Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7628 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Súl'ov 22.06.2011 Řekněte mi prosím někdo něco o lezení na Súl'ově. Jestli je to tam dobrý, blbý, oklouzaný, nebo jaký. Případně dopručit nějakou pěknou cestu okolo 8a+. Dík
  Re: Súl'ov 22.06.2011 je to slepenec s vapencem v tmelu, krome nekterych mist ktere jsou vapencem tak prosycena ze by jsi
  Re: Súl'ov 22.06.2011 průvodce se dá koupit v Sulovské hospodě za 12€
    Re: Súl'ov 23.06.2011 To fakt?! A čo to je za knihu?
      Re: Súl'ov 23.06.2011 Taková ta krásná červená s Mnichem na obálce
        Re: Súl'ov 23.06.2011 Sloveské skaly II., Daniel Pauer? Alebo to je čosi nové?
          Re: Súl'ov 23.06.2011 Je to ta 2. Byl jsem překvapen, že to ještě mají.
  Re: Súl'ov 23.06.2011 špičkové lezení pokud ti sedí více technické věci než silovky v brutálním převise. cesty okolo 8a+ j
  Re: Súl'ov 23.06.2011 Lezení je tam parádní. Hodně cest po pevném slepenci. Není to ideální pro začátečníky. Jsou tam hlav
    Re: Súl'ov 23.06.2011 Tak jako nevim kde si ty 2E vzal, koukni na stránky.
Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Mnoho kritiky o jeho fotkach,jeden ma rad knedlo,
vepro,zeli,(aj ja)druhy zasa zive cerviky a mravence.Preco porovnavanie s Heckelom? Ten bol
fotograf expedicii a fotil realitu-velmi dobre.
Alexove miesane fotky su zlozene z 3-4roch r
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Celkem s tebou souhlasím ve všem. Jeho fotky se mi taky líbí. Akorát nechápu souvislosti? Zemřel? Os
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Vypadá to, že Janko si o Alexovi něco vyhledával a narazil na občasné komentáře k jeho fotkám ve zde
    Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 Janko nemusel o Alexovi nic hladat,lebo ma 75 rokov a vyriastol v tatranskych stenach ako Alex.
  Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 jednoznacne mas pravdu, kdo z nas muze rozhodovat o tom co je a neni umeni?
ale
- ano,
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Musel som to trosku prehnat,vyjadrit sa drasticky,aby bolo jasne, ze jeden je za to iste
osla
    Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 Len tolko ku veci,kluku, Alex spravil v Tatrach
400!!! vystupov s najznamejsimi lezcami,z toh
      Re: Fotos Alex Luczy 22.06.2011 ..aku kluku..?
      Re: Fotos Alex Luczy 23.06.2011 při vší úctě, lezecké a lidské kvality fotografa nemají s kvalitou, hodnotou a uměleckostí fotografi
Hradec Kralove 22.06.2011 Ahoj nechce si jit zitra nekdo zalizt v Hradci Kralove - jsem tam v ramci divadelniho festivalu a zitra mam cely den volno. Spise na mob 775336530
  Re: Hradec Kralove 22.06.2011 prosím tohle piš příště do inzerce, díky
Partak 22.06.2011 Ahoj , hledám partáka na lezení a VHT.
jsem jěště docela nezkušené štěně.
  Re: Partak 22.06.2011 Ahoj, dej vedet odkud jsi.
  Re: Partak 22.06.2011 Napiš (naštěkej) to do inzerce a přidej lokalizaci (adresu kotce), jinak se ti stane že tě tady buď
gorges du tarn 22.06.2011 ahoj nevite nekdo jak to je s pruvodcem na tarn? kde se da poridit popripade nema jej nekdo v .pdf formatu? to co je tady na lezci neni nic moc. diky Ondra
  Re: gorges du tarn 22.06.2011 Kupis v pohode v Rozier (turisticky obchodik na namesti, spriedoca na la jonte stal 22e, tarn bude a
    Re: gorges du tarn 22.06.2011 Vycuc z fr. diskusii - najviac dotknute sektory su:
Oasif
Planete Causse
Calme
Lienzské Dolomity 22.06.2011 Ahoj lezci, obracím se na Vás s prosbou o radu či doporučení. Chystám se s partou do Lienzských Dolomit a na plánu je i lezení. Pokud někdo z Vás má zkušenost nebo by mohl doporučit nějakou oblast či cestu moc mi to pomůže. Popřípadě doporučit nějakého pr
  Re: Lienzské Dolomity 22.06.2011 něco málo na bergsteigen.at , hledej "lienzer dolomiten"
Adr 19.6 22.06.2011 Ahoj, sháním pardy, co lezli 19.6. nad Stránskejma na Hroche, Vztyčenou a Páže. Máte u mě dárek. Ozvěte se na tel. 731.552.732 máte u mě dárek :-)) Berny
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 jojo, ale ma to holka pekne vymakane. dokonce i mail - tynka.rozkos@seznam.cz :D :D
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 ja mam v previsech rozkose dost i bez pomoci, takze toho emajla jsem nezkousel..)))
j
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 "inteligentni" ??
        Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 21.06.2011 .. ze by svatej? nebo jen hnidopich?
          Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 masakr :)
  Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 To je nakej inzerat nekde? Kde?
    Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 Inzerát zmizel :o((((
      Re: Rozkos ve stene, klasika v previsu 22.06.2011 teda admini..
Camp Finale 21.06.2011 Neví někdo, jak je to v kempu ve Finale s vodou? Jestli nejsou nějaké problémy? Dík.
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Jasně, že je voda pitná... akorát tam maj všichni slintavku ;-)
  Re: Camp Finale 21.06.2011 Loni jsem s tím neměla problémy:-) Je pitná.
VIA FERRATA SET 20.06.2011 Čau bando. Poradil by mi někdo do jakeho via ferrata setu jít? Jaký je lepší a jake jsou rozdily mezi nimi..celekem na to spěchám, diky všem za info, protože v prodejně vám prodají vždy to co chcou prodat hoře zdar
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Jakýkoliv trhací s dlaňovými karabinami na pružném popruhu.
  Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Já myslím že je to celkem jedno, jaká značka atd... Hlavně aby ti do ruky padly karabiny, když ji bu
    Re: VIA FERRATA SET 20.06.2011 Ja taky doporucuji s brzdou. Videl jsem kluka, co 3x za sebou spadnul na jednom previslem miste. S t
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Souhlas - a ještě lepší je vykašlat se na ferraty. Zábava fakticky nebezpečnější než lezení a mnohem
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 E? V čem jsou ferraty nebezpečnější než lezení??
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Můj názor: jo, je to tak.
1) Ty pády na ferratách jsou děsivý. Dvoumetrová tlama do pár desít
          Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Hele, tak pod tohle se musim podepsat, sdilim stejny nazor.
Naposledy jsem vybihal j
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 kazdy ferratovy set je na jeden pad. i s brzdou/destickou je na jeden. kdyz to provleces (a po nejak
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Jaké? (Vzhledem k použitým horolezeckým lanům je to pěkná blbost, co píšeš, promiň.)
  Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ahoj,
taky záleží kolik vážíš. Provlíkací set bzdí na 6kN. Takže jestli máš 60kg tak je přetí
    Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 S protahovaci brzdou rozhodne ne. Myslym zen uz ani nemaj certifikát UIAA. Dle testu DAVu pokud je t
      Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 To jsou desny kecy. Asi bude dobre sem hodit statistiku urazu pri lezeni a na ferratach. Zkusim to s
        Re: VIA FERRATA SET 21.06.2011 Ano to sou kecy. Porovnavat provoz na silnici a ferraty je trochu něco jineho. SUV nehyzdi slinice j
  Re: VIA FERRATA SET 22.06.2011 Děkuji všem za vyživné info, ale jde mi z toho hlava kolem. Dal by někdo odkaz teda do jakeho setu j
1
...
731
732
733
734
735
736
737
738
739
740
741
742
743
744
745
746
747
748
749
750
...
2263
Súl'ov Řekněte mi prosím někdo něco o lezení na Súl'ově. Jestli je to tam dobrý, blbý, oklouzaný, nebo jaký. Případně dopručit nějakou pěknou cestu okolo 8a+. Dík JJ 17:23:45 22.06.2011odpovědět
  Re: Súl'ov je to slepenec s vapencem v tmelu, krome nekterych mist ktere jsou vapencem tak prosycena ze by jsi je od vapence nepoznal to oklouzat nelze.
pruvodce najdes na netu... Indy 18:23:53 22.06.2011odpovědět
  Re: Súl'ov průvodce se dá koupit v Sulovské hospodě za 12€ 19:22:12 22.06.2011odpovědět
    Re: Súl'ov To fakt?! A čo to je za knihu? tah-sha-tunga 17:54:51 23.06.2011odpovědět
      Re: Súl'ov Taková ta krásná červená s Mnichem na obálce 18:14:23 23.06.2011odpovědět
        Re: Súl'ov Sloveské skaly II., Daniel Pauer? Alebo to je čosi nové? tah-sha-tunga 21:21:14 23.06.2011odpovědět
          Re: Súl'ov Je to ta 2. Byl jsem překvapen, že to ještě mají. 23:01:15 23.06.2011odpovědět
  Re: Súl'ov špičkové lezení pokud ti sedí více technické věci než silovky v brutálním převise. cesty okolo 8a+ jsou povětšinou po mikrolištách. určitě se tam vyplatí jet tasmansky.cert 16:33:53 23.06.2011odpovědět
  Re: Súl'ov Lezení je tam parádní. Hodně cest po pevném slepenci. Není to ideální pro začátečníky. Jsou tam hlavně střední a těžké cesty. Najdeš tam i vícedélky. Vše v průvodci - včera v hospodě (nahoře na návsi)ještě byl :) za 12€
Kemp je taky parádní, pod stanem za 2€. martin 20:16:02 23.06.2011odpovědět
    Re: Súl'ov Tak jako nevim kde si ty 2E vzal, koukni na stránky. http://www.autocamp-sulov.sk/
když přijedeš autem postavíš stan tak tě to vyjde přes 7E/noc 22:57:56 23.06.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: