Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Clic-up vs.grigri 2 03.05.2011 Ahoj. Jaké jistítko by ste doporučili?Uvažuji o těchto,Clic-up a grigri 2.Předen díky.
dnesni fotka 03.05.2011 jen detail, je to ze Sv. Jana. Ale jinak hezka fotka .
  Re: dnesni fotka 03.05.2011 díky, opraveno
Průvodce Margalef a Montsant 03.05.2011 Neměl by někdo prosím elektronického průvodce na Margalef a Montsant? Případně nevíte jestli se dá někde rozumě koupit knížka? Díky za odpovědi...
  Re: Průvodce Margalef a Montsant 03.05.2011 Průběžně aktualizované sešitky na Margalef se dají koupit přímo v Margalefu v Refugiu. Průvodce na M
  Re: Průvodce Margalef a Montsant 03.05.2011 V Margalefu v refugiu (nahoře v městečku, skoro poslední barák na pravé straně, když jdeš ven) měli
  Re: Průvodce Margalef a Montsant 03.05.2011 Průvodce z refugia je hodně muziky za málo peněz, v roce 2008 stál 6 éček a bylo v něm skoro 500 ces
Bivakování v Norsku 02.05.2011 Ahoj, víte někdo jak je to s bivakováním v Norsku??
V létě tam chceme jet cca na měsíc(busem tam a zpět) a spát kde se dá...:-)
  Re: Bivakování v Norsku 02.05.2011 prakticky neni problem skoro kdekoliv...
    Re: Bivakování v Norsku 02.05.2011 díky
    Re: Bivakování v Norsku 02.05.2011 Snad jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromého pozemku a nenechat po sobě mrdník se sluší...
      Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 tomuhle se myslím odedávna říkalo táboření, spaní nadivoko, když už tak kempink. pod pojmem bivaková
        Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 Nemáš být na Glockneru?
          Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 no měl jsem tam jet koncem týdne, ale padlo to, kámoš nakonec nemůže. nakonec teda pojedem na písek.
            Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 "... jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromyho pozemku..."
Todle maj
              Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 Souhlas, a doplňuju, že na styl "lehnout si a nezeptat se" tam fakt nejsou zvyklí, nechápo
                Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 Díky:-)
  Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 Loni bez problémů. Jen ve frekventovanějších oblastech (třeba u řeky Sjoy) bejvá na vodpočívadlech c
  Re: Bivakování v Norsku 03.05.2011 V Norsku máš právo si postavit stan na soukromém pozemku, pokud je dále než (myslím) 100 metrů od ba
  Re: Bivakování v Norsku 04.05.2011 Bivakovani/prespavani na jednu noc je v pohode kdekoliv za podminky: jsi minimalne 100-150 m od bara
    Re: Bivakování v Norsku 04.05.2011 Je to pravda, ale připojuju (už jsem to tady psal), že je opravdu zvykem jít se zeptat - tedy pokud
5.10 02.05.2011 Ahojte, jak moc sedi cislovani lezecek u tehle firmy? Kdyz mam boty US 7,5 muzu si koupit sedmapulky lezky? Nechci cekat na roztazeni, chci si poridit papuče. Pripadne o kolik to lita?
  Re: 5.10 02.05.2011 jestli chces papuce tak svoje cislo nebo radsi o pul mensi. staci vyzkouset a uvidis ne?
    Re: 5.10 02.05.2011 Na netu jsou v nabidce kotnickove a ty tady nikde nevyzkousim
      Re: 5.10 02.05.2011 mne se 5.10 jiz podruhe osvedcily o 1,5 cisla mensi. roztahnou se min nez la sportivy, ale dle meho
  Re: 5.10 02.05.2011 Ja mam take iste cislo, ako aj normalne boty. A tesne su riadne. O cislo mensie by nebolo mozne obut
  Re: 5.10 02.05.2011 Kotníčkové 5,10 neznám, ale mám už druhé Anaszasi.
U růžovek mě prodavač varoval, že na délk
    Re: 5.10 02.05.2011 P.S. Menší než nohy bych si je určitě nekupoval.
  Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 To je věc, která by i mě zajímala, případně i nástupní. Díky
  Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 přesně takovej jakej si sjedná. záleží, co umí, na co má papíry a jak je spolehlivej. záleží jestli
    Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 tos teda moc neporadil..
      Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 Musim ti odporovat. rekl bych ze poradil docela slusne. V soucasnosti bych se nedivil, kdyby tu byla
        Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 no určitě to nebude sundávání reklam z budovy Sazky :-D
      Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 si jako more myslíš, že máma napeče buchty, popřeješ liškám dobrou noc, nasedneš na vlak a dojedeš d
        Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 Naprosto souhlasim! Uz je nas moc. Ty doby, kdy vejskari byli na vrcholu jsou pryc...
Nejvice
        Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 Lukáši B. : ty asi rád po sobě čteš svý příspěvky, co ? Prosím tě, nevyjadřuj se jak dement, vždyť s
          Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 no slušně ses zeptal jako dement. nenapsals co umíš. netuším, jestli nejsi zadarmo drahej.
ob
            Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 sory more, von se zeptal jak dement, ty né. blbě čtu. pac a pusu
              Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
                Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Vzhledem k tomu, že Lukáš je ten, kdo na opravdu velkých stavbách práci zadává a úkoluje, tak bys mu
                  Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Ta odpoveď Lukase B. pobavila. Něco ve stylu tvrzení "když hodíš šestistěnnou kostkou, padne čí
                  Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Doufam ze i jako neznaboh muzu pouzit prislovi o krizku a funusu;)
              Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
            Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 No úvodní tři věty jsou řekněme obsahově v pořádku (výrazivo pomíjím), ale k té poslední bych podotk
              Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 No řekl bych že Lukáš B. je dle intelektu a nadužívání slova More ,příslušník jistého etnika, specia
                Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 Možná na Lukáše něco nepatřičného vyzvoním, ale asi bys měl před svým cintáním vědět, že patří do ra
                  Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 V tom případě své schopnosti opravdu zdatně maskuje (a reaguje absolutně nepřiměřeně na normální otá
                    Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 víš ty co, já popravdě řečeno ani netuším kolik otrokáři se kterejma se bavím platí svým mamelukům.
                      Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Nejsi také trochu mameluk co otročí ve velké stavební firmě?
                      Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Tohle cool nadrazeny vyjadrovani je tak sexy, tak chlapsky, samcovsky, ... ze z toho normalne vlhnu!
                      Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 kreten si
                  Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 První kdo v téhle diskusi začal nesmyslně cintat byl Lukas B More, pak rozvědčík K Prasečí Turek Mor
                    Re: Výškové práce - plat 25.08.2014 Zase se sešly místní celebrity... Lukas More B. a Kuba Prasečí Klisnička Turek. Ještě by se mohl vyj
                      Re: Výškové práce - plat 25.08.2014 Sešla se maximálně stará bačkora, diskutuješ ve tři roky starým vláknu;)
                        Re: Výškové práce - plat 25.08.2014 Já nediskutuju. Ve tři roky starým vláknu začal diskutovat Kuba Prasečí Klisnička Turek.
Stář
  Re: Výškové práce - plat 03.05.2011 exhibici a kecu mraky, ale vecna odpoved celkem nikde.
    Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...
    Re: Výškové práce - plat 23.08.2014 Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...
  Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 zalezi, na jak vysoke pozici pracujes a v kterym patre sedis - moje rada: cim vys tim lip :-D
    Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 200-250
      Re: Výškové práce - plat 02.05.2011 No ale takhle vysokych kancelarskych budov asi v Praze moc neni a sedet tak vysoko, no to uz chce po
1
...
751
752
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
766
767
768
769
770
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: