LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
11.Stráník 10977
12.Kohout 10931
13.Smetanová 10887
Bouldry:
11.Pařík 10350
12.Bulička 10184
13.Břicháček 10175
Hory:
12.Černý 3878
13.Chomová 3836
14.Abt 3757

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231357 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Clic-up vs.grigri 203.05.2011
Ahoj. Jaké jistítko by ste doporučili?Uvažuji o těchto,Clic-up a grigri 2.Předen díky.

 dnesni fotka03.05.2011
jen detail, je to ze Sv. Jana. Ale jinak hezka fotka .
 Re: dnesni fotka03.05.2011
díky, opraveno

 Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Neměl by někdo prosím elektronického průvodce na Margalef a Montsant? Případně nevíte jestli se dá někde rozumě koupit knížka? Díky za odpovědi...
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Průběžně aktualizované sešitky na Margalef se dají koupit přímo v Margalefu v Refugiu. Průvodce na M
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
V Margalefu v refugiu (nahoře v městečku, skoro poslední barák na pravé straně, když jdeš ven) měli
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Průvodce z refugia je hodně muziky za málo peněz, v roce 2008 stál 6 éček a bylo v něm skoro 500 ces

 Bivakování v Norsku02.05.2011
Ahoj, víte někdo jak je to s bivakováním v Norsku??
V létě tam chceme jet cca na měsíc(busem tam a zpět) a spát kde se dá...:-)
 Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
prakticky neni problem skoro kdekoliv...
  Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
díky
  Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
Snad jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromého pozemku a nenechat po sobě mrdník se sluší...
   Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
tomuhle se myslím odedávna říkalo táboření, spaní nadivoko, když už tak kempink. pod pojmem bivaková
    Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Nemáš být na Glockneru?
     Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
no měl jsem tam jet koncem týdne, ale padlo to, kámoš nakonec nemůže. nakonec teda pojedem na písek.
      Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
"... jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromyho pozemku..."

Todle maj
       Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Souhlas, a doplňuju, že na styl "lehnout si a nezeptat se" tam fakt nejsou zvyklí, nechápo
        Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Díky:-)
 Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Loni bez problémů. Jen ve frekventovanějších oblastech (třeba u řeky Sjoy) bejvá na vodpočívadlech c
 Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
V Norsku máš právo si postavit stan na soukromém pozemku, pokud je dále než (myslím) 100 metrů od ba
 Re: Bivakování v Norsku04.05.2011
Bivakovani/prespavani na jednu noc je v pohode kdekoliv za podminky: jsi minimalne 100-150 m od bara
  Re: Bivakování v Norsku04.05.2011
Je to pravda, ale připojuju (už jsem to tady psal), že je opravdu zvykem jít se zeptat - tedy pokud

 5.1002.05.2011
Ahojte, jak moc sedi cislovani lezecek u tehle firmy? Kdyz mam boty US 7,5 muzu si koupit sedmapulky lezky? Nechci cekat na roztazeni, chci si poridit papuče. Pripadne o kolik to lita?
 Re: 5.1002.05.2011
jestli chces papuce tak svoje cislo nebo radsi o pul mensi. staci vyzkouset a uvidis ne?
  Re: 5.1002.05.2011
Na netu jsou v nabidce kotnickove a ty tady nikde nevyzkousim
   Re: 5.1002.05.2011
mne se 5.10 jiz podruhe osvedcily o 1,5 cisla mensi. roztahnou se min nez la sportivy, ale dle meho
 Re: 5.1002.05.2011
Ja mam take iste cislo, ako aj normalne boty. A tesne su riadne. O cislo mensie by nebolo mozne obut
 Re: 5.1002.05.2011
Kotníčkové 5,10 neznám, ale mám už druhé Anaszasi.
U růžovek mě prodavač varoval, že na délk
  Re: 5.1002.05.2011
P.S. Menší než nohy bych si je určitě nekupoval.

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
To je věc, která by i mě zajímala, případně i nástupní. Díky
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
přesně takovej jakej si sjedná. záleží, co umí, na co má papíry a jak je spolehlivej. záleží jestli
  Re: Výškové práce - plat02.05.2011
tos teda moc neporadil..
   Re: Výškové práce - plat02.05.2011
Musim ti odporovat. rekl bych ze poradil docela slusne. V soucasnosti bych se nedivil, kdyby tu byla
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
no určitě to nebude sundávání reklam z budovy Sazky :-D
   Re: Výškové práce - plat03.05.2011
si jako more myslíš, že máma napeče buchty, popřeješ liškám dobrou noc, nasedneš na vlak a dojedeš d
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Naprosto souhlasim! Uz je nas moc. Ty doby, kdy vejskari byli na vrcholu jsou pryc...
Nejvice
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Lukáši B. : ty asi rád po sobě čteš svý příspěvky, co ? Prosím tě, nevyjadřuj se jak dement, vždyť s
     Re: Výškové práce - plat03.05.2011
no slušně ses zeptal jako dement. nenapsals co umíš. netuším, jestli nejsi zadarmo drahej.
ob
      Re: Výškové práce - plat03.05.2011
sory more, von se zeptal jak dement, ty né. blbě čtu. pac a pusu
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
        Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Vzhledem k tomu, že Lukáš je ten, kdo na opravdu velkých stavbách práci zadává a úkoluje, tak bys mu
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Ta odpoveď Lukase B. pobavila. Něco ve stylu tvrzení "když hodíš šestistěnnou kostkou, padne čí
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Doufam ze i jako neznaboh muzu pouzit prislovi o krizku a funusu;)
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
      Re: Výškové práce - plat03.05.2011
No úvodní tři věty jsou řekněme obsahově v pořádku (výrazivo pomíjím), ale k té poslední bych podotk
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
No řekl bych že Lukáš B. je dle intelektu a nadužívání slova More ,příslušník jistého etnika, specia
        Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Možná na Lukáše něco nepatřičného vyzvoním, ale asi bys měl před svým cintáním vědět, že patří do ra
         Re: Výškové práce - plat03.05.2011
V tom případě své schopnosti opravdu zdatně maskuje (a reaguje absolutně nepřiměřeně na normální otá
          Re: Výškové práce - plat03.05.2011
víš ty co, já popravdě řečeno ani netuším kolik otrokáři se kterejma se bavím platí svým mamelukům.
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Nejsi také trochu mameluk co otročí ve velké stavební firmě?
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Tohle cool nadrazeny vyjadrovani je tak sexy, tak chlapsky, samcovsky, ... ze z toho normalne vlhnu!
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
kreten si
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
První kdo v téhle diskusi začal nesmyslně cintat byl Lukas B More, pak rozvědčík K Prasečí Turek Mor
          Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Zase se sešly místní celebrity... Lukas More B. a Kuba Prasečí Klisnička Turek. Ještě by se mohl vyj
           Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Sešla se maximálně stará bačkora, diskutuješ ve tři roky starým vláknu;)
            Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Já nediskutuju. Ve tři roky starým vláknu začal diskutovat Kuba Prasečí Klisnička Turek.
Stář
 Re: Výškové práce - plat03.05.2011
exhibici a kecu mraky, ale vecna odpoved celkem nikde.
  Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...
  Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
zalezi, na jak vysoke pozici pracujes a v kterym patre sedis - moje rada: cim vys tim lip :-D
  Re: Výškové práce - plat02.05.2011
200-250
   Re: Výškové práce - plat02.05.2011
No ale takhle vysokych kancelarskych budov asi v Praze moc neni a sedet tak vysoko, no to uz chce po

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

1   ...   751   752   753   754   755   756   757   758   759   760   761   762   763   764   765   766   767   768   769   770   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Clic-up vs.grigri 2
Ahoj. Jaké jistítko by ste doporučili?Uvažuji o těchto,Clic-up a grigri 2.Předen díky.
19:56:41 03.05.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1284 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi