Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
21.Schockherr 10394
Bouldry:
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
21.Nespoutaný 9956
Hory:
23.X. 2532
24.Opice 2510
25.Moravcová 2460

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231346 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna - Tábor
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
DDM Sova Cheb - Cheb

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezeni na ostrovech05.01.2011
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
 Re: Lezeni na ostrovech06.01.2011
Byl jsem na Korsice zacatkem cervence a odpoledne se rozhodne lezt nedalo :-)
 Re: Lezeni na ostrovech06.01.2011
Na Korsice, dle místních, rok 2010 prý pršelo poněkud více než v předchozích letech. My tam byli v ř
 Re: Lezeni na ostrovech06.01.2011
Na Korsice jsme byli v zari a bylo to uplne super. Odpoledne nekdy(a nekde) bylo na lezeni na slunic
 Re: Lezeni na ostrovech06.01.2011
Jestli muzes jet v zari, jed v zari...taky sem tam byl na podzim a byla to pecka, v lete si myslim z
  Re: Lezeni na ostrovech06.01.2011
Sardoska v rijmu byla tezce v pohode, ale obcas i zaprselo...
   Re: Lezeni na ostrovech07.01.2011
Mallorku v lete na lezeni s lanem nedoporucuju..je tam FAKT vedro, ale na DWS je to super:) Sardinie
 Re: Lezeni na ostrovech09.01.2011
byli jsme tam v cervenci vedro sileny ale lezeni super nejlepsi je Bavella moznosti tisice vse super
 Re: Lezeni na ostrovech09.01.2011
jo a zkus stranku prvovystupy a lezeni je tam ke stazeni i pruvodce po Korsice a urcite tam jed je t

 Lezeni na ostrovech05.01.2011
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc

 foto dne..05.01.2011
ahoj.. hele kluci doslo Vam tam k nejaky chybce.. tu fotku jsem posilal ja, ale chlap na obrazku rozhodne nejsem.. to je prosim pan v ruzove cepicce, tak to opravte, takovyhle prasky fakt nelezu ;-)
 Re: foto dne..05.01.2011
jo.. a neni to v recku ale ve sperlonze, v aeronaute :)
  Re: foto dne..05.01.2011
Fakt to neni na Kalymnu? Vypada to na Trellu v Grande Grotta, kdyz tam jeste byval ten velky krapnik
 Re: foto dne..06.01.2011
Jo díky moc, já potratil údaje k fotce.
  Re: foto dne..06.01.2011
Jo to je hned, hlavne ze se libi :))

 schneealpen05.01.2011
nevíte někdo jak to vypadá na šneealpách  windberg a kolem dik.

 Nej stěna v Praze pro malé děti05.01.2011
Doporucite nekdo stenu v Praze vhodnou pro male deti (4-5 let)? Aby tam bylo VICE nez jedna dve lehke cesty s chyty blizko u sebe. Neco jako je jedna v rohu na Smichoffe po zviratkach. Diky.
 Re: Nej stěna v Praze pro malé děti05.01.2011
Zkus cibulku, maj tam novy cesty specialne pro deti. Podle pameti min. 3 smery a jsou docela dlouhy.
 Re: Nej stěna v Praze pro malé děti05.01.2011
V Mammutu je vzdycky deti tri p... tak asi je to tam pro ne dobry:-) (ne vazne, je tam nekolik lehky
  Re: Nej stěna v Praze pro malé děti06.01.2011
Pro úplný začátky jsem malou (5) taky bral do Mamutu, lana natažený, opička a žirafka lehký a motivu
  Re: Nej stěna v Praze pro malé děti06.01.2011
Jo, pokud si vybavuju, tak v Mammutu jsou dva sektory (malé sektory) s cestami zjevně jen pro děti -
   Re: Nej stěna v Praze pro malé děti07.01.2011
Kdyz je hnusne nebo tma, tak se preklizka hodi. Navic to proste obcas vyzadujou, ja je nenutim :)
    Re: Nej stěna v Praze pro malé děti14.01.2011
Já dělám kurzy na stěně a kór s dětma myslim že v Praze sou Holešovice nejlepší. Minulej tejden sem

 Ledy ČR05.01.2011
Ahoj všichni, chystáme se příští víkend na ledy do Kytlice v Lužických horách nevíte někdo jaký je tam teď stav? Děkuji
 Re: Ledy ČR08.01.2011
Zdar,mám ledy za rohem,jsem tam skoro každý den a už je to pěkně na hovno...Centrální rampouch už ne

 Ledy ČR05.01.2011
Ahoj všichni, chystáme se příští víkend na ledy do Kytlice v Lužických horách nevíte někdo jaký je tam teď stav? Děkuji

 Roviste - zmizel nakres sektoru Kruty Rim05.01.2011
Proc v pruvodci Roviste zmizel nakres sektoru Kruty Rim? To je chyba nebo problem s autorskejma pravama?
Pruvodce mam vytisteny nekdy z dubna a tam ten nakres je.
 Re: Roviste - zmizel nakres sektoru Kruty Rim05.01.2011
Tuším, že už to tady před časem proběhlo. Nevím, který nákres to byl, jestli tenhle, nebo jiný. Řekl

 ASOLO Alpine Broad Peak GV05.01.2011
Dobrý den, má někdo zkušenosti s botama ASOLO Alpine Broad Peak GV? Potřebuju trošku univerzálnější boty na VHT, občasný ledovec, ale hlavně na via ferraty. Jak se to s vodotěsností u těchto bot a trvanlivostí? Co upínání maček, v pohodě? Díky za info.
 Re: ASOLO Alpine Broad Peak GV05.01.2011
Cau, ja jsem si broadpeaky ted koupil, na noze 4-krat. Zkusenost teda minimalni, ale mam z nich dobr
 Re: ASOLO Alpine Broad Peak GV07.01.2011
Bota je to už dost tvrdá.. Na Feraty bych si je teda asi nebral... Z mačkama, na ledovec, zimní tatr

 Skialp - Krkonose05.01.2011
Nezkousel jste nekdo nejakou z tech oficialne povolenych skialpinistickych tras v Krkonosich? Muzete doporucit trasu, ktera ma alespon trochu zazivny sjezd mimo sjezdovku. Diky
 Re: Skialp - Krkonose05.01.2011
Co rikate na cislo 6 (
  Re: Skialp - Krkonose05.01.2011
Hele z ty ruzovky jsem jel nedavno, zrovna nabylo nic moc pocasi a snih byl hodne tezkej, zaprselo d
   Re: Skialp - Krkonose05.01.2011
Na Sněžce není sníh! Je to vyfoukaný, poneseš to podle mě od Polský boudy přes vršek až někam pod sc
    Re: Skialp - Krkonose05.01.2011
No nebo to jet z velky upy na portasky, a sjet to pod lanovkou, zpatky do velky upy to taky jde pres
    Re: Skialp - Krkonose13.01.2011
byli jsme tam ted o vikendu. sli jsme z pece pres pres prazskou kolem vysilace na lysku, pres rozces
     Re: Skialp - Krkonose13.01.2011
Takovej soukromej průzkum - šli jste to na běžkách nebo na skialpech?

1   ...   797   798   799   800   801   802   803   804   805   806   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezeni na ostrovech
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
21:27:52 05.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
Byl jsem na Korsice zacatkem cervence a odpoledne se rozhodne lezt nedalo :-)
Martin14:10:46 06.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
Na Korsice, dle místních, rok 2010 prý pršelo poněkud více než v předchozích letech. My tam byli v říjnu. V horských oblastech déšť, déšť, pak sníh. Na lezení, říjen kol moře a mimo hory hodně pohodový, akorát bych tento ostrov osobně již navštítil o něco dřív, klidně září. Jinak větru a dešti neporučíš, zvlášť pak na horách...
sandal15:17:22 06.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
Na Korsice jsme byli v zari a bylo to uplne super. Odpoledne nekdy(a nekde) bylo na lezeni na slunicku moc teplo. Jinak naprosta parada. Je uz po hlavni sezone, takze i lidi je min. Navic tou dobou zraji fiky, opuncie a ostruziny, takze mnam... Doporucovany byva jeste kveten.
taky Martin15:53:36 06.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
Jestli muzes jet v zari, jed v zari...taky sem tam byl na podzim a byla to pecka, v lete si myslim ze pujde lezt jen treba v bavelle (ale mozna i tam bude smazit)
kml16:13:50 06.01.2011
odpovědět 
  Re: Lezeni na ostrovech
Sardoska v rijmu byla tezce v pohode, ale obcas i zaprselo...
mira.k17:21:52 06.01.2011
odpovědět 
   Re: Lezeni na ostrovech
Mallorku v lete na lezeni s lanem nedoporucuju..je tam FAKT vedro, ale na DWS je to super:) Sardinie na podzim i na jare jde, ale nesmi zrovna prijit obdobi destu
vojta23:01:12 07.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
byli jsme tam v cervenci vedro sileny ale lezeni super nejlepsi je Bavella moznosti tisice vse super odjisteny ve stinu na slunci jak chces.V Roccapine u more par cest peknych dalsi super sektory v udoli Restonice
mnouk12:45:39 09.01.2011
odpovědět 
 Re: Lezeni na ostrovech
jo a zkus stranku prvovystupy a lezeni je tam ke stazeni i pruvodce po Korsice a urcite tam jed je tam nadherne
mnouk12:55:47 09.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi