyrozdanej a vyprodanej"
ne-e...
            Re: Průvodce na Ležky 16.09.2011 Jirousi máte tam jen sešit z letošního Padání.Mlýňák byl 2010,možná ho máte podpultově :) taky by se
      Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 Stihneš to tam dát do víkendu? :)
      Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 Kurňa, a já si pořád říkal, že si musím pořídit náhradu za svůj salát. Nevisí to náhodou už delší do
        Re: Průvodce na Ležky 15.09.2011 mám ho na emailu chceš ho přposlat?
        Re: Průvodce na Ležky 16.09.2011 No jo vlastně Láďo! Na rakovnickejch stránkách je Přílepka, Chlumský a Kapucínky: hkrakovnik.cz/Kapu
          Re: Průvodce na Ležky 16.09.2011 A ještě jedna verze na Kapucínky: lezec.cz/pruvodcx.php?key=104
Vůbec mě nenapadlo, že když c
pípák 15.09.2011 Čao, chci si koupit pípák, máte někdo dobré zkušenosti s nějakým konkrétním? Dobrý poměr cena/užitná hodnota :)... Dikes
  Re: pípák 15.09.2011 Rozhodně nekupuj Pieps. Rakouskej šmejd!!! Důvody jsem už kdysi popisoval, pohledej diskusi.
    Re: pípák 19.09.2011 Si děláš kozy ne? Označit DSP za šmejd nemůže nikdo soudnej.
  Re: Průvodce na Havrana 15.09.2011 také by mě zajímal.
ale trošku k tématu a trošku mimo: existuje rok staré rozhodnutí
Wild choice 14.09.2011 Zdravicko, neco mi uniklo nebo tady probehly nejake informace o expedici na Nanga Parbat? Diky :)
  Re: Wild choice 14.09.2011 Proběhly tu informace o tom, že jsou hoši zpět, že byl článek na sport.cz a že lezec.cz má od Máry s
Tréningová doska 14.09.2011 Ahojte,
viete mi poradit, kto iný okrem Anatomicu vyrába,resp. predáva tieto lišty. Rád by som niečo poriešil, len by som si chcel vybrať z viacerých modelov, resp. výrobcov.
Oplatí sa kupovať,alebo radšej vyrobiť doma?
Pomohla vám l
  Re: Tréningová doska 16.09.2011 Kluci z okolí Frýdku-Místku dělají fajné lišty: amuerte.cz A lišta se určitě vyplatí
Tréningová doska 14.09.2011 Ahojte,
viete mi poradit, kto iný okrem Anatomicu vyrába,resp. predáva tieto lišty. Rád by som niečo poriešil, len by som si chcel vybrať z viacerých modelov, resp. výrobcov.
Oplatí sa kupovať,alebo radšej vyrobiť doma?
Pomohla vám l
      Re: Tréningová doska 10.10.2011 Ktorú by ste vybrali a prečo.
Resp. používate niekto?
Stopy písku 13.09.2011 Dá se někde koupit film Stopy písku???popřípadě stáhnout?Díky
  Re: Stopy písku 13.09.2011 Koupit nevím, ale stáhnout jo...
    Re: Stopy písku 13.09.2011 Koupit se dá přímo u Petra Slaniny napiš mu na mail: loskozlos@gmail.com
Sám jsem ho
    Re: Stopy písku 13.09.2011 Kde se to dá stáhnout? Hodíš mi link na smilebug@seznam.cz ? Dík.
      Re: Stopy písku 13.09.2011 Podpořte radši autora a kupte si to!!!!
        Re: Stopy písku 13.09.2011 Tak tak, 250 nebo kolik to ma stat se da utratit i mnohem hur. Navic to mas v fesnem obale a jednou
      Re: Stopy písku 13.09.2011 Link nevím, ale když si k tomu vezmeš švýcarskou známku za 500, tak si něco vymyslím;-)
        Re: Stopy písku 13.09.2011 Mohli by ste to v cechach trosku domysliet a dvd posielat aj na SLovensko prostrednictvom siete HUDY
  Re: Stopy písku 13.09.2011 Sem starej pirát, ale tenhle film, Jump a pár dalších si rozhodně stahovat nebudu i když by to bylo
    Re: Stopy písku 13.09.2011 no a kde se to teda da koupit.... misto filosofovani piratu, by se hodil link... jako "piratovi
      Re: Stopy písku 14.09.2011 Čti pořádně a najdeš zdroj. Tlačít KOŠÍK tam sice není a koupit se to dá :))
        Re: Stopy písku 14.09.2011 super underground.. :) toz at se pak nedivi ze to pujde undergroundove jeste hloubs ;)
          Re: Stopy písku 14.09.2011 Ahoj. A kolik ten filmek stojí penězů? Díky
  Re: Stopy písku 15.09.2011 Otázka je, jestli vůbec 30 minutovou reklamu na Direct Alpine kupovat...
    Re: Stopy písku 15.09.2011 koupit se to stejne neda... schvalne kdo se o to pokusil a s jakym vysledkem.. takze co... at to nek
      Re: Stopy písku 15.09.2011 Nejlépe zkus autora 608246791. Dneska jsem tak udělal a v pohodě se domluvil.
        Re: Stopy písku 21.09.2011 Ten film nic extra neni, na fesťáku spíš zklamal :(
1
...
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
713
714
715
...
2263
  Re: Wilder Kaiser Máme a je super. Sou dva díly, jeden do šestek, druhej od šestek nahoru. Není až takovej problém ho sehnat v některé z chalup pod skalama. Willhem 06:37:07 16.09.2011odpovědět
  Re: Wilder Kaiser Spousta cest je např. na bergsteigen.at, průvodci jsou k zapůjčení na chatách - lze nafotit konkrétní cesty do digitálu. Část lezeckých možností kolem sedla Stripsenjoch je naznačena na stránkách tam se nacházející megachalupy.
08:03:35 16.09.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: