Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Malachowski02.06.2011
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost se spacáky (stačí vlastně se spacákem) Malachowski?
(konkrétně volím mezi kotekou a polským ekvivalentem)
 Re: Malachowski02.06.2011
mam tu par odkazu (odstranit mezery)
  Re: Malachowski02.06.2011
To sem nepochopil ??
 Re: Malachowski02.06.2011
Podívej se a poptej na outdoorforum.cz. Spacák Malachovski tam má dost lidí.
  Re: Malachowski02.06.2011
Dik.

 Osazení jištění v lomu01.06.2011
Ahoj,
rád bych odjistit jeden menší lom. Jedná se o velmi kompaktní a tvrdý(triasový) pískovec. Jištění by bylo cca 2 - 3 metry od sebe. Pokud vím nikdo jiný tam neleze. S osazováním fixního jištění na pískovci nemám žádné zkušenosti.
Mám n
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Jen názor. Nehrozí-li dlouhé pády, nebo není špatné přistání proč to degradovat (zlehčit) jištěním p
  Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Nejak si nedovedu predstavit co znamena degradovat treninkovou skalu hustym jistenim? Pokud jde o tr
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Jen taková blbá poznámka: Mluvíš-li o tréninku, pak pokud jde o písek, tak tam soustředění se na to,
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Co by asi mohl být zatím nevyužívaný lom někde za barákem, na který nikdo nevzdechl. Když je to píse
    Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Opravdu se jedná o lom s max. výškou tak 8 - 10 metrů, jediný důvod proč zde lezu je ten, že to mám
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Stacia Ti 2 bouldermatky.
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Lešenářský oka na plastovou hmoždinku a máš to. Když tě to tam přestane bavit, tak je vyšroubuješ a
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tohohle komentáře jsem si všimnul až teď ...
JSEŠ SI FAKT JISTEJ TÍM, COS NAPSAL? Pádem do st
   Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tak nějak na půl, ale vážně. Kotva a hmoždinka dlouhá třeba 20 cm si myslím, že může držet docela do
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tohohle komentáře jsem si všimnul až teď ...
JSEŠ SI FAKT JISTEJ TÍM, COS NAPSAL? Pádem do st
 Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Hlavne nevymyslej vymyslene a udelej to tak jak se to dela predpisove, to jde snad zjisti na stranka
  Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Děkuji za postřehy, chtěl jsem spíš zjistit, jestli to jde odjistit levněji než borhák za 100 + drah
   Re: Osazení jištění v lomu01.06.2011
Nerez. závitkovka, plaketa nýtu a matka s podložkou + chem. kotva. Ale o moc levnější to není. Výhod
    Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Závitovky se dělají i pevnostní?
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Nedělají, ale zlomit 1,5cm závitovky na střih, která je z nerezu a má 8-10mm průměr je prakticky nem
      Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Tak to by si sa cudoval, ako to ide lahko urvat na strih a s akou silou. Na skole v labaku to islo a
       Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
M8 závitovku? To v žádným případě! Když už, tak M12, takovej závit mají tuším i klasický nýty.
     Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Ano , zavitové tyče se dělají i pevnostní .
      k závitovkám02.06.2011
závitové tyče černé nebo pozink koupíš v pevnostní třídě 5.6 (bláto) a 8.8, případně 10.9 (pevnostní
       Re: k závitovkám02.06.2011
Byl jsem se ptát v obchodě, závitovky mají buď nerez, nebo pevnostní - co případně zvolit?
        Re: k závitovkám03.06.2011
ti melduju, nerez, bo A2 (a A4 v běžném železářství nebude) pevnostně odpovídá min. jakosti 8.8, a s
 Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
-jaké jištění zvolit - na internetu jsem našel informace o testech běžně dostupných lešenářských kot
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Sitno je drsné. Morál mně tam došel ve většině cest :) Nevím jestli je to pořád stejné, ale názvy ce
  Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
Bádal jsem nad tím roky a četl všechny dostupné informace. Nejlevnější "přípustné" řešení
  Re: Osazení jištění v lomu03.06.2011
souhlasím. dříve či později ten lom objeví někdo jinej...a bude se divit kam až si sednul.
 Re: Osazení jištění v lomu02.06.2011
.......napiš Pletichářovi ten ti to určitě velmi rád a ochotně všechno vysvětlí!!!!

 Problém s grigri201.06.2011
Na stránce 8a.nu jsem četl článek o problému s grigri2 že lano sklouzává tam kam nemá a i když Petzl tvrdí že to nemá vlvi na blokaci lana tak jeden španělský horolezecký server oznámil že se tímto problémem zabýval a zjistil že tato závada způsobuje prok
 Re: Problém s grigri201.06.2011
Od doby co vynalezli Click-Up není potřeba se zabývat GriGri2 ;o)
  Re: Problém s grigri201.06.2011
Koukal jsem na tu fotku na 8a.nu a nechápu jak se to může stát u mýho grigri2 tam taková mezera vůbe
  Re: Problém s grigri201.06.2011
dá sa s tým click-upom pracovať na štýl grigri? mám na mysli situáciu, keď lezec po páde ručkuje po
   Re: Problém s grigri201.06.2011
A to je co za styl přelezu?
    Re: Problém s grigri201.06.2011
Mysli to tak ze se lezec dobira k poslednimu dosazenemu jisteni po padu, tak ze by AF??? :-)
 Re: Problém s grigri201.06.2011
Pokud myslis situaci, ze lezec visi v lane, jistic ho chce fest dobrat (ve smyslu ze napriklad popsk
  Re: Problém s grigri201.06.2011
Jsi psal článek Jandíkovi na web ne? Úplně podobný text :)))
   Re: Problém s grigri201.06.2011
Jo tak to jsem nepsal, ani nevim jestli jsem ten clanek cetl.
 Re: Problém s grigri201.06.2011
S Grigri 2 jsem maximálně spokojenej. Mám lana 9,1 až 9,4 mm a na nich funguje bezproblémově. Dokonc
  Re: Problém s grigri201.06.2011
gg2 je naprosto v pohodě, aby člověk dostal to co je na fotce, musel by brzdu zvednout a lano nasiln
   Re: Problém s grigri201.06.2011
mě se to zrovna stalo ( při dotahování prvolezce po pádu k jištění), ještě před čtenim 8a a tady( as
    Re: Problém s grigri201.06.2011
Je to skvělý jistítko, doposud žádnej problém, četl jsem si manuál a koukal jsem, že je tam výslovně
   Re: Problém s grigri201.06.2011
Stává se to při dobírání prvolezce po pádu k jištění jak bylo potvrzeno i příspěvke o trochu níže.

 výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
Ahoj, hledám mezi Vámi holčinu, která má za sebou výstup na Matterhorn nebo alespoň pokus o něj. Ráda vyslechnu jakékoli zážitky/zkušenosti z "holčičího pohledu". Předem díky!!
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
ze se tak ptam..jakej je rozdil v tom kdyz do kopce slape chlap nebo zenska?
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání31.05.2011
Možná ten že když jdeš s chlapem tak víš že nevzdá a když už, tak se oba domluvíte z racionálního dů
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Len naznacila, ze ju zaujimaju lesbicke sceny z horskeho prostredia.
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Tak to me taky zajima, ale z puvodniho dotazu jsem to vubec nepochopil. Asi neumim cist spravne mezi
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
Ahojík Jani, jé to je žůžo, že jsou taky nějaká jiná děvčata než já, co na ty kopečky lezou. Byly js
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
:)))
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
mocinky moc heboucke, to je kraasa
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
ehmm... myslím že se normálně ptala, tak děkujeme gazele za vyčerpávající odpověď... nevím jak jana,
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
(-: Mám ale obavu, že docela dost mařek by strčilo většinu zdatných diskutérů a odborníků na lezení
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
Ahojík,žůžo,kopečky,mocinky,nožka,bájo, hebounké a hebounčejší a na závěr hrubka s chlapama/Chlapy-p
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání01.06.2011
:)) Já se bavim! Gazela asi fakt nemůže bejt myšlená vážně. Když radila s velikostí bot ještě sem by
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Také by mne zajímalo, jaký je holčičí pohled na genderově poměrně neutrální věc typu chůze (a toto,
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
no, jsou fyziologický rozdíly mezi mužskou a ženskou chůzí, logicky díky pánvi:-D
 Re: výstup na Matterhorn v dámském podání02.06.2011
Ahoj Jano, vzpomněl jsem si, že v nové knize Hory a sníh je i kapitola aspekty ženského lezení v hor
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Ahoj,

děkuji za rozumné příspěvky, k Horské gazele a podobným snad jen říci, že na p
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Jasne, ze sa taka dievcina najde, co bola na Matterhorne, len je trosku zarastena a ma fuzy.
  Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Ahoj,

děkuji za rozumné příspěvky, k Horské gazele a podobným snad jen říci, že na p
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Pokud Tvůj dotaz zněl "lze najít holčinu,která lezla na Matráč?", potom odpověď zní "
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Milá Jano, Jo jo, na pitomce narazíš všude, jen je otázka, zda lze posoudit jestli je pitomec autor
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
:) Do kamene tesat!
     Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Taky se mi občas podaří zeptat se blbě. Možná ten dotaz fakt hloupě vyzněl a spíš jí na něj odpoví (
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
prispevku plna stranka a porad mi nikdo nerek jakej je rozdil v tom esli tam de zenska nebo chlap.
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání06.06.2011
Pánové, chováte se jako tupci...otázka zněla jestli tu není nějaká žena co...atd. Kolik žen tady na
   Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
Obávám se, že těch holek jsou fakt mraky. A pokud se ti to nezdá, doporučuju příspěvek od Vittoria,
    Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
No, jako sranda u toho cteni je, ne ze by ne, snad to tak i od vsech, co reagovali, bylo mysleno. Ji
     Re: výstup na Matterhorn v dámském podání03.06.2011
to se snad da rict o celym tomhle serveru, ne? kdyz se to bere jako kabaret a panoptikum nejruznejsi

 Mt.Blanc31.05.2011
Ahoj,
za 3 tydny se chystame na Mt.Blanc a radi bychom zjistili kde je nejlepsi nechat auto behem vystupu s tím, ze jen nechceme nechavat v campu a take chceme aby to bylo relativne blizko na lanovku smer Aigule de midi. Dik moc Lukas
 Re: Mt.Blanc31.05.2011
Co si vybavuju, tak jsme opakovaně parkovávali v samém centru - kousek od tržnice a školy vůdců. K l
 Re: Mt.Blanc31.05.2011
parkoviste pred nadrazim, chce to prijet brzo rano. Parkoval jsem i (a ne sam) na tom vyvysenem &quo
 Re: Mt.Blanc01.06.2011
Pokud prijedete od Martigny, tak projedte Chamonix dal pres koleje (kousek za kruhacem), podjedete d

 Zapomenuté lezky31.05.2011
Ahoj,
v neděli 29.5. jsem na Polínku zapomněl lezky Saltic Guru. Nenašel je někdo?
Předem díky za info.

 Bor31.05.2011
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to se stanováním na bouldrech v Boru (Police nad Metují). Je tam někde možné volně stanovat? A pokud ne, nějaký tip na nejbližší kemp? Moc díky za info
 Re: Bor31.05.2011
hele uplně v pohodě.
 Re: Bor31.05.2011
Jedna paní povídala? Raději napiš někomu kdo to tam dobře zná. Třeba Stráníci, meil najdeš. Ono tako
  Re: Bor31.05.2011
Ahoj, se stanováním přímo zkušenosti nemám, spíme vždycky v autě, ale, když jsme jezdili na Bor ješt
   Re: Bor31.05.2011
Ahoj, existuje nějaký kontakt na ty chatičky nahoře v lese?
    Re: Bor31.05.2011
Ahoj, kde přesně je ten altánek na polské straně?
     Re: Bor31.05.2011
Je to asi 100m za parkovištěm(jak tam je ukazatel na Bledne skaly), kde se parkuje, když se jede z p
      Re: Bor31.05.2011
Ok, dík moc.....
    Re: Bor31.05.2011
Chatky jsou vikendove chaticky okolnich obyvatelů, takze tam teko pochodis. Zakempuj to prostě někde

 Norsko - cestovní pas???30.05.2011
zdar, chystám se na dva týdny do norska. Na netu ale nacházím rozcházející se informace o tom, zda-li si vzít, či nevzít cestovní pas respektive zda je pro cestu nutný nebo ne. Prosím byl někdo v nedávné době v Norsku a poradil by mi? díky
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Předloni potřeba nebyl. Není to moc nedávno, ale snad se to nevyvíjí k horšímu ...
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Základní parametry zní: 1) Norsko není v EU. 2) Oficiální informace může podávat jen norské velvysla
  Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Pod myšlenkový postup předchozího příspěvku bych se podepsal. Cestovní doklad není jen k tomu, aby t
   Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
...a důvod je tento:
   Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Osobně bych doporučil spíš Velvyslanectví Norského království,
    Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Hmmm. Podle
     Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
P.S. Vůbec je otázka, kde se ta paní na hranicích vzala - v rámci Schengenu prostě "budky"
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Norsko není v EU, ale je v Schengenu (podobně jako Švýcarsko a Island), takže můžeš bez obav cestova
 Re: Norsko - cestovní pas???30.05.2011
Byl jsem tam před dvěma lety, bylo nás 6 kluků a na hranicích pas chtěli. Kamarád dával občanku prot
 Re: Norsko - cestovní pas???31.05.2011
Cus, 4 roky dozadu jsme jeli dodavkou do Norska, prejizdeli jsme trajektem z Danska. Pas jsme nemeli
  Re: Norsko - cestovní pas???31.05.2011
Pravdepodobnost narazeni na vola v norsku temer nulova, (sem tam pracoval, fungoval atd atd radu let

 Kdo to je?30.05.2011
Neznáte je někdo?

http://goo.gl/N3oFw

 Re: Kdo to je?31.05.2011
To nevim, ale soudě podle helem to místní nebudou, nejspíš náký pražáci
  Re: Kdo to je?31.05.2011
No přepokládám, že když je někdo vyfotil a dal je na tabuly hanby, tak jsi zjistil, kdo to je a pouč
   Re: Kdo to je?01.06.2011
ne ne kouzelník, je to idiot
  Re: Kdo to je?31.05.2011
Taky to mohli být Brňáci;-)
   Re: Kdo to je?02.06.2011
Taky Mongolové s Australským pasem.
 Re: Kdo to je?31.05.2011
Nevím jak to bylo na Hrubici, ale na né moc vzdáleném Prachově ten víkend v pátek nespadla ani kapka
 Re: Kdo to je?31.05.2011
By mě zajímalo, jestli jim to autor fotek řekl do očí...
  Re: Kdo to je?31.05.2011
Ahoj klucí, jak to jde? ...Trošku je to tady lámavý ale parťáka jsem nestrefil, máme přilby, dobrý!
   Re: Kdo to je?01.06.2011
To je hrdinskejch keců, ale že jste tam rybařili, mágovali, žrali ještě nezralý bobule a potom večer
 Re: Kdo to je?31.05.2011
Z takových fotek je stejnak prd vidět, tohle nikoho nepřevychová. Najdou se lidi, kteří neví a necha
 Re: Kdo to je?01.06.2011
Pevně věřím, že je autor fotek na věc upozornil a náležitě to s nima prodiskutoval, protože co maxim
  Re: Kdo to je?01.06.2011
Bohužel, mně jako typicky česká spíš přijde tendence považovat porušování norem za běžnou věc a toho
   Re: Kdo to je?01.06.2011
Podle mně přinejmenším vhodné jenom upozornění na místě. Ti borci absolutně nemuseli tušit, že se po
    Re: Kdo to je?01.06.2011
No tak to je hodně lichá úvaha. Ne že by se mi líbila ostrakizace, kterou tu předvádějí internetoví
     Re: Kdo to je?01.06.2011
..což nic nemění na tom že bonzovat se nemá.
      Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Jedná se o bonzáctví, nebo o záslužný čin?

Všichni zloději, defraudanti, násilníci a
       Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
To je otázka svědomí. Subjektivně to cítím tak, že zveřejnit fotky prášilů/rybářů/mokrolezců je bonz
        Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Možná selektivně, když by oni "porušovači" na upozornění reagovali a uznali svou chybu, ta
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
Ano. Právě takhle to vidím i já. (To, že na upozornění na místě dotyční nereagovali, bych předpoklád
          Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
S tou domluvou to ale nikdo neví - a byla by to určitě dost zásadní informace.
Kromě toho jso
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
taky souhlas
         Re: Oznámit zloděje na policii?02.06.2011
To zní dost rozumně.
 Re: Kdo to je?02.06.2011
Přátelé, hádejte se tu jak chcete, ale já říkám, že TAKOVÉTO FOTOGRAFOVÁNÍ A POJMENOVÁNÍ TVÁŘÍ JE ZÁ
  Re: Kdo to je?02.06.2011
jen fotte dal :-) ale pri teto cinnosti bacha na zachovani zdrave tvare, pac by to taky mohle nekomu
   Re: Kdo to je?02.06.2011
A hlavně přitom taky vždycky dost sebereflexe. Než se zmáčkne spoušť, promítnout si poctivě, jestli
    Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Máte dojem, že když jste v životě zalhal, nemáte již nikdy právo někomu říkat, aby nelhal? Nikdy jst
     Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Jde asi hodně o formu. Protože vím, že sám třeba v lezení na suchý skále nemám čistý ruce, netroufnu
      Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
proste je uplne fuk kdo ma jaky svedomi. Veset nekoho na net je proste utocnej akt naprosto neadekva
       Re: Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
tak nejak
    Vy jste v životě nikdy nelhal?02.06.2011
Máte dojem, že když jste v životě zalhal, nemáte již nikdy právo někomu říkat, aby nelhal? Nikdy jst

 zapadni francie30.05.2011
ahoj, poradite mi prosim nejaku peknu oblast, do Provence to mam z Poitiers daleko, v St. Gery, Tarne a La Jonte som uz bol (a tiez to nie je zrovna blizko). Ceou, Autoire, Eaux Claires co doporucite? alebo nieco uplne inde? neda liezt v niekde Bretagne?

1   ...   740   741   742   743   744   745   746   747   748   749   750   751   752   753   754   755   756   757   758   759   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Malachowski
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost se spacáky (stačí vlastně se spacákem) Malachowski?
(konkrétně volím mezi kotekou a polským ekvivalentem)
Lukas00:13:19 02.06.2011
odpovědět 
 Re: Malachowski
mam tu par odkazu (odstranit mezery)
http://cs. wikipedia. org/wiki/Piotr_Ma%C5%82achowski

http://krkonossk y.denik.c z/ostatni _region/memor ial-ludvika-danka-vyhral-p olak-malachowski.html

Dej si na nej pozor!
10:16:33 02.06.2011
odpovědět 
  Re: Malachowski
To sem nepochopil ??
www.malachowski.pl
Aldo12:12:05 02.06.2011
odpovědět 
 Re: Malachowski
Podívej se a poptej na outdoorforum.cz. Spacák Malachovski tam má dost lidí.
Filip14:39:25 02.06.2011
odpovědět 
  Re: Malachowski
Dik.
16:30:31 02.06.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi