Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
V 16 - Plzeň
ZŠ Kladruby - Kladruby

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Havířov
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Stubai16.02.2011
Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd.

 lezecké centrum v ostravě16.02.2011
nevíte někdo, jestli se v ostravě nechystá nějaké velké lezecké centrum typu smíchoff?
 Re: lezecké centrum v ostravě16.02.2011
A v Olomouci? Neví někdo?
  Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
V Olomouci snad je to na dobré cestě, ikdyž je ta cesta delší než se na začátku zdálo :(. Určitě to
 Re: lezecké centrum v ostravě16.02.2011
Tak to se kámo zeptej tak za deset let. Možná i patnáct:-)
 Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
eh, tak ted sem se zasmal :D. nejvetsi centrum co tu je,blokcentrum ... venkovni stena a vnitrni bul
 Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
leda by sis sehnal potřebný kapitál, sponzory, povolení a vhodné místo a postavil ho sám
  Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
V Olomouci ze se neco chysta..Ze by konecne? Vi nekdo neco blizsiho? Uplne se mi opotily ruce:))

 Domlouvani lezeckych planu16.02.2011
Na adrese http://www.cragnotes.com je novy a mozna i docela uzitecny web pro domlouvani spolulezcu. Neni to otevrena inzerce jako tady na Lezci al
 Re: Domlouvani lezeckych planu18.02.2011
Hi,

Sorry for my inability to speak czech. I just wanted to thank you for looking at

 Feraty v Jizerkách16.02.2011
Lesy ČR se údajně vyjádřily k plánované ferátě v Jizerských horách v tom smyslu, že bude již letos. Svaz s tím údajně nemůže nic dělat. Máte někdo nějakou relevantní informaci? Na stránkách ČHS není ani zmínka já čerpala z tohoto zdroje:
 Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
Podívej se na konkurenční servery. Pohromadě je to např. na HI
  Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
díky za tip!
 Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
na uvedeném odkazu už najdeš vyjádření svazu!

 lezení v Písku15.02.2011
zdravim někdo na lezení v Písku?

 Lezení kolem St. Tropez15.02.2011
Ahoj, poradíte nějaké lezení kolem St Tropez?
 Re: Lezení kolem St. Tropez18.02.2011
massif l´Esterel mam ten dojem. V Provence jsou jen dve mista, kde se neleze na vapne a tohle je jed

 Ubytování - Obertauern15.02.2011
Ahoj, nevíte někdo o nějakém ubytování pro 4 lidi v Obertauernu nebo někde poblíž? Něco levného a třeba s kuchyňkou. Díky

 úmrtí v andách15.02.2011
http://www.eldiario24.com/nota.php?id=214902
 Re: úmrtí v andách15.02.2011
Bohužel...již pátá oběť za sezonu (zatím), Tomáš Šebelek (38), Aconcagua, ve výšce zhruba 5900m n.m.
  Re: úmrtí v andách15.02.2011
co se stalo???Bohužel to nepřečtu.
   Re: úmrtí v andách15.02.2011
V článku zatím nic konkrétního není, jen že zemřel v pondělí, jeho tělo ještě nebylo sneseno a o jeh
    Re: úmrtí v andách15.02.2011
dej si daný text do překladače, odstran mezery:
    Re: úmrtí v andách15.02.2011
dej si daný text do překladače, odstran mezery:
  Re: úmrtí v andách16.02.2011
Je mi to lito ale musim uvést věci na spravnou miru. Horolezec se jménem Tomáš Pavelek
   Re: úmrtí v andách16.02.2011
Tomáše jsem znal. Je to mazec. Hrozně slušný člověk, ktery dbal vždy na bezpečnost. Doma má tři malé
    Re: úmrtí v andách17.02.2011
Díky zkomolení jména jsem si myslel, že se mě ta zpráva nijak netýká. Teď už vím, že to je jinak. To

 dotaz na zlomeninu15.02.2011
zdarec ,,neví prosím někdo za jak dlouho se dá naplno zatížit ruka po zlomenině předloktí ?,,,??? už se vidím na stěně a ono tohle...
 Re: dotaz na zlomeninu15.02.2011
obecne se zlomenina leci 3mesice. Predlokti je dst vazny na to abych pulroku en drepoval:(
 Re: dotaz na zlomeninu15.02.2011
No ono to neni tolik o kosti, jako spise o tom, ze ti kompletne atrofuje svalstvo a slachy se zkrati
  Re: dotaz na zlomeninu16.03.2012
cau, mam dotaz. najpr ale ku mne, mal som luxaciu laktoveho klbu, laket bol mimo tak styri hodky kym
   Re: dotaz na zlomeninu16.03.2012
Luxace lokte je dost závažnej úraz, určitě horší než zlomenina předloktí, na vyvěšování zapoměň, při
    Re: dotaz na zlomeninu24.03.2012
vdaka za odpoved, nie je to ale trochu prilis vynechat na celu sezonu? chapem ze zdravie je prvorade
 Re: dotaz na zlomeninu15.02.2011
pokud myslis stred predlokti tak docela dlouho, ty kosti se hojej celkem spatne, takze +- 2 měsíce ú
 Re: dotaz na zlomeninu16.02.2011
zdar, před rokem jsem si zlomil "distální konec radia", roztříštil kloub, měl jsem to oper
 Re: dotaz na zlomeninu16.02.2011
No čau Koryťáku, hlásím se k tobě do klubu. Včera jsem v LB špatně šlápla, při chůzi :-) a nožka udě
  Re: dotaz na zlomeninu17.02.2011
Před třemi roky jsem si zlomil na lyžích ruku v zápěstí. Bylo to koncem února. A v květnu jsem již l
  Re: dotaz na zlomeninu16.03.2012
taky tohle jsem měl v létě - akorát jsem měl chodící - je to výborná šance něco nashybovat :) - nebo
 Re: dotaz na zlomeninu17.02.2011
jak uz napsali vazeni predrecnici, je to hodne individuelni..doktor ti povi nejaky ramcovy cislo del
  Re: dotaz na zlomeninu16.03.2012
Zdar loni sem si zlomil dolní konec radia( urazil sem sem si na lyžích spodek vřetení kosti za zápěs

 pitz bernina - skialpy15.02.2011
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujem (al emuze byt). Dik.
 Re: pitz bernina - skialpy17.02.2011
Čus šli jsme tam na Velikonoce od chaty Boval, lyže jsme zouvali na začátku skalního vrcholového hře

1   ...   779   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Stubai
Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd.
 GrofDrakula16:19:08 16.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi