Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English průvodce 26.01.2011 Ahoj, nemáte někdo průvodce Eisklettern in Salzburgerland v elektronicke podobě? Už ho nestihnu koupit. Díky za odkaz.
nejkrásnější skitúry 26.01.2011 Neví pls někdo, zda se někde dá stáhnout knížka Nejkrásnější skitúry??? dík za pomoc K.
  Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 dá se "stáhnout" v několika internetových knihkupectvích a to tak, že si ji koupíš za +- 3
    Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 seš debil, odjezd je nečekanej, to by ppl muselo přijet za 2 hodiny. se na tomhle serveru pohybujou
      Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 To chapu. Sem taky potreboval auto, abych jel v patek na chalupu, ale moje bylo zrovna v servisu. Se
        Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 áá a kluci z Prahý raděj, to je paráda!!!
          Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 Lezecký průvodce, mapy a další věci se normálně stahujou, chtěl normálně poradit a píšou sem i hlupá
            Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 ... ja vim, ze se nektere veci normalne delaji, i kdyz se delat nemaji. Jsem ale asi precitlively, k
              Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 Asi už odhel ,když psal že to potřebuje narychlo. Takže diskuze je směšná, stejně jako celej tenhle
        Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Porovnávať sťahovanie alebo kopírovanie s krádežou auta je scestné, pretože ukradnuté auto pôvodnému
          Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Myslis, ze autorovi, vydavatelovi, .. nechybi penize z prodeje kazdeho kusu, ktery "ukradnes&qu
            Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Nechýbajú. Tie peniaze predtým nemal a žiadne som mu nesľúbil. Sprievodcu na oblasť, kam idem jeden
              Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 No to dava smysl. Takze kdyz ti nekdo nezaplati za praci, kterou si pro nej udelal a kterou se snazi
                Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Peniaze za prácu dostanem na základe dohody, zmluvy atď. V reštaurácii platím podľa jedálneho lístka
                  Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Tak musim se priznat, ze na tuto logiku jsem kratky. Ale zacinam to chapat, cokoliv nekde najdu, nap
                  Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 biely brat, hovori ti nieco pojem "dusevne vlastnictvo"? ved (s prepacenim), trepes uplne
                    Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Treba z toho, co ukradne OSA tobě, když si koupíš prázdné cd, aby sis vypálil fotky z dovolené:-)
                      Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 :-D
                      Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 ale ona ti to neukradne. ty jej to das dobrovolne, pretoze si dobrovolne to cd kupis. a vies, ze cas
                        Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 Jsi demagog. Jako bys nevedel, ze jina moznost nez koupit CD, kterym zaroven podporim i nesmyslny OS
                          Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 demagog? :)
                          Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 demagog? :)
          Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 no ty voe, to teda čučím co to tu zas padá za hlášky... :)))) morálka v h-u
          Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Ja nemluvil o kradezi auta, jenom o jeho vypujceni. Takze podle logiky tady uvadene majiteli stale z
            Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Když už se tak rozčiluješ, pozor na správná slova a jejich obsah. Kopírování (byť nelegální) opravdu
              Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 Ano. Příslušný paragraf trestního zákona, podle kterého se nelegální kopírování postihuje, se jmenuj
                Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 Aby nedošlo k nedorozumění: neodsuzuju a priori každého, kdo si vezme nelegální kopii průvodce na ce
                  Re: nejkrásnější skitúry 29.01.2011 Naprosty souhlas.
                Re: nejkrásnější skitúry 28.01.2011 Nevím, co máš na mysli pod pojmem etický obsah, ale skutková podstata je úplně jiná než krádež a jin
                  Re: nejkrásnější skitúry 29.01.2011 Jistě, skutková podstata i trestní sazba jsou jiné, proto to taky je jiný paragraf :). Stejný etický
                    Re: nejkrásnější skitúry 29.01.2011 Cože, římské právo řešilo autorské právo? Asi jsem poněkud nedovzdělaný, hned si to budu muset nastu
                      římské právo? 30.01.2011 Tak jsem se kouknul na ono římské právo. Velmi zjednodušeně je to takhle: "V římském právu auto
                      Re: nejkrásnější skitúry 30.01.2011 To Jsi me Kubo prekvapil. Zrovna do Tebe bych nerekl, ze budes obhajovat beztrestne kopirovani pro v
                        Re: nejkrásnější skitúry 30.01.2011 Ono to má spíš jinou souvislost. Čím víc je těch, kdo za nehmotný produkt - průvodce nezaplatí, tím
                          Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 Když udělám prvovýstup, vyplním štítek, jsem autorem? Nebo ten kdo to okopíruje a vytiskne? A co ten
                            Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 V tomhle problem nebude. To co zminujes, se jmenuje citace a ta ma svoje pravidla. Stejne tak muzes,
                        Re: nejkrásnější skitúry 30.01.2011 Už jsou prostě jiné obchodní modely, než jen prodej hardkopií, které by byly jinak pro zájemce nedos
                          Re: nejkrásnější skitúry 30.01.2011 A jaka je v techto "obchodnich modelech" motivace autoru venovat nekdy i mnohalete usili k
                            Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 Když pominu nehmotné sebeuspokojení, tak samozřejmě zisk. Nejsem marketér ani marketingový mág a dok
                              Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 Aha, a jakou maji tyto bezpochyby mozne zpusoby prodeje (malo penez take peniz) relevanci k diskutov
                                Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 Lenko, to byla odpověď na předchozí otázku. A ještě jednou bych se ohradil proti ztotožňování kopíro
                                  Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 Neobhajuji BSA jako takovou, ale z ruznych diskuzi mam zkusenost, ze na ni nejvice nadavaji ti, kter
                                    BSA přece neexistuje. 01.02.2011 Ale jo, taky používám legální software, protože ho mám na práci. Ale to neznamená, že o BSA nemůžu ř
                              Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 Tyhle způsoby jsou sice možné, ale nedovedu si představit žádný z nich jako funkční u průvodců, resp
                                Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 To si filmaři nebo muzikanti taky nedovedli představit.
                              Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 Jediný model z výše uvedených, který by mohl koexistovat s masovým kopírováním průvodců, je model čí
                                Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 Jasně že jo. Všechno má své náklady a zisky. Energie a ani hmota se nikam neztrácejí. Jenom v posled
                      GPL a copyright 01.02.2011 Římskoprávní debatu rozvíjet nebudu (i když jsem viděl i jiný pohled, leč nejsem kovaným právním teo
                  Re: nejkrásnější skitúry 30.01.2011 Kryt Copyrightem clanek, ktery clovek sesmoli za 20 minut mi take prijde zbytecne. Ale programy, hud
      Re: nejkrásnější skitúry 26.01.2011 Uau!
      Re: nejkrásnější skitúry 27.01.2011 Dovolím si podotknout, že existují například i knihovny, kde tohoto sortimentu je překvapivě celkem
  Re: nejkrásnější skitúry 31.01.2011 Dik vsem, kteri se zde ohrazuji proti kradeni pruvodcu elektronickym kopirovanim, cim vice nas bude,
    Kopírování není krádež 31.01.2011 Tím že něco zkopíruješ, ještě nic neukradneš. Říkám to po několikáté. Říkají to také zákony České re
      Re: Kopírování není krádež 31.01.2011 Říkám to s notnou dávkou překvapení, ale tentokrát si dovoluji souhlasit s Kubou. Zaprvé není kopie
        Re: Kopírování není krádež 31.01.2011 A vychcánek, který má na dopravu, matroš a chlast po večerech, je neuvěřitelný chudák a tři kila neb
        Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 kvalitniho pruvodce kvalitne nezkopirujes, budes mit jen kopu neestetickych papiru, ktery na zajezde
      Re: Kopírování není krádež 31.01.2011 Take musim vyjimecne souhlasit s Kubou Turkem. Ja osobne jsem si nikdy v zivote nekoupil jediny prog
        Re: Kopírování není krádež 31.01.2011 Tro(t)líku, načapat tě v mé firmě, tak letíš na hodinu. Na komoušské spratky jsme alergičtí velmi.
          Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Co do tohodle michas komunismus? Jsi normalni?? Bych tu tvoji firmu chtel videt..
            Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Pořizovací i provozní náklady např. na tiskárnu musí někdo platit. Jakékoliv výdaje snižují zisk, kt
              Re: Kopírování není krádež 02.02.2011 DNFTT!
        Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Sa mi celkom paci ta logika, nech je ako chce ci sa nam to paci alebo nie vyvoj programov, pripadne
      Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 A kdyz si z opravny odneses svuj vlastni projektor se servisem vymenenou lampou aniz bys ji zaplatil
        Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Nevím kdo jsi PCR, ale o celém případu jsi si mohl přečíst na HD včetně mých výpovědí u policajtů, n
          Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 aha, takze nejen nemoralní a podlý přisluhovač, ale i ubohý zloděj, wtf, to bych se držel víc strano
            Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 jakkoli mnemám rád K.T., zde je třeba dát za pravdu jemu a všem, kteří zde opakují tu naprosto známo
              Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Sakra, takhle dlouhý vlákno mne přilákalo ;) To už je skoro jako maglajz ;)
Připojuju se k tě
                Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Mimochodem, ono už je to tu dost nepřehledný - kromě stránky etické má tenhle problém i stránku ryze
                  Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 Dobre ze si spomenul toho kto to dal dielo k dispozicii na kopirovanie. Ak som dobre pochopil autors
                    Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 hehe, tady je sranda, neptal se původně někdo na něco? :-D
                    Re: Kopírování není krádež 02.02.2011 Ale jasně. Už se to tu píše o něco výš. Taky neodsuzuju, když někdo jednou vyrazí někam, kam by se j
                Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 v knihách jsem se to dočetl, Roberte, v knihách, které jsem si většinou půjčil v knihovnách a pro sv
                  Re: Kopírování není krádež 01.02.2011 A mohl bys, prosím, ty knihy citovat konkrétně, alespoň některé? (Netvrdím, že je půjdu číst zítra,
  Re: nejkrásnější skitúry 01.02.2011 Jak se má iniciátor tohohle žůžovýho vlákna? Zalyžoval si? :-)
    Re: nejkrásnější skitúry 02.02.2011 Nezalyzoval, protoze mu nikdo z tech ubozaku tady na tom lezci neposkytl pruvodce. Jen sedel v udoli
      Re: nejkrásnější skitúry 02.02.2011 Dobře mu tak.
Lehké omrzliny 26.01.2011 V Alpách mi lehce omrzli oba malíčky, barva kůže normální. Je asi týden po akci a pořád je mám strašně citlivé a po večerech mi brní. Je na to nějaká mast, nebo tak něco? Případně jak dlouho budou brnět :)
  Re: Lehké omrzliny 26.01.2011 Rok? Dva?
  Re: Lehké omrzliny 26.01.2011 jednou po tatrách cca měsíc divná necitlivost konců prstů a spravilo se samo, pozdeji po tianshanu t
  Re: Lehké omrzliny 26.01.2011 Čau! Co jsem slyšel, tak se doporučuje máčet se střídáním teplá/studená, klidně i několikrát denně.
    Re: Lehké omrzliny 27.01.2011 prostě si musíš několikrát denně umejt ruce. chachá. a hojně alkohol, rozšiřuje periferní prokrvení.
  Re: Lehké omrzliny 26.01.2011 Skus si na prsty natierat kalciovu mast. S brnenim musis byt trpezlivy, ale malo by prejst same.
  Re: Lehké omrzliny 27.01.2011 Omrzly mi takhle lehce palce na nohou, nedělal jsem s tim nic a už cca po roce samy přestaly brnět.
Stav ledu v Rakousku 26.01.2011 Ahoj ledoborci, víte někdo jaký je aktuální stav ledů v Rakousku? chtěli jsme jet do Anlauftalu nebo do Maltatalu. Díky moc
  Re: Stav ledu v Rakousku 26.01.2011 Anlauftal o.k bacha na snih, stredni patro Gasteinertalu nic moc, dole u Dorfgastein a Thunklamm u K
  Re: Stav ledu v Rakousku 26.01.2011 Čágo,
v Anlauftalu jsme byli v pátek. Podmínky nic moc.Lezli jsme Federweissfall,ten byl sna
ledy 25.01.2011 Neporadite mi nekdo,jestli jsou nejake ledy v Defereggentalu (udoli mezi Matrei a Lienzem smerem do Italie) nebo nekde pobliz? Jedu tam do St Jakob a stacilo by i neco kratkeho, potrebuju zaucit kamose. Diky za info. Petr 603215417
Věžák a Vidlák 25.01.2011 Ahoj, nevíte zda neexistuje nějáký aktuální průvodce na okolí kolem Věžáku a Vidláku? Já mám pouze od Jedličky - Pískovcové skalní oblasti a tam nic moc není. Předem moc dík.
  Re: Věžák a Vidlák 25.01.2011 NIC NENÍ JEN SNAD NĚJAKY DODATKY U hEJTMOŠE DOMA...
  Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 "Aktuální" průvodce je Pískovcové skály v Čechách - Český ráj (1977). Je v něm mapka a něk
    Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 Na boreckých je zatím zákaz ale Pepis jedná o vyjímku.. Tak snad to brzy povolí. Jinak Bach na ty po
      Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 Zákaz? Něco jako prváče v Měsíčnim? :)
        Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 Ne něco uplně jinyho. jelikož se tam nesmí lizt ubec. A jestli chceš nějak řešit prváče v Mesíčním t
          Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 Dobrý, nechci nic řešit. Už se těšim až to na jaře v "Tajnůstkově" vyzkoušim. :)
            Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 to jsem rád a doufam že se cesty budou libit kdybi si chtel topo tak ti ho klidně pošlu. Savana
              Re: Věžák a Vidlák 27.01.2011 Ok, beru tě za slovo. Pošli mi ty topa na kyncljakub@email.cz. Dík.
              Re: Věžák a Vidlák 27.01.2011 Mphl by jsi mi to taky poslat na davidspas@gmail.com
Děkuji.
  Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 V uvedených oblastech se neleze. Tam se pouze levituje, medituje a kouká. Klasifikace jednoduchá, vš
    Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 A to je přesně to co máme rádi. :)
  Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 Nějaká malá informace včetně fotek od Pavla Bechyně proběhla kdysi v CAO News.
Dá se najít t
    Re: Věžák a Vidlák 26.01.2011 No zrovna na Věžáku je mraky těžkejch cest od Hejtmoše, Špeka atd. ve kterejch si člověk "zaspo
Kena 25.01.2011 Naaahodou nejake bouldrove oblasti v Keni?:)
  Re: Kena 25.01.2011 to by me taky zajimalo
Hrůza 25.01.2011 Hm, tak jsem zjistila, že sem chodi jen samí frajeři co neporadí protože se nebudou ponižovat s nějakým začátečníkem. Svět horolezců je o přátelství, ale taky o magorech. Hm, co dodat. Jen pozor aby nběkteří z vás třeba taky jednou nechtěly poradit.
  Re: Hrůza 25.01.2011 No magoři jsme všichni. Co tě prosím tě tak rozladilo?
  Re: Hrůza 25.01.2011 Tak nějak. Znáš snad nějakýho normálního lezca či horolezca? Co tě trápí, sem s tím a třeba se ti do
  Re: Hrůza 25.01.2011 shanet vecnou informaci TADY..? sis spletla server.. tohle je prehlidka narcisu.
  Re: Hrůza 26.01.2011 nenech si zkazit náladu několika špatnými příklady, vždyť je to zbytečné :)
    Re: Hrůza 26.01.2011 Tak nám dej jetě šanci. S čím pak by chtěla poradit?
Hrůza 25.01.2011 Hm, tak jsem zjistila, že sem chodi jen samí frajeři co neporadí protože se nebudou ponižovat s nějakým začátečníkem. Svět horolezců je o přátelství, ale taky o magorech. Hm, co dodat. Jen pozor aby nběkteří z vás třeba taky jednou nechtěly poradit.
Kam můžu v zimě v Roháčích 25.01.2011 Může mi někdo znalý prosím objasnit, kam se můžu vypravit v zimním období v Roháčích? Je mi jasné, že hřebenovka je zapovězena, ale co výstupy na jednotlivé kopce? na který z těch větších se můžu v zimě podívat?
  Re: Kam můžu v zimě v Roháčích 25.01.2011 Staci si pozriet navstevny poriadok TANAPu a nejaku mapu - vo vsetkych dolinach su sezonne uzavery,
    Re: Kam můžu v zimě v Roháčích 25.01.2011 Severní stěna Baníkova poskytuje parádní mixové lezení,když jsou podmínky,jak ve skále tak klasickou
      Re: Kam můžu v zimě v Roháčích 25.01.2011 Kde se dá najít ten průvodce?
        Re: Kam můžu v zimě v Roháčích 26.01.2011 Ja mam len 7-strankove pdf v cestine, ktore som kdesi vyhrabal na internete, ale teraz som googlenim
    Re: Kam můžu v zimě v Roháčích 26.01.2011 Poslal by si mi prosim ta toho sprievodcu? Dik. azasja(zavinac)seznam(bodka)cz
1
...
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
807
...
2263
průvodce Ahoj, nemáte někdo průvodce Eisklettern in Salzburgerland v elektronicke podobě? Už ho nestihnu koupit. Díky za odkaz. David 13:56:23 26.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: