LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Ústí nad Labem
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Malachowski02.06.2011
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost se spacáky (stačí vlastně se spacákem) Malachowski?
(konkrétně volím mezi kotekou a polským ekvivalentem)
 Re: Malachowski02.06.2011
mam tu par odkazu (odstranit mezery)
  Re: Malachowski02.06.2011
To sem nepochopil ??
 Re: Malachowski02.06.2011
Podívej se a poptej na outdoorforum.cz. Spacák Malachovski tam má dost lidí.
  Re: Malachowski02.06.2011
Dik.

 Osazení jištění v lomu01.06.2011
Ahoj,
rád bych odjistit jeden menší lom. Jedná se o velmi kompaktní a tvrdý(triasový) pískovec. Jištění by bylo cca 2 - 3 metry od sebe. Pokud vím nikdo jiný tam neleze. S osazováním fixního jištění na pískovci nemám žádné zkušenosti.
Mám n
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Jen názor. Nehrozí-li dlouhé pády, nebo není špatné přistání proč to degradovat (zlehčit) jištěním p
  Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Nejak si nedovedu predstavit co znamena degradovat treninkovou skalu hustym jistenim? Pokud jde o tr
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Jen taková blbá poznámka: Mluvíš-li o tréninku, pak pokud jde o písek, tak tam soustředění se na to,
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Co by asi mohl být zatím nevyužívaný lom někde za barákem, na který nikdo nevzdechl. Když je to píse
    Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Opravdu se jedná o lom s max. výškou tak 8 - 10 metrů, jediný důvod proč zde lezu je ten, že to mám
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Stacia Ti 2 bouldermatky.
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Lešenářský oka na plastovou hmoždinku a máš to. Když tě to tam přestane bavit, tak je vyšroubuješ a
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tohohle komentáře jsem si všimnul až teď ...
JSEŠ SI FAKT JISTEJ TÍM, COS NAPSAL? Pádem do st
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tak nějak na půl, ale vážně. Kotva a hmoždinka dlouhá třeba 20 cm si myslím, že může držet docela do
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tohohle komentáře jsem si všimnul až teď ...
JSEŠ SI FAKT JISTEJ TÍM, COS NAPSAL? Pádem do st
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Hlavne nevymyslej vymyslene a udelej to tak jak se to dela predpisove, to jde snad zjisti na stranka
  Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Děkuji za postřehy, chtěl jsem spíš zjistit, jestli to jde odjistit levněji než borhák za 100 + drah
   Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Nerez. závitkovka, plaketa nýtu a matka s podložkou + chem. kotva. Ale o moc levnější to není. Výhod
    Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Závitovky se dělají i pevnostní?
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Nedělají, ale zlomit 1,5cm závitovky na střih, která je z nerezu a má 8-10mm průměr je prakticky nem
      Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tak to by si sa cudoval, ako to ide lahko urvat na strih a s akou silou. Na skole v labaku to islo a
       Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
M8 závitovku? To v žádným případě! Když už, tak M12, takovej závit mají tuším i klasický nýty.
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Ano , zavitové tyče se dělají i pevnostní .
      k závitovkám02.06.2011
závitové tyče černé nebo pozink koupíš v pevnostní třídě 5.6 (bláto) a 8.8, případně 10.9 (pevnostní
       Re: k závitovkám02.06.2011
Byl jsem se ptát v obchodě, závitovky mají buď nerez, nebo pevnostní - co případně zvolit?
        Re: k závitovkám03.06.2011
ti melduju, nerez, bo A2 (a A4 v běžném železářství nebude) pevnostně odpovídá min. jakosti 8.8, a s
 Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
-jaké jištění zvolit - na internetu jsem našel informace o testech běžně dostupných lešenářských kot
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Sitno je drsné. Morál mně tam došel ve většině cest :) Nevím jestli je to pořád stejné, ale názvy ce
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Bádal jsem nad tím roky a četl všechny dostupné informace. Nejlevnější "přípustné" řešení
  Re: Osazení jištění v lomu03.06.2011
souhlasím. dříve či později ten lom objeví někdo jinej...a bude se divit kam až si sednul.
 Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
.......napiš Pletichářovi ten ti to určitě velmi rád a ochotně všechno vysvětlí!!!!

 Problém s grigri201.06.2011
Na stránce 8a.nu jsem četl článek o problému s grigri2 že lano sklouzává tam kam nemá a i když Petzl tvrdí že to nemá vlvi na blokaci lana tak jeden španělský horolezecký server oznámil že se tímto problémem zabýval a zjistil že tato závada způsobuje prok
 Re: Problém s grigri201.06.2011
Od doby co vynalezli Click-Up není potřeba se zabývat GriGri2 ;o)
  Re: Problém s grigri201.06.2011
Koukal jsem na tu fotku na 8a.nu a nechápu jak se to může stát u mýho grigri2 tam taková mezera vůbe
  Re: Problém s grigri201.06.2011
dá sa s tým click-upom pracovať na štýl grigri? mám na mysli situáciu, keď lezec po páde ručkuje po
   Re: Problém s grigri201.06.2011
A to je co za styl přelezu?
    Re: Problém s grigri201.06.2011
Mysli to tak ze se lezec dobira k poslednimu dosazenemu jisteni po padu, tak ze by AF??? :-)
 Re: Problém s grigri201.06.2011
Pokud myslis situaci, ze lezec visi v lane, jistic ho chce fest dobrat (ve smyslu ze napriklad popsk
  Re: Problém s grigri201.06.2011
Jsi psal článek Jandíkovi na web ne? Úplně podobný text :)))
   Re: Problém s grigri201.06.2011
Jo tak to jsem nepsal, ani nevim jestli jsem ten clanek cetl.
 Re: Problém s grigri201.06.2011
S Grigri 2 jsem maximálně spokojenej. Mám lana 9,1 až 9,4 mm a na nich funguje bezproblémově. Dokonc
  Re: Problém s grigri201.06.2011
gg2 je naprosto v pohodě, aby člověk dostal to co je na fotce, musel by brzdu zvednout a lano nasiln
   Re: Problém s grigri201.06.2011
mě se to zrovna stalo ( při dotahování prvolezce po pádu k jištění), ještě před čtenim 8a a tady( as
    Re: Problém s grigri201.06.2011
Je to skvělý jistítko, doposud žádnej problém, četl jsem si manuál a koukal jsem, že je tam výslovně
   Re: Problém s grigri201.06.2011
Stává se to při dobírání prvolezce po pádu k jištění jak bylo potvrzeno i příspěvke o trochu níže.

 výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
Ahoj, hledám mezi Vámi holčinu, která má za sebou výstup na Matterhorn nebo alespoň pokus o něj. Ráda vyslechnu jakékoli zážitky/zkušenosti z "holčičího pohledu". Předem díky!!
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
ze se tak ptam..jakej je rozdil v tom kdyz do kopce slape chlap nebo zenska?
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
Možná ten že když jdeš s chlapem tak víš že nevzdá a když už, tak se oba domluvíte z racionálního dů
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Len naznacila, ze ju zaujimaju lesbicke sceny z horskeho prostredia.
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Tak to me taky zajima, ale z puvodniho dotazu jsem to vubec nepochopil. Asi neumim cist spravne mezi
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
Ahojík Jani, jé to je žůžo, že jsou taky nějaká jiná děvčata než já, co na ty kopečky lezou. Byly js
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
:)))
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
mocinky moc heboucke, to je kraasa
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
ehmm... myslím že se normálně ptala, tak děkujeme gazele za vyčerpávající odpověď... nevím jak jana,
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
(-: Mám ale obavu, že docela dost mařek by strčilo většinu zdatných diskutérů a odborníků na lezení
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
Ahojík,žůžo,kopečky,mocinky,nožka,bájo, hebounké a hebounčejší a na závěr hrubka s chlapama/Chlapy-p
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
:)) Já se bavim! Gazela asi fakt nemůže bejt myšlená vážně. Když radila s velikostí bot ještě sem by
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Také by mne zajímalo, jaký je holčičí pohled na genderově poměrně neutrální věc typu chůze (a toto,
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
no, jsou fyziologický rozdíly mezi mužskou a ženskou chůzí, logicky díky pánvi:-D
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Ahoj Jano, vzpomněl jsem si, že v nové knize Hory a sníh je i kapitola aspekty ženského lezení v hor
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Ahoj,

děkuji za rozumné příspěvky, k Horské gazele a podobným snad jen říci, že na p
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Jasne, ze sa taka dievcina najde, co bola na Matterhorne, len je trosku zarastena a ma fuzy.
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Ahoj,

děkuji za rozumné příspěvky, k Horské gazele a podobným snad jen říci, že na p
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Pokud Tvůj dotaz zněl "lze najít holčinu,která lezla na Matráč?", potom odpověď zní "
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Milá Jano, Jo jo, na pitomce narazíš všude, jen je otázka, zda lze posoudit jestli je pitomec autor
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
:) Do kamene tesat!
     Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Taky se mi občas podaří zeptat se blbě. Možná ten dotaz fakt hloupě vyzněl a spíš jí na něj odpoví (
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
prispevku plna stranka a porad mi nikdo nerek jakej je rozdil v tom esli tam de zenska nebo chlap.
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání06.06.2011
Pánové, chováte se jako tupci...otázka zněla jestli tu není nějaká žena co...atd. Kolik žen tady na
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Obávám se, že těch holek jsou fakt mraky. A pokud se ti to nezdá, doporučuju příspěvek od Vittoria,
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
No, jako sranda u toho cteni je, ne ze by ne, snad to tak i od vsech, co reagovali, bylo mysleno. Ji
     Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
to se snad da rict o celym tomhle serveru, ne? kdyz se to bere jako kabaret a panoptikum nejruznejsi

 Mt.Blanc31.05.2011
Ahoj,
za 3 tydny se chystame na Mt.Blanc a radi bychom zjistili kde je nejlepsi nechat auto behem vystupu s tím, ze jen nechceme nechavat v campu a take chceme aby to bylo relativne blizko na lanovku smer Aigule de midi. Dik moc Lukas
 Re: Mt.Blanc31.05.2011
Co si vybavuju, tak jsme opakovaně parkovávali v samém centru - kousek od tržnice a školy vůdců. K l
 Re: Mt.Blanc31.05.2011
parkoviste pred nadrazim, chce to prijet brzo rano. Parkoval jsem i (a ne sam) na tom vyvysenem &quo
 Re: Mt.Blanc01.06.2011
Pokud prijedete od Martigny, tak projedte Chamonix dal pres koleje (kousek za kruhacem), podjedete d

 Zapomenuté lezky31.05.2011
Ahoj,
v neděli 29.5. jsem na Polínku zapomněl lezky Saltic Guru. Nenašel je někdo?
Předem díky za info.

 Bor31.05.2011
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se stanováním na bouldrech v Boru (Police nad Metují). Je tam někde možné volně stanovat? A pokud ne, nějaký tip na nejbližší kemp? Moc díky za info
 Re: Bor31.05.2011
hele uplně v pohodě.
 Re: Bor31.05.2011
Jedna paní povídala? Raději napiš někomu kdo to tam dobře zná. Třeba Stráníci, meil najdeš. Ono tako
  Re: Bor31.05.2011
Ahoj, se stanováním přímo zkušenosti nemám, spíme vždycky v autě, ale, když jsme jezdili na Bor ješt
   Re: Bor31.05.2011
Ahoj, existuje nějaký kontakt na ty chatičky nahoře v lese?
    Re: Bor31.05.2011
Ahoj, kde přesně je ten altánek na polské straně?
     Re: Bor31.05.2011
Je to asi 100m za parkovištěm(jak tam je ukazatel na Bledne skaly), kde se parkuje, když se jede z p
      Re: Bor31.05.2011
Ok, dík moc.....
    Re: Bor31.05.2011
Chatky jsou vikendove chaticky okolnich obyvatelů, takze tam teko pochodis. Zakempuj to prostě někde

 Norsko - cestovní pas???30.05.2011
zdar, chystám se na dva týdny do norska. Na netu ale nacházím rozcházející se informace o tom, zda-li si vzít, či nevzít cestovní pas respektive zda je pro cestu nutný nebo ne. Prosím byl někdo v nedávné době v Norsku a poradil by mi? díky
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Předloni potřeba nebyl. Není to moc nedávno, ale snad se to nevyvíjí k horšímu ...
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Základní parametry zní: 1) Norsko není v EU. 2) Oficiální informace může podávat jen norské velvysla
  Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Pod myšlenkový postup předchozího příspěvku bych se podepsal. Cestovní doklad není jen k tomu, aby t
   Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
...a důvod je tento:
   Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Osobně bych doporučil spíš Velvyslanectví Norského království,
    Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Hmmm. Podle
     Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
P.S. Vůbec je otázka, kde se ta paní na hranicích vzala - v rámci Schengenu prostě "budky"
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Norsko není v EU, ale je v Schengenu (podobně jako Švýcarsko a Island), takže můžeš bez obav cestova
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Byl jsem tam před dvěma lety, bylo nás 6 kluků a na hranicích pas chtěli. Kamarád dával občanku prot
 Re: Norsko - cestovní pas???31.05.2011
Cus, 4 roky dozadu jsme jeli dodavkou do Norska, prejizdeli jsme trajektem z Danska. Pas jsme nemeli
  Re: Norsko - cestovní pas???31.05.2011
Pravdepodobnost narazeni na vola v norsku temer nulova, (sem tam pracoval, fungoval atd atd radu let

 Kdo to je?30.05.2011
Neznáte je někdo?

http://goo.gl/N3oFw

 Re: Kdo to je?31.05.2011
To nevim, ale soudě podle helem to místní nebudou, nejspíš náký pražáci
  Re: Kdo to je?31.05.2011
No přepokládám, že když je někdo vyfotil a dal je na tabuly hanby, tak jsi zjistil, kdo to je a pouč
   Re: Kdo to je?01.06.2011
ne ne kouzelník, je to idiot
  Re: Kdo to je?31.05.2011
Taky to mohli být Brňáci;-)
   Re: Kdo to je?02.06.2011
Taky Mongolové s Australským pasem.
 Re: Kdo to je?31.05.2011
Nevím jak to bylo na Hrubici, ale na né moc vzdáleném Prachově ten víkend v pátek nespadla ani kapka
 Re: Kdo to je?31.05.2011
By mě zajímalo, jestli jim to autor fotek řekl do očí...
  Re: Kdo to je?31.05.2011
Ahoj klucí, jak to jde? ...Trošku je to tady lámavý ale parťáka jsem nestrefil, máme přilby, dobrý!
   Re: Kdo to je?01.06.2011
To je hrdinskejch keců, ale že jste tam rybařili, mágovali, žrali ještě nezralý bobule a potom večer
 Re: Kdo to je?31.05.2011
Z takových fotek je stejnak prd vidět, tohle nikoho nepřevychová. Najdou se lidi, kteří neví a necha
 Re: Kdo to je?01.06.2011
Pevně věřím, že je autor fotek na věc upozornil a náležitě to s nima prodiskutoval, protože co maxim
  Re: Kdo to je?01.06.2011
Bohužel, mně jako typicky česká spíš přijde tendence považovat porušování norem za běžnou věc a toho
   Re: Kdo to je?01.06.2011
Podle mně přinejmenším vhodné jenom upozornění na místě. Ti borci absolutně nemuseli tušit, že se po
    Re: Kdo to je?01.06.2011
No tak to je hodně lichá úvaha. Ne že by se mi líbila ostrakizace, kterou tu předvádějí internetoví
     Re: Kdo to je?01.06.2011
..což nic nemění na tom že bonzovat se nemá.
      Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Jedná se o bonzáctví, nebo o záslužný čin?

Všichni zloději, defraudanti, násilníci a
       Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
To je otázka svědomí. Subjektivně to cítím tak, že zveřejnit fotky prášilů/rybářů/mokrolezců je bonz
        Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Možná selektivně, když by oni "porušovači" na upozornění reagovali a uznali svou chybu, ta
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Ano. Právě takhle to vidím i já. (To, že na upozornění na místě dotyční nereagovali, bych předpoklád
          Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
S tou domluvou to ale nikdo neví - a byla by to určitě dost zásadní informace.
Kromě toho jso
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
taky souhlas
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
To zní dost rozumně.
 Re: Kdo to je?02.06.2011
Přátelé, hádejte se tu jak chcete, ale já říkám, že TAKOVÉTO FOTOGRAFOVÁNÍ A POJMENOVÁNÍ TVÁŘÍ JE ZÁ
  Re: Kdo to je?02.06.2011
jen fotte dal :-) ale pri teto cinnosti bacha na zachovani zdrave tvare, pac by to taky mohle nekomu
   Re: Kdo to je?02.06.2011
A hlavně přitom taky vždycky dost sebereflexe. Než se zmáčkne spoušť, promítnout si poctivě, jestli
    Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Máte dojem, že když jste v životě zalhal, nemáte již nikdy právo někomu říkat, aby nelhal? Nikdy jst
     Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Jde asi hodně o formu. Protože vím, že sám třeba v lezení na suchý skále nemám čistý ruce, netroufnu
      Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
proste je uplne fuk kdo ma jaky svedomi. Veset nekoho na net je proste utocnej akt naprosto neadekva
       Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
tak nejak
    Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Máte dojem, že když jste v životě zalhal, nemáte již nikdy právo někomu říkat, aby nelhal? Nikdy jst

 zapadni francie30.05.2011
ahoj, poradite mi prosim nejaku peknu oblast, do Provence to mam z Poitiers daleko, v St. Gery, Tarne a La Jonte som uz bol (a tiez to nie je zrovna blizko). Ceou, Autoire, Eaux Claires co doporucite? alebo nieco uplne inde? neda liezt v niekde Bretagne?

1   ...   740   741   742   743   744   745   746   747   748   749   750   751   752   753   754   755   756   757   758   759   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Malachowski
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost se spacáky (stačí vlastně se spacákem) Malachowski?
(konkrétně volím mezi kotekou a polským ekvivalentem)
Lukas00:13:19 02.06.2011
odpovědět 
 Re: Malachowski
mam tu par odkazu (odstranit mezery)
http://cs. wikipedia. org/wiki/Piotr_Ma%C5%82achowski

http://krkonossk y.denik.c z/ostatni _region/memor ial-ludvika-danka-vyhral-p olak-malachowski.html

Dej si na nej pozor!
10:16:33 02.06.2011
odpovědět 
  Re: Malachowski
To sem nepochopil ??
www.malachowski.pl
Aldo12:12:05 02.06.2011
odpovědět 
 Re: Malachowski
Podívej se a poptej na outdoorforum.cz. Spacák Malachovski tam má dost lidí.
Filip14:39:25 02.06.2011
odpovědět 
  Re: Malachowski
Dik.
16:30:31 02.06.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi