Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 01.08.2011 chybejici informace: nazev cesty presne nevim, ale je to neco jako Zelezna spara v Prihrazech, leze Eva, foto by Foton....
  Re: foto dne 01.08.2011 to je ted novy figl brnenskych lezcu-nacpat se smyckama a pak je tahat z krku
    Re: foto dne 01.08.2011 Kdyby jen z krku, někdo si kvůli tomu pěstuje speciální vysokopevnostní tasemnice.
  Re: foto dne 01.08.2011 Dík. Doplněno.
  Re: foto dne 01.08.2011 Z teto fotky jsem hlavne konecne pochopil v cem je to kouzlo lezeni lehkych cest na pisku.
    Re: foto dne 01.08.2011 Máš na mysli focení, že jo...také mě to chytlo za aortu.
  Re: foto dne 01.08.2011 Hele vzdelejte me nekdo, ale mel jsem za to, ze davat kulatou smyci do takovyhle hodin = totalni pra
    Re: foto dne 01.08.2011 v prihrazech sou takovyhle hodiny stejne jen pro vedeni lana..
    Re: foto dne 01.08.2011 Pochopils to blbe, o tom tahle fotka vubec neni... Ja jsem si zadnych hodin a skoro ani smyce vubec
    Re: foto dne 01.08.2011 pochopils dobře, ale taky je dobrý vědět, že některými otvory jde měkkej plocháč prostrčit dost blbě
    Re: foto dne 02.08.2011 pochopils to skutecne blbe. Je celkem jedno, cim provazujes, ale smyce by mela byt dostatecne dlouha
      Re: foto dne 02.08.2011 Hmm, jak rikam, ac jsem na pisku par prasku vylezl, neni to moje krev, alias ciste jsem si upravoval
        Re: foto dne 02.08.2011 Hodina na auticka nebo protismernym vudcakem vazes maximalne kdyz stojis na polici. ;-) Ve dost prip
          Re: foto dne 09.08.2011 S častým použitím kulaté smyce zavázané jednoruč na vůdcák se taky potkávám, občas je to i se šicím
        Re: foto dne 02.08.2011 taky radsi pouzivam ploche, kvuli lepsi nosnosti, ale kolikrat bys to tou dirkou neprostrcil, takze
          Re: foto dne 02.08.2011 tohle je navic myslim kevlarka, nebot plocha smycka ci normalni mekka kulata tam nesla provlict...al
Val Masino/Bergell 31.07.2011 Ahoj,nemate někdo info nebo nebyl jste v oblasti Val Masino, popřípadě od severu v Bergellu, jestli náhodou nahoře není sníh? Nemáte někdo zkušenosti se spaním ve stanu pobléž chaty Rif. Gianetti?
Díky, Tomáš
  Re: Val Masino/Bergell 31.07.2011 spaní ve stanu u Rif. Gianetti mělo jedinou chybu: ovce, sežraly nám tričko, karimatku, kartáček na
  Re: Val Masino/Bergell 01.08.2011 My meli problem najit rovne misto na stan, ktere by bylo jakz-takz u vody a pritom jsme nechteli byt
  Re: Val Masino/Bergell 01.08.2011 My meli problem najit rovne misto na stan, ktere by bylo jakz-takz u vody a pritom jsme nechteli byt
Val Masino/Bergell 31.07.2011 Ahoj,nemate někdo info nebo nebyl jste v oblasti Val Masino, popřípadě od severu v Bergellu, jestli náhodou nahoře není sníh? Nemáte někdo zkušenosti se spaním ve stanu pobléž chaty Rif. Gianetti?
Díky, Tomáš
Costa Blanca pruvodce 31.07.2011 Chystám sa na 10 dní do oblasti Costa Blanca. Prý nádherné lezení. Jedine co schází je prúvodce. Nemáte někdo na pújčení nebo ještě lépe v elektronické podobě? Samozřejme odměna jistá
  Re: Costa Blanca pruvodce 01.08.2011 Průvodce na Costa Blancu je možno zakoupit v našem eshopu na Lezci. Je od Rockfaxu - pěkně udělaný.
Costa Blanca pruvodce 31.07.2011 Chystám sa na 10 dní do oblasti Costa Blanca. Prý nádherné lezení. Jedine co schází je prúvodce. Nemáte někdo na pújčení nebo ještě lépe v elektronické podobě? Samozřejme odměna jistá
kde lézt? 31.07.2011 ahoj, nějaký tip na skalky okolo Prahy, kde se dá lézt krátce po dešti?
  Re: průvodce na panťák a frýdštejn 31.07.2011 a kdo si pospíšil tak byl i za 80 Kč :-)
    Re: průvodce na panťák a frýdštejn 31.07.2011 V JBC v městském infocentru nebo na umělé stěně za 180Kč.
    Re: průvodce na panťák a frýdštejn 01.08.2011 Myslis ty co "kurvej " cenu nebo koho, prosim?
      Re: průvodce na panťák a frýdštejn 01.08.2011 Co je komu dotoho za kolik já ten průvodec prodávám. I kdyby za 500, tak to může být jedno!
<
        Re: průvodce na panťák a frýdštejn 01.08.2011 Neni do toho nikomu nic, ale názor si udělá každý svůj a taky se podle něj zařídí. Za dvě tři stovky
          Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Tak Hudysport nikdy nebyl armáda spásy. Kde jinde taky koupit fakt drahou věc na outdoor?
        Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Mě zase vytáčí kecy jako ty tvoje. Právě protože máme svobodu, tak tě dnes může každý svobodně nazva
          Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Ty můžeš nazývat kurvu kurvou a on ruďocha ruďochem ne? Nějak ses do toho zamotal :-).
            Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Přemýšlej trochu, přišlo mi jen úsměvné, když rudoch někomu nadává do rudochů, jeho právo to činit m
              Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 No a jinak bych odhadoval, že cena v LBC Hudysportu bude klasická doporučená maloobchodní, a prodeje
                Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 jenže jablonecká stěna už není žádná putyka a rozdíl je taky v desítkách procent
                  Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Předpokladu, že ceny v Hudy=běžná moc, bych byl schopen uvěřit za předpokladu, kdybych se na stejné
          Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 Trochu se pleteš, nemáš právo někomu sprostě nadávat do kurev, jenom proto, že máš jiný pohled na tv
            Re: průvodce na panťák a frýdštejn 02.08.2011 V případě obchodu bych kurvu považoval spíš za kompiment ve smyslu: "jsi schopnej obchodník, ne
              Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Tohle je casty pohled, z hlediska zakaznika zrejme uchylka. Obdivovat obchodniky co umi prodat oprot
                Re: průvodce na panťák a frýdštejn 04.08.2011 Nakoupit draho v hudáči nemusí bejt jenom projev blbosti. Může to např. taky znamenat, že si vážíš v
            Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Vlastně máš pravdu, ale je dobrý vědět, že za to, co ty nazýváš "jiný názor na tvorbu cen"
              Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Mně teda spíš než cena u toho průvodčíka překvapujou ty podivné klasifikační korekce. Např. Eldorádo
                Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Průvodce jsem zatím neviděl, ale že by zrovna Dlouhý ruce byly VIIIc se mi moc nezda. Nepleteš si to
              Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Palec nahoru a souhlas.
              Re: průvodce všem 03.08.2011 Vše každému podle jeho potřeb? Přijdeš mi jako cikánka ukazující na její rodinou vybydlený chlív s a
              Re: průvodce na panťák a frýdštejn 03.08.2011 Souhlas. Je smutný, že řada lidí má už tak vymletou hlavu, že tomuhle říkaji "rudý myšlení"
                Re: průvodce na panťák a frýdštejn 04.08.2011 No jasně, 21 let po změně režimu je naše demokracie stále "mladá" a stále za všechno můžou
                  Re: průvodce na panťák a frýdštejn 04.08.2011 Asi by bylo hodně laciný napsat, že s tou neschopností s tebou plně souhlasím, protože si také myslí
                    Re: průvodce na panťák a frýdštejn 04.08.2011 Tak nevím, kde se pohybuju/ješ. Já narazil zrovna tak na Němce, Frantíky, Holanďany, Taliány, Španěl
                      Re: průvodce na panťák a frýdštejn 04.08.2011 Tuhle diskuzi fakt nechápu, co to tu melete, otevřete radši toho průvodčíka a bavme se o tom co tam
Hvar Vánoce 31.07.2011 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením na Hvaru o Vánocích? Počasí a tak. Díky.
  Re: Hvar Vánoce 01.08.2011 Majitel a správce Miro Štec říkal, že není problém s lezením o vánocích. Mívá tam prý docela plno.
Hvar Vánoce 31.07.2011 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením na Hvaru o Vánocích? Počasí a tak. Díky.
  Re: Hvar Vánoce 31.07.2011 Vřele doporučuji.
Spaní Adlitz-Semmering 31.07.2011 Ahojda,
dá se bezproblémově přespávat někde poblíž Adlitzgrabenu (Semmeringu), nebo je běžný jezdit každej den do Kaiserbrunnu?
Dík ;)
  Re: Spaní Adlitz-Semmering 31.07.2011 jezdit do Kaiserbrunu
  Re: Spaní Adlitz-Semmering 31.07.2011 hele dá se spát přímo na semeringu. pokud vás není moc a jste v klidu, je to v pohode:-)
    Re: Spaní Adlitz-Semmering 31.07.2011 Po tomto sdělení to v klidu už být nemusí. Asi už se zapomíná, že Adlitzgräbenu hrozil úplný zákaz l
    Re: Spaní Adlitz-Semmering 31.07.2011 ako je možné, že blbec ako ty vie použíavať počítač?
1
...
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
...
2263
foto dne chybejici informace: nazev cesty presne nevim, ale je to neco jako Zelezna spara v Prihrazech, leze Eva, foto by Foton.... foton10:36:08 01.08.2011odpovědět
  Re: foto dne to je ted novy figl brnenskych lezcu-nacpat se smyckama a pak je tahat z krku j 10:53:05 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne Kdyby jen z krku, někdo si kvůli tomu pěstuje speciální vysokopevnostní tasemnice. K. 13:39:06 01.08.2011odpovědět
  Re: foto dne Dík. Doplněno. jirkas 11:32:07 01.08.2011odpovědět
  Re: foto dne Z teto fotky jsem hlavne konecne pochopil v cem je to kouzlo lezeni lehkych cest na pisku. 12:12:09 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne Máš na mysli focení, že jo...také mě to chytlo za aortu. Sup 13:40:52 01.08.2011odpovědět
  Re: foto dne Hele vzdelejte me nekdo, ale mel jsem za to, ze davat kulatou smyci do takovyhle hodin = totalni prasarna. Nejsem teda v zadnem pripade piskar, ale onehda mi nekdo krasne a nazorne ukazal, ze kulata smyce = smrt pro pisek a pripadne spatne rozlozene sily pri padu, alias hodiny se prerazi a jisteni je pak na pytel. Proto se zasadne puziva na provazovani smyce plocha, obzvlaste pokud se do hodin vejde a jsou na kraji.
Nebo sem to blbe pochopil? upman 17:24:43 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne v prihrazech sou takovyhle hodiny stejne jen pro vedeni lana.. 17:37:23 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne Pochopils to blbe, o tom tahle fotka vubec neni... Ja jsem si zadnych hodin a skoro ani smyce vubec nevsim. 20:33:09 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne pochopils dobře, ale taky je dobrý vědět, že některými otvory jde měkkej plocháč prostrčit dost blbě a tam se pak dává kulatá sm.- je tužší Tomáš 22:23:54 01.08.2011odpovědět
    Re: foto dne pochopils to skutecne blbe. Je celkem jedno, cim provazujes, ale smyce by mela byt dostatecne dlouha, aby si sedla az na uplny spodek hodin - aby tahla !dolu! a to v nejtlustsim miste hodin. Prasarna je az pri vytahovani to, ze si nepridrzis druhy konec a probrusujes je. A dalsi vec - hodiny nikdy neprovazovat jako prusik, takhle se ti vzdycky nakonec smyce utahne a vysouka do nejuzsiho mista, kde hrozi nejspis vylomeni. 09:27:48 02.08.2011odpovědět
      Re: foto dne Hmm, jak rikam, ac jsem na pisku par prasku vylezl, neni to moje krev, alias ciste jsem si upravoval teoreticke mezery - a ze se hodiny vazou na auticka to je jasny. Mel jsem jenom pocit, ze hodiny = plocha smyce a ze kulata (a tenka viz foto) je spatne reseni. Dikec za update teorie, zustanu u ni ;) upman 10:03:45 02.08.2011odpovědět
        Re: foto dne Hodina na auticka nebo protismernym vudcakem vazes maximalne kdyz stojis na polici. ;-) Ve dost pripadech je vazes jen jednou rukou a to pak obycejnym vudcakem.
A ta smycka na obrazku zdaleka neni kdovijak tenka. Odhadem tipuju 7-8mm... MŠ 10:40:09 02.08.2011odpovědět
          Re: foto dne S častým použitím kulaté smyce zavázané jednoruč na vůdcák se taky potkávám, občas je to i se šicím strojem, takže hodně tohle trénovat a na protisměrný není čas. Sešité ploché smyčky jsou pohodlné, do menších děr se dobře procpává dynéma, třeba i za delší šev. Otázka je stále, jaká smyčka je u většiny hodin bezpečnější, jestli chlupatá široká plochárna nebo lanovice. Ťéša tuhle říkal cosi, jako že kulatá lanovice je lepší, protože se vždycky sveze dolů k patě hodin kde jsou širší. 00:25:22 09.08.2011odpovědět
        Re: foto dne taky radsi pouzivam ploche, kvuli lepsi nosnosti, ale kolikrat bys to tou dirkou neprostrcil, takze repky taky mam. 13:43:10 02.08.2011odpovědět
          Re: foto dne tohle je navic myslim kevlarka, nebot plocha smycka ci normalni mekka kulata tam nesla provlict...ale uz je to par let, tak si to moc nepamatuju... foton 15:03:34 02.08.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: