LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231369 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Loděnice FTVS - Praha 7
Orel Břeclav - Břeclav
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 fanatic search 202.01.2011
nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)

 quarly02.01.2011
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s poutkem Clipper u Quarků. Jsem na vážkách, jestli si tohle poutko pořizovat. Na ledech musí být určitě praktické, ale mám obavy do hor - nemůže se nějak samo vycvaknout? Při takovém tom pohybu v horách, kdy cepín pořád pře
 Re: quarly02.01.2011
Na poutka se vykašli, do hor si přivážu cepín smyčkou k sedáku, když by mi náhodou vypadl z ruky, ji
  Re: quarky02.01.2011
no nevim, taky lezu bez poutek, ale jde mi o to brzdeni nejvic. uz se mi stalo, ze se mi cepin vysme
   Re: quarky02.01.2011
Jestli je to to poutko, co myslim, tak v rukavicích, obvzlášť tlustších se s ním stejně nedá manipul
    Re: quarky03.01.2011
Přervat 5ku prusik s cepínem nebude taková prdel, ale minimálně jeden případ je popsán zde na Lezci
   Re: quarky02.01.2011
To putko sa mi zdalo pri lezeni celkom prinosne - prenasa cast zataze na zapastie, takze menej musim
    poutka na quarky03.01.2011
Ahoj, sice to sem úplně nepatří, ale kdyby měl někdo o poutka Clipper zájem, tak se mi 3ks válí doma
  Re: quarly03.01.2011
Moje řeč...
 Re: quarly03.01.2011
V létě jsem si pořídil nové kvarky, poutka prý u nových by neměly být v ceně, já je dostal. Vyhodnot
 Re: quarly03.01.2011
jak v ledech tak v horach josu poutka uplne k nicemu, akorat prekazeji, v ledech navic kvuli nim bur
  Re: quarly03.01.2011
jak to myslíte s tou gumou v plocháči? dik
   Re: quarly03.01.2011
Taky by mě zajímalo..
    Re: quarly03.01.2011
Principielne: proste vemes gumicuk a protahnes ho tim plochacema na obou koncich zauzlujes. To ti te
 Re: quarly03.01.2011
Hele Feu tuhle debatu uz sme párkrát vedli ne, konečně ty poutka zahoď!! všechny rychlovycvakávací s
 Re: quarky03.01.2011
Tohle poutko jsem si dokupovat na jeden Axar a už jej mam docela dlouho a nikdy mě nezradilo, v ruka
  Re: quarky03.01.2011
Hehe
   Re: quarky03.01.2011
Jen doplním, že co se týká nových Quarků ( a i ostatních nových cepínů od Petzlu) budou pravděpodobn
    Re: quarky03.01.2011
Taktez nove Quarky a dily na ne nemaji byt plne kompatibilni se staryma.
    Re: quarky04.01.2011
len doplnim, ze momentalna situacia s novymi Quarkami je preto taka zalostna, lebo komplet vsetok ma
     Re: quarky10.01.2011
No ja teda nevim, ale v evrope urcite k mani jsou.
Uz v lete je meli na kramech v Chamonix, Z
    Re: quarky14.01.2011
Dnes mi přišli Quarky objednané začátkem prosince na Quill-outdoor.cz. Podle paní jich přišlo do rep
     Re: quarky14.01.2011
Mě clipy docela vyhovovaly, beztak musíš cepín dobře zaseknout, když chceš vrtat, ať máš poutka nebo

 bouldermatka - Rock Empire02.01.2011
Prosím vás nemáte zkušenosti s bouldermatkou od RockEmpiru? Je tam nějaký rozdíl od jiných výrobců jako PAD,Ocůn... (v materiálech, tuhosti matrace...).
Díky

 Silvestr v Ádru 10/1102.01.2011
Zdar,
obracím se na všechny, kdo jste slavili v Adru Silvestra a obzvláště na ty, kteří tam hráli na Sloním náměstí na kytary. Pro lepší umělecký zážitek nás všech jsem někomu půjčoval ladičku, která, vzhledem k všeobecnému veselí a alkoholovému op

 Skialpinisti poradte01.01.2011
Zdar, posím o radu ohledně lyží. Mám zacíleno na K2 Wayback, ale nejsem si jistej vhodností rockeru na skialp. Dosud jezdím na klasickych rovných lyžích a s rockerem nemam zkušenosti. Na nějakých testech, co jsem četl u západních sousedů o nich mluvili ja
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
Tady jsou nějaké testy lyži:
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
podle testů to vypadá na dobré lyže. Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti s Rockerem. Podle testů a
 Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
No mě se právě jedná jak moc je znát limitující faktor rockeru na umrzlém a tvrdém povrchu a v břečc
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Přímo s pásy Gecko zkušenost nemám, ale měl jsem jejich molekulární obdobu od Colltexu CT40. Naštěst
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Čus, není to sice dlouhodobá zkušenost, na kterou se asi ptáš, ale aspoň něco: mám zkušenost s úplně
   Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Pásy Gecko - positiva: nemusí se používat zadní třmen, stačí, když končí 20 cm od patky lyže, ale mu
 Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Díky všem zarady. zkusim ty wayback a pásy gecko. Snad to nebude špatná volba.
  Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
ohledně pásů Gecko(resp.ColltexCT40) jsem ti psal již o pár odpovědí výše. Možná tě zvyklá ještě ten
   Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Každopádně dík za radu. byl to podnět k dalšímu hledání. Gecka by ale měly být bezlepidlové a co něk
    Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
jsem se trochu blbě vyjádřil. nejedná se o lepidlo ale jakousi molekulární nanesenou vrstvu (ona ve
 Re: Skialpinisti poradte24.01.2011
Zdar, chci jen poděkovat za rady. Šel jse nakonec do K2 Wayback s rockerem. Musím říct, nelepsi lyze

 Zoban & závody30.12.2010
http://www.ceskatelevize.cz /ivysilani/310297370070017-sport-v-regionech/
 Re: Zoban & závody30.12.2010
Díky za echo, opět jsem to přidal na konec článku. Letos to lezení v televizi docela jede;)

 foto dne30.12.2010
Ahoj,
to foto dne neni z Adru, ale z Prachova a ti dva lezci sedi na vrcholu Capky:-)
Liza
 Re: foto dne30.12.2010
Díky moc, doplnil jsem to.

 Vzhled webových stránek30.12.2010
Chtěl bych se zeptat, zda je nutné, aby šířka hlavního rámce webových stránek Lezce byla pouhých 770 pixelů ? Je to všechno zbytečně namačkáno uprostřed a vpravo vlevo široké modré pruhy. Neuvažujete o tom, že byste udělali šířku dynamickou podle okna pro
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
NIKDY!!
kde je ucta k tradicim?
Co na to klasici?
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Hlavně doufám že na klávesnici píšou bez maglajzu!!! :-D
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
a mají myš připojenou přes seriový port a monochromatický monitor 640 x 400 pixelů !!!
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
No o jednom kompu se sériovou myší vím, a můžu Tě ujistit, že normálně funguje :))
     Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
o tom nepochybuju - nedávno jsem jeden takový s win 95 zapnul po x letech a fungoval bez problémů :)
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Sirka stranek je jedna vec a urcite by bodlo to co navrhujes. Mel bych i dalsi vylepseni typu "
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
dneska by stacilo kdyby foto dne nebylo veliky jako koberec v obyvaku, taky se mi po prokliknuti fot
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
no vidíš- já bych si zase zvětšený foto dne chtěl dát na zeď do obejváku vedle sharmy a gullicha:)
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
oh bóóže- uý je tam jiný:( to ze šárky, samozřejmě. miluju divokou přírodu a hladký stěny..
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
mě by stačilo ke štěstí aby odkaz fungoval jako odkaz bez toho abych ho musel někam kopírovat a maza
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Mně by stačilo ke štěstí,kdyby do diskuse pod jakýkoliv článek musel být diskutér registrovaný.Množs
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
souhlas s registraci... + body za obtiznost cesty, nikoliv za muj pocit (uprava klasifikace) o obtiz
     Re: web a body building30.12.2010
takze body za pocit nekoho jineho, treba nakyho egoistickyho navrtavace cest co si mysli ze klasifi
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Máme téměř připravenou verzi Lezce, kde už je výrazné rozšíření, asi nejvýraznějším vylepšením bude
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Super. Presto bych se primlouval, aby vyse zminena vylepseni (tj rychlejsi zapis do denicku a snadne
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
"alespoň 1000 pixelů, které je dnes snad už všude minimum" - všechno, jen tohle prosím NE.
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Ne, to si fakt neprohlížím, v takové nouzi jsem ještě nebyl ;) Na PDA mám 320 pixelů, takže to je úp
  Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
a rozjet někde betaverzi pro otestování?
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Někdo by měl opravit chyby v žebříčku na lezci.cz. Leda že by si někdo psal přelezy z minulýho život
    Re: Vzhled webových stránek01.01.2011
Když jsem si občas zapisoval do deníčku nějaký dávný přelez (do deníčku, žebříčku by se to nedotklo)

 holental29.12.2010
zdar, mate nekdo zkusenosti s lezenim v holentalu ted v zime? zajimalo by me kolik je tam snehu a jestli se daji lezt aspon lehci cesty tak do 5ti uiaa, teploty kolem nuly mi nevadi, spis me zajima stav toho snehu, popripade v jakem stavu je tam ta ferata
 Re: holental02.01.2011
Zdarec, tak z Hoellentalu jsme se včera vratili. Ferrata šla akorát přes sněhovoledová pole se šiknu
 Re: holental02.01.2011
Lezli jsme tam v zimě několikrát v prosinci a lednu,cesty od 5 do 7+.V kolmém a převislém byla skála

 stena29.12.2010
Ahoj . Nema nekdo zkusenosti s MFP / multifinkcni panely / pro vyrobu bouldrovky ? Diky .

1   ...   799   800   801   802   803   804   805   806   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 fanatic search 2
nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)
k.21:54:48 02.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi