Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
Škoda Sport Park - Plzeň
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Fenix hp 10 - 20?29.03.2011
Ahoj, jsem před koupí čelovky a jsem na vážkách. Může někdo poradit, jestli má Fenix HP10 i dlouhý kabel na baterky do kapsy a naopak HP 20 krátký a možnost uchycení boxu na hlavě? A dále pak zvažuju Led Lenser H7R. Má někdo zkušenost se srovnáním s Fenix
 Re: Fenix hp 10 - 20?30.03.2011
Kup H7. Nejlepší poměr výkon/cena. H7R už mně přijde zbytečná. Je to drobná vychytávka za hodně peně
  Re: Fenix hp 10 - 20?30.03.2011
co znamená čelovky Fenix jsou dobré, ale zpracování je hrozné?
  Re: Fenix hp 10 - 20?31.03.2011
Říkáš, že máš skušenosti s H7, prosím tě jak je to s odolností? A hlavně teda co se týče vody. Mám p

 Lano po Xté29.03.2011
Ahoj. Narazil jsem na tuhle nabídku: http:// rockjoyshop.cz/ vyprodej/vyprodej/ STR_VELOCITY_9,8_60_ VYPRODEJ,evolution- velocity-9-8-60m.html (odstraňte mezery)

Má někdo konkrétně s tímto lanem zkušenosti? Nezajímá mě diskuze jestli lano s
 Re: Lano po Xté30.03.2011
Přesně tohle lano mám a jsem s ním hodně spokojený. I po delším používání je stále v dobré kondici,

 Petráč - varování29.03.2011
Ahoj, jen jsem chtěla napsat, ať se prohlížíte od klíšťat i v tomto čase. Mám z petráče čerstvě zjištěnou boreliozu a mrcha klíště mě vlezlo do podlíkaček a přisálo se pod kolínko na petráči 9.2. Švára měl boreliozu loni rovněž z petráče. Tak se stříkejte
 Re: Petráč - varování29.03.2011
Ahoj,díky za varování. Teď bych je tam fakt nečekal...
  Re: Petráč - varování29.03.2011
Jooo, to jsou kurvyčky malé. Teď o víkendu jsem narazil i na Sněžníku!!!!! BACHAAA
 Re: Petráč - varování29.03.2011
Dikec za varovani, akorat dneska sem se nechal preockovat na Encefalitidu
  Re: Petráč - varování30.03.2011
Doporučuji Dubové kapky od Dědka kořenáře. Najdete na webu. Tahám je s sebou všude už léta, jinak by
   Re: Petráč - varování27.03.2012
Zdravotnictví jde totálně do kopru. Kvalita klesá, ale i za to si budeme muset čím dál tím víc připl
  Re: Petráč - varování30.03.2011
jo mrchy. Třeba v šárce jsou skalky, kde se dá chytit i 20 klíšťat za půl hodiny.. Zatím ale spaly..
   Re: Petráč - varování26.03.2012
Potvrzuju. Chyceno 17/3 v Srbsku. Krátká zima jim udělala dobře.
Držím palce s tou boreliozou
    Varování homeopatika!27.03.2012
Na homeopatika zapomeňte, nedejte se ošálit. Nefunguje to a nemůže to fungovat. Jde jen o velký byzn
     Re: Varování homeopatika!27.03.2012
placebo samozřejmě perfektně funguje. každej ať si dělá co chce.
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Jasně,placebo funguje chvilku na bolest,ale ne na léčení a vyléčení...
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
To ano, ať si každý dělá co chce, ale doporučovat svinstvo, který neléčí je špatný... Kdoví za jakýc
       Re: Varování homeopatika!27.03.2012
technicka -
homeopatika (pro evropskou distribuci) se prevazne vyrabej v evrope za hygienicke
       Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Není pravda, že homeopatikum neléčí. Léčí jako jakýkoliv jiný placebo.
        Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Takže neléčí.Jen na chvilku uleví...
         Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Každá léčba je jen chvilková úleva. Pro další info o tomto fenoménu doporučuju nápis na vstupní brán
          Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Do hrobky....příznačné.
     Re: Varování homeopatika!27.03.2012
A jak to, že to zabírá na malé děti a na zvířata?? Placebo efekt bych nečekal...používá se to třeba
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Protoze korelace nerika nic o pricine a dusledku. (Proste by se uzdravily i bez homeopatik)
       Re: Varování homeopatika!28.03.2012
tak nějak a ještě mnohem složitěji. pro zájemce doporučuji zjistit co je to dvojnásobně slepý pokus
  Re: Petráč - varování27.03.2012
To Ti ale proti boréliám veľmi nepomôže...
 Re: Petráč - varování27.03.2012
Dík za varovani Jirino, brzy se uzdrav! mas tedy poradneho peska.
  Re: Petráč - varování27.03.2012
Ha, to jsem se dobre nachytal :) tak snad jsi ok.
   Re: Petráč - varování27.03.2012
To někdo otevřel rok starou diskuzi :-) Já jsem už ok
 Re: Petráč - varování27.03.2012
safra, a my chcoo vyrazit na padání...a tam parazit...no asi vemem biolit!! at je klit!!! :)
  Re: Petráč - varování27.03.2012
Měl jsem doléčenou boreliozu antibiotiky ale po roce se ta stará choroba zase vratila. věřím že to

 od 1.4. opět otevřena umělá venkovní stěna v Ostrave Zábřehu29.03.2011
1.4. začíná provoz na 13 m vysoké umělé stěně v areálu Sportovního Gymnázia - Ostrava Zábřeh, Volgogradská ul.Veškeré informace jsou na: www.ben-kurzy

 Doporučte bouldermatku29.03.2011
Ahoj, zvažuji nákup bouldermatky (nejspíš asi Ocún Paddy Moonwalk). Máte s touto nějaké zkušenosti, nebo by jste doporučili i nějakou jinou? Jsem začáááátečník. :)
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mám. Na odskok pohoda. Rozdělání dvěma způsoby moc nepoužívám, jsem trochu lenoch. Na spaní určitě l
  Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mám Tlusťocha a nemůžu říxt křivé slovo, jak píše anonym, lepší kopíruje terén, pokud neměříš 2metry
   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Kup si Edelride Crux. Jedno z nejlepších dopadišť do kterých jsem smažil. Velmi vhodné i pro případn
    Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Ahoj, Edelrid má super bouldermatky. Já bych doporučil Dead Point, je silnější, lépe tlumí nárazy. H
   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Moonwalk ma prezky z duralu tez



   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mam moonwalk, presky z duralu, zip zeleznej. Tlustoch bude lepsi, ale je to monstrum. Moonwalk je sk
    Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Já myslel Upmane, že ty spaní neřešíš, že máš obytňák :D
     Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
... no neresim kde zastavim (napr. ted akorat navrat z 9-ti denniho tripu do Arca (resp. lezli jsme
      Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
Co to slyším za mlaskání...jo to si upman bílou krávou honí ego :)Víc jako jsi Ty do Evropy, ať tali
       Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
Ono byt na me jezdim dal oktavkou a spim na padu, ale s prckama ala 5 mesicu staryma to fakt nejde (
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mam Ocun Dominator a jsem spokojeny, zadne problemy s ni nejsou.
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Neco od sirsiho vzorku uzivatelu ze zahranici:
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Děkuji všem za rady a typy. Nejspíš koupím tu Ocún Paddy Moonwalk. :) Podpoříme domácí firmu.
  Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Zkus Bbshop. Nabízí super ceny.
   Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
A nebo 150 jiných firem, kteří nabízejí lepší. Ty vole to je argument :o)

 Rozhovor s Adamem o jeho povedené akcičce28.03.2011
Na Planetmountain.com je rozhovor s Adamem o jeho výkonu v Olianě.

 Vlčí kámem28.03.2011
Ahoj! Nevíte, kdo dělal cesty na Vlčím kamenu nad Mstišovem, případně nemáte průvodce? Nebo nejlépe znáte "správce"? Měl bych zájem. Díky! H

 Adam28.03.2011
Na 8a.nu je zmínka, že Adam stále pořádně řádí ve Španělsku. Těch 8c+,OS, pokud dobře počítám má snad už 6 a k tomu druhé 9b,FA. To je šílené. Nevíte někdo něco více?
 Re: Adam28.03.2011
ak ho v arcu nezradi psychika, tak uz teraz je jasne, kto bude novym majstrom sveta
 Re: Adam28.03.2011
V diskuzi na 8a.nu je odkaz na rozhovor s Adamem k tomu poslednímu dni ve Španělsku.
  Re: Adam28.03.2011
   Re: Adam28.03.2011
...budou i fotky :)
    Re: Adam28.03.2011
a film? :)
     Re: Adam28.03.2011
film z ChaxiRaxi bude..a na svedomi si ho bere BlackDiamond v cele s Fernando Jimenezem :)
      Re: Adam28.03.2011
jo..ale ja myslel ten Pavlickuv :-P
       Re: Adam28.03.2011
film bude na podzim
        Re: Adam28.03.2011
to je jasný,ale kterj podzim.
         Re: Adam28.03.2011
tak je jasny, ze to uz jasny neni
          Re: Adam29.03.2011
moc peknej rozhovr. Diky za tip
AO je hustodemnoskykrutoprisnej!!!

 kontakt na kladeňáky27.03.2011
Velká prosba.Sháním kontakt na partičku 6 lidí (2holky a 4 kluci - mj. Gábina a Tomáš) někde od Kladna, co jsou momentálně ve Fontainebleau-pozn.zn.žlutý Tranzit.Doufám, že náš nový průvodčík zůstal u nich...
 Re: kontakt na kladeňáky27.03.2011
OK

 Duben jižní Itálie27.03.2011
Ahoj, v dubnu se chystáme směr Itálie, hledáme oblast s lezením i nějakou tou památkou, pohodu, koupání, lezení... Cílem byl Vesuv, Pompeje a okolí...je tam kolem i lezení? Nebo máte někdo úplně jiný tip?? :) Našla jsem Sperlongu, ale už se mi to zdá troc

1   ...   766   767   768   769   770   771   772   773   774   775   776   777   778   779   780   781   782   783   784   785   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Fenix hp 10 - 20?
Ahoj, jsem před koupí čelovky a jsem na vážkách. Může někdo poradit, jestli má Fenix HP10 i dlouhý kabel na baterky do kapsy a naopak HP 20 krátký a možnost uchycení boxu na hlavě? A dále pak zvažuju Led Lenser H7R. Má někdo zkušenost se srovnáním s Fenixem? Dík
FOX17:37:25 29.03.2011
odpovědět 
 Re: Fenix hp 10 - 20?
Kup H7. Nejlepší poměr výkon/cena. H7R už mně přijde zbytečná. Je to drobná vychytávka za hodně peněz. Fenixy jsou dobré, ale to provedení je hrozné. U H7 také docházelo k uvolnění čepu, který drží naklápění čelovky, ale oprava je poměrně snadná. Za tyto peníze lepší čelovku neseženeš.
Belial08:02:30 30.03.2011
odpovědět 
  Re: Fenix hp 10 - 20?
co znamená čelovky Fenix jsou dobré, ale zpracování je hrozné?
19:24:09 30.03.2011
odpovědět 
  Re: Fenix hp 10 - 20?
Říkáš, že máš skušenosti s H7, prosím tě jak je to s odolností? A hlavně teda co se týče vody. Mám prostě vyloženě štěstí, že když někam vypadnu, tak leje a leje. Ta H7 mi přijde taková křehká, alespoň na obrázku.
FOX13:40:43 31.03.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi