Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
ahoj.. hele kluci doslo Vam tam k nejaky chybce.. tu fotku jsem posilal ja, ale chlap na obrazku rozhodne nejsem.. to je prosim pan v ruzove cepicce, tak to opravte, takovyhle prasky fakt nelezu ;-)
Doporucite nekdo stenu v Praze vhodnou pro male deti (4-5 let)? Aby tam bylo VICE nez jedna dve lehke cesty s chyty blizko u sebe. Neco jako je jedna v rohu na Smichoffe po zviratkach. Diky.
Proc v pruvodci Roviste zmizel nakres sektoru Kruty Rim? To je chyba nebo problem s autorskejma pravama?
Pruvodce mam vytisteny nekdy z dubna a tam ten nakres je.
Dobrý den, má někdo zkušenosti s botama ASOLO Alpine Broad Peak GV? Potřebuju trošku univerzálnější boty na VHT, občasný ledovec, ale hlavně na via ferraty. Jak se to s vodotěsností u těchto bot a trvanlivostí? Co upínání maček, v pohodě? Díky za info.
Nezkousel jste nekdo nejakou z tech oficialne povolenych skialpinistickych tras v Krkonosich? Muzete doporucit trasu, ktera ma alespon trochu zazivny sjezd mimo sjezdovku. Diky
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
Na Korsice, dle místních, rok 2010 prý pršelo poněkud více než v předchozích letech. My tam byli v říjnu. V horských oblastech déšť, déšť, pak sníh. Na lezení, říjen kol moře a mimo hory hodně pohodový, akorát bych tento ostrov osobně již navštítil o něco dřív, klidně září. Jinak větru a dešti neporučíš, zvlášť pak na horách...
Na Korsice jsme byli v zari a bylo to uplne super. Odpoledne nekdy(a nekde) bylo na lezeni na slunicku moc teplo. Jinak naprosta parada. Je uz po hlavni sezone, takze i lidi je min. Navic tou dobou zraji fiky, opuncie a ostruziny, takze mnam... Doporucovany byva jeste kveten.
Jestli muzes jet v zari, jed v zari...taky sem tam byl na podzim a byla to pecka, v lete si myslim ze pujde lezt jen treba v bavelle (ale mozna i tam bude smazit)
Mallorku v lete na lezeni s lanem nedoporucuju..je tam FAKT vedro, ale na DWS je to super:) Sardinie na podzim i na jare jde, ale nesmi zrovna prijit obdobi destu
byli jsme tam v cervenci vedro sileny ale lezeni super nejlepsi je Bavella moznosti tisice vse super odjisteny ve stinu na slunci jak chces.V Roccapine u more par cest peknych dalsi super sektory v udoli Restonice
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.