LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
43.Výšek 10077
44.Hyžný 10069
45.Winter 10054
Bouldry:
43.Jeliga 9203
44.Zítková 9200
45.Ježek 9200
Hory:
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688
22.Bernard 2632

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231430 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 průvodce wallisama29.04.2011
Zdravím,nevěděl by někdo,kde sehnat průvodce wallisama?klidně v elektronické podobě i německy nebo anglicky,prostě jakkoliv:)díky moc za info.T

 Pulky nebo Jokery29.04.2011
co byste doporucili zacatecnikum na vicedelkove lezeni v Tatrach a Alpach (letos III-IV). Rozhoduji se mezi Beal Cobra a Beal Joker. v delce (60) a impregnaci (G.dry) mam celkem jasno.
Diky za nazory
 Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
Cobry nebo ice twin. Tahat joker je nesmysl zbytecne tezky a drahe.
  Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
urcite nie Joker, minimalne to bude tahsie a predpokladam aj vacsiu razovu silu. S jokerom lezieme s
 Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
nedavno se tu řešila i ta délka. Šedesátky je zbytečnost. Těžký a víc se motaj ;-))
 Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
My máme Beal Ice Line 60m (8,1mm) a jsme spokojený. Tehdá jsme se rozhodovali mezi tímhle, a Cobrou
  Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
co myslis, preco sa to vola ICE (cosi)? Ja by som sa rozhodol pre to druhe.
   Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
Protože s tím můžeš lozit i ledy, ale na skále tím taky neuškodíš?:-D Leze se na laně, ne na názvu..
    Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
Ice Line vs. Cobra? Nesrovnávej jenom rázové síly (4,90 vs. 5,10) a hmotnosti (42 vs 48), ale taky p
     Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
P.S. Jinak souhlas s tím, že Joker je na tohle použití zcela nevhodnej.
    Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
si najprv spocitaj kolko gramov si to na jednom prameni tak preukrutne usetril (ratam ze obidva neno
 Re: Pulky nebo Jokery29.04.2011
cobra-skvela volba. Joker uplna blbost.
 Re: Pulky nebo Jokery01.05.2011
Zdárek.
Beal výborná volba. Znám tyto lana, dělám na nich revize. Jokera 9,1mm bych ti tolik
  Re: Pulky nebo Jokery02.05.2011
Hlasuju za Beal Ice Line.

 Stěnka29.04.2011
Zdar, určitě někdo víte a tak mi odpovíte...Jak je to se stěnou a boulderem v Berouně? Dá se tam dostat přes týden? Je nějaká otvíračka, nebo po dohodě. Díky za info.

 Hightech?28.04.2011
Existuje nějaký stroj, který má všechno co člověk může potřebovat? Myslím GPS,tlf., baro,kompas,vysílačka a tisíc těch užitečnejch věcí,kerý když chceš mít máš minim. tři krámy?
 Re: Hightech?28.04.2011
jsou telefony s gps, jsou gps s baro a radiem a kompasem. O kombinaci vsech ptakovin v jednom kramu
 Re: Hightech?29.04.2011
Myslím, že něco podobného chtěl dělat Pieps, ale upustil od toho a zvolil jen lavinový vyhledávač s
 Re: Hightech?29.04.2011
To nikdo nedela, protoze by ti k tomu musel do batohu pribalit baterku.
  Re: Hightech?01.05.2011
Spíš bych řekl, že to nikdo nedělá, protože by to neprotlačil na trh přes telefonní operátory. Vysíl
 Re: Hightech?29.04.2011
nejlepší máš vzít lepidlo, nebo lepící pásku a ty 3 si slepit dohromady

 hudycup v tv28.04.2011
prave bylo lezeni na ct4

 Vadné karabiny28.04.2011
Americká Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků ve spolupráci s firmou CAMP oznámila dobrovolné stažení karabin Photon a expresek Mach Express vybavených karabinami Photon. Spotřebitelé by je měli okamžitě přestat používat.

viz:

 Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Ahoj, nedokáži si odpovědět na otázku, jestli helma na brusle má nějaké mouchy při použití na lezení a ferraty. Řeknete mi někdo svůj názor, proč by to nemělo jit, prosím?
Dík.
 Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
1) přilba na brusle je těžší 2) slyšela jsem "odbornej" názor že prej jsou řemínky na leze
  Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Bod 2) je podle mne nesmysl, podívej se na řemínky od nějaké přilby.
Jinak patřičné odpovědi
   Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Souhlas, u všech sportů je to podobné. Pokud hledám přilbu, kterou chci využívat při více aktivitách
    Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Petzl Meteor III+ je jak na lezení, tak na divokou vodu (do WW3) i cyklistiku, tudíž bych řekl, že i
     Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Dik, vidim to podobne. Helmu mam - tu prvni variantu. Nechce se mi na prilezitostne lezecke zalezito
  Re: Prilba na brusle i na lezeni?29.04.2011
Přetržení (rozepnutí) řemínku (v těch umělohm. zapínáních) je pouze u pracovních přileb a mám dojem,
   Re: Prilba na brusle i na lezeni?29.04.2011
Tak tak. U pracovních se trhá u lezeckých naopak musí vydžet.
    Re: Prilba na brusle i na lezeni?02.05.2011
Urcite ? A co kdyz se clovek zasekne pri padu v komine. Teda prilba se zasekne v momente, kdy se pad
 Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Kong Scarab?
  Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Grivel Salamandr - taky dobrá volba.
   Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Jofa Jágr ultrastrong,nebo odlehčená Růžička ultralight stop impact.Oboje ideální na všechno od horn
  Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
Papouši proč ten otazník?
Ano, Kong Scarab je ideální pro kombinaci kola, lezení a kanoistik
   Re: Prilba na brusle i na lezeni?28.04.2011
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
Diky za typy. Takze ja zustanu u te pekne helmy na brusleni
   Re: Prilba na brusle i na lezeni?29.04.2011
Cus, ten otaznik proto, ze jsem ji netestoval a nevim, jak premava.
 Re: Prilba na brusle i na lezeni?29.04.2011
problém cyklo přileb je hodně větracích otvorů, které na některých přilbách nejsou z nejmenších...

 spolujízda do Petrohradu28.04.2011
Ahoj,
zítra jedu na petrohradské padání ..kdo by chtěl jedu zítra ve 20:00 z Rokytnice nad jizerou směr Turnov-Praha - Petráč...takže bouldrysti ,zewlaci,fotografové..kdo chce jet ? odjezd 20:00 ..návrat v neděli tak kolem 21:00 čekám možná dřív .m
 Re: spolujízda do Petrohradu28.04.2011
ješte mejla

 čištění obuvi27.04.2011
Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s čištěním obuvy od krve? Prokopl jsem si koženou pohorku LS i s nohou a bota začíná dost smrdět.
 Re: čištění obuvi27.04.2011
Krev docela spolehlivě "vyšumí" v peroxidu vodíku. Když seženeš víc než 3%, vyčistíš to sp
  Re: čištění obuvi28.04.2011
sůl+voda
 Re: čištění obuvi28.04.2011
Nevim, jak s pohorkama od krve, ale mě od smradu u lezeček pomohlo je pořádně vymrazit. Zatouchaly j
  Re: čištění obuvi29.04.2011
Tak tak. Navíc já používám normální ocet, trochu naředěný s vodou.

 Phet Maak Velcro26.04.2011
Nazdar, ma niekto skusenosti s lezkami Triop Phet Maak Velcro? Dakujem za vsetky rozumne prispevky.
 Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Jo, a jsou divny, jako vetsina bot od Triopu.. Me proste nesedi!
  Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
a ta zkusenost je z lezeni na skalach nebo jen z obchodu? jo a me prijde Tvuj komentar divny, jako v
   Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Mne tady chybi komentar: "... kup si Miury, protoze to jsou nejlepsi boty na svete :)))"
    Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
kup si fajfteny pac to sou nejlepci boty na svete :)
 Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Na nohách sem je neměl, ale kup si, co ti sedí, případně se líbí. Pokud škrabeš nohama, tak za chvíl
 Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Pokud ti tvarove sedi na nohu tak si je klidne kup. Mam v poradi uz pate, ted prvni se suchacem a ma
  Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
Len tak v ramci objektivity, teba podporuje Triop? :DD
  Re: Phet Maak Velcro14.10.2012
Koho chleba jíš... aneb zoban nikdy nezklame!
 Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Mám je asi dva měsíce a musím chválit, leze se mě v nich parádně. Medle první české lezečky, srovnat
 Re: Phet Maak Velcro26.04.2011
Prodáváme je a lidi si je vesměs chválí.
  Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
Taky je chválím, oproti jiným Triopům rozdíl
   Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
Srovnatelný s LS? To ti Petříčku jeblo ne? Kup si nějaký LS. Triopy jsou dobrý tak akorát jako výplň
    Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
mam katany a katany laces, tie ale musim dat podlepit a aby som mal v com liezt, potrebujem nieco la
     Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
Ted dělá LS něco jako Cobry se sucháčem,v Hudáči za celkem dobrou cenu. Kup si je, nebo něco od RP.
     Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
jednou jsem to tak udělal a za půl roku pokorně kupoval druhý miury :( - vyhozený prachy za triopy a
    Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
...klasický komentář někoho, kdo leze velké "hovno", ale lezečkám rozumí perfektně! Tyhle
     Re: Phet Maak Velcro28.04.2011
No jo Venco,já ti rozumím, 8a+ leze dneska vážně kde kdo(Když už se tu oháníš číslama tak ho ,nerad,
      Re: Phet Maak Velcro28.04.2011
Ale no tak, kluci. Botama to přece není. Taky lezu většinou v LS, ale měl jsem možnost si vyzkoušet
      Re: Phet Maak Velcro28.04.2011
Jsem bouldrista, takže malé písmenka neznám...:-). Spíš si myslím, že kdo umí lézt, nepotřebuje LS n
 Re: Phet Maak Velcro27.04.2011
Každopádně doporučuju spíše tkaničky než sucháč ;-)
 Re: Phet Maak Velcro28.04.2011
Mám je skoro rok a leze se v nich skvěle. Dobrej cit na špici, ale mají tam poměrně tenkou gumu (brz
 Re: Phet Maak Velcro30.04.2011
Osobne ich odporučím každému, komu by pekne na nohe sedeli. NEviem ako ty, ale ja leziem okolo 8 a t
 Re: Phet Maak Velcro14.10.2012
Do téhle boty bych šel kdyby se dala opatřit za solidní peníz. T znamená tak okolo 1000Kč. Větší hod
 Re: Phet Maak Velcro22.04.2015
Triop Phet Maak - jedině doporučuji, mám novej pocit z lezení (předtím jsem měl LS MIu VS) a TRIOP j
  Re: Phet Maak Velcro08.12.2015
Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu
  Re: Phet Maak Velcro08.12.2015
Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu

1   ...   753   754   755   756   757   758   759   760   761   762   763   764   765   766   767   768   769   770   771   772   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 průvodce wallisama
Zdravím,nevěděl by někdo,kde sehnat průvodce wallisama?klidně v elektronické podobě i německy nebo anglicky,prostě jakkoliv:)díky moc za info.T
Zdeněk22:25:33 29.04.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192441)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nová cesta IV Skály U Mšena
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Severozápadní hrana IV Ostrov
Dlouhý bidlo VIIc Ostrov
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi