Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English české útesy 30.07.2011 Ahoj, nevíte někdo o nějaké pěkné lezecké oblasti, kde by se našli skalí útesy začínající vodou? Rád bych se vykoupal až bude lepší počasí.
  Re: české útesy 31.07.2011 Foto dne :) máš tam dokonce i název oblasti
  Re: české útesy 01.08.2011 Hříměždice
    Re: české útesy 01.08.2011 wilsonova skala
dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Prosím vás, rád bych se zeptal, myslíte si, že by se cesty v labáku měli dolejzat až nahoru, je-li tam slaňák, nebo stačí to zapíchnout u posledního kruhu?
Protože jsem to tam často viděl takto dělat a nevím, co si o tom mám myslet. díky za odpověď
  Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Já bych řekl, že když to vidíš dál a je jasný, že by to byl už jen lehkej dolez, kterej bys samozřej
    Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Každá cesta někde začíná a někde končí, pak lze hovořit o jednom pojmu a konkrétním názvu cesty. Urč
  Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 O co ti jde? Je to tvoje svědomí a tvůj zážitek. Takže si to musíš rozhodnout sám.
Ale pokud
    Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Jakmile skončí lezení a začne VHT s bh hurá dolu. Ale každýho věc.
  Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Jak mizí kyselé deště, tak přibývají mechy a lišejníky na rajbasech. I tyto organismy mají své ochrá
    Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Tuhle jsem při koukání kde je majlona došel z Klokoček do Turnova a nic. Hehe
      Re: dolejzání cest v labáku 30.07.2011 Cesta je tak jak ji udělal prvovýstupce. A tak by se měla celá dolézt.
        Re: dolejzání cest v labáku 01.08.2011 Urcite nebudu lezt vsechny cesty jako prvovystupce, kdyz casem vznikly logictejsi linie. Taky bych s
          Re: dolejzání cest v labáku 01.08.2011 bla bla bla bla. To sou myšlenky
          Re: dolejzání cest v labáku 03.08.2011 Já do Kauflandu chodím,mám ho blízko a nechci chcípnout hlady. Ať každej leze jak chce,a jak ho to b
  Re: dolejzání cest v labáku 01.08.2011 Konkretne treba Zlate listi, kterou hodne lidi konci u posledniho kruhu ackoliv v pruvodci je "
    Re: dolejzání cest v labáku 03.08.2011 lezl jsem a udelal jsem takto, dolezl jsem do lehkeho rozchrastano/zameseno/mokreho terenu, slezl co
  Re: dolejzání cest v labáku 03.08.2011 jak je to třeba v cestě "přes skobičku" (nebo jak se to jmenuje - nahoře je přímo nad kruh
  Re: dolejzání cest v labáku 04.08.2011 Když je v popisu "na vrchol" tak se snažím dolézt až nahoru, ale vždycky když se prodírám
Turistika+Feráty na Slovensku 30.07.2011 Ahoj, chceme na poslední dva týdny (+- 10 dní) prázdnin vyrazit s partou na Slovensko. Rádi bychom z toho udělali takový "čundr" - stanování, přespávání v horských chatách atp. Takový přelez určité části (částí) nějakého (nějakých) pohoří s něja
  Re: Turistika+Feráty na Slovensku 31.07.2011 Ferraty v tom zmysle, ako v Alpach na Slovensku nastasie nie su. Na cunrovu hrebenovku s kombinovani
    Re: Turistika+Feráty na Slovensku 31.07.2011 Feráty např.: Orla perč (v polské části) a Jordánka (Lomnický štít)
      Re: Turistika+Feráty na Slovensku 01.08.2011 Myslel som tym, ze na Slovensku nie su cesty s ocelovym lankom, v ktorych sa isti ferratovym setom.
        Re: Turistika+Feráty na Slovensku 03.08.2011 Zrovna Jordánka od Lomnické věžičky až na vrchol je teď už normální feráta. Jednou brzo ráno s batoh
Grit Flick 30.07.2011 Zdravim..nemáte někdo film Grit Flick? Odkaz, torrent, rapidshare..?
horolezci Hlubočepy? 29.07.2011 Chystám se v neděli do Hlubočep, chci natočit pár záběrů lezců ve skalách..pro libé veřejnoprávní účely :-) Myslíte, že je jistý, že tam někdo bude, nebo mám radši předem shánět dobrovolníky? Díky, Eva
  Re: horolezci Hlubočepy? 30.07.2011 Tuhle neděli má lejt stejně jako dneska. Takže se obávám, že tam nepoleze nikdo dobrovolně ani nedob
  Re: Průvodce Kalymnos 30.07.2011 čus mám toho novýho,ale bohužel ne v el.kdybys měl zájem a nouzi tak se dá asi okopčit nebo naskenov
    Re: Průvodce Kalymnos 31.07.2011 nedal bys scan na ulozto.cz ?
    Re: Průvodce Kalymnos 31.07.2011 Radku, průvodce (2010) je krásný, má 360 stran a na každé dvoj stránce minimálně dvě fotografie. I k
      Re: Průvodce Kalymnos 01.08.2011 No jo, a to mi docela vadí. Fotky si můžu udělat vlastní. Mně stačí k lezení černobílý průvodce bez
SkiTrab Stelvio Freeone 28.07.2011 Mám dotaz,jestli někdo nemá skialpy Skitrab Stelvio Freeone. A jak je s nimi spokojen (sjezd volný terén, sjezdovka, výstupy, stopa atd). Už mi dosluhují skialpy a zvažuji nové, právě tyto. Távím 30 dní v sezóně na lyžích, 40% sjezdovky, 60% skialpy v Alp
  Re: SkiTrab Stelvio Freeone 29.07.2011 já mám STELVIO Freeride a v prašanu je to super požitek. Na upravených sjezdovkách a zledovatělém te
Marmolada - Via Classica 28.07.2011 Prosím o info: reálný čas výstupu, orientace v cestě a zajištění štandů, optimální sestup, možnost bivaku na vršku, pokud se nestíhá sestup. Dík.
  Re: Marmolada - Via Classica 28.07.2011 Pokud Via Classica=Tomasson, tak průvodce píše 800 metrů, 24 délek, 4-5 hodin. Asi předpokládá svižn
horolezecká stěna 28.07.2011 Zaregistrovali jste, že se ten norský střelec bude rekreovat v kriminále s VLASTNÍ STĚNOU?
  Re: horolezecká stěna 28.07.2011 Tomu vybudují jistě i střelnici, aby nevyšel ze cviku. Blázni.
    Re: horolezecká stěna 28.07.2011 a chemickou laborku...
      Re: horolezecká stěna 28.07.2011 měli by ho sejmout, hajzla
  Re: horolezecká stěna 29.07.2011 21 let na překližce.. chudák. Norové jsou drsní.
    Re: horolezecká stěna 29.07.2011 :D
    Re: horolezecká stěna 30.07.2011 :))))))))))))))
Ubytování v Juře 27.07.2011 Chci se zeptat na tipy na ubytování v Juře. Jeden známý se chystá do Jury do okolí Krottenseer Forst a ptá se mě na ubytování v okolí. Předem dík za tipy.
  Re: Ubytování v Juře 27.07.2011 Gasthofy v Krotensee, Königstein, Neuhaus a.d.Pegnit apod.
  Re: Ubytování v Juře 01.08.2011 Nazdar,
Trubachtal/Eichler jsou od Krottenseeer Forst dost daleko. Nejjednodussi cest
1
...
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
729
730
731
732
733
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: