Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Košťál 10050 Hory: 22.Bernard 2632 23.X. 2532 24.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English nalezena HMS na Homoli 04.09.2011 Nalezena zapomenutá HMS na Homoli. Majitel ať mi pošle její popis na mail a domluvíme se na předání.
Slaňák na Fellerovce 04.09.2011 Ahoj, nevíte někdo kde je na Fellerovce slaňák? Chci nahoru Šachtovou stěnou a nechce se mi tam plašit a hledat slaňák. Moc díky za rady.
  Re: Slaňák na Fellerovce 04.09.2011 Zdar, co já si pamatuju tak slaňák byl když koukáš na šachtovou stěnu tak úplně na skále vlevo. Zhru
    Re: Slaňák na Fellerovce 04.09.2011 toho jsem se trochu obával, dá se tam nahoře něco založit?
      Re: Slaňák na Fellerovce 06.09.2011 v čem je problém? si tam dotáhneš fous vod voka a sedneš na pudel na vršku a dobereš, né, pudel pěkn
Špatné parkování 04.09.2011 Dne 3.9.jsem si chtěl zalíst na skalách.Vybral jsem si skálu Havran u JítraVi.Minul jsem ceduli se zákazem vjezdu,ale po pár metrech jsem zůstal jako opařený.V lese skoro pod stěnou byly zaparkovaná tři auta (9A0 8153,2L7 0504, 4L0 5366) to jsou jejich re
  Re: Špatné parkování 04.09.2011 anonymní bonzák
    Re: Špatné parkování 04.09.2011 To není bonzování.Jak se ti bude líbit když nám ty skály zakážou kvůli takovým lezcům.
      Re: Špatné parkování 04.09.2011 Kdyby sem neházel jejich erzety tak je mi to fuk, ale takhle je to prostě anonymní bonzák. Předpoklá
        Re: Špatné parkování 04.09.2011 Ty jsi magor. Právě, co když to třeba někomu půjčili. Takhle mají šanci se to dozvědět, že ten, komu
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 9 A0? Slušnej prásk, ale nepíše se to náhodou IX A0?
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 Něco ti povím, ty chytráku. Než si nechat vykrást, nebo ukrást auto, tak docela chápu ty, co dojedou
    Re: Špatné parkování 11.10.2011 Když se bojíš o auto, tak jezdi na skály vlakem.
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 když už zase taháš mago - mě zase vadí třeba na hrubici vyšlapané stupy nebo od lana vydřené bočáky
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 pardon - podpis - marek
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 A co takhle se podepsat, když už tady píšeš konkrétní RZ vozidel??!!
1. Havran ani jeho příj
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 Jen mě tak napadá, že do lesa je zákaz vjezdu motorových vozidel ze zákona a jestli tam ještě navíc
      Re: Špatné parkování 06.09.2011 Souhlas ve všech bodech.
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 Vjezd a stání v lese za zákazem vjezdu je přestupkem podle klesního zákona bez ohledu na to, jestli
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 Tak konec světa se neděje. Ale samozřejmě je potřeba říci, že takhle se s auty na skálách chovat je
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 Takový upozorňování je fakt záslužný, a každej jistě chápe, že bys byl nerad osobně za bonzáka, kdyb
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 Hele, Piškote, to jsi tedy vážně kabrňák, když se hlásíš mezi ty, co porušují pravidla hry. Nejsi tr
      Re: Špatné parkování 05.09.2011 když tak koukám na některý výlevy tady, tak bych spíš dal povinou registraci pro přispívání
<
        Re: Špatné parkování 05.09.2011 Ty jsi jako bolševik - soudru. Také on chtěl ke všemu podpisy a ověřenou totožnost.
          Re: Špatné parkování 05.09.2011 Nepopsal už někdo někdy obviňování z bolševismu v netových diskusích jako provařený, protože primiti
            Re: Špatné parkování 05.09.2011 Havran je maglajzova oblast, s tim nic nenadelate. Kluci z vesnice vykradaji auta u cesty tak je dob
              Re: Špatné parkování 05.09.2011 Nu, možná. Ale atmosféra se nezlepší, kdy si každý bude mlít tu svou pravdu. Promě za mě, kdyby byl
                Re: Špatné parkování 06.09.2011 není to úplná pravda, viz zápis z jedné z posledních VK
          Re: Špatné parkování 05.09.2011 vedle jak ta jedle
to není o kontrole a bolševizmu. naopak - je o tom, že si můžeš st
      Re: Špatné parkování 05.09.2011 1) Co mě jako anonym oslovuješ jménem!
2) To, že je skoro normální, že se anonymní lůza adres
        Re: Špatné parkování 06.09.2011 Piškote, (podle mne) máš pravdu v tom, že anonymní projevy jsou špatný (ať už útočí nebo ne). Jak js
          Re: Špatné parkování 06.09.2011 Souhlasím s A i B. "Ten, co o tom něc ví" asi nepochopil, že se nevytahuju, že jsem tam ta
        Re: Špatné parkování 11.10.2011 Piškote
Situace, kdy někdo anonymně obžalovává jiné, je prostě nepřípustná.
Ok
      Re: Špatné parkování 05.09.2011 Tabule hanby je dobrá, ale pokud by tam fotili špatné parkování, bylo by to tam jak na stránkách aut
    Re: Špatné parkování 11.10.2011 Piskote pri vsi ucte k tomu co v lezeni zvladas, nezblaznil jsi se uz?
Kdyz nejakej pi**s je
      Re: Špatné parkování 11.10.2011 Spatny je predevsim ten , kdo se neumi podepsat a bonzuje.
Vlastne nebonzuje, protoze si kl
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 jednoznačně fotit - auta i lidi a na internet s tím, strašení "pokutou" na některé holt ne
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 Že by další chytrý anonym?
  Re: Špatné parkování 05.09.2011 Místní situaci neznám, ale bohužel jsem podobnou praxi mockrát viděl i na místech, kde všechny argum
    Re: Špatné parkování 05.09.2011 Marku, bezva, absolutní souhlas! Ale říkej to Piškotovi a dalším podobným :-(
      Re: Špatné parkování 05.09.2011 My s kámošem jsme zase minulý týden viděli frajery přijet autem od Berouna až do Alkazaru :D
        Re: Špatné parkování 05.09.2011 Tak včera jsem to, brácho, viděl,
mohlo bejt tak jedenáct,
v lodžii jsem kouřil, seděl
        Re: Špatné parkování 06.09.2011 No a co? Auta byla vymyšlena proto, aby se s nimi člověk dostal na místo kam potřebuje a ne proto, a
          Re: Špatné parkování 06.09.2011 Podle mě trochu OT, ale když jsi s tím začal, tak pro zajímavost: "Dopravě jsou přičítány emis
  Re: Špatné parkování 06.09.2011 1. havran je mimo chko. chko je na druhou stranu od hlavní silnice.
2. vrcholová komise nemá
    Re: Špatné parkování 06.09.2011 Nespekuluju, jak je to konkretne tady, ale klasiky nemuseji byt nutne jen ctyrky. Jsou i klasicke os
  Re: Špatné parkování 06.09.2011 peklo je charakterizováno jako nejnižší svět, čili stav vědomí, v němž chtíče a žádosti převládají n
  Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 Na to, že to byl vrchol sezóny boulderingu a ještě ani na druhý den odpoledne o závodu nikde není an
    Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 ... svědčí o pracovitosti organizátorů... :)
někdo jen přišel, kouknul a odešel...
or
      Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 Tak ty jsi dobrej šulin!
        Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 :-)
        Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 :-)
      Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 Jéééé,promiň,to patřilo komentu nad tebou :)
      Re: MČR bouldering-výsledky 06.09.2011 Brblat, kritizovat, jebat... šatdfakap
    Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 Já myslim, že s tim měli dost práce a jestli se opozdí s reportem o den o dva tak bych jim to neměl
      Re: MČR bouldering-výsledky 04.09.2011 Jo, trochu vstřícnost k organizátorům!
        Re: MČR bouldering-výsledky 05.09.2011 výsledky jsou tady.. :)
          Re: MČR bouldering-výsledky 05.09.2011 díky
expediční boty 03.09.2011 Ahoj,
Může někdo poradit ohledně expedičních bot do výšky 6000-7000 metrů - Andy Argentina. Na klasické tůry v Alpách a Dolomitech jsem si vystačil s LaSportivami Makalu. Uvažuji o koupi LaSportiv Spantik, ale rád bych si nechal poradit, kd
Průvodce Thaurac 03.09.2011 Ahoj, zoufale shanim pruvodce na Thaurac v elektornicke podobe. Problem neni v tom, ze bych nebyla ochotna za nej dat penize, ale zatim je vyprodano a chybi dotisk a bez nej se leze spatne. Diky.
kolega na lezení 02.09.2011 Ahoj, moc mě baví ťapání po horách, ale ráda bych si vyzkoušela lezení, hledám nějakého kolegu který by měl trpělivost a pomohl by mi s lehkými cestami. moc díky
  Re: kolega na lezení 02.09.2011 inzerce!!!
  Re: kolega na lezení 03.09.2011 a je dobré napsat i něco o sobě. Aspoň věk a odkud si
    Re: kolega na lezení 03.09.2011 Tím něco o sobě myslím hlavně popsat svoje míry a tak podobně!
      Re: kolega na lezení 04.09.2011 jsem z prahy , věk 29 , a míry 99, 63, 90.... to ujde, že
        Re: kolega na lezení 04.09.2011 až na tu Prahu
          Re: kolega na lezení 04.09.2011 a věk
            Re: kolega na lezení 06.09.2011 ... a Tvá výška?
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Ten krouzek je pro hms karabinu kdyz jistis, urcite ne pro lano kdyz lezes.
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Lano musí být provázané jak nohavičkama tak opaskem. Očko co to spojuje je jen pro jistítko (já si h
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 rozhodně provázat nohavičkama i pasem, ne jen na spojovací oko!:-)
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 David: no tak to ses doted navazoval blbe ! ...
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 S ohledem na druh dotazu bych docela doporucoval kurz nebo se na cas spojit s nekym znalym veci. Tus
    Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 A jak se testuje sedák? Za ty dvě očka nebo za to jedno velký? Proč by mne nemělo unést i to velký k
      Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Protože při jakémkoli dynamickém pádu by ses zlomil vejpůl. Nejde o to, že by to nevydrželo to oko,
        Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Ale když se navážu přes navazovací oka -obě (ty dvě malý) tak vlastně jen zdvojím jistící oko (to ve
          Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 1) mas uzel bliz telu a nevadi ti pri cvakani
2) oko je na HMS a odsedku
3) po case se
            Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Děkuji za odpovědi, ale ...
1. To se asi týká určitého komfortu a né bezpečosti
2. To
        Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Tak pozor, tady uz zacina jit o zivot. Pri padu to prohne uplne stejne, at uz je clovek navazan pres
        Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 Pokud chceš řešit páteř, tak lez v prsáku. Navázání na sedák tě nevytrhne. A o lepším tlumení pádu p
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 si nejsem jistej ale myslim ze u kazdyho (novyho) sedaku je navod kterej jednoznacne pravi ze nutno
    Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 A nové sedáky už mají v návodech provázání i jen na oko. Je to v podstatě jedno. Nosnost to má stejn
  Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Můj oblíbený autor Pit Schubert praví, že spojovací oko vydrží všechno a dodává, že důvody navazován
    Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 jo, selskej pravi ze v okamziku kdy se trha oko mas uz davno zlomeny zada...
      Re: Správné uvázání sedáku 02.09.2011 Některé výše popsané názory jsou dobře "pacientské" :-) hehe. Takže:
1) jak už někd
        Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 Drobná úvaha ... Když se navážu pouze na spojovací oko, spojení lana a sedáku je dále od těla a záro
    Re: Správné uvázání sedáku 03.09.2011 Souhlasím, že (pokud je v pořádku! -viz níže) je navázání za centrální oko stejně bezpečné, jako pro
  Re: Správné uvázání sedáku 03.09.2011 No já bych taky doporučoval kurz nebo někoho metodicky zkušenýho a hlanvě bych dodal, že na sedák se
    Re: Správné uvázání sedáku 04.09.2011 Hele, já jsem taky příznivec prsáku, ale na skalkách a pokud nelezeš s batohem, ho nevidím jako nutn
    Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 Jak dlouho Uzlare lezeš, že stále radíš s tím prsákem?
    Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 Jak dlouho Uzlare lezeš, že stále radíš s tím prsákem?
      Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 Petr M. Uzlar Datum narození: 23. srpna 1987
        Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 aha :)
        Re: Správné uvázání sedáku 05.09.2011 aha :)
malorca DWS 02.09.2011 Ahoj chci se zeptat jestli už někdo byl na malorce na dws a jestli nemá např. nějakého pruvodce nebo nákresy nebo tak něco letíme tam 20,9 budem asi 8 km od palmy tak mi prosím když tak napiště dík
  Re: malorca DWS 02.09.2011 nebo jestli máte skušenosti nebo tak díky
    Re: malorca DWS 02.09.2011 Průvodce na DWS najdeš v našem eshopu Lezce, buď Psicoblock DWS anebo Mallorca od Rockfaxu, kde je D
Wetterstein 01.09.2011 Ahoj lidi, prosím, nemáte někdo na disku průvodce na Wetterstein ? Nikde není ke stažení.Díky, moc by nám pomohl !
1
...
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
713
714
715
716
717
718
719
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: